Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bus Warszawa-Chorzów i nazad


2 replies to this topic

#1 Pan_Tarey

Pan_Tarey

    Użytkownik

  • Members
  • 36 Postów

Napisano 19 maja 2009 - 21:08

Witanko. Rozmyslam o zorganizowaniu busa żeby pojechać na koncert. Kilka osób juz nas jest ale za mało żeby brac całego busa. A im wiekszy tym taniej wychodzi. Jeśli zbierze sie kilka osób jeszcze to myślę ze można by to zrobić. Na poprzedni Chorzów sie udało i sie sprawdziło i wszyscy byli zadowoleni bo busik zaparkował po drugiej stronie na parkingu miedzy blokami i po 6 godzinach stania (i nie tylko stania) na płycie nie trzeba było iść daleko do samochodu czy dużego autokaru. No i jak sami sobie zorganizujemy to wyruszymy o której będziemy chcieli żeby w miarę wcześnie zameldować się pod bramą (uprzedzam że dzień wcześniej nie wchodzi w rachubę, na to już jestem za stary... B) ). Osoby zainteresowane proszę o jakieś konkretne pomysły (godzina wyjazdu, miejsce wyjazdu).

W związku z niewielkim zainteresowaniem pragnę poinformować że już nie rozmyślam o zorganizowaniu busa. Jedziemy sprawdzoną wcześniej firmą... i taniej niż z shotcutem bo tylko 80 pln od osoby. jeśli ktoś zainteresowany informacjami to proszę o PW, gdyż nie chcę tu reklamować żadnej firmy publicznie
To wódka? - słabym głosem zapytała Małgorzata. - Na litość boską, królowo - zachrypiał - czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus . "Mistrz i Małgorzata

#2 dorothy

dorothy

    Użytkownik

  • Members
  • 73 Postów

Napisano 24 maja 2009 - 18:47

Do Chorzowa wybieram się też busem a korzystam z usług sprawdzonej firmy shortcut. Mam nadzieję, że można na forum ją polecić? Jechałam z nimi wprawdzie tylko raz do Pragi (w 2004 r. na koncert Paula McCartneya) i wszystko było ok.
Namiary:
http://www.shortcut....orzow_2009.html

#3 zooshe

zooshe

    Użytkownik

  • Members
  • 768 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WAWA

Napisano 24 maja 2009 - 20:43

Mam nadzieję, że można na forum ją polecić? Jechałam z nimi wprawdzie tylko raz do Pragi (w 2004 r. na koncert Paula McCartneya) i wszystko było ok.
Namiary:
http://www.shortcut....orzow_2009.html


Można polecić shortcut nawet trzeba, jezdziłam z nimi 4 lata temu do berlina i z czystym sumieniem polecam, ostatnio nie sprawdzałam ale ostatnio mieli jeszcze wolne bilety na berlin oczywiście siedzące.
"Basista umiera i idzie prosto do rock and rollowego nieba, u którego bram wita go Archanioł Gabriel. Tuż za nim widać w ożywionej rozmowie Jimiego Hendrixa, Johna Lennona, Elvisa Presleya, Janis Joplin i Keitha Moona.
Nieopodal mężczyzna w kowbojskim kapeluszu i skórzanej kurtce udziela instrukcji innym osobom. Zdumiony basista pyta archanioła: Czy, to Bono? Nie wiedziałem, że umarł. Gabriel odpowiada: Nie, to nie jest Bono. To Jezus Chrystus. Wydaje mu się tylko, że jest Bono."



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych