Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ktos to pamieta ?


6 replies to this topic

#1 bezet

bezet

    Użytkownik

  • Members
  • 321 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 28 marca 2009 - 08:27

Witam

Na poczatku lat 90 TVP 2 wyemitowala material (koncert/wywiad) chyba przy okazji ZOO TV Tour. Z tego co pamietam byl tam fragment w ktorym Bono jadac limuzyna i palac cygaretke opowiadal o tym jak to na poczatkach ich kariery Frank Sinatra zabral ich do kasyna i grajac zetonami po 10k $ drwil sobie z nich. Podsumowujac cala historie Bono 'rozwalony' na kanapie limuzyny stwierdzil: 'Widzisz Frank, czasy sie zmieniaja' (moglem pomylic niektore fakty ale wybaczcie)

Czy ktos pamieta taki material i moze powiedziec gdzie/w czym moge to znalezc ?

z gory dzieki

Everything You Know Is Wrong


#2 QQRyQ

QQRyQ

    Użytkownik

  • Members
  • 79 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wieruszów/woj. Łódzkie

Napisano 28 marca 2009 - 10:29

http://www.youtube.c...h?v=QxV72RxO8uM

Może nie w limuzynie ale Bono chyba właśnie mówi o tym o czym wspominałeś. No i popalają chłopaki sobie ;)
Mój świat, powiadam, jest chory
Władają nim potwory..

#3 bezet

bezet

    Użytkownik

  • Members
  • 321 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 28 marca 2009 - 13:16

Dzieki

To co jest na filmiku jest prawie tym co pamietam. Nie wiem skad pamietam te zdanie 'Widzisz Frank, czasy sie zmieniaja' (doslownie tlumaczac) i ta limuzyne ... ale mniejsza o wiekszosc. Jeszcze raz dzieki.

Everything You Know Is Wrong


#4 Witas

Witas

    Użytkownik

  • Members
  • 7 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 28 marca 2009 - 17:54

Tak na przyszłość:

www.youtube.com

wyszukaj:

Bono ZooTV Frank Sinatra

Enter!

#5 peter

peter

    Użytkownik

  • Members
  • 32 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 14 sierpnia 2009 - 14:55

Dzieki

To co jest na filmiku jest prawie tym co pamietam. Nie wiem skad pamietam te zdanie 'Widzisz Frank, czasy sie zmieniaja' (doslownie tlumaczac) i ta limuzyne ... ale mniejsza o wiekszosc. Jeszcze raz dzieki.


Wiem o co ci chodzi. Kilka dni temu na jakiejś niemieckiej tv oglądałem dokument o U2, takie kawałki a to z POPmartu a to z ZOOTV i był ten fragment - Bono w limuzynie gada o Franku i to zdanie padło. Poszukam gdzieś może da się to odszukać.
PS. A limuzynę to sam masz niezłą. Widziałem to cudo zaparkowane pod Caerfurem w Chorzowie.

#6 bezet

bezet

    Użytkownik

  • Members
  • 321 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 21 sierpnia 2009 - 17:32

Witam

Na poczatku lat 90 TVP 2 wyemitowala material (koncert/wywiad) chyba przy okazji ZOO TV Tour. Z tego co pamietam byl tam fragment w ktorym Bono jadac limuzyna i palac cygaretke opowiadal o tym jak to na poczatkach ich kariery Frank Sinatra zabral ich do kasyna i grajac zetonami po 10k $ drwil sobie z nich. Podsumowujac cala historie Bono 'rozwalony' na kanapie limuzyny stwierdzil: 'Widzisz Frank, czasy sie zmieniaja' (moglem pomylic niektore fakty ale wybaczcie)

Czy ktos pamieta taki material i moze powiedziec gdzie/w czym moge to znalezc ?

z gory dzieki


http://www.youtube.c...h?v=QxV72RxO8uM

Może nie w limuzynie ale Bono chyba właśnie mówi o tym o czym wspominałeś. No i popalają chłopaki sobie ;)

Ten material o ktorym wspomnialem to ZOO TV Outside broadcast a sytuacja to:
http://www.youtube.c...re=channel_page w 8:43 minucie

No i maly OT:

PS. A limuzynę to sam masz niezłą. Widziałem to cudo zaparkowane pod Caerfurem w Chorzowie.

No mi tez sie podoba, widzialem jak ludzie se zdjecia z nia robili ;] Niech sie ujawnia, wrzuca fotki, bedzie milo ;]

Everything You Know Is Wrong


#7 Jeams00

Jeams00

    Użytkownik

  • Members
  • 155 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Płońsk

Napisano 24 sierpnia 2009 - 09:57

Dzieki

To co jest na filmiku jest prawie tym co pamietam. Nie wiem skad pamietam te zdanie 'Widzisz Frank, czasy sie zmieniaja' (doslownie tlumaczac) i ta limuzyne ... ale mniejsza o wiekszosc. Jeszcze raz dzieki.


Mam ten film cały, lecz na vhs. Ze wszystkim masz rację.

Napisz mi wiadomość, to jakoś to zgram i wyślę, bo nie kumam tych "wrzut"



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych