Skocz do zawartości


Zdjęcie

Popmart Live From Mexico City DVD


457 replies to this topic

#101 pablo

pablo

    26 lat z U2...

  • Members
  • 1 594 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Płock / Warszawa

Napisano 27 kwietnia 2007 - 08:23

(...) Tak sobie też myślę czy zespół celowo nie wydaje tych wspaniałych momentów z Sarajeva, Chile, Johanseburga czy Warszawy. (...)



Ja tam nie ma wątpliwości, że zespół nie wyda ani w całości ani we fragmentach, ani nawet jednej piosenki z koncertów w Polsce.
Bo niby czym różnił się występ ze Służewca od setek innych na Popmarcie? Poza tym to, że zespół posiada wszystkie występy w archiwum to wcale nie jest takie pewne. Czy ktoś widział to archiwum?

Koncertu z Chorzowa czy nawet tylko New Years's Day też nie wydadzą bo po prostu nie zarejestrowali tego!!! A taka wielka firma jak U2 nie może sobie pozwolić na zamieszczenie bootlegowej jakości obrazu i bootlegowej jakości dźwięku nagrania Mananana (z całym moim szacunkiem i podziwem dla dzieła jakie stworzył).

Dla wierzących (żeby nie było tak pesymistycznie) daję jednak argument w postaci "Cliff'em All" Metalliki. :D

I proponuję jeszcze byśmy przestali nieraz traktować Polskę jako naród wybrany dla U2. To, że kiedyś Bono coś napomknął o koncercie w Chorzowie nie oznacza, że to był ich najlepszy koncert jaki zagrali w karierze czy na VT. Ot, taka ciekawostka dla czytelników.
W tekstach U2 inspiracją jest wiele krajów: Irlandia, USA, Salwador, Birma, Kraje Afrykańskie, Niemcy, Polska, Nowa Zelandia, Chile i jeszcze pewnie wiele innych. I czy mimo to U2 grają w tych krajach wciąż koncerty, a potem wydaja je na DVD?
NOOOT!

1. U2 * 2. Queen * 3. Metallica * 4. Marillion * 5. Pink Floyd * 6. R.Stones * 7. Iron Maiden * 8. Radiohead * 9. Deep Purple * 10. D.Mode

U2 TOP 10: The Unforgettable Fire, Exit, Luminous Times, All I Want Is You, Ultra Violet, Acrobat, The Ground Beneath Her Feet, Electrical Storm, Sometimes You Can't Make It On Your Own, Magnificent


#102 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 27 kwietnia 2007 - 09:03

Pojawiła się u mnie mała wątpliwość czy utwory na bonusowym DVD z Rotterdamu i Edmonton będą kawałkami video czy jedynie audio. :rolleyes:


Hehe, w ogóle by mnie to nie zdziwiło :D

Bo niby czym różnił się występ ze Służewca od setek innych na Popmarcie?

Tym się różnił, że podczas występu w Polsce w czasie New Year's Day na ekranie wyświetlili zdjęcia ze stanu wojennego i Lecha Wałęsy. Podczas wszystkich innych koncertów ekran był w tym kawałku wyłączony.

Koncertu z Chorzowa czy nawet tylko New Years's Day też nie wydadzą bo po prostu nie zarejestrowali tego!!!


No ale o to nikt tu nie ma pretensji.

To, że kiedyś Bono coś napomknął o koncercie w Chorzowie nie oznacza, że to był ich najlepszy koncert jaki zagrali (...) na VT.


" Problem " w tym, że on to właśnie powiedział. No ale skoro Ty wiesz lepiej od Bono, który koncert VT najbardziej mu się podobał, to ja nie mam więcej pytań.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#103 pablo

pablo

    26 lat z U2...

  • Members
  • 1 594 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Płock / Warszawa

Napisano 27 kwietnia 2007 - 10:06

" Problem " w tym, że on to właśnie powiedział. No ale skoro Ty wiesz lepiej od Bono, który koncert VT najbardziej mu się podobał, to ja nie mam więcej pytań.



A mógłbyś dokładnie zacytować co powiedział? Jeżeli rzeczywiście powiedział , że koncert z Chorzowa był najlepszy na VT to sorki! :rolleyes:

1. U2 * 2. Queen * 3. Metallica * 4. Marillion * 5. Pink Floyd * 6. R.Stones * 7. Iron Maiden * 8. Radiohead * 9. Deep Purple * 10. D.Mode

U2 TOP 10: The Unforgettable Fire, Exit, Luminous Times, All I Want Is You, Ultra Violet, Acrobat, The Ground Beneath Her Feet, Electrical Storm, Sometimes You Can't Make It On Your Own, Magnificent


#104 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 27 kwietnia 2007 - 10:14

Zbych cytował tutaj ten fragment.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#105 pablo

pablo

    26 lat z U2...

  • Members
  • 1 594 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Płock / Warszawa

Napisano 27 kwietnia 2007 - 10:30

" Problem " w tym, że on to właśnie powiedział. No ale skoro Ty wiesz lepiej od Bono, który koncert VT najbardziej mu się podobał, to ja nie mam więcej pytań.



OK. Sam se znalazłem na Hehu.

There were so many highlights of that tour. Poland was probably on top. We were in the middle of New Year&s Day and I had completely forgotten that the song is inspired by the Solidarity Movement. Because with U2 songs, the original inspiration gets lost as the song evolves. I turned to find some water and when I looked back, the entire stadium, 80000 people, had disappeared under a red and white Solidarity flag. The were gone. Somehow on the Internet and local radio it had been communicated that our audience should play a trick on us. They had brought cards and figured out who was white and who was red, and the whole stadium turned into a flag. I could hardly speak let alone sing. It was a really emotional moment for anyone who was there. They felt we had stood by them in that moment when they went on strike for democracy and wanted to show us they remembered.
That began a new trend, which followed us for the whole tour. (...) So there's a new viral aspect to playing these outdoor shows where your audience are sort of taking charge and doing the art direction. It's bizarre but it's brilliant. It was a wonder, that tour.


I tłumaczenie autorstwa Caroli:

Podczas tej trasy koncertowej było wiele niezapomnianych chwil. Polska prawdopodobnie była najlepsza. Byliśmy w polowie New Year's Day a ja całkowicie zapomniałem, ze ten utwor zostal zainspirowany Ruchem Solidarności. Z piosenkami U2 jest tak, ze w miare ewolucji zostaje utracona pierwotna inspiracja. Odwróciłem się, aby znaleźć [butelke] wody, a kiedy spojrzalem za siebie, caly 80000-tysieczny stadion zamienil się we flage Solidarności w kolorach bieli i czerwieni. (The were gone????). Jakims sposobem w Internecie i poprzez lokalne stacje radiowe zostala naglosniona akcja [utworzenia flagi]. [Fani] przynieśli ze soba kartki i zdecydowali, kto ma machac w bieli a kto w czerwieni i w ten sposób stadion zamienil się we flage. Ledwo moglem wydusic slowo, nie mówiąc już o spiewaniu. To był naprawde moment budzący emocje u wszystkich, którzy byli tam obecni. Oni czuli, ze popieraliśmy ich w czasach, kiedy strajkowali za demokracja, i chcieli pokazac nam, ze pamiętaja [ nasze poparcie].

Oni zapoczątkowali nowy trend, który towarzyszyl nam przez cala trase. (...) Powstał nowy zaraźliwy aspekt grania na otwartej przestrzeni [na stadionach], gdzie publiczność może przejac palke i przedstawic swój artystyczny pomysl. Jest to dziwne i zarazem genialne. To było wspaniale podczas tej trasy.




Jeżeli najlepszy koncert i ważny moment (highlight) to to samo to OK. Moja wina!


.

1. U2 * 2. Queen * 3. Metallica * 4. Marillion * 5. Pink Floyd * 6. R.Stones * 7. Iron Maiden * 8. Radiohead * 9. Deep Purple * 10. D.Mode

U2 TOP 10: The Unforgettable Fire, Exit, Luminous Times, All I Want Is You, Ultra Violet, Acrobat, The Ground Beneath Her Feet, Electrical Storm, Sometimes You Can't Make It On Your Own, Magnificent


#106 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 27 kwietnia 2007 - 10:34

Jeżeli najlepszy koncert i ważny moment (highlight) to to samo to OK. Moja wina!


Czepianie się słówek. Wiadomo, o co Bono chodziło.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#107 pablo

pablo

    26 lat z U2...

  • Members
  • 1 594 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Płock / Warszawa

Napisano 27 kwietnia 2007 - 11:09

Czepianie się słówek. Wiadomo, o co Bono chodziło.



No jak widać nie do końca wiadomo, bo obaj różnie to interpretujemy.
No ale nie ma co dywagować, koncertów z Polski na 99,99% nie będzie na DVD i już.

1. U2 * 2. Queen * 3. Metallica * 4. Marillion * 5. Pink Floyd * 6. R.Stones * 7. Iron Maiden * 8. Radiohead * 9. Deep Purple * 10. D.Mode

U2 TOP 10: The Unforgettable Fire, Exit, Luminous Times, All I Want Is You, Ultra Violet, Acrobat, The Ground Beneath Her Feet, Electrical Storm, Sometimes You Can't Make It On Your Own, Magnificent


#108 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 27 kwietnia 2007 - 11:17

No jak widać nie do końca wiadomo, bo obaj różnie to interpretujemy.


Bo ja interpretuję w dobrej ( na tak ), a Ty w złej ( na nie ) wierze :P

No ale nie ma co dywagować, koncertów z Polski na 99,99% nie będzie na DVD i już.


Niestety, możesz mieć rację. A ja mam jeszcze jeden argument za tym, że te kawałki z Rotterdamu i Edmonton to będzie tylko audio - gdyby było video, pisałoby przy nich " filmed ".. Strategia marketingowa obecnego managementu U2 od długiego czasu polega na tym, by dawać nam jak najgorsze możliwe bonusy - w tej sytuacji szans na jakieś sensacje nie ma.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#109 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 27 kwietnia 2007 - 11:19

Czepianie się słówek. Wiadomo, o co Bono chodziło.


No właśnie niespecjalnie wiadomo, mi się też wydaje, że chodziło o ten jeden konkretny moment. Bo sam koncert jako całość niczym wielkim, poza tym momentem, się nie wyróżniał. Trudno powiedzieć, czy zrobiło to na nich aż takie wrażenie, że zapamiętali cały wystep jako najlepszy i najpiękniejszy ze wszystkich, czy zamurował ich ten jeden konkretny moment i potrafili resztę koncertu ocenić w miarę obiektywnie. Wcześniej napisałeś do Pablosa, że skoro on wie lepiej od Bono o co mu chodziło, to cośtam. Ech, no i właśnie zią.. :)

#110 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 27 kwietnia 2007 - 11:25

No właśnie niespecjalnie wiadomo, mi się też wydaje, że chodziło o ten jeden konkretny moment. Bo sam koncert jako całość niczym wielkim, poza tym momentem, się nie wyróżniał. Trudno powiedzieć, czy zrobiło to na nich aż takie wrażenie, że zapamiętali cały wystep jako najlepszy i najpiękniejszy ze wszystkich, czy zamurował ich ten jeden konkretny moment i potrafili resztę koncertu ocenić w miarę obiektywnie.

To jedno i to samo.

Uważasz, że pamiętają te wszystkie Prajdy i Streetsy ? To rutyniarze, z koncertów zapamiętują pewnie wyłącznie " momenty ". Nie wiem też, co mogłoby ich obchodzić " obiektywne " ocenianie koncertów. Skoro Bono powiedział to, co powiedział, to znaczy że Chorzów zapamiętali najlepiej.

Wcześniej napisałeś do Pablosa, że skoro on wie lepiej od Bono o co mu chodziło, to cośtam. Ech, no i właśnie zią.. :)


Ja nie wiem lepiej od Bono, tylko wiem, co Bono na ten temat napisał, i na tej podstawie się wypowiadam.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#111 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 27 kwietnia 2007 - 11:30

Ja nie wiem lepiej od Bono, tylko wiem, co Bono na ten temat napisał, i na tej podstawie się wypowiadam.


Generalnie to kwestia interpretacji słów Bono. Ale ok, w sumie mnie częściowo przekonałeś. Z tym że to nie koniecznie musi być jedno i to samo, jeden magiczny moment a cały koncert który świetnie im się grało i były na nim jakieś mniejsze fajne akcje. I tu już nie wiemy jak to ogarniają członkowie zespołu.

#112 pablo

pablo

    26 lat z U2...

  • Members
  • 1 594 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Płock / Warszawa

Napisano 27 kwietnia 2007 - 11:48

Uważasz, że pamiętają te wszystkie Prajdy i Streetsy ? To rutyniarze, z koncertów zapamiętują pewnie wyłącznie " momenty ". Nie wiem też, co mogłoby ich obchodzić " obiektywne " ocenianie koncertów. (...)




O! tu się mogę z Tobą zgodzić

(...) Skoro Bono powiedział to, co powiedział, to znaczy że Chorzów zapamiętali najlepiej.



Nie tyle koncert z Chorzowa co ten moment. Moment, który nie został zarejestrowany i który nie zostanie wydany.

Moment, o którym my pamiętamy codziennie, a Bono prawdopodobnie tylko wtedy, gdy musi sobie przypomnieć jakieś szczególne wydarzenie z koncertów, bo takie dostał pytanie od dziennikarza.




Ja tam nie ma wątpliwości, że zespół nie wyda ani w całości ani we fragmentach, ani nawet jednej piosenki z koncertów w Polsce. Bo niby czym różnił się występ ze Służewca od setek innych na Popmarcie?

odp:

Tym się różnił, że podczas występu w Polsce w czasie New Year's Day na ekranie wyświetlili zdjęcia ze stanu wojennego i Lecha Wałęsy. Podczas wszystkich innych koncertów ekran był w tym kawałku wyłączony.


:D :D :D Kiepski argument. Rozbawił mnie :D

1. U2 * 2. Queen * 3. Metallica * 4. Marillion * 5. Pink Floyd * 6. R.Stones * 7. Iron Maiden * 8. Radiohead * 9. Deep Purple * 10. D.Mode

U2 TOP 10: The Unforgettable Fire, Exit, Luminous Times, All I Want Is You, Ultra Violet, Acrobat, The Ground Beneath Her Feet, Electrical Storm, Sometimes You Can't Make It On Your Own, Magnificent


#113 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 27 kwietnia 2007 - 12:18

Nie tyle koncert z Chorzowa co ten moment.

Jak już mówiłem - nie ma tu istotnej różnicy. Zagrali 132 koncerty podczas VT, niemożliwe, żeby każdy pamiętali od początku do końca. Zapamiętali momenty. Moment z flagą w Chorzowie zapamiętali najlepiej. O co więc się tu w ogóle spierać ?

Moment, który nie został zarejestrowany i który nie zostanie wydany.


Tak.

Moment, o którym my pamiętamy codziennie, a Bono prawdopodobnie tylko wtedy, gdy musi sobie przypomnieć jakieś szczególne wydarzenie z koncertów, bo takie dostał pytanie od dziennikarza.

To już by było dużo.

:D :D :D Kiepski argument. Rozbawił mnie :D


A cóż w tym takiego zabawnego, bo autentycznie nie rozumiem ? Dla mnie to raczej koronny argument za tym, że wcale nie mieli Polski gdzieś, skoro specjalnie dla nas taką atrakcję przygotowali. I sądzę, że ten fragment zasługuje na wydanie z tego samego powodu, co na wydanie zasługuje Mothers z Santiago, albo Miss Sarajevo z Sarajewa.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#114 pablo

pablo

    26 lat z U2...

  • Members
  • 1 594 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Płock / Warszawa

Napisano 27 kwietnia 2007 - 12:56

A cóż w tym takiego zabawnego, bo autentycznie nie rozumiem ? Dla mnie to raczej koronny argument za tym, że wcale nie mieli Polski gdzieś, skoro specjalnie dla nas taką atrakcję przygotowali. I sądzę, że ten fragment zasługuje na wydanie z tego samego powodu, co na wydanie zasługuje Mothers z Santiago, albo Miss Sarajevo z Sarajewa.



Obecność matek zaginionych żołnierzy przy Mothers/One w Santiago, Miss Sarajevo i słynne "Fuck The Past, Kiss the Future" z Sarajewa to wydarzenia z PopMartu na miarę historycznych w U2-towym światku .
No ale, na litość boską, nie to, że włączyli ekran przy NYD! Sam się o tym dowiedziałem dopiero dzisiaj!

1. U2 * 2. Queen * 3. Metallica * 4. Marillion * 5. Pink Floyd * 6. R.Stones * 7. Iron Maiden * 8. Radiohead * 9. Deep Purple * 10. D.Mode

U2 TOP 10: The Unforgettable Fire, Exit, Luminous Times, All I Want Is You, Ultra Violet, Acrobat, The Ground Beneath Her Feet, Electrical Storm, Sometimes You Can't Make It On Your Own, Magnificent


#115 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 27 kwietnia 2007 - 13:03

No ale, na litość boską, nie to, że włączyli ekran przy NYD! Sam się o tym dowiedziałem dopiero dzisiaj!


A co tak niesamowicie te wydarzenia od siebie różni ? Przecież nie chodzi o to, że włączyli, tylko o to, co na nim wyświetlili. " Fuck The Past, Kiss The Future " to Bono zapodał także np. w Dublinie.. a to, żeś się dziś dowiedział, to już nie mój problem.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#116 Yasiu

Yasiu

    .

  • Members
  • 2 675 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 27 kwietnia 2007 - 13:19

Pablos, New Years Day jest piosenką napisaną DLA POLAKÓW ze względu na to co się działo za komuny i to co się stało dzięki SOLIDARNOŚCI. I w repertuarze pełni dokładnie taką samą rolę jak Miss Sarajevo czy Mothers... Teraz patrz, U2 przyjeżdża po raz pierwszy do Polski, grają piosenkę którą dla nas napisali, i powiem że ze względu na samą atmosferę publiki i sposób wykonania utworu po prostu trzeba było to jakoś uwiecznić [jako ten bonus], a to że przy okazji na ekranie wyświetlono to co wyświetlono, i że był to jedyny raz na PopMarcie kiedy takie coś się pojawiło, to chyba tylko potęguje skalę przeżycia :) I porównywanie Miss z Sarajeva i NYD z Warszawy jest dla mnie bezcelowe - oba koncerty były świetne muzycznie, a że zostały zagrane przed 'właściwą publiką' to chyba o to chodzi :P TO było jedyne takie NYD na całym PopMarcie :) Świetne muzycznie i do tego wreszcie zagrane dla tych, dla których zostało napisane.

NYD z Łarsały na DVD z Mexico nie byłoby grzechem, choćby w zamian za średnie Edmonton. I nie tylko ze względu na ekran.

A tak przy okazji to to jest temat o koncercie z Meksyku :P

#117 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 27 kwietnia 2007 - 13:25

No właśnie niespecjalnie wiadomo, mi się też wydaje, że chodziło o ten jeden konkretny moment. Bo sam koncert jako całość niczym wielkim, poza tym momentem, się nie wyróżniał. Trudno powiedzieć, czy zrobiło to na nich aż takie wrażenie, że zapamiętali cały wystep jako najlepszy i najpiękniejszy ze wszystkich, czy zamurował ich ten jeden konkretny moment i potrafili resztę koncertu ocenić w miarę obiektywnie. Wcześniej napisałeś do Pablosa, że skoro on wie lepiej od Bono o co mu chodziło, to cośtam. Ech, no i właśnie zią.. :)


Nawet nie wiesz Acr jak bardzo się cieszę z tego, że się mylisz.

Zmarnowałem sporo czasu, przeszukałem całe forum heh, ale jest:

http://f.heh.pl/ftopic5509-0.html

Oto co powiedział Bono w wywiadzie dla Roling Stone - w październiku 2005r. tj. 3 miesiące po koncercie w Chorzowie i wielu dalszych koncertach Vertigo Tour (tłumaczenie Adamello):

Dopiero co miałem okazję przeżyć jedną z najbardziej wzruszających chwil w życiu: graliśmy w Polsce przed olbrzymią publicznością śpiewającą każde słowo w języku, który nie był ich językiem ojczystym. Czuli te słowa, jeszcze zanim je zrozumieli. To wielka lekcja pokory dla autora tekstów i olbrzymie pokrzepienie dla muzyka.


:D :D :D
Dołączona grafika

#118 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 27 kwietnia 2007 - 13:25

NYD z Łarsały na DVD z Mexico nie byłoby grzechem, choćby w zamian za średnie Edmonton. I nie tylko ze względu na ekran.

Grzechem jest właśnie to, że dostajemy fragmenty na których nic się nie dzieje ( nie przypominam sobie, żeby ktokolwiek z zespołu z rozrzewnieniem wspominał cudowny koncert w Edmonton.. ), zamiast tych, na których się działo :P

Dopiero co miałem okazję przeżyć jedną z najbardziej wzruszających chwil w życiu


Dla lubiących czepiać się słówek - zwróćcie uwagę: jedna z najbardziej wzruszających chwil w życiu, a nie na trasie Vertigo Tour, czy choćby w ogóle na koncercie ! :D
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#119 pablo

pablo

    26 lat z U2...

  • Members
  • 1 594 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Płock / Warszawa

Napisano 27 kwietnia 2007 - 13:49

Grzechem jest właśnie to, że dostajemy fragmenty na których nic się nie dzieje ( nie przypominam sobie, żeby ktokolwiek z zespołu z rozrzewnieniem wspominał cudowny koncert w Edmonton.. ), zamiast tych, na których się działo :P


A ja nie przypominam sobie żeby ktokolwiek z zespołu z rozrzewnieniem wspominał koncert z Warszawy.

"Szczególna oprawa" :P NYD z Warszawy jak widzę, ma duże znaczenie dla Polaków. Ale wątpię, że dla reszty świata.
A DVD jest przeznaczone na światowy rynek.

1. U2 * 2. Queen * 3. Metallica * 4. Marillion * 5. Pink Floyd * 6. R.Stones * 7. Iron Maiden * 8. Radiohead * 9. Deep Purple * 10. D.Mode

U2 TOP 10: The Unforgettable Fire, Exit, Luminous Times, All I Want Is You, Ultra Violet, Acrobat, The Ground Beneath Her Feet, Electrical Storm, Sometimes You Can't Make It On Your Own, Magnificent


#120 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 27 kwietnia 2007 - 13:54

A ja nie przypominam sobie żeby ktokolwiek z zespołu z rozrzewnieniem wspominał koncert z Warszawy.


Proponuję sięgnąć do Propagandy i przeczytać relację z koncertu autorstwa Willie'go Williams'a. Oddaje on emocje jakie ten koncert wywołał - nie tylko u niego, ale i u całego zespołu. :P
Dołączona grafika



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych