Skocz do zawartości


Zdjęcie

Hello, Hello


2009 replies to this topic

#61 morfeusz

morfeusz

    Użytkownik

  • Members
  • 1 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 21 grudnia 2006 - 10:38

pozdrawiam all jutowe społeczeństwo! szybko, ładnie no i link z odpowiedniej strony :)

#62 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 21 grudnia 2006 - 10:41

Ja krótko byłem na hehu, więc w ogóle za nim nie tęsknię, i nie mam ochoty tam wracać. Heh jest brzydki, niefunkcjonalny, i niestabilny. Czekam tylko, aż zamelduje się tu jeszcze parę osób stamtąd ( IrishWn ! ).

#63 Karola

Karola

    Użytkownik

  • Members
  • 19 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:O-wiec Świętokrzyski / Warszawa

Napisano 21 grudnia 2006 - 12:40

Witam Wszystkich serdecznie :) Czekam na to forum już od roku, a kiedy się pojawiło, to ja nagle cierpię na chroniczny brak internetu. Ale mam nadzieję, że od Nowego Roku już będę mogła pisać częściej.
Pozdrawiam Świątecznie

#64 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 21 grudnia 2006 - 16:03

Na Ciebie też czekałem Karola ! Fatalnie że nie masz internetu..

#65 BoomCha

BoomCha

    Użytkownik

  • Members
  • 215 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Mrągowo

Napisano 21 grudnia 2006 - 17:25

No więc witam! Wkońcu. Miałam "małe" problemy z aktywowaniem konta :x od wt., ale na szczęście nasz Admin mnie uratował :D
Jeszcze raz witam wszystkich :)

#66 dredziarz

dredziarz

    Użytkownik

  • Members
  • 143 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:masz tego papierosa?

Napisano 21 grudnia 2006 - 17:26

hello :mrgreen:

#67 Irish

Irish

    użytkowniczka

  • Members
  • 1 574 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 21 grudnia 2006 - 17:42

Heh jest brzydki, niefunkcjonalny, i niestabilny.


Pomyśl ilu wspaniałych ludzi tam poznałeś :lol:

Czekam tylko, aż zamelduje się tu jeszcze parę osób stamtąd ( IrishWn ! ).


Więc jestem... na rozkaz :wink:

Pierwszy plus za szybkość rejestrowania! Nienawidze rejestrować się na nowych forach, bo to zawsze tyyyyle trwa, a tu raz dwa i jestem :wink:

Pozdrawiam wszystkich:)

#68 Scarlet

Scarlet

    Użytkownik

  • Members
  • 204 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Lublin

Napisano 21 grudnia 2006 - 20:46

Witam i ja! Już wczesniej słyszałam, że powstało nowe forum. No i dziś, po spotkaniu z Johnnym, zdecydowałam sie tu nieco rozgościć :D Nie wiem jeszcze, gdzie czuję się lepiej, do heha mam jednak jakiś sentyment, tu z kolei są takie ładne spokojne kolorki.... :wink: Ostatecznie i tak zdecydujecie Wy! Bo nie liczy sie adres internetowy, ale ludzie, a ja na pewno pójdę za Wami :wink:

#69 zewlak

zewlak

    Użytkownik

  • Members
  • 541 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 21 grudnia 2006 - 20:48

Zawsze można pisać tutaj i tutaj. Nie widzę problemu :)

#70 Irish

Irish

    użytkowniczka

  • Members
  • 1 574 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 21 grudnia 2006 - 20:57

Zawsze można pisać tutaj i tutaj. Nie widzę problemu :)


co prawda, to prawda.. ja mam tylko taki problem, ze jestem na 4 forach, na ktorych sie naprawde mocno udzielam, a z racji tego, ze mam dosc krotkotrwałą pamięć, czasem po prostu się gubię.. no i czasu brakuje :wink:

#71 Scarlet

Scarlet

    Użytkownik

  • Members
  • 204 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Lublin

Napisano 21 grudnia 2006 - 20:59

Zawsze można pisać tutaj i tutaj. Nie widzę problemu :)


Teoretycznie można, ale czy warto powtarzać coś dwa razy? Jeśli coś przeczytam lub napiszę tu, to nie bedę czuła potrzeby, żeby jeszcze czytać to lub pisać na hehu, tak więc prawdopodobnie jedna opcja zwycięży :wink:

Nie sądziłam, że jestem taka sentymentalna, ale jakoś dziwnie sie czuję... i te ikonki takie nowe, i niektóre nicki. Może to po prostu mój opór przed zmianami? Muszę to przełamać :wink:

#72 zewlak

zewlak

    Użytkownik

  • Members
  • 541 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 21 grudnia 2006 - 22:52

Mimo wszystko jeśli już heh powstanie, proponuję abyśmy wszyscy zdecydowali się na 1 forum. Dla wszystkich będzie to lepsze, wygodniejsze, szybsze.

#73 agrace

agrace

    Użytkownik

  • Members
  • 682 Postów

Napisano 22 grudnia 2006 - 09:09

Mimo wszystko jeśli już heh powstanie, proponuję abyśmy wszyscy zdecydowali się na 1 forum. Dla wszystkich będzie to lepsze, wygodniejsze, szybsze.


Zewlak, może jednak spróbuj nabrać trochę dystansu i nie uogólniaj, dobrze? :wink: Pozwól każdemu wybrać to, co mu pasuje. Skąd masz taką pewność, że dla wszystkich będzie to lepsze, wygodniejsze, szybsze? Ja się na przykład nie mieszczę w tym słowie "wszyscy" i chcę mieć prawo do własnych decyzji. Myślę, że inni też wolą sami za siebie decydować. :wink:

#74 zewlak

zewlak

    Użytkownik

  • Members
  • 541 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 22 grudnia 2006 - 09:31

Po prostu myślę, że jeśli tutaj zostaną 4 osoby to straci to jakikolwiek sens. Rozumiem, że kobieta chce być samodzielna i niezależna, ale bez przesady ;) Nie odbieraj tego jako atak.

#75 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 22 grudnia 2006 - 09:34

W pełni popieram Anitę. Każdy powinien sam zadecydować. Podane przez Ciebie przesłanki są odzwierciedleniem Twoich subiektywnych odczuć. Czas pokaże jak potoczą sie losy obu forów.

Powyższe to tak, żeby nie było że nasza Pani Moderator przedstawia jedynie kobiecy punkt widzenia :)

#76 pablo

pablo

    26 lat z U2...

  • Members
  • 1 594 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Płock / Warszawa

Napisano 22 grudnia 2006 - 09:35

Witam wszystkich na nowym forum!

#77 likavitos

likavitos

    Użytkownik

  • Members
  • 192 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 22 grudnia 2006 - 13:20

I ja witam chociaż jestem nowa :)

#78 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 22 grudnia 2006 - 13:29

Witamy, witamy

i zachęcamy do aktywnego udziału w życiu Forum

Pozdrawiam
roopa:)

#79 agrace

agrace

    Użytkownik

  • Members
  • 682 Postów

Napisano 22 grudnia 2006 - 14:42

Po prostu myślę, że jeśli tutaj zostaną 4 osoby to straci to jakikolwiek sens. Rozumiem, że kobieta chce być samodzielna i niezależna, ale bez przesady ;) Nie odbieraj tego jako atak.


Nie widzę żadnej przesady w samodzielności i niezależności, bo uważam, że każdy ma do nich prawo - bez względu na płeć... :wink:
Bez obaw - nie odbieram Twoich słów jako ataku. :)
Podobnie jak Mariusz uważam, że to, co napisałeś jest Twoim subiektywnym odczuciem... :)
A jeśli chodzi o oba fora - na hehu zaczęła się moja znajomość z wieloma osobami, która wciąż trwa i się rozwija. Ze względu na sentyment i emocje, jakie związały mnie właśnie z nimi, nie zamierzam rezygnować z tamtego forum. :) Z tego również - i wcale nie dlatego, że akurat łączą mnie z nim moderatorskie obowiązki... :wink: Ludzie byli, są i mam nadzieję, że ZAWSZE będą dla mnie najważniejsi - nawet gdyby miały tu zostać tylko 4 osoby, o których wspomniałeś... :)

#80 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 22 grudnia 2006 - 14:51

Mimo wszystko jeśli już heh powstanie, proponuję abyśmy wszyscy zdecydowali się na 1 forum. Dla wszystkich będzie to lepsze, wygodniejsze, szybsze.


Już o tym pisaliśmy - to Forum powstało NIEZALEŻNIE od Heha i nawet gdyby Heh funkcjonował to u2-site.com forum i tak by działało. A jeśli zostaną 4 osoby... Hm... Forum jest tylko częścią Strony, dodatkiem do niej - nawet jeśli zostania 1 osoba to będzie działało nadal. Na pewno nie będzie tak, że jeśli ludzie odejdą pomyślimy "Aha - ludzie wrócili na Heh, zamykamy interes, nie udało się ich przeciągnąć na naszą stronę". Nie dorabiajmy ideologii do czegoś, czego nie ma - nie ma nasza strona-wasza strona. Wszyscy mają wolną wolę... Kiedyś również na Hehu rozumowano "My z Heha, Oni z U2pl" - czas pokazał jak niewiele znaczy takie rozgraniczanie, i że tak naprawdę czegoś takiego nie ma...


A poza tym - jak już pisałem wcześniej, uważam, że można pisać i tu i tam...

Pozdrawiam...

roopa



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych