Jump to content


Photo

2010-08-12 - AWD Stadium - Hannover, Niemcy


  • Please log in to reply
783 replies to this topic

#321 pop

pop

    Użytkownik

  • Members
  • 262 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Posted 09 sierpnia 2010 - 20:23

Ma ktos moze na zbyciu 1 bilet na plyte ?:)

#322 smoke

smoke

    Użytkownik

  • Members
  • 1 593 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Posted 09 sierpnia 2010 - 20:27

Hej,
Jedź na ślepo pod stadionem kupisz.
12.08.2010-AWD Arena-Hannover/Germany
Never, ever, to be forgotten...
The best birthday in my life...

#323 OneLazyBastard

OneLazyBastard

    Użytkownik

  • Members
  • 2 874 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warschau Bloody Warschau

Posted 10 sierpnia 2010 - 00:16

pop - dokładnie tak, jak napisał Smoke.. na bank kupisz pod estadio..

#324 kade

kade

    Użytkownik

  • Members
  • 2 826 posts
  • Płeć:Nie powiem

Posted 10 sierpnia 2010 - 04:55

Mam wolne 2 miejsca w samochodzie do hannoveru. Jedziemy dziwną trasą: Łódź-Poznań-Szczecin-Hannover. Możemy po kogoś zjechać lekko w bok :)
czekam na pm :)

Ps. wiem, wiem - kolejne miejsce, w którym to pisze

#325 Małgosia

Małgosia

    U2 and 80's addict

  • Members
  • 1 106 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Szczecin

Posted 10 sierpnia 2010 - 07:55

Mam do sprzedania dwa bilety na plyte na Hannover! Najlepiej dla osob ze Szczecina lub okolic!
Prosze o kontakt na pm'a lub pod numerem telefonu: 505 625 931


Już nieaktualne, jedzie Kade plus osoba towarzyszaca :) Czekamy na Was w Szczecinie ;)

http://www.u2.szczecin.pl


#326 zbo

zbo

    Użytkownik

  • Members
  • 336 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Posted 10 sierpnia 2010 - 11:01

Mam 3 miejsca w samochodzie z Warszawy do Hannoveru. Wyjazd jutro około 5 rano. Jak ktoś ma ochotę się zabrać to zapraszam.

#327 Mars_2000

Mars_2000

    Użytkownik

  • Members
  • 804 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Posted 10 sierpnia 2010 - 13:38

Psze państwa...zaraz robię wypad z pracy co by się pakować i duchowo nastawiać na koncert :lol:

Jutro jeszcze tylko przystanek w Szczecinie na nocleg i potem od 6.30AM nach zu AWD Arena ile fabryka dała w moim dizlaku.

Mam nadzieję, że poznam paru z Was "live" przy tej okazji (bo jakoś do tej pory to tylko miałem okazję tak wirtualnie)...
Ew. kto chce może posłać mi PM z namiarami...obiecuję oddzwonić :rolleyes:

#328 matt

matt

    Użytkownik

  • Members
  • 996 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Konin

Posted 10 sierpnia 2010 - 13:46

osoby, ktore maja trybuny jakie macie sektory? fajnie byloby widziec blisko polskie flagi:) ja mam N15

#329 Kłapouchy

Kłapouchy

    Iga

  • Members
  • 1 763 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:nie z Poznania

Posted 10 sierpnia 2010 - 14:51

osoby, ktore maja trybuny jakie macie sektory? fajnie byloby widziec blisko polskie flagi:) ja mam N15


Tez mam trybunę i też mam N15 i Eingang Nord :) Przypomniałeś mi o fladze (!!!!!)

last blog fb

 

 


#330 Rodia

Rodia

    Użytkownik

  • Members
  • 1 869 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Posted 11 sierpnia 2010 - 03:12

Ale nudy.

Nic się nie dzieje.

Zaraz jadę do Hanoweru. Jest noc, jestem śpiący, a przed nami dłuuuuuuuuga droga. Samochodem. A jeszcze nawet pakować się nie zacząłem. Jedziemy dzień wcześniej i naprawdę nie wiem co będę tam robić przez całe 24h. Chyba odsypiać. Albo może uda się włamać do hotelu U2 i zgwałcić Bono. Nie wie ktoś czy przylecą wcześniej czy tuż przed koncertem jak w Chorzowie, zagrają i polecą dalej? Da ktoś info.
Anyway. Tak se siedzę i oglądam te filmiki z u2gigs, z tych wszystkich koncertów tej trasy i coraz bardziej się dołuję, że to nie jest Elevation Tour. Wiem, wiem, w czasie koncertu to pewnie nie ma znaczenia (nie wiem bo nie byłem w Chorzowie ;]), no ale kurwa. Co mi po takim In A Little While z dzisiaj skoro kiedyś mieli takie:

http://www.youtube.c...h?v=PzQ5FNNPnyA

A co mamy teraz? Pana kurwa komandora Sheparda z Normandii, który ratuje galaktykę przed kosmitami.

Co mi po takich New Year's Day, Elevation, Mysterious Ways, Walk On, Beautiful Day, Sunday Bloody Sunday, Streetsach albo One skoro kiedyś były takie:

<tu wrzucić jakiekolwiek wykonanie tych piosenek z ET, czego wam oszczędzę bo wszyscy je znacie>

Oddzielną linijkę poświęcam niedorozwiniętej mutacji With Or Without You z 360 Tour, która dla kogokolwiek kto zna wykonania z TJT Tour czy ET Tour jest prawie niesłuchalna.

W sumie i tak najbardziej czekam na Magnificent, Miss Sarajevo, I Still (które O DZIWO im tu wychodzi), Hold Me, Moment of Surrender i Untila, które - pomimo uwielbianej przeze mnie wersji ze Slane - na tym tourze też zdaje się dawać radę.
Nie wiem, może trzeba po prostu go with the flow, ale ja tak jakoś nie mogę. Pewnie jak w sobotę będę opisywać wrażenia to to wszystko straci jakiekolwiek znaczenie i sam uznam niniejsze wypociny za majaki człowieka cierpiącego z deprywacji snu, no ale na razie jest jeszcze środa. Może nawet przekonam się do (tfu) remixu (tfu) Crazy (tfu) Tonight?
Biorę ze sobą laptopa więc będę sprawdzać najnowsze ploteczki w tym topicu, zapewne też nie będę umiał się powstrzymać przed podsyłaniem Roopie smsowo co ciekawszych spostrzeżeń jakie nawiną się na moje oczy. Zresztą nie tylko mi, bo do Hanoweru chyba z pół forum się wybiera, nie?

Dobranoc U2forums i życzcie mi udanego debiutu koncertowego ;] :*

#331 sky.angel

sky.angel

    Użytkownik

  • Members
  • 94 posts
  • Płeć:Kobieta

Posted 11 sierpnia 2010 - 09:11

Są jeszcze dwa wolne miejsca w busie ruszającym do Hannoveru o godzinie 3.00AM z Zielonej Góry i 5.00AM ze Świecka. Cena busowa ok 170zł. Jak coś PM do mnie lub bezpośrednio na nr przewoźnika 604 265 593.
"I'm not afraid of anything in this world
There's nothing you can throw at me that I haven't already heard
I'm just trying to find a decent melody
A song that I can sing in my own company (...)"

#332 Zbigi

Zbigi

    Użytkownik

  • Members
  • 1 posts

Posted 11 sierpnia 2010 - 09:21

Dwie osoboy beda w sektorze 1 1:) Mam nadzieje, ze z flagą:)

Pozdrawiam wszystkim jadących do Hannoveru i całe forum i prosze bez smecenia. Będzie super, takie czy inne wersje to w koncu zawsze nasze dobre U2. Oni przeciez nie moga 25 lat grac tych samych wersji po kilkadziesiat razy do roku.

#333 Waldek

Waldek

    Użytkownik

  • Members
  • 171 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Oława

Posted 11 sierpnia 2010 - 10:03

Mam jeszcze jedno wolne miejsce w samochodzie na wyjazd do Hannover'u.
Wyjazd w czwartek o godz. 10.00 z Oławy. Powrót zaraz po koncercie.

#334 Małgosia

Małgosia

    U2 and 80's addict

  • Members
  • 1 106 posts
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Szczecin

Posted 11 sierpnia 2010 - 16:53

Wszystkim wybierajacym sie do Hannoveru zycze mega super zabawy, ja jednak nie tym razem...
Trudne sytuacje rodzinne (ciezka choroba czlonka rodziny) mnie spotkaly w ostatnich dniach, do tego moje problemy z rogowka oka o ktorych tu wspominalam.. Ostatecznie bilety sprzedane, czekam dzis na forumowiczow w Szczecinie na ich odbior, a wiem, ze bedzie delegacja paru znajomych z Polski u mnie :)

Jeszcze raz milej zabawy, nie zapominajcie o tych co chcieli a nie mogli sie z Wami wybrac z roznych powodow.

Enjoy the show!

http://www.u2.szczecin.pl


#335 olive

olive

    Zooming in, zooming out

  • Members
  • 3 377 posts
  • Płeć:Kobieta

Posted 11 sierpnia 2010 - 17:10

Nie martw się - popodsłuchujemy sobie, to prawie jakby tam być...
Zdrowiej i pielęgnuj!

Buziaki! ;)

#336 morfeusz

morfeusz

    Użytkownik

  • Members
  • 1 064 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 11 sierpnia 2010 - 18:14

Ale nudy.

Nic się nie dzieje.

Zaraz jadę do Hanoweru. Jest noc, jestem śpiący, a przed nami dłuuuuuuuuga droga. Samochodem. A jeszcze nawet pakować się nie zacząłem. Jedziemy dzień wcześniej i naprawdę nie wiem co będę tam robić przez całe 24h. Chyba odsypiać. Albo może uda się włamać do hotelu U2 i zgwałcić Bono. Nie wie ktoś czy przylecą wcześniej czy tuż przed koncertem jak w Chorzowie, zagrają i polecą dalej? Da ktoś info.
Anyway. Tak se siedzę i oglądam te filmiki z u2gigs, z tych wszystkich koncertów tej trasy i coraz bardziej się dołuję, że to nie jest Elevation Tour. Wiem, wiem, w czasie koncertu to pewnie nie ma znaczenia (nie wiem bo nie byłem w Chorzowie ;]), no ale kurwa. Co mi po takim In A Little While z dzisiaj skoro kiedyś mieli takie:

http://www.youtube.com/watch?v=PzQ5FNNPnyA

A co mamy teraz? Pana kurwa komandora Sheparda z Normandii, który ratuje galaktykę przed kosmitami.

Co mi po takich New Year's Day, Elevation, Mysterious Ways, Walk On, Beautiful Day, Sunday Bloody Sunday, Streetsach albo One skoro kiedyś były takie:

<tu wrzucić jakiekolwiek wykonanie tych piosenek z ET, czego wam oszczędzę bo wszyscy je znacie>

Oddzielną linijkę poświęcam niedorozwiniętej mutacji With Or Without You z 360 Tour, która dla kogokolwiek kto zna wykonania z TJT Tour czy ET Tour jest prawie niesłuchalna.

W sumie i tak najbardziej czekam na Magnificent, Miss Sarajevo, I Still (które O DZIWO im tu wychodzi), Hold Me, Moment of Surrender i Untila, które - pomimo uwielbianej przeze mnie wersji ze Slane - na tym tourze też zdaje się dawać radę.
Nie wiem, może trzeba po prostu go with the flow, ale ja tak jakoś nie mogę. Pewnie jak w sobotę będę opisywać wrażenia to to wszystko straci jakiekolwiek znaczenie i sam uznam niniejsze wypociny za majaki człowieka cierpiącego z deprywacji snu, no ale na razie jest jeszcze środa. Może nawet przekonam się do (tfu) remixu (tfu) Crazy (tfu) Tonight?
Biorę ze sobą laptopa więc będę sprawdzać najnowsze ploteczki w tym topicu, zapewne też nie będę umiał się powstrzymać przed podsyłaniem Roopie smsowo co ciekawszych spostrzeżeń jakie nawiną się na moje oczy. Zresztą nie tylko mi, bo do Hanoweru chyba z pół forum się wybiera, nie?

Dobranoc U2forums i życzcie mi udanego debiutu koncertowego ;] :*


stary zamknij się w domu kup sobie pare starych płyt i głowy ludziom na forum nie zawracaj! skoro to taka lipa to po kiego tam jedziesz? niejeden fan oddałby wiele by byc na koncercie!
co za ludzie co za zmanierowane dzieci! czytac sie tego nie da

#337 stokrotka

stokrotka

    can't see or be seen

  • Members
  • 2 916 posts
  • Płeć:Kobieta

Posted 11 sierpnia 2010 - 18:22

skoro to taka lipa to po kiego tam jedziesz? niejeden fan oddałby wiele by byc na koncercie!

w 100% popieram... ach, wiele, bardzo wiele.

If I'm close to the music and you are close to the music, then we are close to each other


#338 olive

olive

    Zooming in, zooming out

  • Members
  • 3 377 posts
  • Płeć:Kobieta

Posted 11 sierpnia 2010 - 18:25

Adrian, każdy ma prawo się wypowiedzieć,a Rodia ma takie zdanie na temat tego touru tu i teraz. dobrze, że pisze co czuje i nie słodzi.
mam nadzieję, że koncert będzie na tyle dobry, że to zdanie zmieni, czego Rodii i nam wszystkim z całego serca życzę.

prawdę powiedziawszy i Elevation i Vertigo Tour bardziej mi się podobały niż 360 zarówno jeśli chodzi o wykonania jak i visuale, ale nie można oczekiwać po żadnym zespole, że nie będzie zmieniał wykonań z trasy na trasę (bo coś w końcu trzeba zmieniać skoro trzymają się setlisty pazurami jak tapeciara fotela BMW ;)), podobnie nie można wymagać od fanów, żeby im się wszystko na pniu podobało. jesteśmy fanami a nie fanatykami przecież :)

#339 autek

autek

    Użytkownik

  • Members
  • 72 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Posted 11 sierpnia 2010 - 18:30

No cóż... jak sie chce i można to MOŻNA :D
Wczoraj zalatwialem bilet , dzisiaj odebralem
Wczoraj zalatwialem transport , dzisiaj zaklepałem
Do zobaczenia na stadionie

#340 morfeusz

morfeusz

    Użytkownik

  • Members
  • 1 064 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 11 sierpnia 2010 - 18:54

Adrian, każdy ma prawo się wypowiedzieć,a Rodia ma takie zdanie na temat tego touru tu i teraz. dobrze, że pisze co czuje i nie słodzi.
mam nadzieję, że koncert będzie na tyle dobry, że to zdanie zmieni, czego Rodii i nam wszystkim z całego serca życzę.

prawdę powiedziawszy i Elevation i Vertigo Tour bardziej mi się podobały niż 360 zarówno jeśli chodzi o wykonania jak i visuale, ale nie można oczekiwać po żadnym zespole, że nie będzie zmieniał wykonań z trasy na trasę (bo coś w końcu trzeba zmieniać skoro trzymają się setlisty pazurami jak tapeciara fotela BMW ;)), podobnie nie można wymagać od fanów, żeby im się wszystko na pniu podobało. jesteśmy fanami a nie fanatykami przecież :)



chodziło mi tu raczej o zrzędzenie starej baby no i kola, który "jakoś" dostał-zakupił bilecik lekką ręką, o to jak mu zle i ciężko na duszy, że bidulek musi jechać, nie chce ale jedzie, a przecież taka lipa 360tka, słuchać sie nie da!. może mylne wrażenie lecz co mają powiedzieć ludkowie, którzy mogą tylko marzyć o czymś takim jak live czytając takie wypociny? pokory młodzi ludzie, pokory wiecej!
natomiast zdanie nt. wykonania itp każdy może głosić jakie chce od tego jest własnie to forum (o gustach sie nie dyskutuje) - powtarzam do tego sie nie odnosiłem.




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users