Skocz do zawartości


Zdjęcie

"U2 360° At The Rose Bowl"


1279 replies to this topic

#101 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 20 października 2009 - 12:08

Polecam zawsze i wszędzie przy problemach z czasem: http://24timezones.c...na_swiecie2.php

#102 Guest_piotrek85_*

Guest_piotrek85_*
  • Guests

Napisano 20 października 2009 - 12:10

Na U2official podano, że transmisja zaczyna się o 4:30 w Paryżu a to jest ta sama strefa czasowa co u nas.

#103 ania_;)

ania_;)

    Użytkownik

  • Members
  • 113 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:gdańsk

Napisano 20 października 2009 - 13:08

Na tym oficjalnym kanale u2 (http://www.youtube.c.../U2official#p/u) napisano coś takiego:

This Sunday, October 25th @ 8:30 p.m. (PT) tune into the world's biggest band performing on the world's largest stage. YouTube and U2 have joined forces to live stream U2's performance this Sunday at The Rose Bowl Stadium. Available internationally in the following countries: US, UK, France, Canada, Italy, Spain, Japan, Brazil, Australia, NZ, Ireland, Mexico, India, Israel, South Korea, and Netherlands.

To znaczy, że my sobie tego nie obejrzymy? <_<

#104 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 20 października 2009 - 13:13

Ja tam wolę się nie męczyć z oglądaniem na YT, poczekam - chwilę później cały koncert będzie dostępny do ściągnięcia w necie.

#105 Guest_Mac_*

Guest_Mac_*
  • Guests

Napisano 20 października 2009 - 13:52

raczej głupota roku


;*

#106 el_f

el_f

    Użytkownik

  • Members
  • 1 967 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:a different city

Napisano 20 października 2009 - 13:53

Nie śledzę trasy na bieżąco (tzn. setlisty tak, ale bootlegi, zdjęcia itp. już niekoniecznie), więc nie wiem czy cały czas "droga mleczna" z komórek jest na One, czy przy innym utworze, ale myślę, że na Rose Bowl wyglądałoby to niesamowicie, porównywalnie do Chorzowa. :rolleyes: Na nowoczesnych stadionach (a tym bardziej w halach) chyba nie ma takiego efektu, nie zawsze da się wyłączyć wszystkie światła... (chociaż na Rose Bowl chyba są jakieś wyjścia w środku trybun, więc one pewnie będą oświetlone <_<)

A... no i nie będzie pełni księżyca <_<

#107 nati

nati

    Użytkownik

  • Members
  • 57 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:SIEDLCE/Warszawa

Napisano 20 października 2009 - 14:13

szkoda, że nie będziemy mogli ogladac koncertów U2 na żywo, a tak fajnie by było :unsure:

#108 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 20 października 2009 - 16:16

Obstawiam taką tracklistę:

Breathe
Get On Your Boots
Magnificent
Mysterious Ways
Beautiful Day
I Still Haven't Found What I'm Looking For
Stuck In A Moment You Can't Get Out Of
No Line On The Horizon
Elevation
Your Blue Room
Unknown Caller
The Unforgettable Fire
City Of Blinding Lights
Vertigo
I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight
Sunday Bloody Sunday
MLK
Walk On
One
Amazing Grace
Where The Streets Have No Name
Ultra Violet (Light My Way)
With Or Without You
Moment of Surrender

Czyli powtórka z Oklahomy minus Until, i z YBR w miejsce In A Little While. Owszem, można uznać, że YBR nie jest specjalnie prawdopodobne, ale z drugiej strony byłoby dziwne, gdyby wprowadzili ten kawałek jako dość istotnie powiązany z ideą The Claw jako " space station ", a następnie nie umieścili go na dokumentującym trasę DVD. W każdym razie jedynie co do tych dwóch numerów można mieć, moim zdaniem, wątpliwości - set jest usztywniony, i przed kręceniem nic się w nim nie zdarzy. Być może na koncercie pojawi się Until, ale prognozuję, że zostanie wycięty z DVD.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#109 chrapcio

chrapcio

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 1 938 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Pleszew

Napisano 20 października 2009 - 16:39

Wydaje mi się, że jednak Until pojawi się na DVD. Mam za to wątpliwości co do Unknown Callera, który może dużo stracić, jeśli rzeczywiście amerykanie są tacy drętwi jak wszyscy twierdzą, i nie przyłączą się do karaoke. Dlatego wcale bym się nie zdziwił, gdyby zamiast UC pojawił się Until. Poza tym bez zmian, na 90% będzie tak, jak prognozuje Johnny

ciuch ciuch!

Chrapcio7 on Last.FM


#110 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 20 października 2009 - 17:09

To do Unkown Callera dodadzą później w studio krzyk tłumów ;-D

#111 jackseg1

jackseg1

    Użytkownik

  • Members
  • 146 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Dublin

Napisano 20 października 2009 - 17:30

szkoda, że nie będziemy mogli ogladac koncertów U2 na żywo, a tak fajnie by było :unsure:


Może, znajdzie się jakiś sposób aby obejrzeć to również w Polsce? Jakby nie było będę relacjonował transmisję na forum bo u mnie powinna być dostępna. Szczęśliwie się złożyło że 26.10. to święto narodowe - co oznacza wolny poniedziałek po koncertowej nocy  :P .

#112 votec

votec

    Użytkownik

  • Members
  • 36 Postów

Napisano 20 października 2009 - 19:33

Człowieku luzik, nie spinaj się tak. Mogli nagrywać w Milanie, mogli w Berlinie itp. a wybrali coś mniejszego i mi to odpowiada ( w tym sensie powiedziałem "zadupie"). Chorzowa nie komentuje bo to już jest akurat zadupie w pełnym tego słowa znaczeniu

Mimo wszystko to bez wątpienia największy stadion w Polsce, a do tego "Narodowy". Przynajmniej nie odbywały się tam wietnamskie targi odzieżowe :rolleyes:

#113 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 525 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 20 października 2009 - 19:41

Elevation


Jest Elevation, jest impreza.
"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#114 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 20 października 2009 - 19:58

Jest Elevation, jest impreza.




niestety ;)




Aha, zeby nie bylo. Tak-> na Elevation i Vertigo bawilem sie jak nigdy, po koncercie polubilem z powrotem te kawalki, jestem zwolennikiem szalenstwa podczas gigu, ale sadze, ze inne kawalki bardziej sie do tego nadaja niz chociazby ten przytoczony przez Ciebie :]

#115 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 21 października 2009 - 10:22

Mam za to wątpliwości co do Unknown Callera, który może dużo stracić, jeśli rzeczywiście amerykanie są tacy drętwi jak wszyscy twierdzą, i nie przyłączą się do karaoke.


Jestem przekonany, że ostatnia akcja ze zbieraniem na U2.com chórków do UC ma jakiś związek z planowanym DVD, choć nie wiem jeszcze dokładnie jaki :D
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#116 merckx

merckx

    Użytkownik

  • Members
  • 99 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:W-wa

Napisano 21 października 2009 - 10:28

Ja myśle ze w setliscie pojawi się Desire albo Angel.
Będą grali w LA więc snippet MJ tak jak na 1 koncertach trasy byłby jak najbardziej na miejscu.

#117 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 21 października 2009 - 10:37

Jestem przekonany, że ostatnia akcja ze zbieraniem na U2.com chórków do UC ma jakiś związek z planowanym DVD, choć nie wiem jeszcze dokładnie jaki :D


Zapewne będzie to jakiś "przepiękny" bonus albo easter egg. Co oni chcą zrobić z tymi plikami po 10 MB?

#118 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 21 października 2009 - 11:59

W Phoenix było identycznie jak w Norman, trudno nie odnieść wrażenia, że set na DVD jest już ustalony. Wygląda na to, że brak YBR będzie kolejną wielką wtopą :P Cóż, w takim razie obstawiam, że wycięte będzie In A Little While, a zostawiony Until. Być może UC będzie wycięty, i pojawi się tylko w bonusach, w jakimś powiązaniu z tymi fanowskimi nagraniami.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#119 jackseg1

jackseg1

    Użytkownik

  • Members
  • 146 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Dublin

Napisano 21 października 2009 - 18:48

W dzisiejszym METRO w Dublinie znalazłem taki artykuł: 

Dołączona grafika

Najciekawszy jest ten fragment:

"... YouTube jest przekonane, że strona jest w stanie poradzić sobie z milionami fanów oglądających stronę, natomiast Ci którzy to przegapią mogą oglądać 2 powtórki całego koncertu natychmiast po na YouTube albo na oficjalnej stronie zespołu U2.com. ..."

Być może na U2.com nie będzie ograniczenia do tych 16 państw, mam taką nadzieję.   

#120 Lord III

Lord III

    Użytkownik

  • Members
  • 37 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Katowice/Silesia

Napisano 22 października 2009 - 09:51

Święte słowa! Miałem dokładnie to samo napisać! O ile scena z Vertigo Tour nie powalała i lepiej jej robiło otoczenie monumentalnego, nowoczesnego stadionu to tutaj jest odwrotnie. Pająk robił dużo większe wrażenie w Chorzowie, niż na Wembley. Generalnie im wyższe trybuny i głębiej zadaszony był stadion tym scena wydaje się mniejsza. Z tego punktu widzenia szkoda, że nie postawili na nasz Śląski. Widać "LIVE FROM CHORZÓW" nie brzmi tak dobrze jak "LIVE FROM LOS ANGELES"! Pasadena to nic innego jak przemieścia Los Angeles (tylko 13 km do centrum LA), podczas gdy do lotniska LA jest 40 km. O ile można się kłucić czy East Rutherford to NY to w tym przypadku sprawa jest dość oczywista - Pasadena podobnie jak Glendale to miasta wchłonięte przez megapolis LA, wraz ze swoim historycznym stadionem z 1923 roku. 

Wg mnie wybór tego miejsca jest jednym z najlepszych jaki mogli dokonać. Przed rozpoczęciem amerykańskiego legu nawet przeszła mi przez głowę myśl o DVD w tym miejscu. Potem, ją porzuciłem z racji 1 show, co okazuje się nie jest problemem, o ile się chce. 
Zamiast w super nowoczesnym obiekcie jak arena z Chicago podczas Vertigo, bedzie z miejsca historycznego, dla Amerykanów wręcz kultowego, jednocześnie idealnie pasującego do architektury sceny! 



Ha, wyprzedziłeś mnie. Miałem pisać dokładnie to samo. 360 widziełem w Chorzowie, Berlinie oraz Londynie i o ile muzycznie Londyn był zdecydowanie najlepszy o tyle z tych trzech miast Chorzów WYGLĄDAŁ najlepiej z racji nazwijmy to KLASYCZNEJ /przestarzałej/ KONSTRUKCJI STADIONÓW. Oczywiście te nowe stadiony są niesamowitę, wymyskane, z kibelkiem i KFC właściwie pod każdym siedzonkiem. Możesz z wyskoczyć tam z sektora i wrócić z frytkami właściwie w przerwie kiedy EDGE zmienia gitary i ;-) - to sa juz właściwe ogromne zadaszone hale. Ale Klimat ROSE BOWL będzie niesamowity, taki trochę pierwotnie i organicznie plemienny.

Są takie miejsca, które mimo, że odstają od nowych konstrukcji mają to coś (Medison Squarwe Garden w NY na tle nowych wypasionych hal sportowych w USA to staruszek ale i tak number 1 w stanach.

Zauważcie, że w Monachoum U2 tez grają na starym stadionie olympijskim, które jest "usypany na wale ziemi" a nie na supernowoczesnym Allianz Arena.

Live form PASADENA będzie wizualnie bardzo oldscholowo rock'n'rollowe. bardzo dobry wybór.



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych