Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaki Delay pod U2.


7 replies to this topic

#1 kkingstoun

kkingstoun

    Użytkownik

  • Members
  • 625 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań / Kalisz

Napisano 05 grudnia 2009 - 13:25

Jaki Delay polecacie? Obecnie posiadam Ibaneza DE7 a oglądam się za BOSS DD-20. Jakieś inne propozycje?

#2 timewind

timewind

    Użytkownik

  • Members
  • 639 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 05 grudnia 2009 - 13:44

Ten DE7 to całkiem dobra kostka. Czemu chcesz ją zmienić?

#3 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 05 grudnia 2009 - 13:51

DD 20, zawsze i wszedzie.
Choc poki co go nie mam, to obecnie najlepszy delay na rynku w kostce.
Dwa niezalezne przyciski do tap tempo i wlaczenia/wylaczenia, masa opcji typu modulacje no i co najwazniejsze, sampler fraz a do tap tempo mozliwosc wyboru wartosci nuty. Wszystkie delaye na rynku standardowo odbijaja cwiercnuty, a tutaj mozesz wybrac np. osemke z kropka, tak jak w wiekszosci utworow u2 jest.

;)

#4 kkingstoun

kkingstoun

    Użytkownik

  • Members
  • 625 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań / Kalisz

Napisano 05 grudnia 2009 - 14:15

Zgadza się. Jak już wydawać sporo pieniędzy to lepiej mieć pewność na co:) "Dwa niezalezne przyciski do tap tempo i wlaczenia/wylaczenia, masa opcji typu modulacje no i co najwazniejsze, sampler fraz a do tap tempo mozliwosc wyboru wartosci nuty." no wlasnie i o to chodzi:) Duzo wiecej mozliwosci dlatego chcialbym zmienic:)

#5 OneLazyBastard

OneLazyBastard

    Użytkownik

  • Members
  • 2 874 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warschau Bloody Warschau

Napisano 20 marca 2010 - 00:20

Na allegro jest teraz Edgowy T.C. za 700 zł. Może ten?

#6 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 20 marca 2010 - 06:49

Ten sam, sprzedawany przez tego samego goscia byl 2 miesiace temu za 1500 wiec widac, ze koles cos nie moze tego sprzedac za bardzo. Jesli ktos ma kase, to goraco polecam :)

#7 OneLazyBastard

OneLazyBastard

    Użytkownik

  • Members
  • 2 874 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warschau Bloody Warschau

Napisano 21 marca 2010 - 03:19

Ja poczekam, aż spadnie do 500 :P. Jak nie spadnie, albo ktoś kupi, to wciąż mam poda.. :P

#8 deedrz1990

deedrz1990

    Użytkownik

  • Members
  • 90 Postów

Napisano 24 czerwca 2010 - 22:55

A ja mam dylemat. Mam multi Digitecha w którym mam delay. Chcę kupić albo TC Electronic G-sharp (620 zł używany) albo TC Noca Delay(980 zł - nowy). G-sharp nie dysponuje podwójnym delayem, ale skoro mam już jeden w multi to czy jeśli podłącze normalnie go do całego łańcucha efektów, to w połączeniu z delayem z multi uzyskam tak ładnie zmiskowany delay z dwoma sygnałami? Bo w sumie szkoda mi troszkę wydawać tysiąc złotych na Nove skoro dwa delaye mógłbym mieć (fakt g-sharp nie ma dotted eight itd ale przebolałbym to jakoś).. Zadziała ładnie takie połączenie?
Dołączona grafika



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych