Skocz do zawartości


Zdjęcie

2010-09-18 - Stade De France - Paryż, Francja


  • Please log in to reply
511 replies to this topic

#481 Rafal.S

Rafal.S

    Użytkownik

  • Members
  • 80 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 30 stycznia 2011 - 16:24

A ja mam taką prośbę, żeby ktoś, kto to ściągnął, wrzucił dołączone okładki i nadruki. Bo ja oczywiście ściągnąłem, wypaliłem koncert i... wszystko wywaliłem z dysku, zapominając o plikach graficznych ;) Z góry dziękuję! :)

Mówisz masz:
http://wyslijto.pl/f...load/bcx9hhiikg

Edit:
Dostałem mailowe powiadomienia, że zostałem minimalnie wyprzedzony. :D

#482 NvK

NvK

    Użytkownik

  • Members
  • 287 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łarsała

Napisano 30 stycznia 2011 - 21:57

Jeszcze raz - senk ju wery macz :)

#483 Dudzio

Dudzio

    Użytkownik

  • Members
  • 616 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Stolica

Napisano 20 lutego 2011 - 12:00

Na ile moja licha znajomość francuskiego mnie nie myli, to brak multicama w wersji Blu-ray do tej pory spowodowany jest autoryzacją płyty (cokolwiek to znaczy). Denis wyraża nadzieję, że uda mu się wypuścić materiał w przyszłym tygodniu (pisał to 18 lutego).

#484 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 20 lutego 2011 - 15:56

Czy pliki z megaupload zostały już usunięte? Bo wchodzę w TEN link i mam puste rubryki.

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#485 Dudzio

Dudzio

    Użytkownik

  • Members
  • 616 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Stolica

Napisano 20 lutego 2011 - 16:47

Na to niestety wygląda :(

#486 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 20 lutego 2011 - 17:13

kurczę, bo nie ściągnęłam jeszcze wszystkich plików... :/

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#487 Rafal.S

Rafal.S

    Użytkownik

  • Members
  • 80 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 20 lutego 2011 - 17:29

Spokojnie, nie wszystko stracone. :) Choć będziecie musieli wszystko od nowa ściągać...

Nowe linki:
Multicam by Stroubidoul - DVD Double Layer (wersja 2)
Multicam by Stroubidoul - DVD Single Layer

Wy na pewno ściągaliście DVD Double Layer, ale Stroubi dał nową wersję (zmiany w menu, były w nim pewne błędy). Ściągajcie od nowa, na prawdę warto! :)

Edytowałem linki w poście na poprzedniej stronie.

#488 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 20 lutego 2011 - 17:38

Ciekawe tylko czy finalny plik po ściągnięciu i scaleniu to obraz ISO czy nie. Wolałbym nie, a tak było w przypadku pierwszej wersji na megauploadzie.
Kto ściągnie niech da znać.

#489 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 20 lutego 2011 - 21:45

Jakim programem wypalacie i czy mógłbym prsoić o instrukcję bo w tym temacie jestem raczej zielony :(
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#490 AlanSTA

AlanSTA

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 823 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 20 lutego 2011 - 22:31

Wy na pewno ściągaliście DVD Double Layer, ale Stroubi dał nową wersję (zmiany w menu, były w nim pewne błędy). Ściągajcie od nowa, na prawdę warto! :)

A co poprawili ? <_<

#491 Rafal.S

Rafal.S

    Użytkownik

  • Members
  • 80 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 20 lutego 2011 - 22:57

Jakim programem wypalacie i czy mógłbym prsoić o instrukcję bo w tym temacie jestem raczej zielony :(

Zależy jaką wersję DVD ściągnąłeś. Ja mam Double Layer (wtedy nie było jeszcze Single Layer a ciśnienie na obejrzenie koncertu było zbyt duże ;)), ale moja nagrywarka nie wypala takich cudów. Przede wszystkim sprawdź czy Twoja może wypalać dwuwarstwowe płytki. Potem pewnie jakoś w Nero (lub czymkolwiek innym) wystarczy wczytać obraz (plik *.iso) i dalej powinno być już bezproblemowo. Jeżeli jednak chcesz obejrzeć koncert bez nagrywania na płytę, to ściągnij sobie program Deamon Tools. Tworzy on wirtualne napędy, do których możesz wczytać obrazy płyt znajdujące się na dysku. Jakbyś potrzebował bardziej szczegółowych informacji, to pisz - postaram się pomóc. :)

A co poprawili ? <_<

W zasadzie pierdoły (czyli nic w audio/video koncertu). Menu miało trochę błędów i dodali kilka brakujących osób w napisach końcowych. Ja się nawet nie fatygowałem do ściągania nowej wersji DVD. Czekam na DivX HD. :)

#492 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 21 lutego 2011 - 06:29

Zależy jaką wersję DVD ściągnąłeś. Ja mam Double Layer (wtedy nie było jeszcze Single Layer a ciśnienie na obejrzenie koncertu było zbyt duże ;)), ale moja nagrywarka nie wypala takich cudów. Przede wszystkim sprawdź czy Twoja może wypalać dwuwarstwowe płytki. Potem pewnie jakoś w Nero (lub czymkolwiek innym) wystarczy wczytać obraz (plik *.iso) i dalej powinno być już bezproblemowo. Jeżeli jednak chcesz obejrzeć koncert bez nagrywania na płytę, to ściągnij sobie program Deamon Tools. Tworzy on wirtualne napędy, do których możesz wczytać obrazy płyt znajdujące się na dysku. Jakbyś potrzebował bardziej szczegółowych informacji, to pisz - postaram się pomóc. :)


W zasadzie pierdoły (czyli nic w audio/video koncertu). Menu miało trochę błędów i dodali kilka brakujących osób w napisach końcowych. Ja się nawet nie fatygowałem do ściągania nowej wersji DVD. Czekam na DivX HD. :)

Dzięki za pomoc :)
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#493 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 21 lutego 2011 - 12:11

A wczytanie plików iso w jaki sposób się odbywa ???
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#494 Rafal.S

Rafal.S

    Użytkownik

  • Members
  • 80 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 21 lutego 2011 - 13:58

A wczytanie plików iso w jaki sposób się odbywa ???

Rozumiem, że ściągnąłeś Deamona. Pokrótce jak się to odbywa (mogą być pewne różnice, mogę mieć starszą wersję, ale powinno wyglądać mniej więcej tak samo):
1. Jak włączysz program, to w prawym dolnym rogu pojawia się ikonka z błyskawicą.
2. Kliknij na nią prawym przyciskiem myszy, wybierz 'Napędy wirtualne', potem 'Add SCSI Virtual Drive'. Mam jakąś dziwnie spolszczoną wersję tak BTW. :D
3. Potem lewy przycisk na ikonce programu w pasku, pojawi się 'Urządzenie 0: brak nośnika'. Klikasz na to.
4. W oknie szukasz obrazu na dysku i go wczytujesz. Powinien się uruchomić autostart. Od tej pory będziesz miał w 'Mój komputer' nowy dysk wirtualny z wczytanym koncertem (tak jakby to była płyta włożona do napędu).

#495 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 21 lutego 2011 - 14:11

Mógłbyś mi powiedzieć jak nagrać koncert na płytę bo kiedy ją wypalam zamiast koncertu mam sześć plików iso :(
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#496 Rafal.S

Rafal.S

    Użytkownik

  • Members
  • 80 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 21 lutego 2011 - 15:13

Mógłbyś mi powiedzieć jak nagrać koncert na płytę bo kiedy ją wypalam zamiast koncertu mam sześć plików iso :(

Powinieneś mieć 1 plik *.iso. Najprawdopodobniej nagrywasz to, co ściągnąłeś z Megaupload. A to są pliki spakowane rarem. Najpierw je rozpakuj programem 7zip (darmowy), albo WinRar (chyba nie jest darmowy). A jak się nagrywa... W sumie zależy od programu do nagrywania, z którego korzystasz. Trzeba znaleźć jakąś opcję typu 'Nagraj plik obrazu'. Tam się wybiera tylko plik *.iso, naciska nagraj i powinno pójść. :)

#497 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 21 lutego 2011 - 16:50

Metoda Z Daemaon Tools nie działa Media Player nie odtwarza koncertu
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#498 Rafal.S

Rafal.S

    Użytkownik

  • Members
  • 80 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 21 lutego 2011 - 17:02

Metoda Z Daemaon Tools nie działa Media Player nie odtwarza koncertu

Potrzebujesz jakiegoś odtwarzacza płyt DVD, Windows Media Player nie obsługuje tego formatu. Na pewno dobry jest PowerDVD, ale jest płatny (w linku wersja testowa, 30 dniowa). Tutaj masz jakiś darmowy AVS DVD Player - pewnie bez fajerwerków, ale działać powinno. :)

#499 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 21 lutego 2011 - 21:26

Po całym dniu morderczych bojów wreszcie odpaliłem multicam.
Wszystkie zasługi przypisuje Rafałowi S który pomógł mi w tej walce ,stokrotne pokłony i wielkie dzięki :)
(Jeszcze jedno pytanie czy mogę zdemontować napęd wirtualny bez utraty koncertu???)
(i czy napedy wirtualne mulą komputer??
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#500 Rafal.S

Rafal.S

    Użytkownik

  • Members
  • 80 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 21 lutego 2011 - 21:33

Cieszę się że mogłem pomóc. :) Czy wirtualne napędy mulą komputer - nie wiem. Znajomi zwykle mają przynajmniej jeden włączony non stop, ale ja (jako że nie lubię bałaganu i wielu ikonek w pasku) zawsze je usuwam. Potem jest trochę zabawy przy ponownym włączaniu koncertu, ale wolę już poświęcić te 30 sekund. Usuwając wirtualny napęd nie tracisz pliku *.iso. On będzie cały czas tam, gdzie go ściągnąłeś. A usuwanie napędu: prawy przycisk myszy na ikonkę w pasku, 'Napędy wirtualne', 'Urządzenie 0 (...)', 'Usuń napęd'.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych