Skocz do zawartości


Zdjęcie

FAQ


190 replies to this topic

#1 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 24 marca 2009 - 23:11

FAQ Koncertowy
U2 06.08.2009
Chorzów


1.Co to znaczy, że na bilecie mam napisane "Płyta"? Czy to oznacza, że będę musiał przyjść
na koncert z nową płytą "No Line On The Horizon"? Jeśli tak, to jaką wersję należy ze sobą zabrać
aby być pod sceną?
-Strefa na stadione "Płyta" nie ma jakiegokolwiek związku z najnowszym wydawnictwiem zespołu i fakt
posiadania takiego artefaktu nie ma żadnego wpływu na miejsce, jakie się będzie zajmowało podczas
występu.

2.Czy jeśli przyjadę na koncert o 20:59 mam szanse być w pierwszym rzędzie pod scena?
-Szanse takie są znikome.

3.Czy to prawda, że zespół U2 daje lepsze koncerty za granicą? Jeśli tak, to na czym ta "lepszość"
polega i w jakich krajach można tego doświadczyć?
-Polska jako kraj głęboko religijny (prawie wszyscy ludzie do katolicy) ma prawo na wyłączność do
najlepszych koncertów zespołu U2 i nigdzie indziej nie ma takiej bingo zabawy.

4.Właśnie, co do bingo przedmiotów: Czy będzie jakiś sklepik dla fanów, by móc zakupić jakieś
pamiątki z koncertu?
-Tak, będzie można kupić bingo czapki a będą one prezentowały się w taki sposób:
Dołączona grafika
Warto dodać że na modelu dostępnym po koncercie pojawi sie też specjalny znak wodny z napisem "U2
Chorzów 2009"

5.Czy komunikacja miejska na śląsku wytrzyma napływ tylu fanów z całej Polski?
-Owszem, po koncercie będzie jeździć PEŁNO tramwajów, więc na pewno KAŻDY się zmieści.

6.Czy będą w pobliżu Stadionu Śląskiego znajdowały się jakieś toalety?
-W sklepie Carrefour znajdują się po 3 toalety dla pań i panów, także każdy będzie mógł załatwić
swoje potrzeby bez zbędnego zamartwiania się o swoje miejsce pod barierkami.

7.W takim razie kiedy ostatni raz powinno sie iść do toalety...ee...w tych sprawach?
-Pot ma tylko 2 % mocznika a mocz aż 6 do 8 % i wszystko zależy od ilości 'wypoconej' wody. W przypadku
wysokich temperatur ilość ta będzie na tyle wysoka, iż będzie możliwe ciągłe uzupełnianie płynów bez
obawy o swój pęcherz.

Przypominam, że aż do dnia koncertu mogą pojawiać się uaktualnienia z nowymi pytaniami jak i
odpowiedziami na nie. Wszystko zależy od tego, jakie pytania będą pojawiać się na forum.

#2 GhostGirl

GhostGirl

    Acrobat

  • Members
  • 978 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Kraków, dawna stolica Polaków

Napisano 24 marca 2009 - 23:20

7.W takim razie kiedy ostatni raz powinno sie iść do toalety...ee...w tych sprawach?
-Pot ma tylko 2 % mocznika a mocz aż 6 do 8 % i wszystko zależy od ilości 'wypoconej' wody. W przypadku
wysokich temperatur ilość ta będzie na tyle wysoka, iż będzie możliwe ciągłe uzupełnianie płynów bez
obawy o swój pęcherz.


Potwierdzam. 5 lat temu podczas panującego upału dałam radę od 9 rano do zakończenia koncertu :) ;P
No to się publicznie zwierzyłam :rolleyes:

P.S
Dzięki temu nie musiałam się martwić o moje miejsce pod barierką. Nikomu nie odstąpiłam :P

#3 chojny

chojny

    Użytkownik

  • Members
  • 211 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Konin

Napisano 25 marca 2009 - 15:21

6.Czy będą w pobliżu Stadionu Śląskiego znajdowały się jakieś toalety?
-W sklepie Carrefour znajdują się po 3 toalety dla pań i panów, także każdy będzie mógł załatwić
swoje potrzeby bez zbędnego zamartwiania się o swoje miejsce pod barierkami.


Czy ktoś mógłby zamieścić CZYTELNĄ mapkę okolic stadionu z zaznaczonymi takimi miejscami jak:
- restauracje/bary (ew. jakies budki z jedzeniem/piciem)
- parkingi
- toalety (wliczając toalety w marketach czy innych restauracjach itp.
- większe markety
- przystanki tramwajowe/autobusowe których będzie można dostać się bezpośrednio na dworzec PKP/PKS (z podaniem odpowiednich numerków tychże tramwajów/autobusów
- ew. bankomaty
Prośba skierowana jest szczególnie do osób które mieszkają w Chorzowie bądź okolicach lub tych którzy okolice stadionu znają jak własną kieszeń - chodzi mi bowiem o to by podać więcej punktów niż na Zumi bądź Google gdyż te nie zawsze mają wszystko zaznaczone....

#4 //The Fly//

//The Fly//

    Użytkownik

  • Members
  • 1 013 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 25 marca 2009 - 15:26

Mrówa, co jak co, ale teraz szacun ;)

#5 Irish

Irish

    użytkowniczka

  • Members
  • 1 574 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 25 marca 2009 - 15:38

Będzie baaardzo dużo toalet toitoi wewnątrz stadionu i w okolicach bram ;)
Na zewnątrz i w środku stadionu są jakieś piwo i kiełbaso - dajnie.

Jeśli chodzi o parkingi to wystarczy wpisać w Google "Stadion śląski parkingi mapa" ;)

Bankomaty pewnie w pobliskim Carrefourze.

Przystanki tramwajowe są na głównej ulicy Chorzowskiej, wszystko jest opisane. ;)
z RONDA katowickiego w stronę Stadionu jadą tramwaje 0, 11, 6, 19 (10 przystanków)
szczegóły www.kzkgop.pl

Tyle mogę powiedzieć ja :P

#6 bebok

bebok

    Użytkownik

  • Members
  • 265 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Rybnik

Napisano 25 marca 2009 - 15:53

Czy ktoś mógłby zamieścić ....

Bardzo fajna stronka: http://www.chorzow.eu/spacer/

#7 krewetka

krewetka

    Użytkownik

  • Members
  • 220 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:trójmiasto

Napisano 27 marca 2009 - 23:28

Będzie baaardzo dużo toalet toitoi wewnątrz stadionu i w okolicach bram ;)

doskonale! przydadzą się do tego aby być pod samą sceną :P http://www.youtube.c...feature=related

#8 chojny

chojny

    Użytkownik

  • Members
  • 211 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Konin

Napisano 31 marca 2009 - 21:11

Czy ktoś może opisać jak to jest z tym wnoszeniem aparatów/kamer? Czy trzeba będzie chować je po gaciach? Czy komuś dano ultimatum albo "zostawiasz aparat albo nie wchodzisz na koncert"?

#9 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 31 marca 2009 - 21:14

ale po co sie spinac?
wystarczy wlozyc aparat do bulki i zawinac w folie aluminiowa, do kurtki, nie wiem no opcji jest wiele, wazne zeby skampic tak bardziej- no wiecie ;)
bo ochroniazowi nie bedzie sie chcialo sprawdzac kazdej kieszeni, jesli juz sie doczepiaja to zazwyczaj sie tylko otwiera glowna kieszen i pokazuje zawartosc tak ogolnie.


Ale i tak szanse ze sie ochroniaz przyczepi sa jakies 50/50 : P

#10 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 02 kwietnia 2009 - 04:48

Czy ktoś może opisać jak to jest z tym wnoszeniem aparatów/kamer? Czy trzeba będzie chować je po gaciach? Czy komuś dano ultimatum albo "zostawiasz aparat albo nie wchodzisz na koncert"?


W 2005 wniosłem aparat w kołnierzu kurtki przeciwdeszczowej... Plecak przetrzepany, kieszenie też ale niestety (dla ochroniarza) trzymałem kurtkę w ręku za kołnierz więc problemu nie było. Natomiast jegomość wchodzący prawie w tym samym momencie co ja, najwyraźniej zbagatelizował fakt ewentualnej konfiskaty sprzętu. Ochroniarz natknął się na aparat po czym zaprowadził biedaka do jakiegoś prowizorycznego depozytu. Co było dalej, niestety nie wiem... Dlatego na wszelki wypadek lepiej się zabezpieczać, bo pewnie znowu będą przeczuleni na ewentualny sprzęt A/V.

#11 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 02 kwietnia 2009 - 07:23

Zgadza się. Dodam, że wg mnie najlepszym sposobem jest włożenie aparatu w gacie. Po przekroczeniu barierek, mamy do dyspozycji toi toi'e w których bez najmniejszego skrępowania możemy sprzęt A/V wyjąć.

#12 //The Fly//

//The Fly//

    Użytkownik

  • Members
  • 1 013 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 02 kwietnia 2009 - 07:31

Zgadza się. Dodam, że wg mnie najlepszym sposobem jest włożenie aparatu w gacie. Po przekroczeniu barierek, mamy do dyspozycji toi toi'e w których bez najmniejszego skrępowania możemy sprzęt A/V wyjąć.


Nawet jak będzie się już w tłumie, można spokojnie włożyć 'tam' dłoń i wyciągnać aparat :D

#13 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 02 kwietnia 2009 - 07:37

w rzeczy samej.

#14 //The Fly//

//The Fly//

    Użytkownik

  • Members
  • 1 013 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 02 kwietnia 2009 - 07:48

Mnie nawiedza myśl, że moga mi się przez przypadek oderwać kupony kontrolne od biletu. Wtedy robie koncertowi 'papa'.

Straszna myśl. Aż ciary nachodzą.

#15 Koziol

Koziol

    Użytkownik

  • Members
  • 375 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 02 kwietnia 2009 - 08:43

Nawet jak będzie się już w tłumie, można spokojnie włożyć 'tam' dłoń i wyciągnać aparat :D


,,ale co Pan robi z ta reka w gaciach??!!.. - jak to co wyciagam moj sprzet, moze Pani go chwile potrzymac zaloze tylko kurtke :D


Mnie nawiedza myśl, że moga mi się przez przypadek oderwać kupony kontrolne od biletu. Wtedy robie koncertowi 'papa'.

Straszna myśl. Aż ciary nachodzą.



spokojnie mi sie na The Rolling Stones oderwal i wpuscili mnie, nawet nie musialem sie tlumaczyc, ze mi bilet eksplodowal. Popatrzyl i powiedzial ,,zapraszam,,

#16 //The Fly//

//The Fly//

    Użytkownik

  • Members
  • 1 013 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 02 kwietnia 2009 - 14:25

,,ale co Pan robi z ta reka w gaciach??!!..


Jestem tak podniecony, że nie moge wytrzymać! :D

spokojnie mi sie na The Rolling Stones oderwal i wpuscili mnie, nawet nie musialem sie tlumaczyc, ze mi bilet eksplodowal. Popatrzyl i powiedzial ,,zapraszam,,


Nie ściemniaj. Wpuścili z oderwanym kuponem??

(ale fakt, zależy na jakiego kontrolera się trafi)

#17 Guest_piotrek85_*

Guest_piotrek85_*
  • Guests

Napisano 02 kwietnia 2009 - 14:38

Zgadza się. Dodam, że wg mnie najlepszym sposobem jest włożenie aparatu w gacie. Po przekroczeniu barierek, mamy do dyspozycji toi toi'e w których bez najmniejszego skrępowania możemy sprzęt A/V wyjąć.

Musisz mieć mały aparat albo za duże gacie. :lol: Mi się marzy aby było tak, jak na koncercie Wilsona w trójce. Ochroniarz nie sprawdzał mojego nazwiska na liście tylko przeszukał plecak i puścił. Na widok lustrzanki w moich łapach odburknął by nie robić zdjęć poza studiem. :P

#18 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 02 kwietnia 2009 - 14:47

Ja myślę jak przemycić lustrzankę ;-D

#19 //The Fly//

//The Fly//

    Użytkownik

  • Members
  • 1 013 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 02 kwietnia 2009 - 14:55

Ja myślę jak przemycić lustrzankę ;-D


Plecak z podwójnym dnem :D

#20 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 02 kwietnia 2009 - 14:59

Musisz mieć mały aparat albo za duże gacie. :lol:



mój aparat jest spory! - http://www.ceneo.pl/...oductID=1732518

fakt, trzeba mieć w miarę luźne spodnie :D


podwójne dno to też częściowe rozwiązanie... Przed wejściem do Spodka koleś z ochrony wziął mi plecak i puścił z rąk z wysokości swoich ramion. Na szczęście tylko dwa jabłka się obiły.

Użytkownik Max edytował ten post 02 kwietnia 2009 - 15:03




Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych