Skocz do zawartości


Polish Fans On Tour - Documentary


46 replies to this topic

#41 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 08 stycznia 2015 - 00:11

Dlaczego nie;) Skoro depesze mogą, to i my też (zwłaszcza, że tu podobny pomysł powstał wcześniej) :P

Tak to wygląda z rąk fanów DM:

https://www.youtube....h?v=5CIPdw_CrGw

Co prawda mieli duże szczęście skorzystać z przyjazdu Alana Wildera do Łodzi w 2010 i namówić go na obszerny wywiad, dzięki czemu mają wypowiedź samego ex-członka... ;) Ale kto powiedział, że i nam nie wyjdzie po swojemu, fajnie i też super? :)

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#42 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 742 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 08 stycznia 2015 - 00:34

oni mają wypowiedź ex-członka a my mamy present-członki, wygrywamy na starcie! let's do this.



#43 Meg

Meg

    Użytkownik

  • Members
  • 541 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:faraway, so close

Napisano 08 stycznia 2015 - 06:22

aż dziwne, że wtedy nie wypaliło,ale może musiało, żeby teraz motywacja była podwójnie mocna ;)


I can't say where it is 
But I know I'm going.


#44 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 742 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 19 maja 2015 - 21:57

Już trzecią trasę U2 próbuję tę ideę przebić, słuchajcie, to naprawdę może wyjść epicko i genialnie, krotkie parę filmików, prozaiczne parę zdań z naszych wypraw, pamiątka piękna na całe życie dzięki dzielnemu montazyście audio/video który się zawsze znajdzie, no może tym razem jednak spróbujemy i coś powstanie? ;)



#45 Guest_Grinderman_*

Guest_Grinderman_*
  • Guests

Napisano 20 maja 2015 - 06:36

A może lepiej spróbować przebić ideę nagrywania bootlegów przed ewentualnym koncertem w Polsce? Żeby potem nie było, jak w 2009, że najlepsze nagranie miał jakiś Niemiec, który nie ma ochoty się dzielić. :P

#46 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 742 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 20 maja 2015 - 22:26

A może i to i to. Tylko żeby nie skończyło się (i tak się skończy) na tym że milion osób będzie stało ze smartphonami cały koncert. Ty i Max z tego forum jesteście doświadczonymi i dobrymi bootlegerami, możecie coś organizować, czemu nie ;)



#47 Guest_Grinderman_*

Guest_Grinderman_*
  • Guests

Napisano 20 maja 2015 - 22:50

Jeśli dziady będą grać taką setlistę, jak dotychczas, to ja dziękuję, postoję. Ale gdyby ktoś miał ochotę się z tym pomęczyć, to zawsze mogę doradzić dobór sprzętu. :D





Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych