Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dżem W Łodzi 01.12.2009 [ZA DARMO!!!!]


No replies to this topic

#1 smoke

smoke

    Użytkownik

  • Members
  • 1 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 10 listopada 2009 - 09:34

Jak w temacie:

DŻEM w ŁODZI!!!

01.12.2009 - Łódź - klub Wytwórnia (ul. Łąkowa) godzina 19:00

Wejście na koncert jest darmowe - jedne co trzeba zrobić to udać się na ulicę Snycerską 8 do Regionalngo Centrum Polityki Społecznej, przy ul. Snycerskiej 8
(tel.: +48 42 203 48 00) i odebrać imienne zaproszenie.

Ktoś chętny:

1. smoke (+3)

pzdr

edit 13.11.2009: Bilety rozdane... :-(

No dobra... byłem :-)... a było mniej więcej tak:

2009-12-01 - Dżem - Live in LODZ - Klub Wytwórnia (z okazji Światowego dnia Walki z AIDS)

SETLIST:

01. Ballada O Dziwnym Malarzu
02. Poznałem Go Po Czarnym Kapeluszu
03. Powiał Boczny Wiatr
04. Paw
05. Żyj Mały Żyj
06. Diabelski Żart
07. Do Kołyski
08. Detox
09. Naiwne Pytania
10. Zawsze Do Przodu
11. Wehikuł Czasu
12. Jak Malowany Ptak
13. Sen o Victorii

Bis:
14. Autsajder
15. Lunatycy
16. Whisky

Na bilecie jako godzina rozpoczęcia była 19:30. Ja pod "Wytwórnią" byłem parę minut po 17:00 i byłem pierwszy
Od 18 z hakiem zaczeli się schodzić ludzie - kilka minut po 19:00 ochrona otworzyła wrota do sali - biegnę - YES !!!! - barierki I rząd dokładnie naprzeciwko mikrofonu Maćka Balcara... Część przy scenie była stojąca, dalej były krzesełka - niestety większość ludzi wybrała krzesła
Ale większość ludzi trafiła na ten koncert z przypadku (wejście było darmowe - wystarczyło odebrać imienne zaproszenie). Zespół wszedł na scene około 19:50.Sam koncert - dla mnie rewelacja - poza mną pod sceną było trochę fanów, którzy śpiewali poszczególne kawałki - to było miłe
Sam zespół - zagrali fantastycznie - naprawdę świetnie... (bo nie czarujmy się - publika była drętwa - większość to oficjele z Łódzkiego Urzędu Marszałkowskiego, więc cudów nie było co się spodziewać )
Ciekawostką jest fakt, że po wczorajszym występie Dżem jest jedynym zespołem, na którego koncercie byłem 2 razy (pierwszy raz w 2005 w Dekompresji w Łodzi). Setlista ciekawa - mnie zadowoliła, ale to rzecz gustu (po cichu liczyłem na "List do M" i "Zapal Świeczkę" - nie udało się).
Po koncercie wszyscy muzycy wyszli do nas, tej resztki osób, która nie poszła se w cholerę i rozdali autografy (mam popodpisywane DVD z Woodstocku 2003 (jeszcze z Pawłem Bergerem w składzie) i Dżemową pocztówkę.
Mam też pamiątkowe wspólne zdjęcie z Benem Otrębą
Cieszy mnie to, że mogłem z nimi porozmawiać i uścisnąć im dłonie. Do domu dotarłem przed północą...

Nastepny koncertowy przystanek (przynajmniej na tą chwilę 10 i 11.02.2009 - Depeche Mode - Tour Of The Universe - Live From Arena LODZ
1st & 2nd SHOWS

Pzdr

Love & Peace!!!!
12.08.2010-AWD Arena-Hannover/Germany
Never, ever, to be forgotten...
The best birthday in my life...



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych