Skocz do zawartości


Zdjęcie

U2 w 3D


910 replies to this topic

#881 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 25 lutego 2014 - 13:31

to teraz mi mówicie o szóstych rzędach/czymś tam? :P i tak mi wzrok siada, więc whatevs.


Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#882 U2 fanatic

U2 fanatic

    7

  • Members
  • 1 510 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Myszków

Napisano 25 lutego 2014 - 13:32

A ja niestety nie będę nigdzie,ale wszystkim życzę mile spędzonego czasu.


El silencio se vuelve melodia


#883 JVD

JVD

    Użytkownik

  • Members
  • 1 447 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 25 lutego 2014 - 23:06

Ekipa z Warszawy pozdrawia.

 

u23d.jpg


xxx depe xxx
 


#884 NvK

NvK

    Użytkownik

  • Members
  • 287 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łarsała

Napisano 25 lutego 2014 - 23:52

I fucki dla multikina Złote Tarasy za włączenie świateł na Yahweh  ;)



#885 margo

margo

    Użytkownik

  • Members
  • 4 358 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:zielone wzgórze

Napisano 26 lutego 2014 - 00:30

we Wrocławiu ten precedens miał miejsce niestety. :( i w Katowicach chyba też. Czyli to norma dla multikina :(


Music can change the world, because it can change people.
 


#886 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 26 lutego 2014 - 00:51

Smutno , pół sali wyszło na Yahweh , ale i tak było super !


Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#887 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 26 lutego 2014 - 01:24

oj było, nie wiem czemu, ale co chwilę się rozklejałem na tym U23D :P kuuutwa niech wydadzą to na BD łosie.. 



#888 Paweł =

Paweł =

    Użytkownik

  • Members
  • 1 151 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:CHORZÓW

Napisano 26 lutego 2014 - 09:01

W Koszalinie również włączyli światła na Yahweh, także wielka głupota, nie dość że koncert króciutki to jeszcze ostatnią piosenkę sami ucinają.

A przecież jeszcze było wiele wizualizacji do obejrzenia.

Drugi minus,uważam że było za cicho. Zazwyczaj na filmach jest o wiele głośniej, a to był przecież koncert więc powinno być bardzo głośno.

Ale powiem szczerze że właśnie tego się spodziewałem.

Ostatnio na koncercie McCartneya w multikinie również nie było zbyt głośno.

W 2007 roku kiedy byłem w Imaxie, obraz był o wiele wyraźniejszy.

Może kiedyś się nauczą odpowiednio nagłaśniać koncerty, i pozwolić w spokoju obejrzeć do końca.


Moje Konto Youtube - http://www.youtube.c...iew=0&flow=grid

 

 

 


#889 majkeel

majkeel

    Użytkownik

  • Members
  • 580 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gliwice

Napisano 26 lutego 2014 - 09:10

Niestety. W porównaniu do IMAXa Multi wypada słabiutko. Mniejszy ekran, jakoś troszkę gorsza, przyciszony występ (to koncert, a nie film!) światła na Yahweh (Zabrze).

 

Sam występ bardzo dobry. Po sześciu latach mogłem sobie przypomnieć jak to wyglądało. Swoją drogą, to uważam że zakończenie Beautiful Day jest magiczne. Zero snippetu, tylko Edge. No i schizowaty początek The Fly. Moc.


last  


#890 NvK

NvK

    Użytkownik

  • Members
  • 287 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łarsała

Napisano 26 lutego 2014 - 10:27

Ogólnie, pomijając światła, oceniam całość na plus. Wreszcie byla okazja po latach zobaczyć ten koncert. W Złotych Tarasach nagłośnienie było dobre. Jak dla mnie zawsze może być głośniej, także mogę powiedzieć tylko, że było spoko :D

Sam film, oczywiście super. Pomimo oglądania go nie raz i pomimo zaliczonych koncertów, momentami wkręcałem się tak, że prawie zaczynałem bić brawo, i w ostatniej chwili orientowałem się, że to nie tędy droga ;)

Ulubione momenty nie zawiodły, czyli początek i wizuale na The Fly, publika zagłuszająca zespół na WOWY, falujący tłum na Streets... wszystko na miejscu. I jak zawsze - szkoda, że to przycięte do półtorej godziny.



#891 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 26 lutego 2014 - 11:41

jako że to był koncert U2, to trudno mi powiedzieć coś złego, zwłaszcza, że wcześniej nie widziałam 'U2 3D', ale jeśli chodzi o sam efekt trójwymiarowości, to albo ja nie umiem patrzeć, albo tak miało być, bo w sumie najbardziej zauważyłam 'podejścia' Bono (który wyglądał wyjątkowo dobrze, jak na Vertigo Tour :P Gosia zgodzi się ze mną niewątpliwie :D) i Adama.

 

jeśli zajęłam miejsce komuś z forum, to sorry. a jeśli nie z forum, to i tak tego nie przeczyta ;P

 

fajnie było poznać nieznanych uprzednio! :)


Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#892 morleigh

morleigh

    Użytkownik

  • Members
  • 381 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Katowice

Napisano 26 lutego 2014 - 17:49

Ja osobiście jestem zachwycona, tylko za krótko! No, a na poważnie to rewelacyjny koncert, jakoś tak wyszło pechowo, że pierwszy raz oglądałam U2 3D, specjalnie nie sprawdzałam setlisty i naprawdę magia! Widzę, że Warszawa zrobiła sobie wycieczkę szkolną :D fajna fotka, Śląsk pozdrawia! ;)


They say a secret is something you tell one other person
So I'm telling you... child

Every artist is a cannibal, every poet is a thief
All kill their inspiration and sing about their grief

#893 Martyna

Martyna

    Użytkownik

  • Members
  • 797 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 26 lutego 2014 - 19:03

No, warszawska ekipa umie ładnie się skrzyknąć i spotkać, w przeciwieństwie do i tak nielicznej katowickiej :)

U23D widziałam wczoraj po raz pierwszy i chociaż nie przepadam za Vertigo Tour, przyjemnie było obejrzeć ten koncert w 3D, w kinie. Bono śpiewający "wipe your tears away" i patrzący mi przy tym prosto w oczy, Edge i Adaś na wyciągnięcie ręki, The Fly i te zmieniające się napisy - mega.

A z tym włączaniem świateł na Yahweh to widocznie powszechna praktyka. W Rybniku też tak było.

#894 kade

kade

    Użytkownik

  • Members
  • 2 826 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 26 lutego 2014 - 19:09

na pokazach prasowych też włączali światła na Yahweh

#895 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 26 lutego 2014 - 19:28

I fucki dla multikina Złote Tarasy za włączenie świateł na Yahweh  ;)

na pokazach prasowych też włączali światła na Yahweh

We Wrocławiu w Arkadach też włączyli :angry: A i tak siedziałem do końca :P Kilka lat temu jak byłem pierwszy raz na pokazie w Heliosie we Wrocławiu to światła były zgaszone również na Yahweh (czyli można!), bynajmniej na części z animacjami, a do tego większość sali twardo trwała do końca.

 

Te kilka lat temu siedziałem w ostatnich rzędach i pamiętam, że było dobrze. Teraz siedziałem poniżej połowy sali i było słabo. Może Helios ma lepszy sprzęt?

 

Poza tym była wpadka w Arkadach - pół Vertigo było w 2D z podwojonym obrazem i nawet w okularach nic nie było z 3D widać. :ph34r: :wacko:

Zatrzymali pokaz, bo ludzie zaczęli się burzyć i powtórzyli od początku ;) już w 3D - ale generalnie przez całe Vertigo i BD musiałem się przyzwyczajać do obrazu.

 

oj było, nie wiem czemu, ale co chwilę się rozklejałem na tym U23D :P kuuutwa niech wydadzą to na BD łosie.. 

Nie wiem co stoi na przeszkodzie? Czy może National Geographic ma coś do gadania? Ale wątpię, bo ponoć Bono sam coś wspominał, że wydadzą wtedy jak technologia w domach na to pozwoli. Jak dla mnie już pozwala od 3-4 lat...

 

Prosiłbym wtedy jeszcze o kilka bonusowych utworów, bo wiadomo, że nagrali więcej :D

 

Co do samej setlisty to przy okrojonym koncercie i tak odważne wybory, bo aż 4 utwory z HTDAAB, do tego Miss Sarajevo. The Fly powala animacją i problemami na początku, Streets to magia tłumu, a Bullet to chyba najlepsze wykonanie tego utwru na trasie VT - gdzie w ogóle ta wersja i nie podchodziła, to te z Am. Południowej miały to coś - szkoda, tylko, że nie pokazali jak Bono na "ślepego" prawie nie spadł z wybiegu (widać to chyba na bootlegu z Brazylii).

 

 



#896 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 26 lutego 2014 - 19:41

Moim zdaniem ,nie wydadzą tego na BD dopóki będzie się dobrze wyprzedawało w kinach :P


Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#897 TomTom

TomTom

    Użytkownik

  • Members
  • 212 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ząbki

Napisano 26 lutego 2014 - 21:33

A propos wyprzedawania w kinach, jak myślicie? Czy jest w najbliższym czasie szansa na kolejny pokaz?



#898 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 26 lutego 2014 - 21:51

Wątpię, pewnie będzie trzeba poczekać kolejne 6 lat :P Jeśli będą pokazy związane z U2 to raczej zobaczymy Sydney, Popmart, itd.

 

@Łukasz U2, ale co to za zyski z pokazu raz na 6 lat, wątpię żeby to miało związek. A czy zmiana managementu U2 może jakoś wpłynąć na ewentualne wydanie U23D? Czy tam jest jakoś dziwnie z prawami?



#899 campeon

campeon

    Użytkownik

  • Members
  • 592 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 26 lutego 2014 - 22:05

Było bosko, nóżka chodziła cały czas, mam nadzieje że kiedyś to wyjdzie na Bluereya



#900 Bart.1551

Bart.1551

    Użytkownik

  • Members
  • 771 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Czechowice- Dziedzice

Napisano 26 lutego 2014 - 22:32

Największy minus to że nie wolno śpiewać, dziwne uczucie, kiedy człowiek zostaje wciągnięty w Vertigo, ma ochotę krzyczeć i szaleć z trójwymiarowym tłumem, a tutaj nic :D Klaskali u Was po seansie ;)?





Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych