Skocz do zawartości


Zdjęcie

Plotki


7 replies to this topic

#1 komandos

komandos

    Kawał cholery!

  • Members
  • 737 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Rybnik, Śląsk

Napisano 21 lutego 2007 - 15:53

http://muzyka.onet.p...528,plotki.html


Arcade Fire krytykuje U2 i Oasis
Zespół Arcade Fire skrytykował strategię marketingową takich popularnych grup, jak U2, Oasis i The Rolling Stones.
Win Butler, lider kanadyjskiej formacji, wyraził publicznie swój sprzeciw wobec agresywnej sprzedaży muzyki.
- To nie jest tak, że unikamy sukcesu. My po prostu nie chcemy wpychać na siłę naszej muzyki w gardła ludzi - wyjaśnia Butler. - Nie jestem pewien, że U2, The Rolling Stones, czy Oasis tak robią, ale istnieje wiele zespołów, które myślą w taki oto sposób: Będziemy najlepszym zespołem na świecie. Pieprzyć inne grupy, którym brak takich ambicji. Myślę, że jest to totalna bzdura - dodaje.
- Niektóre zespoły manipulują ludźmi, aby kupowali ich muzykę. Tak właśnie działa 90% rynku muzycznego. To zasadniczo tak, jak wciskanie klientowi pieprzonego tostera, albo wycieczki turystycznej - podsumowuje lider Arcade Fire.
Przypomnijmy, że formacja Arcade Fire dołączyła do grona artystów, którzy wystąpią na tegorocznym festiwalu Glastonbury. Impreza odbędzie się 22 czerwca.


[Pozwoliłam sobie stworzyć oddzielny temat na plotki i newsy, które "nie zasługują" na to, aby zakładać dla nich specjalny topic. :)]
"U2's music lifts you up. It's big enough to do that. And in this turbulent year - where Hate has hit the headlines and Hope is in the small print - we've really needed it. Needed it all over the world."

Wielka, zielona, kosmata prawda, którą każdy ma swoją i nieustannie obrabia innym.

#2 matt

matt

    Użytkownik

  • Members
  • 996 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Konin

Napisano 21 lutego 2007 - 15:57

bardzo interesujące ;) Ciekawe w jaki sposob U2 wpycha swoją muzyka na siłe?

#3 zewlak

zewlak

    Użytkownik

  • Members
  • 541 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 21 lutego 2007 - 16:41

bardzo interesujące ;) Ciekawe w jaki sposob U2 wpycha swoją muzyka na siłe?


Przecież tam nie ma nic tego napisanego... :) Daliście się wkręcić kaczce dziennikarskiej. On powiedział tylko, że:

Nie jestem pewien, że U2, The Rolling Stones, czy Oasis tak robią, ale istnieje wiele zespołów, które myślą w taki oto sposób..


:)

#4 matt

matt

    Użytkownik

  • Members
  • 996 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Konin

Napisano 21 lutego 2007 - 16:49

Skoro nie jest pewien to po co porusza temat U2 ;)

#5 evay

evay

    an accident waiting to happen

  • Moderatorzy
  • 2 213 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow

Napisano 21 lutego 2007 - 17:47

wg mnie Ci ludzie z onetu dali troche glupi tytul, bo on w koncu nie powiedzial, ze U2 wpycha na sile --'

#6 Sara

Sara

    hermit

  • Members
  • 1 856 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 21 lutego 2007 - 19:41

Myślę, że jest to totalna bzdura.


Ja też, choć nie to samo mamy na myśli.
"Long hair is an unpardonable offense which should be punishable by death."

#7 komandos

komandos

    Kawał cholery!

  • Members
  • 737 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Rybnik, Śląsk

Napisano 24 lutego 2007 - 13:01

Co gwiazdy mają na głowie?

na przykład kapelusz stylizowany na kowbojski ;)

odsłona druga
"U2's music lifts you up. It's big enough to do that. And in this turbulent year - where Hate has hit the headlines and Hope is in the small print - we've really needed it. Needed it all over the world."

Wielka, zielona, kosmata prawda, którą każdy ma swoją i nieustannie obrabia innym.

#8 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 27 lutego 2007 - 09:21

Współczuję ludziom, którzy mają problem z tym, że ktoś im wpycha jakąś muzykę na siłę. Jeśli już ktoś mi jakąś muzykę wpychał na siłę, to raczej znajomi i otoczenie, a nie jakaś wytwórnia czy zespół :lol:
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych