Skocz do zawartości


Zdjęcie

U2 na trójkowej liście przebojów


319 replies to this topic

#261 mayday

mayday

    Użytkownik

  • Members
  • 358 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:CHORZÓW

Napisano 03 stycznia 2010 - 00:04

Chyba już na szałcie wszystkim dziękowałem 2 razy, ale trzeci raz - DZIĘKI: za przeżywanie notowania po trzykroć i to, że oddaliście głosy. Wyróżnienie specjalne dla bojowniczki Uzi :P

Jak widać udało nam się trafić tylko dwa typy (mayday - Pride; ja - One), ale jako, że mayday w swoim pierwszym typie nie obstawił TUF'a (dopiero my go zmusiliśmy) dlatego to on wygrywa naszą małą zabawę :) GRATULUJEMY! :)


Eeee... Remis ;) Aha, no i jakieś nagrody? :D


no i ten. fajnie, że nasi wygrali. :)


Kokietka ;)

#262 OneLazyBastard

OneLazyBastard

    Użytkownik

  • Members
  • 2 874 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warschau Bloody Warschau

Napisano 03 stycznia 2010 - 02:23

W przyszłym roku trzeba zrobić wszystko, aby Streetsy były na 1. miejscu. Każdy przecież wie, że to najlepszy song chłopaków, w ogóle najlepszy utwór wszech czasów. Jak ktoś myśli inaczej to niech JS! ;)

#263 Szczotecz-kal

Szczotecz-kal

    FlowerPower

  • Moderatorzy
  • 2 544 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kalisz

Napisano 03 stycznia 2010 - 10:53

Eeee... Remis ;) Aha, no i jakieś nagrody? :D


No remis nie bardzo bo miałeś 100% wytypowanych utworów, a ja tylko 80 :P
Co do nagród to hmmm pewnie coś się pomyśli na jakimś zlocie :)

#264 Zuzanna

Zuzanna

    Użytkownik

  • Members
  • 87 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 03 stycznia 2010 - 11:01

No proszę :) Nawet Onet się zainteresował "małym" zamieszaniem na Topie
http://muzyka.onet.p...4366,newsy.html

I znowu jest o nas głośno :P

#265 Szczotecz-kal

Szczotecz-kal

    FlowerPower

  • Moderatorzy
  • 2 544 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kalisz

Napisano 03 stycznia 2010 - 11:40

u2 prezentuje ze soba niezrownana wrecz wtornosc. kazda piosenka brzmi identycznie. jest tak samo nudna. a najwieksza atrakcja ich koncertow jest machanie gryfami gitar.
ale propaganda nie pozwala ich nawet wysmiac bez sciagania na siebie lawiny inwektyw.


i jak tu nie lubić przeglądania komentarzy ? :lol:

#266 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 03 stycznia 2010 - 11:42

a najwieksza atrakcja ich koncertow jest machanie gryfami gitar.


Pomylenie U2 z Judas Priest wymaga naprawdę wybitnych umiejętności.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#267 Prosiak

Prosiak

    Użytkownik

  • Members
  • 9 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Radom

Napisano 04 stycznia 2010 - 10:26

Zabawne są wypowiedzi niektórych ludzi, na tym forum lp3.


Rzeczywiście :D poczytałam trochę i załamałam się. Próbowałam nawet wdać się w dyskusję ale tych ortodoskyjnych dinozaurów którzy nie przyjmują do wiadomości że cokolwiek może stanąć na równi z Pink Floyd albo Led Zeppelin nie da się przegadać. Oczywiście nie umniejszam dorobku tych zespołów i jak usłyszałam że Stairway spadło z 1 na 9 a wyżej była np. Autobiografia to trochę mnie zabolało :P no ale żeby mówić że U2 nie zasłużyło, albo że fani zrobili spisek... to już przesada! :P

W końcu z braku argumentów które trafiłyby do wspomnianych ortodoksów wypaliłam: "A czytając komentarze (niestety często wulgarne) muszę zdobyć się na jeszcze jedną, może nieskromną refleksję - muzyka muzyką, gust gustem, ale pod względem kultury, tolerancji i logicznej argumentacji swoich subiektywnych opinii FANI U2 byli i zawsze będą (mam nadzieję) na TOPIE!!! :) " :D

#268 el_f

el_f

    Użytkownik

  • Members
  • 1 967 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:a different city

Napisano 04 stycznia 2010 - 21:50

Hmm... czy tylko ja nie jestem zachwycony tym że U2 zgarnęło 2 pierwsze miejsca? Ok, z naszego punktu widzenia to niby dobrze, ale myślę że nawet na tym forum niewiele jest osób naprawdę uważających że One i With or Without You to 2 najlepsze piosenki w historii (a w dyskografii U2 każdy z nas znalazłby pewnie 5-10 takich które uważa za lepsze).

U2 to prawdopodobnie najlepszy i zdecydowanie największy z aktualnie działających zespołów (co nie znaczy że najlepszy w tej chwili). Tego, jakie emocje wywołują w nas ich koncerty i jak wiele znaczy dla nas ich muzyka, nie muszę chyba tłumaczyć, ;) ale kurde, no, trochę obiektywizmu by się przydało. :P

A przy okazji, na jakimś blogu znalazłem taki oto wpis (jeśli było to przepraszam):

http://esensja.blox....ech-Czasow.html

Teza postawiona w tytule dość odważna, wypowiedzi pod wpisem sugerują raczej że na wyniki mógł mieć wpływ zmieniony system głosowania. Orientujecie się dokładnie na czym ta zmiana polegała? Bo zdaje się że z grubsza chodzi o możliwość oddania większej (100) liczby głosów. A jak było kiedyś, bo nie pamiętam?

I tak sobie pomyślałem, że paradoksalnie mogło to spowodować że dużo osób pomyślało "ok, na Stairway to Heaven czy Brothers in Arms i tak wszyscy zagłosują (bo jest 100 głosów), to ja się skupię na tym co mi się podoba", stąd wysoka pozycja U2 czy polskich klasyków.

I z jednej strony może to i dobrze, bo taki ranking bardziej odzwierciedla gusta słuchaczy, i jeśli ten czy inny utwór ma być w pierwszej 10 "bo tak już musi być" to faktycznie jest to bez sensu. Ale z drugiej strony, w ten sposób zrobi nam się lista przebojów, w której na topie będzie zespół aktualnie popularny (nowa płyta, trasa, reedycja dyskografii itp.), a wyniki będą się zmieniały z roku na rok w oszałamiającym tempie, a o to też nie chodzi.

I w sumie nie wiem jak to powinno moim zdaniem wyglądać, ale nie jest to dla mnie problem bo przecież to tylko zabawa. :P

P.S. Wie ktoś czy można przesłuchać cały TOP ze strony radia? A może ktoś nagrał i gdzieś lata po sieci?

#269 gum

gum

    Użytkownik

  • Members
  • 782 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Opole

Napisano 04 stycznia 2010 - 22:19

No i znaleziono winną
Onet
słuchacz łan, wertigo i bejbe bejbe

#270 margo

margo

    Użytkownik

  • Members
  • 4 358 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:zielone wzgórze

Napisano 04 stycznia 2010 - 22:56

P.S. Wie ktoś czy można przesłuchać cały TOP ze strony radia? A może ktoś nagrał i gdzieś lata po sieci?


http://chomikuj.pl/MarekET
Folder: Audycje Trójkowe Typu Top :)
podział na 3 części według dni :)

Tylko raczej do posłuchania...

Music can change the world, because it can change people.
 


#271 el_f

el_f

    Użytkownik

  • Members
  • 1 967 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:a different city

Napisano 04 stycznia 2010 - 23:11

http://chomikuj.pl/MarekET
Folder: Audycje Trójkowe Typu Top :)
podział na 3 części według dni :)


Ok, dzięki, pewnie skorzystam, bo niestety większość przegapiłem, tak to jest jak się nie ma w zwyczaju słuchania radia. ;)

#272 One_U2 - fan

One_U2 - fan

    Użytkownik

  • Members
  • 2 857 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 05 stycznia 2010 - 20:33

również skorzystałam jeśli można.dzięki
Posted Image

#273 kkingstoun

kkingstoun

    Użytkownik

  • Members
  • 625 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań / Kalisz

Napisano 05 stycznia 2010 - 21:15

Jutro wrzucę to na rapida:) Jeśli ktoś chce nauczyć się jak ściągać mp3 z chomikuj.pl i wszystkich innych podobnych portali/wortali itp. niech pisze na pw.

#274 DK-ART

DK-ART

    Użytkownik

  • Members
  • 561 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 26 grudnia 2014 - 22:44

Na Liście Przebojów Trójki dwie piosenki U2 znalazły się w Podsumowaniu 2014 roku: "Invisible" na miejscu 42., "Ordinary love" na miejscu 2.; a tym czasem "Every breaking wave" awansuje z miejsca 18. na 11. w najnowszym notowaniu ;)



#275 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 26 grudnia 2014 - 23:22

Całkiem fajnie z OL. Szkoda, że po takim wyczekiwaniu przez słuchaczy Trójki na nowy album The Miracle nie poradziło sobie lepiej. Niestety musiałem skończyć słuchanie przy 7. miejscu - czy coś Baron wspominał przy okazji U2?



#276 DK-ART

DK-ART

    Użytkownik

  • Members
  • 561 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 23 stycznia 2015 - 22:12

"Every breaking wave" na 14. miejscu na Liście Przebojów Trójki

EDIT (30.01.2015): U2 w tym tygodniu na 15. miejscu na Liście Przebojów Trójki

EDIT (06.02.2015): "Every breaking wave" utrzymał pozycję z zeszłego tygodnia :)

EDIT (14.02.2015): U2 na 16. miejscu na Liście Przebojów Trójki

EDIT (24.02.2015): U2 na 19. miejscu na Liście Przebojów Trójki

EDIT (02.03.2015): U2 na 15. miejscu na Liście Przebojów Trójki :)

EDIT (11.03.2015): U2 na 16. miejscu na Liście Przebojów Trójki

EDIT (20.03.2015): U2 z utworem "Every breaking wave" w zeszłym tygodniu na 18. miejscu, natomiast dziś awansują na 17. miejsce

EDIT (05.05.2015): Wybaczcie, że tak późno, U2 z utworem "Every breaking wave" nadal są na liście; ostatnio (not. z 01.05.2015) byli na 24. miejscu; natomiast wcześniej (w kolejności chronologicznej):

not. z 27.03.2015: miejsce 17.

not. z 06.04.2015: nadal miejsce 17.

not. z 10.04.2015: miejsce 19.

not. z 17.04.2015: miejsce 21.

not. z 24.04.2015: miejsce 23.


Użytkownik DK-ART edytował ten post 05 maja 2015 - 14:39


#277 DK-ART

DK-ART

    Użytkownik

  • Members
  • 561 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 26 czerwca 2015 - 22:23

Utwór "Song for someone" w propozycjah na Liście Przebojów Trójki, zachęcam do głosowania ;)



#278 star

star

    Użytkownik

  • Members
  • 651 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 27 czerwca 2015 - 08:54

Utwór "Song for someone" w propozycjah na Liście Przebojów Trójki, zachęcam do głosowania ;)

 poszło  :)


It's no secret that the stars are falling from the sky

#279 pablo

pablo

    26 lat z U2...

  • Members
  • 1 594 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Płock / Warszawa

Napisano 27 czerwca 2015 - 10:43

To przy okazji zagłosujcie jeszcze na NEK-a "Fatti Avanti Amore" - co Wam szkodzi.

 

Świetny włoski rockowy utwór a nie może się przebić :-(

 

https://www.youtube.com/watch?v=jFxtn_BQauk


1. U2 * 2. Queen * 3. Metallica * 4. Marillion * 5. Pink Floyd * 6. R.Stones * 7. Iron Maiden * 8. Radiohead * 9. Deep Purple * 10. D.Mode

U2 TOP 10: The Unforgettable Fire, Exit, Luminous Times, All I Want Is You, Ultra Violet, Acrobat, The Ground Beneath Her Feet, Electrical Storm, Sometimes You Can't Make It On Your Own, Magnificent


#280 Indian Summer

Indian Summer

    Użytkownik

  • Members
  • 948 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 03 lipca 2015 - 21:06

Song for someone NOWOŚĆ na 22 w 1744 notowaniu LPPT. Głosujemy!!!


So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul




Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych