Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nasze U2-owe gadżety!


56 replies to this topic

#41 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Napisano 21 sierpnia 2009 - 15:25

Generalnie to nie zbieram tiketów, tylko te z showów, na których byłem.
Kilka dostałem w prezencie od fanów i zbieraczy przy okazji jakiś tam wymian.
M.in. Leeds 87, Hannover 97, Lovetown..

#42 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 21 sierpnia 2009 - 15:30

Wow, Depe jestem pod wrażeniem Twojej imponującej kolekcji :) Gratuluję zbiorów, wspaniałe :) :)

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#43 Guest_Mac_*

Guest_Mac_*
  • Guests

Napisano 21 sierpnia 2009 - 16:12

Depe, a masz coś co należało kiedyś do jakiegoś członka U2? :D Jakąś gitare, kurtke, okulary itp.

#44 matt

matt

    Użytkownik

  • Members
  • 996 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Konin

Napisano 21 sierpnia 2009 - 16:15

a te plyty ktore wisza na scianie? co to jest? ile tego jest i jak to mozna bylo nabyc?

#45 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Napisano 21 sierpnia 2009 - 16:33

Depe, a masz coś co należało kiedyś do jakiegoś członka U2? :D Jakąś gitare, kurtke, okulary itp.

Tylko 'Złote Płyty'.
W 2002 na aukcji charytatywnej była kurtka Bono i nawet się nad nią zastanawiałem ale osiągnęła 11,300.00 USD, po za tym aukcja była tylko dla obywateli USA i Canada jak później doczytałem..
Dołączona grafika
Dołączona grafika


a te plyty ktore wisza na scianie? co to jest? ile tego jest i jak to mozna bylo nabyc?

Nie mów, że nie słyszałeś o Złotych i Platynowych Płytach? przyznawanym wykonawcom po sprzedaniu odpowiedniej liczby danego albumu/singla itp..

#46 matt

matt

    Użytkownik

  • Members
  • 996 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Konin

Napisano 21 sierpnia 2009 - 16:38

Nie mów, że nie słyszałeś o Złotych i Platynowych Płytach? przyznawanym wykonawcom po sprzedaniu odpowiedniej liczby danego albumu/singla itp..


slyszalem... ;)
rozumiem ze zespol wystawia je na aukcje?

#47 Małgosia

Małgosia

    U2 and 80's addict

  • Members
  • 1 106 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Szczecin

Napisano 21 sierpnia 2009 - 16:39

Świetny pop-artowy obraz Depe :)
Ja mam bardzo podobny, taka wielkość, ale z moją podobizną :D Znajoma plastyczka mi coś takiego sprezentowała na 25 urodziny, wiedząc, że lubię Warhola ;)

http://www.u2.szczecin.pl


#48 smoke

smoke

    Użytkownik

  • Members
  • 1 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 21 sierpnia 2009 - 22:15

Nie no ja wymiękam...
Patrzę na zdjęcia Darka i czuję się jakbym był w jakimś U2 Shopie :-)
Depe - full respect :-)
Jestem pełen podziwu...zatkało mnie...
Wiedziałem, że masz tego dużo... ale że aż tyle :-)
Dziekuję Darku - wspaniałe zdjęcia - jak masz jeszczwe jakieś foty to dorzuć.
Mega PZDR
12.08.2010-AWD Arena-Hannover/Germany
Never, ever, to be forgotten...
The best birthday in my life...

#49 mayday

mayday

    Użytkownik

  • Members
  • 358 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:CHORZÓW

Napisano 22 sierpnia 2009 - 09:13

Wow... Jak to mówią na Bronxie respect Depe ;)

Pozazdrościć!

#50 majkeel

majkeel

    Użytkownik

  • Members
  • 580 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gliwice

Napisano 22 sierpnia 2009 - 10:09

Na taki właśnie hardkor oczekiwałem :) Kolekcja naprawdę imponująca. Tak swoją drogą, to nie wiedziałem, że Zoo Box jest aż taki duży.

Jednak jednego rarytasu nie masz. Oto on:


Dołączona grafika


Najlepsza jest ta reklama pod tytułem płyty :D

last  


#51 Mr Nobody

Mr Nobody

    Użytkownik

  • Members
  • 146 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Lubień (małopolska)

Napisano 22 sierpnia 2009 - 13:25

pogratulować wspaniałej doprawdy kolekcji ;) i nawet ten Ipod z limitowanej edycji z U2 masz...robi wrażenie. Aż się boję spytać ile kasy w to zostało wpompowane ;)
Dołączona grafika

'Cause nothing you have that I need - I can breathe, breathe now!'

#52 hannah

hannah

    blue sadness

  • Members
  • 937 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 25 sierpnia 2009 - 20:17

Ja będę zaprzeczeniem poprzednich wypowiedzi (forum lubi zróżnicowanie :-), zarówno jeśli chodzi o wielkość kolekcji, jak i sposób jej powiększania. Wielu z fanów ma potężne zbiory, mało tego, są one też umiejętnie wyeksponowane. Oglądając ich zdjęcia człowiek zdejmuje czapkę z głowy szlacheckim obyczajem... U mnie sprawa ma się odwrotnie i ma to swoje wytłumaczenie. Kiedyś, będąc fanatykiem innego wykonawcy, zbierałam wszystko i upychałam wszędzie. To było niesamowite - muzyka na wszelkich nośnikach, artykuły z gazet, zdjęcia, xerówki z xerówek, obłęd w kropki. Internet był dopiero w powijakach i odpadał jako źródło informacji, zatem zbierało się dosłownie wszystko i zgodnie z powiedzeniem mojej plastyczki ,,co na drodze, to nieprzyjaciel" ;) Wielka frajda to była, a jakże...

Obecnie mam fazę na inny sposób. Dość dziwny jak na fana, i pewnie niewielu z was ma podobny, ale dla mnie równie ekcytujący. Tym razem stawiam na jakość, nie ilość, na gonienie za króliczkiem, a nie złapanie go. Zasada brzmi - im dłużej poczekam na daną rzecz, tym więcej będzie z tego radości. Upatruję sobie 1 gadżet (płytę, gazetę, książkę, cokolwiek). Zbieram o nim jak najwięcej info (jak wygląda, gdzie można go zdobyć, jaka cena itd). I czekam. Czekam. Poziom excytacji rośnie. Czekam. Aż w końcu chyc - mam! Wadą takiego czekania bywa to, że nie jestem na bieżąco z nowinkami o zespole i moje zbiory mają jeszcze dużo do uzupełnienia. Ale nic to w porównaniu z moją przewrotną radością kolekcjonera.

I co wtedy? Każdy normalny fan od razu rozpakowuje, ogląda, wiesza dumnie na ścianie, pokazuje znajomym etc. Ja obiecuję sobie gadzet jako nagrodę np za wytrzymanie ciężkiego dnia. Jak wytrwam i nie utłukę nikogo w międzyczasie, to wieczorkiem będzie nagroda w postaci odpakowywania prezentu. A kiedy minie jakiś czas, gadżet zajmuje miejsce w dobrze schowanej przed wścibskimi oczami galerii zasłużonych jutowych przedmiotów. I Achtung wszyscy, WARa od mojej kolekcji ;)
The world belongs to the enthusiast who keeps cool

#53 brzo

brzo

    Użytkownik

  • Members
  • 134 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Tychy

Napisano 02 kwietnia 2010 - 09:23

35 godzin wytężonej pracy i... jest! Bono wyhaftowany krzyżykami :)

Dołączona grafika

#54 Weronika

Weronika

    Użytkownik

  • Members
  • 2 927 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 02 kwietnia 2010 - 10:58

oja :o pogratulować cierpliwości i talentu!

#55 TomTom

TomTom

    Użytkownik

  • Members
  • 212 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ząbki

Napisano 04 kwietnia 2010 - 00:52

To ja mam torbę na ramię z drzewem Jozuego. Oczywiście nic mi się do niej nie mieści, ale twardo noszę:)

#56 Aislinn

Aislinn

    Użytkownik

  • Members
  • 54 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Gorzów Wlkp. / Poznań

Napisano 07 kwietnia 2010 - 10:59

Oprócz płyt posiadam plakat ze zdjęciem z okładki "The Joshua Tree", który wisi u mnie w pokoju oraz powieszone dwie okładki gazet. Jeszcze dwa plakaty mam schowane w celu ewentualnej wymiany, choć ten co mam, najbardziej lubię i na razie nie planuję zmiany. Do tego jeszcze prezent urodzinowy od przyjaciół - poduszka ze zdjęciem Bono, wycinki z gazet i czasopisma, książki, kubki, koszulka. Za to u mojej mamy, która też jest fanką U2, wisiał dwa lata temu kalendarz, który - rzecz jasna - wciąż trzymam w swojej kolekcji. :)

#57 ALICE

ALICE

    Boomerang

  • Members
  • 744 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Kwidzyn

Napisano 12 sierpnia 2010 - 20:13

a moja skromna kolekcja to:

CD:
wszystkie od Rattle And Hum do No Line on The Horizon (wersja rozkładana) + oba The Best
October, Under A Blood Red Sky, The Joshua Tree (deluxe edition)
brakuje jeszcze Boy, War i TUF w wersji deluxe, ale to kwestia czasu ;)

DVD:
Live At The Rose Bowl
(póki co ;))

Książki:
Rattle And Hum (wywalczony najnowszy nabytek B) )
Propaganda
U2 o U2
Encyklopedia U2

+ pare małych fotek na ścianie i dwa plakaty z Popcornu :lol:



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych