Skocz do zawartości


Zdjęcie

2010-09-12 - Letzigrund Stadium - Zurych, Szwajcaria


  • Please log in to reply
252 replies to this topic

#201 niemowicnic

niemowicnic

    Użytkownik

  • Members
  • 823 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Wrocław

Napisano 12 września 2010 - 21:33

Ostatnie zdjęcie w pełni oddaje istotę dzisiejszych tematów ;P
Ja również dziękuję i niech sztywne jądra będą z Wami!
Dobranoc! ;)
'I like classic music. But it doesn't have sex. And sex is rhythm. That's why Rock'n'roll is so important.'
- Bono

#202 vieux_capitaine

vieux_capitaine

    Użytkownik

  • Members
  • 1 041 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Trójmiasto

Napisano 12 września 2010 - 21:37

Specjalne podziękowania dla Grega za inspirację!
Thru the darkness
of Future Past
the magician longs to see...
one chants out
between two worlds
Fire - walk with me.

#203 rafallus

rafallus

    Użytkownik

  • Members
  • 24 Postów

Napisano 12 września 2010 - 21:40

Pewnie odkryję Amerykę w konserwie, ale setlisty drugich koncertów w jednym mieście są o wiele lepsze od pierwszych. Batmana mi jakoś nie szkoda, ale UV jak najbardziej. Cieszy MotD, gwiazda no i Mercy. Z niecierpliwością czekam na yutubowe filmiki od U2006com :P

#204 smoke

smoke

    Użytkownik

  • Members
  • 1 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 12 września 2010 - 21:41

Konkludując:

Po show zadzwoniłem do Owczarza i Madredeus - mówią, że show życia, że ogromna ulewa, że świetny koncert, mimo, że przez opady skrócony (brak HMTMKMKM/UV i WOWY)...idą do hotelu, są padnięci ale szczęśliwi...jutro wracają do Polski.

I na koniec podsumowując dzisiejszy dzień:

Bardzo miło mi było prowadzić relację z pre-show time i przekazywać Wam wieści od Owczarza i Madredeus.
Serdecznie ich pozdrawiam z tego miejsca!!!!
Dziękuję wszystkim, którzy byli cały ten dzień, a w szczególności:

Niezastąpiony, wspaniały, niesamnowity ah i oh Tomek (teka55), który pomagał mi w krytycznej sytuacji - droga do domu z pracy, problemy z netem...Stary jesteś świetny!!!!

Co do samego show standardowo:

1/ teka55 - za składanie seta i znalezienie czasu przy tym, by gadać na szałcie!!!!
2/Olive - jak zwykle nisamowita, nizastąpiona, cudowna i wspaniała :D - za komentarze i przzede wszystkim za oprawę wizualną (jak zwykle zresztą) - many thanks!!!!
3/ Wszystkim, którzy przeżywali na forum ten koncert razem z nami!!!!

Dziekuję Wam - jesteście kochani!!!!

Many Thanks 1 More Time!!!!

Ja się żegnam i wypaadałoby w końcu spać iść :D

Goodnight Joshua Forum!!!!!

Pan Dymek :D
12.08.2010-AWD Arena-Hannover/Germany
Never, ever, to be forgotten...
The best birthday in my life...

#205 teka55

teka55

    Użytkownik

  • Members
  • 2 040 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Sulejówek

Napisano 12 września 2010 - 21:49

.........
Dziękuję wszystkim, którzy byli cały ten dzień, a w szczególności:

Niezastąpiony, wspaniały, niesamnowity ah i oh Tomek (teka55), który pomagał mi w krytycznej sytuacji - droga do domu z pracy, problemy z netem...Stary jesteś świetny!!!!

Co do samego show standardowo:

1/ teka55 - za składanie seta i znalezienie czasu przy tym, by gadać na szałcie!!!!

..

Zaraz się rozpłynę :P Bez przesadyy


A ja chciałem podziękować sobie i Gregowi ,że dzięki temu usłyszałem swoje ukochane IWF

Thank you u2forums,lajfnejszyn,greg's kupa, rodzenie w deszczu, te krwawe dni i więcej
Dzięki za wspólne słuchanie charków i rozmowy :) :)
Posted Image
I can Breatheeeee!

lans.efę

#206 olive

olive

    Zooming in, zooming out

  • Members
  • 3 377 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 12 września 2010 - 22:24

no to jeszcze przed snem:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#207 anton

anton

    .

  • Members
  • 1 310 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 12 września 2010 - 22:28

taki snippet powinien bono walnac:

http://www.youtube.c...h?v=n2rO7uleqIw

kocham :D

#208 methiu

methiu

    0118 999 881 999 119 7253

  • Members
  • 1 035 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ok.Oświęcimia

Napisano 12 września 2010 - 22:47

Mercy:

http://www.youtube.c...h?v=QS6tiSVILXQ
"Smell the flowers while you can" - David Wojnarowicz

#209 anton

anton

    .

  • Members
  • 1 310 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 12 września 2010 - 23:20

http://www.youtube.com/watch?v=SaVusE4Fr6Q

m a g i a

edge przerzucil sie na elektryka z dobrym skutkiem. bas wgniata w ziemię. + ten deszcz do tego wszystkiego

do monachium robię transparent EL PUEBLO VENCERA, serio serio :D

#210 owczarzMT

owczarzMT

    "That's how my love goes"

  • Members
  • 1 274 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:warszawski Żo(L)iborz

Napisano 12 września 2010 - 23:48

ehh sam nie wiem od czego zacząć...to był zaraz po Chorzowie najbardziej magiczny koncert naszego życia i zdecydowanie najtrudniejszy w życiu !!! :rolleyes:

Większość newsów mieliście od smoke'a z którym byliśmy w stałym kontakcie a zatem nie będę ich zbytnio powtarzał.

Więc w gwoli ścisłości:

Dallas, który ochrzcił mnie Mikalem :D

Dołączona grafika

kostka którą od niego otrzymałem

Dołączona grafika

Stuart, który zobaczywszy zdjęcie Dallasa stwierdził że jeszcze wczoraj inaczej on wyglądał :P

Dołączona grafika

A dalej: pojawił się ogromny burdel z bramkami, jakieś 30 minut przed regulaminowym otwarciem ogloszono przez megafon że bramka gdzie stało mnóstwo ludzi jest bramką dla trybunowiczów. Wprowadziło to ogromny stres i chaos nikomu oczywiście niepotrzebny ale skończyło się na strachu bo wpuszczali bez problemów OPRÓCZ sytuacji z bramką która była wcześniej otwarta a co za tym idzie ustawiła całkowicie przebieg wydarzeń. Wszystkie najlepsze miejsca były dawno zajęte, nam udało się dorwać miejsca w tyłach GC po prawej stronie Edge'a
Dołączona grafika

Support: najciekawsze momenty to:

i to wszystko bo Kasabian wymiata wszystkie paprochy spod dywanu !

Tuż przed koncertem U2 zaczęło kropić i to wydarzenie zaważyło na całym planie koncertu. Występ się opóźnił bo technicy musieli wszystko zabezpieczyć przed deszczem np. parasolki dla Larry'ego. I de facto kropiło sobie aż do SBS gdy nawałnica była tak duża że nikt nic nie wiedział na oczy, sytuacja kuriozalna o tyle że GC mocno opustoszał i można było sobie po nim biegać, część ludzi wyszła z koncertu wcześniej a reszta schowała się pod mostkami itp. mało tego, poza deszczem wiał porywisty wiatr coś a la sztorm na morzu. Zaczynało się robić bardzo podbramkowo bo ciuchy do nas się przykleiły dokumentnie, było nam potwornie zimno i coraz bardziej rozsądnym wydawała się ewakuacja ale zamist tego...podeszliśmy sobie pod samą scenę tuż obok Edge'a, stało się to podczas MOTD i tam już zostaliśmy do końca show. Snippetów o deszczu było tak mnogo że miało się wrażenie iż są w każdej piosence, ponadto kilka utworów miało zupełnie inny tekst jak np. wejście w One. Należy nadmienić że było też sporo byczków np. Bono w Magnificent, gitarka Edge'a płatała figle do tego stopnia że kilka razy w ciągu koncertu zmieniał je w trakcie piosenek np. o ile się nie mylę podczas SBS (sprzęt zupełnie nawalił podczas UTEOTW). O Setliście wypowiadał się jakoś rozwlekle nie będę bo i tak ją znacie ale fakt, takie cuda na kiju trafiają się bardzo rzadko...ogółem, bajka bo zagrali wszystko co było na próbach przed występem oprócz NLOTH. Ponadto, nie przypominamy sobie aby próby dźwięku odbywały się z udziałem samego Bono a tak było w tym wypadku ale pewnie związane to było z premierą Mercy. Prawdziwy kozak wieczoru to Adam który zdjął bluzkę na Streets'ach i bez niej pozostał już do końca.

Naszym takim prywatnym akcentem było to że w czasie intro Bono na 101 % zwrócił uwagę na nasze flagi, tego jesteśmy pewni (liczę że pojawią się jakieś fajne nagrania ze Stingray'a) a podczas Crazy Tonight, Adam zrobił to samo.

Highlightsy

-> klimat i jeszcze raz klimat
-> deszcz choćby nawet miał być negatywnym bohaterem wieczoru
-> wszystkie nowości w setliście (było to nasze marzenie aby po standardowej I nocy, tutaj pojawiło się coś nowego)
-> postawa zespołu ponieważ w sytuacji tak GIGANTYCZNEJ ulewy większość zespołów przerwałaby koncert a U2 trzymało się mocno, bawiło świetnie i żartowało z uniedogodnień pogodowych
-> publika, z jednej strony, mieliśmy wrażenie że w GC jest bardzo drętwo ale trzeba oddać że sporo fanów zostało na swoich miejscach mimo dramatycznych warunków atmosferycznych...magia !
-> Bono, który stwierdził że parasolki Larry'ego są <cenzura> ! B)
-> koncert sam w sobie był wielkim highlights'em !!!!!
-> pomyłki zespołu (a było ich naprawdę sporo) też miały swój urok ale to pewnie wrażenia tych, którzy byli na żywo a nie bootlegowiczów szukających ziemi obiecanej <_<
-> rozsądna decyzja o nie graniu drugiego bisu w obliczu takiej dramaturgii pogodowej, wyszli z klasą !
-> kapelusz kowbojski który Bono dostał z publiki :)
Wady

Jakie wady ?? Takowych ze strony zespołu absolutnie nie stwierdzono...

Magia i jeszcze raz magia !!!!

Kilka zdjęć, jest ich mało bo aparat zmoknięty był totalnie :(

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

ESENCJA tego weekendowego wypadu !

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Jeśli coś się jeszcze urodzi to na spokojnie napiszemy jutro....

Cudowny koncertowy wypad !
1 VIII - 3 X 1944

Dołączona grafika

#211 anton

anton

    .

  • Members
  • 1 310 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 12 września 2010 - 23:59

clayton, clayton.. ten to zawsze musi przykozaczyc! to sie nazywa zajebistosc! :D

strasznie zazdroszczę takiego koncertu, to musialo byc niezwykle. oj, monachium chyba nie przebije, ale nigdy nie mow nigdy! :)

#212 olive

olive

    Zooming in, zooming out

  • Members
  • 3 377 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 13 września 2010 - 00:28

mister mokrego podkoszulka:

Dołączona grafika

Alton Dalton wiecznie żywy:

Dołączona grafika

oraz czy te cycuszki mogą kłamać? nie! mówią: mamy po 50 lat każdy, jesteśmy wolne i czujemy się świetnie!

Dołączona grafika

więcej zdjęć TUTAJ

#213 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 13 września 2010 - 00:52

Clayton to największy rokendrolowiec z zespołu. Fajnie by było jakby każdy czlonek zespołu miał taki luz (ostatatnio Bonias w 2005 roku zdjął swą koszulinę).

#214 owczarzMT

owczarzMT

    "That's how my love goes"

  • Members
  • 1 274 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:warszawski Żo(L)iborz

Napisano 13 września 2010 - 05:42

Naszym takim prywatnym akcentem było to że w czasie intro Bono na 101 % zwrócił uwagę na nasze flagi, tego jesteśmy pewni (liczę że pojawią się jakieś fajne nagrania ze Stingray'a) a podczas Crazy Tonight, Adam zrobił to samo.




Ot z braku póki co lepszego nagrania :)

1:57 - 2:00 telebeam; b-czerwone to właśnie my :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=Io-tGs_LO0E
1 VIII - 3 X 1944

Dołączona grafika

#215 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 13 września 2010 - 06:33

Stuart, który zobaczywszy zdjęcie Dallasa stwierdził że jeszcze wczoraj inaczej on wyglądał :P


Sądząc po tym co mówił też Bono - w ekipie musiała mieć miejsce niezła imprezka B)

Dużym zaskoczeniem jest dla mnie obecność MOTD. Byłem przekonany, że ten kawałek zawsze będzie już grany tylko przy spejalnych okazjach (Ameryka Południowa czy ostatnio Turcja). w sumie jednak utwór ten świetnie pasuje w miejsce MLK i jest na pewno bogatszy muzycznie od tego ostatnie. Zapewne usłyszymy więc MOTD jeszcze w Europie :)

Cieszy debiut Mercy. Obawiałem się, że po wycieku do sieci demówki kawałek ten może nie zostć nigdy oficjalnie nagrany. Teraz możemy być pewni, że jest szykowane na kolejne wydawnictwo.

Mamy więc już zagranych na trasie 5 nowych kawałków. EBV, North Star i Mercy pasują jak najbardziej na SoA (jeśli album ten będzie miał taki charakter jak wynikało z wcześniejszych zapowiedzi). Return i Glosto nie zabardzo już widzę w tym zestawieniu.

Końcówka europejskiego legu zapowiada się wyśmienicie :D Grają przecież w tak gorących miejscach jak Hiszpania, Portugalia czy Włochy. Po drodze jest też podwójny występ w Brukseli. Ciekawe czy jest szansa na kolejny nowy utwór w setliście... Jeśli nawet nic nowego nie doświadczymy to i tak są sznase na jakieś setlistowe niespodzianki.
Dołączona grafika

#216 niemowicnic

niemowicnic

    Użytkownik

  • Members
  • 823 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Wrocław

Napisano 13 września 2010 - 06:58

Clayton- no comment :rolleyes:

I wziął jakiegoś chłopca na scenę.
Dołączona grafika
'I like classic music. But it doesn't have sex. And sex is rhythm. That's why Rock'n'roll is so important.'
- Bono

#217 Lmollu

Lmollu

    Użytkownik

  • Members
  • 1 003 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gliwice

Napisano 13 września 2010 - 13:12

Ma ktoś "Mercy" z Zurychu w mp3?

#218 olive

olive

    Zooming in, zooming out

  • Members
  • 3 377 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 13 września 2010 - 13:40

Dołączona grafika

teraz to się połaszczyli na słonecznika... a w Wiedniu to co za sucho było? ;))

fotki Matthiasa są TUTAJ

i jeszcze trochę zdjęć

kilka nagrań video jest tutaj oraz oczywista na kanale u2gigs :)

#219 Melon

Melon

    Użytkownik

  • Members
  • 715 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Bardziej z nikąd niz skądkolwiek

Napisano 13 września 2010 - 13:45

teraz to się połaszczyli na słonecznika... a w Wiedniu to co za sucho było? ;))


Może we Wiedniu bali się, że im zaschnie ... z braku deszczu
"Życie należy przeżyć tak aby nie wstydzić się lat przeżytych bez celu!"


#220 niemowicnic

niemowicnic

    Użytkownik

  • Members
  • 823 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Wrocław

Napisano 13 września 2010 - 13:59

Dołączona grafika



Mina Larrego- 'fajnie masz, spadajmy na chatę' ;P
'I like classic music. But it doesn't have sex. And sex is rhythm. That's why Rock'n'roll is so important.'
- Bono




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych