Skocz do zawartości


Zdjęcie

U2 Tour 2010


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
578 replies to this topic

#101 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 19 sierpnia 2009 - 12:57

Niemcy pojawiają się zawsze.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#102 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 19 sierpnia 2009 - 13:06

Właśnie.
Są państwa, których nie sposób ominąć w przypadku U2. Oprócz Niemców takim krajem jest również np. Holandia.

#103 Janeczek

Janeczek

    Użytkownik

  • Members
  • 187 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:from my heart

Napisano 19 sierpnia 2009 - 13:12


2010:


Argentyna
Chile


wyprawa życia byłaby.... :unsure:
Baby, baby, baby...
Baby, baby, baby...
Baby, baby, baby...light my way

Oooh...ultraviolet...

#104 YtseMan

YtseMan

    Użytkownik

  • Members
  • 76 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Jaworzno

Napisano 19 sierpnia 2009 - 13:58

Właśnie.
Są państwa, których nie sposób ominąć w przypadku U2. Oprócz Niemców takim krajem jest również np. Holandia.

Wiemy, że tak jest i to nie tylko w przypadku U2 - innym idealnym przykładem jest Metallika, która potrafi grać u Niemców 7 koncertów, a u nas obiecała i nie potrafiła zagrać nawet jednego w tym roku, ale do rzeczy... Macie jakieś pomysły dlaczego tak jest? Od razu mówię, że nie chodzi tu o brak hal w Polsce (prędzej stadionów :P).

#105 Guest_piotrek85_*

Guest_piotrek85_*
  • Guests

Napisano 19 sierpnia 2009 - 14:05

Wiemy, że tak jest i to nie tylko w przypadku U2 - innym idealnym przykładem jest Metallika, która potrafi grać u Niemców 7 koncertów, a u nas obiecała i nie potrafiła zagrać nawet jednego w tym roku, ale do rzeczy... Macie jakieś pomysły dlaczego tak jest? Od razu mówię, że nie chodzi tu o brak hal w Polsce (prędzej stadionów :P).

Brak chęci po stronie organizatora. Mniejsza zasobność portfela u polskich fanów też nie jest bez znaczenia. Zresztą ktoś kiedyś podawał link do pewnego artykułu, w którym wspomniano o tym, że koszty organizacji koncertów w Polsce są wyższe niż na zachodzie.

#106 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 19 sierpnia 2009 - 14:30

Niemcy to najbogatszy kraj w Europie. I tyle. Dodatkowo posiada doskonałe warunki do organizowania koncertów. Kiedyś była dyskusja, dlaczego w USA U2 grają w każdej pipidówie. Odpowiedź była prosta - bo tam w każdej pipidówie jest albo hala, albo stadion, albo i to i to, o standardzie takim, o jakim cała Polska może tylko pomarzyć. No i są ludzie, którzy kupią bilety. Więc grają.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#107 vieux_capitaine

vieux_capitaine

    Użytkownik

  • Members
  • 1 041 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Trójmiasto

Napisano 19 sierpnia 2009 - 14:56

Ja natomiast słyszałem z dobyrch źródeł że koncert w 2010 w Gdańsku jest planowany przez ECS już od 2 czy 3 lat i ponoć poczyniono jakieś konkretne kroki w tym kierunku. Oczywiście ewentualna odezwa z U2 jest tajemnicą. Jak dla mnie są dwa scenariusze tego albo koncert 360 touru np. w Poznaniu + Gdańsk pod koniec wakacji albo koncert w Gdańsku poza trasą co wydaje się bardzo mało prawdopodobne. Choć z drugiej strony okazja jest niczego sobie, Bono powinien polubić koncepcje. Gilmourowi nie przeszkadzał ograniczony teren to im też nie musi.

Moim zdaniem szanse na powrót są, jeżeli będzie drugi leg europejski to na bank wrócą do Londynu i Niemiec a wtedy nie przyjechać do nas byłoby chamstwem. Poza tym ciągle pozostaje możliwość scenariusza POPMartowego czyli całej serii koncertów w niepopularnych miejscach, wtedy na pewno graliby w Czechach czy Norwegii to u nas też powinni.
Także bądźmy dobrej myśli :) i Poznań jest jak najbardziej si :>
Thru the darkness
of Future Past
the magician longs to see...
one chants out
between two worlds
Fire - walk with me.

#108 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 19 sierpnia 2009 - 15:00

Ewentualna odezwa U2 nie jest tajemnicą - będzie odmowna :) To, że Gilmourowi coś nie przeszkadzało, nie znaczy, że im nie będzie. McGuinness postawił sprawę jasno - koncerty WYŁĄCZNIE na stadionach. Nie będzie stadionu - nie będzie koncertu. Koniec, kropka.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#109 madeinpoland

madeinpoland

    Użytkownik

  • Members
  • 994 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 19 sierpnia 2009 - 15:01

a wtedy nie przyjechać do nas byłoby chamstwem.

Chamstwem jest fakt, że 40 milionowy naród nie ma odpowiedniej infrastruktury do organizowania tego typu przedsięwzięć. Jeśli koncepcja trasy jest typowo stadionowa, to nie rozłożą się między żurawiami, na środku stoczni.

Także bądźmy dobrej myśli smile.gif i Poznań jest jak najbardziej si :>

Fajnie by było, ale Poznań jest nierealny, jak już ktoś wspomniał :P. Stadion przy Bułgarskiej ma być oddany w 2011r.
Tak swoją drogą, to mnie Praga,czy nawet Monachium jak najbardziej odpowiadają :P Blisko i podróż o wiele bardziej komfortowa niż do Chorzowa, czy Warszawy o Gdańsku już nie wspominając.
Dołączona grafika

#110 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 19 sierpnia 2009 - 15:08

Tak swoją drogą, to mnie Praga,czy nawet Monachium jak najbardziej odpowiadają :P Blisko i podróż o wiele bardziej komfortowa niż do Chorzowa, czy Warszawy o Gdańsku już nie wspominając.



Faktycznie. Nawet z Wro, podroz pociagiem do Berlina odpowiednim pociagiem jest tansza niz do Chorzowa, jakby sie uprzec. No i sama organizacja koncertow (pomijajac stadiony itp.) jest tam na najwyzszym poziomie. Nie wiem jak w Czechach z organizacja, ale podroz i bilety rowniez na normalnym poziomie- tak na moja kieszen :]

#111 vieux_capitaine

vieux_capitaine

    Użytkownik

  • Members
  • 1 041 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Trójmiasto

Napisano 19 sierpnia 2009 - 15:09

To może prestiż imprezy ich skusi na koncert poza trasą? Przypomną sobie stare dobre casy z Hope Conspiracy Concerts :D
Ale na poważnie, Gdańsk ściągnął Dalajlamę i Havla, podejrzewam że 30stolecie będzie w jeszcze bardziej prestiżowej otoczce więc może, może jednak ten cień szansy pozostaje?


Zmieniając temat to ciekaw jestem setlisty. Jak sądzicie będzie jak na ZOOtv czy set ulegnie totalnej modyfikacji? (czyli wywalą blok od UC do Vertigo bo że bisy się zmienią to podejrzewam że jeszcze nawet na 2legu)
Thru the darkness
of Future Past
the magician longs to see...
one chants out
between two worlds
Fire - walk with me.

#112 madeinpoland

madeinpoland

    Użytkownik

  • Members
  • 994 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 19 sierpnia 2009 - 15:15

Nie wiem jak w Czechach z organizacja

Mogę powiedzieć, że również na wysokim poziomie. Byłem w Pradze na koncercie Metalliki rok temu i wszystko było przemyślane od początku do końca. Czesi mają taką nietypową dla Słowian mentalność, nie wiem może odziedziczoną po Niemcach, z którymi mają wielowiekowe związki historyczne, ordnung muss sein :)
Dołączona grafika

#113 astorino

astorino

    Użytkownik

  • Members
  • 24 Postów

Napisano 19 sierpnia 2009 - 15:21

Stadion w Poznaniu zostanie otwarty zgodnie z harmonogrmamem czyli w czerwcu 2010 r !!!!

http://www.2012.org....na/stadion.html

#114 kinia2742

kinia2742

    Użytkownik

  • Members
  • 55 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 19 sierpnia 2009 - 16:17

bilety rowniez na normalnym poziomie- tak na moja kieszen :]


czyli po ile? :unsure:
One love. One life.

#115 Guest_piotrek85_*

Guest_piotrek85_*
  • Guests

Napisano 19 sierpnia 2009 - 16:31

czyli po ile? :unsure:

Temat dotyczy przyszłorocznej trasy koncertowej a nie tego kto jaką ma kieszeń.

Swoją drogą jeśli występy u Czechów i Niemiec się potwierdzą to nie ma co liczyć na koncert u nas.

#116 kinia2742

kinia2742

    Użytkownik

  • Members
  • 55 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 19 sierpnia 2009 - 16:40

Temat dotyczy przyszłorocznej trasy koncertowej a nie tego kto jaką ma kieszeń.

Swoją drogą jeśli występy u Czechów i Niemiec się potwierdzą to nie ma co liczyć na koncert u nas.


tak, temat dotyczy trasy dlatego chce się dowiedzieć jaki jest koszt podróży do Czech a nie kto jaką ma kieszeń.
One love. One life.

#117 chrapcio

chrapcio

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 1 938 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Pleszew

Napisano 23 sierpnia 2009 - 00:39

U2 zagra w 2011 w Australii?

ciuch ciuch!

Chrapcio7 on Last.FM


#118 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Napisano 23 sierpnia 2009 - 00:47

Zagra.
Musi.
Nie ma innego wyjścia.
Z tego co wiem.

Ju2tro zapodam pare ciekawych finansowych statystyk..
z pierwszej ręki//

PS:
ciężko IM idzie w sensie finansowym..
to już wiem..
zainwestowali
ponad 150 mln..
360 nie spłaca się..

#119 Clupus

Clupus

    Użytkownik

  • Members
  • 83 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wrocław

Napisano 23 sierpnia 2009 - 20:55

Chamstwem jest fakt, że 40 milionowy naród nie ma odpowiedniej infrastruktury do organizowania tego typu przedsięwzięć. Jeśli koncepcja trasy jest typowo stadionowa, to nie rozłożą się między żurawiami, na środku stoczni.


I zaczynam rozumieć dlaczego w 2010 stoczni już nie będzie... - nie wiedziałam że nasi związkowcy są takimi fanami U2 zeby niszczyć zakład dla koncertu!
A może zrzucimy się na wykup i sami zorganizujemy koncert na terenie postoczniowym.

Sorry za mój 1 offtop ale nie mogłem się powstrzymać.

#120 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 23 sierpnia 2009 - 22:58

Zagra.
Musi.
Nie ma innego wyjścia.
Z tego co wiem.

Ju2tro zapodam pare ciekawych finansowych statystyk..
z pierwszej ręki//

PS:
ciężko IM idzie w sensie finansowym..
to już wiem..
zainwestowali
ponad 150 mln..
360 nie spłaca się..



No depe, dawaj te dane:] ciekawym.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych