Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mr. Adam Clayton


292 replies to this topic

#101 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 11 kwietnia 2009 - 18:38

the biggest instrument in u2.

#102 Weronika

Weronika

    Użytkownik

  • Members
  • 2 927 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 11 kwietnia 2009 - 18:40

wiadomo.
i nie tylko w U2.

#103 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 11 kwietnia 2009 - 18:41

the biggest instrument in u2.



przypomnij acr, gdzie to bylo bo juz zapomnialem? :P

#104 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 11 kwietnia 2009 - 18:47

jakieś elevation tour, 1st leg raczej.
i pewne mieszkanie w sosnowcu, po off'ie :P

#105 Weronika

Weronika

    Użytkownik

  • Members
  • 2 927 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 11 kwietnia 2009 - 18:49

a propos tego pierwszego, to mi się wydaje, że nawet na którymś oficjalnym dvd jest, ale nie pamiętam, na którym (Boston?).

#106 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 11 kwietnia 2009 - 18:49

i pewne mieszkanie w sosnowcu, po off'ie :P



no tak ;)



Adaś <3

#107 //The Fly//

//The Fly//

    Użytkownik

  • Members
  • 1 013 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 11 kwietnia 2009 - 18:58

Macie zboczenie na tle seksualnym. Ja się Was boję.

#108 Weronika

Weronika

    Użytkownik

  • Members
  • 2 927 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 11 kwietnia 2009 - 19:00

już pisałam Mrówie, że miałam dziś kochany sen, w sensie że koncert jutu mi się śnił i po jego zakończeniu nie pamiętałam, jakie utwory grali, bo się łączyłam duchowo (cóż, jedynie w taki sposób..ee..nieważne) z Adamem i gapiłam na niego cały czas.

#109 //The Fly//

//The Fly//

    Użytkownik

  • Members
  • 1 013 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 11 kwietnia 2009 - 19:03

już pisałam Mrówie, że miałam dziś kochany sen, w sensie że koncert jutu mi się śnił i po jego zakończeniu nie pamiętałam, jakie utwory grali, bo się łączyłam duchowo (cóż, jedynie w taki sposób..ee..nieważne) z Adamem i gapiłam na niego cały czas.


Dziewczę cnót pełne :P

#110 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Napisano 04 lipca 2009 - 17:30

Dołączona grafika

#111 Molly

Molly

    Użytkownik

  • Members
  • 170 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 10 sierpnia 2009 - 12:38

Pytanko- slyszeliscie cos o tym ze Adam Clayton spotyka sie z Polka..?

#112 natek_kwiatek

natek_kwiatek

    Użytkownik

  • Members
  • 113 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:zDolny Śląsk

Napisano 10 sierpnia 2009 - 17:37

? :blink:
skąd ten news?
Dołączona grafika

#113 TUFKAK_U2

TUFKAK_U2

    BejsmenT

  • Members
  • 2 607 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:There is no place like home ;)

Napisano 10 sierpnia 2009 - 17:39

Pewnie z tą panią, której dał bass pick :D

#114 Molly

Molly

    Użytkownik

  • Members
  • 170 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 11 sierpnia 2009 - 11:24

? :blink:
skąd ten news?


Juz od jakiegos czasu o tym so i raz slyszalam...Ale naprawde nie jest na 100% pewna czy jego dziewczyna naprawde jest Polka.
Nie tak dawno temu do neta przeciekly zdjecia jego z jego dziewczyna. Chyba nawet gdzies je mam na kompie.
I wlasnie mowiona ze ta laska jest z Dublina ale z pochodzenia jest Polka.
I moge przysiadz ze ta sama dziewczyne widzialam na koncercie w Chorzowie, na mixing desk- czyli miejscu dla gosci zespolu (tam tez stala corka Bono). I jako jedyna z gosci na New Yeras Day miala czerwona 'szmatke' do machania :) (tak poza tym to machala nia razem z Eve:) Czyli cora Bono pomagala nam robic flage, mile co? :) :) )
Tak wiec moze to i prawda ze pan Clayton ma jeszcze jeden powod by jeszcze bardziej lubic Polske.. ;)

#115 calineczka

calineczka

    Użytkownik

  • Members
  • 4 Postów

Napisano 12 sierpnia 2009 - 01:53

Czy może chodzi Ci o dziewczynę z bardzo króciutkimi czarnymi włosami?? stała cały czas przy barierce a potem pojawiła się obok niej Eve z całym tabunem swoich koleżanek :P

#116 Molly

Molly

    Użytkownik

  • Members
  • 170 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 12 sierpnia 2009 - 09:39

Czy może chodzi Ci o dziewczynę z bardzo króciutkimi czarnymi włosami?? stała cały czas przy barierce a potem pojawiła się obok niej Eve z całym tabunem swoich koleżanek :P


Tak, chyba mowimy o tej samej lasce. Bardzo szczupla, wysoka, czarne krotkie wlosy. Miala plakietke w stylu 'all access'.
Kumpel ja pozniej widzial jak po koncercie szla na backstage.

Jestem prawie pewna ze to ta sama laska ktora widzialam na zdjeciach z Adamem (tylko teraz ma inna fryzure). No i kilka razy slyszalam,ze to Polka. To by pasowalo do faktu ze ona jedyna z gosci zespolu zaopatrzona byla w czerwona koszulke do machania (do ktorej pozniej sie zreszta przypiela Eve ;) )

Mam gdzies chyba zachowane te zdjecia Adama z jego dziewczyna, ktore na chwile przeciekly do neta. Moze je odnajde w chaosie moich plikow na kompie:)

@calineczka-czy ty tez stalas blisko mixing desk?

#117 calineczka

calineczka

    Użytkownik

  • Members
  • 4 Postów

Napisano 12 sierpnia 2009 - 15:40

Nie, ja akurat siedziałam na trybunach i doskonale widziałam lornetką wszystkie osoby które tam stały. Eve rozpoznałam od razu a ta dziewczyna zwróciła moja uwagę bo przez pewien czas rozmawiała z ochroniarzem z FOS-y więc faktycznie może być Polką:P niestety nie widziałąm jak machała z Eve podczas flagi bo było za ciemno;p ale pamiętam właśnie że miała fryzurkę na tzw chłopaka, wysokie obcasy, i miała chyba taką szarą kamizelkę z materiału cieniutką. Przez cały koncert stała przy samej barierce, a przed samym wejściem chłopaków na scenę pojawiła się przy niej Eve ze swoją ekipą ale nie zauważyłam żeby ze sobą rozmawiały. Jak ci się uda znaleźć zdjęcie to wrzuć tutaj:) Pozdrawiam:)

#118 Molly

Molly

    Użytkownik

  • Members
  • 170 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 12 sierpnia 2009 - 18:35

No, mowimy o tej samej lasce. :)
Ja tez widzialam,ze rozmawiala z ochroniarzem. Wiec raczej po Polsku bo watpie zeby ochroniarz z Fosy byl biegly w angielskim...
Widzialam jak troche rozmawiala z Eve podczas konceru no i machaly razem czerwona 'szmatka' :) A moj kumpel potem widzial jak ta dziewczyna wchodzila na backstage.
Ok, poszperam dzisiaj w kompie i zobacze czy gdzies mam te fotki jeszcze. Jestem prawie pewna ze ta dziewczyna z Chorzowa to ta sama co ze zdjec. Wiec calkiem mozliwe ze pan basista zagustowal w polskiej urodzie i spotyka sie z Polka :)

#119 Owca

Owca

    Użytkownik

  • Members
  • 20 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Katowice

Napisano 14 sierpnia 2009 - 19:12

Hmm..może tak trochę nie na temat, ale gdzie stali zaproszeni goście, bo również miałam lornetkę i nie zauważyłam...może byłam zbytnio zapatrzona w Adasia ;P

#120 Molly

Molly

    Użytkownik

  • Members
  • 170 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 15 sierpnia 2009 - 10:18

Hmm..może tak trochę nie na temat, ale gdzie stali zaproszeni goście, bo również miałam lornetkę i nie zauważyłam...może byłam zbytnio zapatrzona w Adasia ;P


Goscie stali na mixing desk, na koncu plyty, dokladnie naprzeciwko sceny. Duzo to tych gosci w sumie nie bylo. Corka Bono z kolezankami, ta dziewczyna (prawdopodobnie dziewczyna Adama) i chyba z 3 jakis chlopakow.

Ps. Sorry,ze jeszcze nie wkleilam zdjec. Duzo podrozowania ostatnio i malo czasu:) No ale jutro mam caly dzien wolny wiec poszperam w kompie :)



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych