Skocz do zawartości


Zdjęcie

Flower Child (ATYCLB session)


17 replies to this topic

#1 deamson

deamson

    Użytkownik

  • Members
  • 28 Postów

Napisano 02 września 2009 - 19:07

siema,
zapodaje swietna piosenke ktora odkrylem pare dni temu, stworzona podczas nagran do all that you cant leave behind, szkoda ze jej tam nie bylo :)
http://www.youtube.c...h?v=gIuDTOofGwo

link:<ciach>

Użytkownik bee edytował ten post 03 września 2009 - 22:14
nie umieszczamy na forum oficjalnych nagrań


#2 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Napisano 02 września 2009 - 19:29

zapodaje swietna piosenke ktora odkrylem pare dni temu...

WOW!
5 lat tego szukałeś??
Kop głębiej.. może jeszcze coś znajdziez.. ;)

#3 deamson

deamson

    Użytkownik

  • Members
  • 28 Postów

Napisano 02 września 2009 - 19:37

fajnie ze to znales wczesniej cwaniaku :), nikt na tym calym forum jej nigdzie nie wymienil, a zaloze sie, ze pomimo 5 lat nie wszyscy ją znają...

#4 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Napisano 02 września 2009 - 19:50

nikt na tym calym forum jej nigdzie nie wymienil,

Nie samym forum .. się żyje.. ;)
http://en.wikipedia....The_Complete_U2

#5 hannah

hannah

    blue sadness

  • Members
  • 937 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 03 września 2009 - 20:07

nikt na tym calym forum jej nigdzie nie wymienil, a zaloze sie, ze pomimo 5 lat nie wszyscy ją znają...

http://u2forums.com/...t...st&p=113935

FC, jedna z moich ulubionych. No i gratuluję odkrycia. Przed tobą jeszcze wiele fajnych piosenek do odkopania :)
The world belongs to the enthusiast who keeps cool

#6 deamson

deamson

    Użytkownik

  • Members
  • 28 Postów

Napisano 04 września 2009 - 01:11

oj to wybacz hannah ale szukalem po tytule na forum, a nie wymienilas go tam :)
ciesze sie i wcale mi sie nie spieszy z tym odkrywaniem :)
a btw to fajne utworki jeszcze: summer rain, neon lights, angels too tied to the ground - ostatnio na okrągło :D

#7 hannah

hannah

    blue sadness

  • Members
  • 937 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 04 września 2009 - 19:24

Kończąc ten wątek, który zaraz umrze śmiercią naturalną, tak BTW odkrywania. Trochę ci zazdroszczę, deamson! Każdy fan ma ten etap kiedy nacieszył się już albumami i czuje, że chce więcej. Wtedy następuje najciekawsze - odkrywanie smaczków swojego zespołu. Etap bajka! Im dłużej szuka, tym bardziej się cieszy. I dobrze robisz, że nie zamierzasz się z tym spieszyć. Potem im w dalej w las, tym mniej drzew, wbrew przysłowiu - zasób muzycznych skwarków nieubłaganie się kurczy. Zapytaj forumową Starą Gwardię. Mnie aktualnie przy muzycznym życiu trzyma wizja kolejnych remasterek i oczywiście SOA. Przed nami jeszcze sporo odkryć :)
The world belongs to the enthusiast who keeps cool

#8 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 08 stycznia 2010 - 01:08

Mnie aktualnie przy muzycznym życiu trzyma wizja kolejnych remasterek i oczywiście SOA. Przed nami jeszcze sporo odkryć :)

To fakt, niestety, gdy na początku wystarczyły marne mp3'ki, i na poszczególne wersje nie zwracało się uwagi, to teraz człowiek szuka jakiś wersji, editów, mało się różniących dla zwykłego fana, a nuż coś nowego. Koncertów, których setlisty mało się różnią, itp. Nawet przy dużym dystansie do remixów, zacząłem się im uważniej przyglądać/przysłuchiwać :P No przecież to masa nowych wersji!! ;) Tak remasterki wniosły trochę uroku i "świeżości" - trochę nowych utworów. Bo niestety NLOTH z marnymi singlami nie rozpieszcza :( czekamy na SOA.

#9 Indian Summer

Indian Summer

    Użytkownik

  • Members
  • 948 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 08 stycznia 2010 - 09:19

Bo niestety NLOTH z marnymi singlami nie rozpieszcza :( czekamy na SOA.

Z BARDZO marnymi singlami!!!!

So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul


#10 Jeams00

Jeams00

    Użytkownik

  • Members
  • 155 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Płońsk

Napisano 11 stycznia 2010 - 12:46

To fakt, niestety, gdy na początku wystarczyły marne mp3'ki, i na poszczególne wersje nie zwracało się uwagi, to teraz człowiek szuka jakiś wersji, editów, mało się różniących dla zwykłego fana, a nuż coś nowego. Koncertów, których setlisty mało się różnią, itp. Nawet przy dużym dystansie do remixów, zacząłem się im uważniej przyglądać/przysłuchiwać :P No przecież to masa nowych wersji!! ;) Tak remasterki wniosły trochę uroku i "świeżości" - trochę nowych utworów. Bo niestety NLOTH z marnymi singlami nie rozpieszcza :( czekamy na SOA.


Nie ilość się liczy, a zawsze jakość i styl.

#11 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 11 stycznia 2010 - 18:01

mądre słowa Panoramiksie.

#12 hannah

hannah

    blue sadness

  • Members
  • 937 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 26 marca 2010 - 18:51

Przypadek to ciekawa rzecz. Dzięki niemu dokonano masy odkryć.. Teraz czas na moje prywatne, choć tylko w mikroskali ;)

Sprzątać czasem trzeba. Wiecie, to latanie z mopem i wycieranie realnego i wyimaginowanego kurzu. Wieża gra początek Flower child. Ja na kolanach, ściera w ręku, głośnik koło ucha. Na chwilę przestaję kląć, moment ciszy od siebie samej. I tu bęc - w okolicach 7 do 10 sekundy na początku Flower child ktoś coś mówi. Gdybym nie była tak blisko wieży, nie usłyszałabym. Długo przed początkiem wokalu. Brzmi jak głos Bono, choć słów nie rozróżniam. A to news.

Pytanie - kto i co mówi na tym nagraniu?
The world belongs to the enthusiast who keeps cool

#13 Guest_piotrek85_*

Guest_piotrek85_*
  • Guests

Napisano 26 marca 2010 - 19:05

Pytanie - kto i co mówi na tym nagraniu?

Gratuluję dobrego słuchu. ;) Wg U2wanderer.org Bono mówi: "All you know, you don't know yet".

#14 hannah

hannah

    blue sadness

  • Members
  • 937 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 26 marca 2010 - 19:14

Gratuluję dobrego słuchu. ;) Wg U2wanderer.org Bono mówi: "All you know, you don't know yet".


Zasługa mopa tylko i wyłącznie ;) Thanx!
The world belongs to the enthusiast who keeps cool

#15 OneLazyBastard

OneLazyBastard

    Użytkownik

  • Members
  • 2 874 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warschau Bloody Warschau

Napisano 30 marca 2010 - 23:57

Boże, jeśli Wy po tylu latach dopiero zauważacie to "All you know, you don't know yet", to proponuję, abyście kupili sobie naprawdę dobre słuchawki ;-). Dopiero wtedy odkryjecie smaczki! Całe MASY smaczków, zupełnie tak, jakbyście zaczęli słuchać U2 na nowo..

#16 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 31 marca 2010 - 00:25

Co prawda, to prawda. Ja pamiętam jak przy lepszym nieco sprzęcie zacząłem odkrywać to bogactwo np. na ATYCLB, ile tam jest ścieżek, niuansików, detali w miksach... poezja konsolety. Polecam wszystkim.

#17 hannah

hannah

    blue sadness

  • Members
  • 937 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 31 marca 2010 - 19:12

To nie tylko kwestia sprzętu, ale i jego ustawienia. Akustyka ma swoje prawa, ale bywa ograniczona, jeśli najlepsza nawet wieża stoi nie tam, gdzie trzeba... U mnie np pokój jak tramwaj, długi a wąski. Ponoć trzeba głośniki ustawić na krótszej ścianie, przeciwległej do słuchacza. Dźwięk rozejdzie się lepiej, usłyszy się więcej. Marzenie... Zostają odkrycia przypadkiem i pytania do innych. Wszak z forum pochodzi inspiracja.

I jeszcze jedno - Bastard, przez chwilę poczułam się jak biedny, niedouczony młodofan. Ale za to ty... Wieloletni fanotwardziel z megasłuchawkami... ;)
The world belongs to the enthusiast who keeps cool

#18 OneLazyBastard

OneLazyBastard

    Użytkownik

  • Members
  • 2 874 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warschau Bloody Warschau

Napisano 01 kwietnia 2010 - 23:33

Hehe. Po prostu dobre słuchawki pozwalają na to, na co nie pozwala dobry sprzęt rozmieszczony źle, lub zły sprzęt, choćby dobrze rozmieszczony w przestrzeni...

Dlatego osobiście polecam konkretne słuchawki (np. jak moje, Sennheisery HD555), jeśli brak funduszy na jakiś mega-audiofilski sprzęt wolno-stojący za 200 000 zł.. ;)
(btw., jak już jesteśmy na tym temacie, to polecam poczytać w necie o audio-voodoo, jaja niesamowite.. wygrzewacze kabli, itd.. ah, poezja. Roopa potwierdzi ;D...).



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych