Jump to content


Photo

2010-08-25 - Luzhniki - Moskwa, Rosja


  • Please log in to reply
778 replies to this topic

#661 olive

olive

    Zooming in, zooming out

  • Members
  • 3 377 posts
  • Płeć:Kobieta

Posted 26 sierpnia 2010 - 05:56

zdjęcia na picasa:

spotkanie z panem M

budowanie pająka

spotkania z fanami przed koncertem

koncert

Edkowe twittowanie - 4 ostatnie z Moskwy

Posted Image

a jednak:
u2gigs:

Knockin' On Heaven's Door is covered with Yuri Shevchuk of rock band DDT



#662 kade

kade

    Użytkownik

  • Members
  • 2 826 posts
  • Płeć:Nie powiem

Posted 26 sierpnia 2010 - 07:32

ok. 8.00 na tvn24 mówili o tym koncercie
był nawet fragment intra i końcówka BD
troche sie dziwili co to jest (intro) :)

#663 One_U2 - fan

One_U2 - fan

    Użytkownik

  • Members
  • 2 857 posts
  • Płeć:Kobieta

Posted 26 sierpnia 2010 - 07:33

<script src='http://img155.images...3b729a95f1e.jpg' type='text/javascript'></script><noscript>Posted Image</noscript>


<script src='http://img178.images...d6ce478f900.jpg' type='text/javascript'></script><noscript>Posted Image</noscript>
Posted Image

#664 smoke

smoke

    Użytkownik

  • Members
  • 1 593 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Posted 26 sierpnia 2010 - 07:44

Niestety na With Or Without You musiałem wczoraj spadać na autobus z pracy do domu...
Dzisiaj wchodzę i co? Knockin'???? Wow :-)
A żeby było śmieszniej to pisałem wczoraj na shout'cie, że zagrają Sweet Child O' Mine :D (to tak z Gunsowej tematyki :-)

Chciałem wszystkim Wam Kochani podziękować za wspólne przeżywanie koncertu na forum (jak ktoś napisał - chyba najwięcej emocji od Turynu...
Chciałem teżz podziękować szczególnie dwóm osobom:

1/ Orionstar - stary, jesteś niesamowity - te 4 dni zapamiętam do końca życia... Dziękuję Ci z całego serca...
Oczywiście również namawiam, żebyś na zlot przyjechał :rolleyes: Dzięki One More Time :-)

2/ Olive - jak zwykle niezastąpiona... Kolejny raz dziękuję za fotorelację. Świetnie, że jesteś :rolleyes:

Dziękuję oczywiście całej reszcie, z którą dane było mi przeżywać wczorzjszy wieczór...

B!G LOV!!!
12.08.2010-AWD Arena-Hannover/Germany
Never, ever, to be forgotten...
The best birthday in my life...

#665 niemowicnic

niemowicnic

    Użytkownik

  • Members
  • 823 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Wrocław

Posted 26 sierpnia 2010 - 07:52

Taak, ten koncert był jakoś wyjątkowy, może dzięki temu, że przez kilka dnia przed nim czuło się już ten klimat na forum, wiadomo dzięki komu :)
'I like classic music. But it doesn't have sex. And sex is rhythm. That's why Rock'n'roll is so important.'
- Bono

#666 olive

olive

    Zooming in, zooming out

  • Members
  • 3 377 posts
  • Płeć:Kobieta

Posted 26 sierpnia 2010 - 07:53

Posted Image

ja też się cieszę, że cię widzę Bono :)
ach co to był za sen ;)

@smoke - ja tylko przeklejam zdjęcia...
fajnie że można sobie razem posiedzieć, posłuchać, pobiadolić czasem, czasem lekko poprztykać ale to o wiele lepsze niż solowe wkurzanie się na 1000 ;)

#667 patmart

patmart

    Użytkownik

  • Members
  • 129 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Kraków

Posted 26 sierpnia 2010 - 07:57

orionstar - oby więcej takich relacji. dziękujemy Ci bardzo :)
06.08.09 Chorzów
09.08.09 Zagrzeb
10.08.10 Frankfurt

najwspanialsze dni mojego życia. dziękuję i kocham U2

#668 //biesiada//

//biesiada//

    Użytkownik

  • Members
  • 293 posts
  • Skąd://Rybnik//

Posted 26 sierpnia 2010 - 08:00

jakieś 15 min temu mówili o tym koncercie również w Panoramie na 2ce TVP. wspomnieli o pozamykanych namiotach i herbatce Bono z panem M.

Orionstar: mieszkamy blisko siebie... jak będzie jakiś zlot i będę jechał to wbiję wcześniej do Ostrawy po Ciebie :)

#669 niemowicnic

niemowicnic

    Użytkownik

  • Members
  • 823 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Wrocław

Posted 26 sierpnia 2010 - 08:04

jakieś 15 min temu mówili o tym koncercie również w Panoramie na 2ce TVP. wspomnieli o pozamykanych namiotach i herbatce Bono z panem M.


ło, no to widzę, że nagłośnili. aż chyba obejrzę wieczorne wydanie wiadomości czy coś.
'I like classic music. But it doesn't have sex. And sex is rhythm. That's why Rock'n'roll is so important.'
- Bono

#670 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Posted 26 sierpnia 2010 - 08:09

no to chłopaków nieźle zmoczyło i Konockin Wow!
sorry że wczoraj z wami nie siedziałem ale nie mogłem :(
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#671 orionstar

orionstar

    Użytkownik

  • Members
  • 444 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ostrava, Czechy

Posted 26 sierpnia 2010 - 08:13

jakieś 15 min temu mówili o tym koncercie również w Panoramie na 2ce TVP. wspomnieli o pozamykanych namiotach i herbatce Bono z panem M.

Orionstar: mieszkamy blisko siebie... jak będzie jakiś zlot i będę jechał to wbiję wcześniej do Ostrawy po Ciebie :)


OOO.. B) :) Witaj, bardzo milo widziec ciebie znowu w forum! Oj, pamietam ciebie z Chorzowa, wspanialy byl ten PopManowy stroj, odrazu s corka zauwazylismy ciebie w tlumie, no i ta flaga... OK, jak bede mial akurat mozliwosc i bedzie zlot, to chetnie wpadne, moze nawet i oboje, bo corka (Zuzanna) jest jeszcze wiekszym fanem odemnie...
Dołączona grafika

#672 niemowicnic

niemowicnic

    Użytkownik

  • Members
  • 823 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Wrocław

Posted 26 sierpnia 2010 - 08:24

Tak teraz oglądam film z New Year's Day i faktycznie nieźle tam pada :huh:
'I like classic music. But it doesn't have sex. And sex is rhythm. That's why Rock'n'roll is so important.'
- Bono

#673 //biesiada//

//biesiada//

    Użytkownik

  • Members
  • 293 posts
  • Skąd://Rybnik//

Posted 26 sierpnia 2010 - 08:25

OOO.. B) :) Witaj, bardzo milo widziec ciebie znowu w forum! Oj, pamietam ciebie z Chorzowa, wspanialy byl ten PopManowy stroj, odrazu s corka zauwazylismy ciebie w tlumie, no i ta flaga... OK, jak bede mial akurat mozliwosc i bedzie zlot, to chetnie wpadne, moze nawet i oboje, bo corka (Zuzanna) jest jeszcze wiekszym fanem odemnie...


dzięki :) miło, że pamiętasz :)

tu są zdjęcia ze zlotu na który ten strój sobie przygotowałem :) ale nie tylko ja miałem tam rewelacyjne przebranie ;)

http://www.u2-site.c...u_22062007.html

a tu z innego zlotu - ten w złotym to też ja :)

http://www.u2-site.c...Poznaniu.html#;


koniecznie musicie się pojawić na jakiejś imprezie u nas :) Zbych robi świetne imprezy :)

#674 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Posted 26 sierpnia 2010 - 08:35

B) Edkowe twitty najlepsze
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#675 orionstar

orionstar

    Użytkownik

  • Members
  • 444 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ostrava, Czechy

Posted 26 sierpnia 2010 - 08:35

Zbycha widzialem ostatni raz na koncercie w Frankfurcie, stali tam z Ceasarem i Depem i zonami. Zrobilem im pare zdjec, sa na forum w czesci Frankfurt, jak chcesz zobaczyc. Ogladalem kilka zdjec z waszych imprez.. ale wesolo ! :D B)
Dołączona grafika

#676 niemowicnic

niemowicnic

    Użytkownik

  • Members
  • 823 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Wrocław

Posted 26 sierpnia 2010 - 08:56

Zbycha widzialem ostatni raz na koncercie w Frankfurcie, stali tam z Ceasarem i Depem i zonami. Zrobilem im pare zdjec, sa na forum w czesci Frankfurt, jak chcesz zobaczyc. Ogladalem kilka zdjec z waszych imprez.. ale wesolo ! :D B)

Fakt. A i złoty strój rządzi B)
We Wrocku by coś zorganizować można.
'I like classic music. But it doesn't have sex. And sex is rhythm. That's why Rock'n'roll is so important.'
- Bono

#677 Dudzio

Dudzio

    Użytkownik

  • Members
  • 616 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Stolica

Posted 26 sierpnia 2010 - 09:06

Na zbliżeniu to wygląda jakby miał zamontowany drugi mikrofon gdzieś na ramieniu i do niego śpiewał tę zwrotkę. Wcześniej też specjalnie schyla głowę i śpiewa do kurtki. :P W sumie możliwe, że miał jakiś zapasowy mic w razie awarii wiszącego z powodu deszczu np. (być może dlatego też hanging mic nie ma oświetlenia)...

Faktycznie, tak to wygląda :D Widocznie ten laser jacket ma jeszcze przed nami kilka tajemnic xD Ale i tak nie podoba mi się to jego niedbalstwo w wykonywaniu najlepszego kawałka pierwszego legu :P

#678 GhostGirl

GhostGirl

    Acrobat

  • Members
  • 978 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Kraków, dawna stolica Polaków

Posted 26 sierpnia 2010 - 09:06

stali tam z Ceasarem i Depem i zonami.


:D

orionstar, na prawdę musisz przyjechać na zlot!! choćby po to by poznać nieco ekipę :) Koniecznie! :)

#679 orionstar

orionstar

    Użytkownik

  • Members
  • 444 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ostrava, Czechy

Posted 26 sierpnia 2010 - 09:10

:D

orionstar, na prawdę musisz przyjechać na zlot!! choćby po to by poznać nieco ekipę :) Koniecznie! :)


To nie zony ? No tak mi sie wydawalo B)
Dołączona grafika

#680 orionstar

orionstar

    Użytkownik

  • Members
  • 444 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ostrava, Czechy

Posted 26 sierpnia 2010 - 09:47

A wiec koncert moskiewski za nami.... ale emocje! Ogladam i czytam teraz reakcje fanow moskiewskich z U2.ru i jego forum, skad czerpalem wiekszosc informacji.

Trudno tak opisac, co fanowie pisza, bo ich slowa to slowa pelne emocji, ogromnego zadowolenia, ludzie przemoknieci do nitki ale spiewajacy, tacy co glos stracili, zadowoleni bardzo z setlisty, szczegolnie tez z Knockin' on heaven's door z Szewczukiem i z tego ze Bono wzial go na podium i zaspiewali razem... Dwa utalentowani ludzie z roznych swiatow, takie slowa czytalem... (No inni znowu pisali, ze nie powinienen go zabierac na podium) Wszyscy maja nadzieje, ze ten koncert nie byl ostatnim w Moskwie. Podobno bylo 62 tysiace ludu, ale nie potwierdzone.. Ciagle widac slowa Spasibo ! Spasibo Bono! Mnie osobiscie ich duet tez ogromnie sie spodobal.. no i w tym deszczu.. Pisza tez fanowie ze zauwazali w Golden Circle sporo takich ludzi, ktorzy tak sobie tylko stali i patrzeli, nie pojmujac, dlaczego poszli do GC jak nie mieli ochote sie bawic na calego. Tez na trybunach podobno sporo takich bylo, co tylko sie gapili, bez emocji i dziwnie patrzyli na tych, ktorzy podskakiwali i przezywali koncert...

Ciekawa rzecz, kilka fanow z GC napisalo, ze w Walk On zauwazyli moment, kiedy to Bono wyraznie zle sie poczul, mina w twarzy bolesna, wypuscil kilka slow textu i tak sie skurczyl dziwnie przy mikrofonie.. W ten moment Adam spojrzal na niego kilka razy, cos sie napewno wydarzylo. Ogladalem Walk On video i rzeczywiscie w 6:40 wyraznie to widac, Bono tez kilka razy podchodzil sie napic. Tez w 8:30 jakos zle sie poczul? Widocznie bardzo zmeczony, moze te plecy sie odezwaly...
Dołączona grafika




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users