Skocz do zawartości


Zdjęcie

2009-11-05 Live At Berlin's Brandenburg Gate


413 replies to this topic

#121 Guest_madredeus_*

Guest_madredeus_*
  • Guests

Napisano 29 października 2009 - 14:48

TRANSPORT DO BERLINA

Poszukuję jednej z dwóch opcji:

1. Albo kogoś z Poznania lub okolic, kto jedzie do Berlina i ma 2 wolne miejsca w aucie by zabrać mnie i zooshe.

lub

2. Dwóch osób z okolic Poznania, które zabrałyby się moim autem z nami.

Preferuję opcję pierwszą, ponieważ nie lubię prowadzić samochodu ;)

#122 zooshe

zooshe

    Użytkownik

  • Members
  • 768 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WAWA

Napisano 29 października 2009 - 15:08

Czy komuś co udało się zamówić więcej niż 2 bilety, anulowali zamówienie tych nadmiarowych? Była taka informacja na stronie, ale ja w zamówieniach wciąż widzę 3 bilety;-)
"Basista umiera i idzie prosto do rock and rollowego nieba, u którego bram wita go Archanioł Gabriel. Tuż za nim widać w ożywionej rozmowie Jimiego Hendrixa, Johna Lennona, Elvisa Presleya, Janis Joplin i Keitha Moona.
Nieopodal mężczyzna w kowbojskim kapeluszu i skórzanej kurtce udziela instrukcji innym osobom. Zdumiony basista pyta archanioła: Czy, to Bono? Nie wiedziałem, że umarł. Gabriel odpowiada: Nie, to nie jest Bono. To Jezus Chrystus. Wydaje mu się tylko, że jest Bono."

#123 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Napisano 29 października 2009 - 15:12

... a scena będzie przed bramą "twarzą właśnie w kierunku Unter Den Linden"

Myślę, że odwrotnie. 'Twarzą' w kierunku strasse 17 Juni i SiegesSaule.
Na Unter den Linden znajdują się ambasady, banki, 'biznesy', hotele, po środku rosną słynne lipy, które by zakłóciły widoczność, 17 Juni jest szersza, i nic prócz Tiergarten Park przy niej nie ma; to na strasse 17 Juni odbywał się berliński Live 8.
Dołączona grafika

U2 zwykle zatrzymuje się w Berlinie w Hotelu Adlon, na Unter den Linden, tuż przy bramie. Będą mogli wyjść prosto z hotelu i na piechotkę 'od tyłu' wejść na scenę.
Fotka z tego roku. Hotel Adlon po lewej.
Dołączona grafika

Serdecznie dziękuję GhostGirl za bilet!!! :* Dołączona grafika

#124 olive

olive

    Zooming in, zooming out

  • Members
  • 3 377 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 29 października 2009 - 15:37

spokojnie - tak jak pisalam wczesniej: eventim sobie zazwyczaj zastrzega jakas tam maksymalna pule a pozniej gledzi o anulowaniu biletu, ale nie slyszalam zeby sie cos takiego komukolwiek przytrafilo ani mnie tez to nie spotkalo a pare razy udawalo mi sie wklikiwac wiecej niz ten umowny parytet na jeden login...
to zapewne ma zabezpieczac przed konikowaniem, ale jest rownie skuteczne co naturalne metody zapobiegania ciazy... ;)
tak wiec nie ma co panikowac - ci co maja bilety napewno wejda na koncercik.

#125 Bombel

Bombel

    Bieszczadzki anioł

  • Members
  • 746 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z lasu

Napisano 29 października 2009 - 16:37

Ludzie litości gdzie te bilety są??? albo powinny być ma ktoś bilet na zbyciu?????? MUSZĘ TAM BYĆ!!
-Przypuśćmy Kubusiu, że drzewo przewróci się,gdy będziemy pod nim stali?
-Przypuśćmy, że nie-odpowiedział Kubuś Puchatek po długim namyśle.

#126 matri

matri

    Użytkownik

  • Members
  • 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdynia

Napisano 29 października 2009 - 16:50

jakby ktoś miał bilet na zbyciu to chętnie skorzystam :)
I Still Haven't Found What I'm Looking For

#127 trawa

trawa

    Użytkownik

  • Members
  • 74 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 29 października 2009 - 18:42

Na pewno bede w Berlinie, i jakby sie okazalo ze ktoś z Was bedzie miec bilet z checia go przyjme.

Trawa 502 558 057

#128 kamilllo

kamilllo

    Użytkownik

  • Members
  • 113 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Napisano 29 października 2009 - 18:51

Drodzy szczesliwcy posiadajacy bilety! czy te bilety maja kody kreskowe?? czy mozna wydrukowac po prostu 20 sztuk?? jak to w ogole wyglada???

oczywiscie gdyby, komus cos wypadlo i nie moglby pojechac, to prosze o kontakt, jestem ze Szczecina i az ŻAL nie byc!!!

#129 trawa

trawa

    Użytkownik

  • Members
  • 74 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 29 października 2009 - 18:58

hah znajac mentalnosc Niemcow nikt nie wpadnie na pomysl zeby podrabiac bilety..ale my Polacy zawsze znajdziemy jakis sposob ;))

#130 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 29 października 2009 - 19:00

hah znajac mentalnosc Niemcow nikt nie wpadnie na pomysl zeby podrabiac bilety..ale my Polacy zawsze znajdziemy jakis sposob ;))




Te bilety powinny miec kody kreskowe, skoro to e-tickety ;)
na Radiohead w Berlinie znalezli sie cwaniacy, co probowali tych metod ale ochroniaze zatrzymywali takich juz na bramce:]

#131 Małgosia

Małgosia

    U2 and 80's addict

  • Members
  • 1 106 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Szczecin

Napisano 29 października 2009 - 19:03

Tak, wygladaja jak normalne e-tickety (czyli w sumie niemal jak normalny bilet eventimu na koncert). Na niemieckiej stronie mozecie zobaczyc jak to wyglada, przy wyborze opcji e-ticket pokazany jest przyklad. Oczywiscie jesli taka opcja istnieje, bo nie przy wszystkich eventach jest ta mozliwosc. Jak jest to macie kolo nich ikonke drukarki.

Tak, sa kody kreskowe.

http://www.u2.szczecin.pl


#132 olive

olive

    Zooming in, zooming out

  • Members
  • 3 377 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 29 października 2009 - 19:06

Drodzy szczesliwcy posiadajacy bilety! czy te bilety maja kody kreskowe?? czy mozna wydrukowac po prostu 20 sztuk?? jak to w ogole wyglada???

oczywiscie gdyby, komus cos wypadlo i nie moglby pojechac, to prosze o kontakt, jestem ze Szczecina i az ŻAL nie byc!!!


bilety maja kody kreskowe - nawet dwa...
mozna sobie wydrukowac i 500 sztuk - zyjemy w wolnym kraju i kazdy sobie drukuje co chce ;) - ale poniewaz bilety sa skanowane, zapewne tylko posiadacz biletu, ktory zostanie zeskanowany pierwszy (tzn bilet nie posiadacz) wejdzie na teren...
z drugiej strony ciekawe, czy te skanery sa polaczone ze soba w siec bo zapewne bedzie kilka wejsc i kilka skanerow... hmmm...

przerazilo mnie zdjecie z Live8 bo juz siebie widzialam oczami duszy heeeeen daleko na samym koncu, ale tam chyba bylo nieco wiecej ludzi ;)

#133 kamilllo

kamilllo

    Użytkownik

  • Members
  • 113 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Napisano 29 października 2009 - 19:09

dzieki za info...to wychodzi na to ze musze liczyc na cud, ze komus cos wypadnie i wtedy syane sie posiadaczem. Ciekawe czy beda sterczec z tymi czytnikami czy na odwal sie przedzierac tylko? ale znajac niemcow to wszystko bedzie wg zasad..

pzryszlo mi takie cos do glowy, bo niejednokrotnie bylem swiadkiem przedzierania mimo ze bilety mialy kody, ale to u nas bylo

#134 Greg

Greg

    Użytkownik

  • Members
  • 402 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 29 października 2009 - 19:23

Czyli nie mozna juz wylosowac tych biletów ze strony MTV ? tak ......


Ech nie mam Biletu ....




!! BŁAGAM !!! !! BŁAGAM !!! !! BŁAGAM !!! !! BŁAGAM !!! !! BŁAGAM !!! !! BŁAGAM !!! !! BŁAGAM !!!
!!! BŁAGAM !!! Jeśli ktos ma bilet na zbyciu , to bardzo prosze o niego !!! BŁAGAM !!!
!! BŁAGAM !!! !! BŁAGAM !!! !! BŁAGAM !!! !! BŁAGAM !!! !! BŁAGAM !!! !! BŁAGAM !!! !! BŁAGAM !!!
Achtung Baby Master

#135 Kłapouchy

Kłapouchy

    Iga

  • Members
  • 1 763 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:nie z Poznania

Napisano 29 października 2009 - 19:46

tak blisko do Berlina, rzut beretem i jeszcze z gorzowa/kostrzyna tanie bilety pkp teraz! Jakby ktos mial bilet, dwa na zbyciu...........................!

last blog fb

 

 


#136 Grace

Grace

    Użytkownik

  • Members
  • 437 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:gw / poznań

Napisano 29 października 2009 - 19:47

1. olive / B
2. zbych / B
3. +1 / B
4. madredeus / B
5. mihnik / B
6. +1 / B
7. +1 / B
8. +1 / B
9. ghostgirl / B
10. depe / B
11. Mars_2000 /B
12. +1 /B
13.dredziarz /b
14+1/b
15. achtung / A
16. +1 / A
17. Małgosia / B
18. brat Małgosi / B
19. Grace / B
20. Bananix (Ola) / B

Yeah. Jak ja się cieszę! ;)

#137 Greg

Greg

    Użytkownik

  • Members
  • 402 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 29 października 2009 - 20:33

Gdzie mozna jeszcze zdobyć bilety ?
Achtung Baby Master

#138 Guest_madredeus_*

Guest_madredeus_*
  • Guests

Napisano 29 października 2009 - 20:37

Czy w Berlinie trzeba mieć te zielone naklejki na samochód, żeby wjechać do centrum? gdzie to kupić? :)

#139 olive

olive

    Zooming in, zooming out

  • Members
  • 3 377 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 29 października 2009 - 21:06

@greg - pozostaje sępienie i szantaż

@madradeus - tak, trzeba mieć naklejki

@jadący maniacy:
na bilecie B widnieje napis, ze wejscie jest od strony wschodniej od Wilhelmstrasse, jesli na A jest napisane, ze wejscie jest od strony zachodniej, to podzial A-B bedzie oznaczal przod i tyl sceny, jesli scena bedzie podobna do tej z trasy... czy ktos kto ma bilet A moglby zerknac?
lepsza opcja niz blisko-daleko...
no coz, moze sie jeszcze czegos dowiemy blizej daty...

ceny biletow kolejowych waw-berlin: 45E w jedna strone (mozna jeszcze dorwac w cenie promocyjnej za 29E), z poznania - 33E...
znalazl ktos moze tansza opcje dojazdowa, podobno dojazd do granicy a pozniej lokalnym pociagiem jest bardziej oplacalny?

#140 Guest_madredeus_*

Guest_madredeus_*
  • Guests

Napisano 29 października 2009 - 21:09

znalazl ktos moze tansza opcje dojazdowa, podobno dojazd do granicy a pozniej lokalnym pociagiem jest bardziej oplacalny?


podobno da radę za 40 zł w jedną stronę ( z poznania) , do frankfurtu a potem dalej - nie znam szczegółów, google trza zapytać

Z Poznania można jeszcze jechać busem z prywatną firmą. Ostatnio taki przejazd na lotnisko kosztował mnie 100 zł w jedną stronę. Ceny kształtują się mniej więcej 70-120 zł.



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych