Skocz do zawartości


Zdjęcie

2009-07-12 - Paris, France - Stade de France - 2


224 replies to this topic

#161 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 13 lipca 2009 - 11:42

Jeśli chodzi o main set, to był normalny remix - wiem, bo słyszałem na własne uszy :P
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#162 kichigai

kichigai

    Użytkownik

  • Members
  • 146 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 13 lipca 2009 - 11:43

...
13. Vertigo / I predict to riot (snippet) / Let's Dance (snippet)
14. Thats the way I like (snippet) / I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight
15. Sunday Bloody Sunday
...



...
13. Vertigo / I predict to riot (snippet) / Let's Dance (snippet)
14. Thats the way I like (snippet) / I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy Tonight (Remix)
15. Sunday Bloody Sunday
...

to jak było??

#163 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 13 lipca 2009 - 11:44

Nie chcę mówić za Chrapcia ale prawdopodobnie później dopisał (remix) celem uzupełnienia setlisty.

Rewolucji raczej nie było.

#164 corso

corso

    Użytkownik

  • Members
  • 3 831 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Black Diamond Bay

Napisano 13 lipca 2009 - 12:04

Nie chcę mówić za Chrapcia ale prawdopodobnie później dopisał (remix) celem uzupełnienia setlisty.

Rewolucji raczej nie było.

Byl tylko remix.

#165 chrapcio

chrapcio

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 1 938 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Pleszew

Napisano 13 lipca 2009 - 12:13

Był tylko remix. Najpierw nie dopisałem, a potem po pytaniu Kuby_U2 dopisałem "(Remix)" by nie było wątpliwości

ciuch ciuch!

Chrapcio7 on Last.FM


#166 Look

Look

    Użytkownik

  • Members
  • 647 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 13 lipca 2009 - 12:35

Wg mnie na razie nie zapowiada się na granie albumowego Crazy choćby ze względu na visuale, które zostały przygotowane pod remix...
Szczęście mieli Ci co byli na 2nd Barcelona :P

#167 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 13 lipca 2009 - 13:24

Wg mnie na razie nie zapowiada się na granie albumowego Crazy choćby ze względu na visuale, które zostały przygotowane pod remix...
Szczęście mieli Ci co byli na 2nd Barcelona :P


Jak ja nie rozumiem takiego podejścia. A skąd wiesz która z nich była lepsza? Byłaś naa obu koncertach? Byłaś w ogóle na którymś z nich?

Ciągle są te dyskusje do dupy setlista, do dupy wykonanie, a to gorsze, a to sramto. To jest trasa koncertowa, jak można cokolwiek oceniać nie będąc na koncercie? To są koncerty, i ich wykonywanie jest skierowanie JEDYNIE do ludzi którzy w koncertach uczestniczą, a nie do narzekających na forach malkontentów. Koncerty nie są też po to by je nagrywać i oglądać na bootlegach ani transmitować. Są po to, by je przeżywać. I tylko ci którzy je przeżywają mają jakiekolwiek prawo do ich oceniania. Męczące jest już słuchanie tych wszystkich gderań osób, które nie mają pojęcia jak się to wszystko odbiera ze stadionów. Bo na tym polega trasa - nie na oglądaniu bootlegów, tylko na byciu tam. Chcesz oglądać - spoko. Ale nie wypowiadaj się na temat czy koncert jest dobry, czy setlisa jest dobra, itd z jednego oczywistego powodu.
Koncert się przeżywa, a nie ogląda czy go słucha! Więc jeśli tam nie byliście, to PRZESTAŃCIE W KOŃCU UDAWAĆ, ŻE WIECE JAK TO SIĘ WSZYSTKO ODBIERA. Koncert jest skierowany TYLKO do kilkudziesięciu tysięcy osób na nim zgromadzonych, i to oni mają się dobrze bawić, a nie bootlegowcy.
My możemy tylko czekać na swoją kolej.

#168 Daniel84

Daniel84

  • Members
  • 3 657 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 13 lipca 2009 - 13:41

Jak ja nie rozumiem takiego podejścia. A skąd wiesz która z nich była lepsza? Byłaś naa obu koncertach? Byłaś w ogóle na którymś z nich?

Ciągle są te dyskusje do dupy setlista, do dupy wykonanie, a to gorsze, a to sramto. To jest trasa koncertowa, jak można cokolwiek oceniać nie będąc na koncercie? To są koncerty, i ich wykonywanie jest skierowanie JEDYNIE do ludzi którzy w koncertach uczestniczą, a nie do narzekających na forach malkontentów. Koncerty nie są też po to by je nagrywać i oglądać na bootlegach ani transmitować. Są po to, by je przeżywać. I tylko ci którzy je przeżywają mają jakiekolwiek prawo do ich oceniania. Męczące jest już słuchanie tych wszystkich gderań osób, które nie mają pojęcia jak się to wszystko odbiera ze stadionów. Bo na tym polega trasa - nie na oglądaniu bootlegów, tylko na byciu tam. Chcesz oglądać - spoko. Ale nie wypowiadaj się na temat czy koncert jest dobry, czy setlisa jest dobra, itd z jednego oczywistego powodu.
Koncert się przeżywa, a nie ogląda czy go słucha! Więc jeśli tam nie byliście, to PRZESTAŃCIE W KOŃCU UDAWAĆ, ŻE WIECE JAK TO SIĘ WSZYSTKO ODBIERA. Koncert jest skierowany TYLKO do kilkudziesięciu tysięcy osób na nim zgromadzonych, i to oni mają się dobrze bawić, a nie bootlegowcy.
My możemy tylko czekać na swoją kolej.


Zjawisko bootlegomanii na szczęście dla zespołów muzycznych istnieje i bootlegerzy jak najbardziej mają prawo oceniać dany koncert z ich punktu widzenia. A opinie są różne, ponieważ mamy szeroką skalę porównawczą. Jeżeli idzie się na 1 - 2 koncerty na danej trasie, to śmiem twierdzić, że czegokolwiek by U2 nie zagrali, przeżycia byłyby niezapomniane. Wcale nie znaczy to, że setlista czy wykonanie było świetne. Słuchanie bootlegów umożliwia ocenę danego konceru z pewnego dystansu i pod tym względem sądzę, że opinie nt. danego koncertu są bardziej przystające do rzeczywistości.

#169 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 13 lipca 2009 - 13:41

Już przerabialiśmy ten temat... Po to jest forum, żebyśmy sobie mogli np. ponarzekać na setlisty. Przecież to oczywiste, że jak pojedziemy na koncert(y) to nie będziemy stać na końcu płyty czy tam gdzieś z założonymi rękami i gderać... A tymczasem mamy prawo do oceny tego co nam się podoba, a co nie...

#170 smoke

smoke

    Użytkownik

  • Members
  • 1 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 13 lipca 2009 - 13:49

Już przerabialiśmy ten temat... Po to jest forum, żebyśmy sobie mogli np. ponarzekać na setlisty. Przecież to oczywiste, że jak pojedziemy na koncert(y) to nie będziemy stać na końcu płyty czy tam gdzieś z założonymi rękami i gderać... A tymczasem mamy prawo do oceny tego co nam się podoba, a co nie...



Racja!!!!!
W 100 % popieram!!!!!!!!!!!!
Brawa dla administratora !!! :-)
Pzdr
12.08.2010-AWD Arena-Hannover/Germany
Never, ever, to be forgotten...
The best birthday in my life...

#171 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 13 lipca 2009 - 14:05

Koncert się przeżywa, a nie ogląda czy go słucha!


A kto taką zasadę ustanowił, i dlaczego miałaby ona nas obowiązywać ?

Koncert jest skierowany TYLKO do kilkudziesięciu tysięcy osób na nim zgromadzonych, i to oni mają się dobrze bawić, a nie bootlegowcy.


Oczywiście że tak, i wielokrotnie to powtarzałem. Ale to przecież nie znaczy że mam nie słuchać bootlegów i nie oceniać setlist :mellow: Jeżeli ktoś uważa, że ocena kogoś, kto tylko wysłuchał bootlegu jest nic nie warta, to jego sprawa - może jej nie brać pod uwagę, nikt mu nie każe. Ja akurat uważam, że jest dokładnie odwrotnie - jak ktoś był na koncercie, to zazwyczaj słychać tylko ochy i achy. Siedząc w domu i słuchając bootlegu znacznie łatwiej o obiektywizm. Oczywiście, komuś mogą być niepotrzebne chłodne, dokonane z pozycji słuchacza oceny setlisty, trasy, wykonań itd. wtedy niech nie bierze udziału w dyskusjach, nie ma nakazu. Gdyby np. książka U2 Live była pisana z takim podejściem, wszystkie recenzje ograniczałyby się do stwierdzeń: " tu publika bawiła się świetnie, a tu już nie tak bardzo ". A nawet i tego by nie mogło być, bo przecież autor nie był osobiście na wszystkich koncertach U2.. zresztą z takim podejściem w ogóle nie ma sensu pisać książek w rodzaju U2 Live, bo przecież liczą się wyłącznie odczucia osób, które były na koncercie..

My możemy tylko czekać na swoją kolej.


Nie, możemy też siedzieć w domach, słuchać bootlegów, oceniać setlisty i narzekać, bo nam nikt na razie nie zabronił.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#172 Look

Look

    Użytkownik

  • Members
  • 647 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 13 lipca 2009 - 14:32

Jak ja nie rozumiem takiego podejścia. A skąd wiesz która z nich była lepsza? Byłaś naa obu koncertach? Byłaś w ogóle na którymś z nich?

Ciągle są te dyskusje do dupy setlista, do dupy wykonanie, a to gorsze, a to sramto. To jest trasa koncertowa, jak można cokolwiek oceniać nie będąc na koncercie? To są koncerty, i ich wykonywanie jest skierowanie JEDYNIE do ludzi którzy w koncertach uczestniczą, a nie do narzekających na forach malkontentów. Koncerty nie są też po to by je nagrywać i oglądać na bootlegach ani transmitować. Są po to, by je przeżywać. I tylko ci którzy je przeżywają mają jakiekolwiek prawo do ich oceniania. Męczące jest już słuchanie tych wszystkich gderań osób, które nie mają pojęcia jak się to wszystko odbiera ze stadionów. Bo na tym polega trasa - nie na oglądaniu bootlegów, tylko na byciu tam. Chcesz oglądać - spoko. Ale nie wypowiadaj się na temat czy koncert jest dobry, czy setlisa jest dobra, itd z jednego oczywistego powodu.
Koncert się przeżywa, a nie ogląda czy go słucha! Więc jeśli tam nie byliście, to PRZESTAŃCIE W KOŃCU UDAWAĆ, ŻE WIECE JAK TO SIĘ WSZYSTKO ODBIERA. Koncert jest skierowany TYLKO do kilkudziesięciu tysięcy osób na nim zgromadzonych, i to oni mają się dobrze bawić, a nie bootlegowcy.
My możemy tylko czekać na swoją kolej.


Po pierwsze - czytaj ze zrozumieniem - w którym momencie ja napisałem, że jedna z wersji jest lepsza a która gorsza???? Napisałem, że Ci co byli na 2nd Barcelona mieli szczęście usłyszeć obie wersje a wg mnie nie zdarzy się to prędko jeżeli w ogóle się wydarzy!!!

Po drugie - skąd wniosek o narzekaniu na setlisty???? Akurat ja jestem bardzo daleki od tego ponieważ z koncertowego punktu widzenia prawie nie ma to znaczenia z bootlegowego bardziej!

Po trzecie - trochę źle trafiłeś kolego ponieważ byłem na obu koncertach na Camp Nou.

Teraz jak może zbierzesz to wszystko to może zrozumiesz treść mojego posta. I na drugi raz nie naskakuj na ludzi jak nie jesteś pewien pewnych faktów.

Pozdro

#173 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 13 lipca 2009 - 14:54

Po trzecie - trochę źle trafiłeś kolego ponieważ byłem na obu koncertach na Camp Nou.
Pozdro

To nie było skierowane do ciebie, tylko do pewnej postawy. Jestem na forum fanów U2 a mam wrażenie jakby wszyscy tego zespołu niecierpili. I tu mój błąd, bo myślałem, że na drugiej Barcelonie była wersja albumowa, bez remixu. Stąd myślałem że chodzi o ocenianie zwykłej wersji i remixu, sorry :P Więc jeśli na drugiej były obie wersje, to jeszcze raz, sorry.

Wiem że forum jest po to żeby narzekać, ale można też narzekać na narzekających, no nie? Dlaczego można narzekać na U2 i wtedy się mówi że od tego jest forum, a jak ktoś narzeka na coś innego co nie jest offtopicem to już się zwraca uwagę.

#174 Look

Look

    Użytkownik

  • Members
  • 647 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 13 lipca 2009 - 15:01

To nie było skierowane do ciebie, tylko do pewnej postawy. Jestem na forum fanów U2 a mam wrażenie jakby wszyscy tego zespołu niecierpili. I tu mój błąd, bo myślałem, że na drugiej Barcelonie była wersja albumowa, bez remixu. Stąd myślałem że chodzi o ocenianie zwykłej wersji i remixu, sorry :P Więc jeśli na drugiej były obie wersje, to jeszcze raz, sorry.

Wiem że forum jest po to żeby narzekać, ale można też narzekać na narzekających, no nie? Dlaczego można narzekać na U2 i wtedy się mówi że od tego jest forum, a jak ktoś narzeka na coś innego co nie jest offtopicem to już się zwraca uwagę.


W takim razie jeśli nie było skierowane do mnie nie wiem dlaczego cytujesz moją wypowiedź powyżej...

A wracając do tematu narzekań na setlisty to ja się wyleczyłem szybciutko po pierwszych dwóch Barcelonach :lol: Niemniej jednak cieszą zmiany w postaci nowych kawałków jak np 2nd Paris - MW.

Pozdro

#175 baxito

baxito

    Użytkownik

  • Members
  • 98 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kwidzyn

Napisano 13 lipca 2009 - 15:06

Ja nigdy nie narzekam na setlisty U2, co by nie zagrali jest dla mnie super. Słuchając bootlegów jestem szczęśliwy i czuję się jakbym był na koncercie :rolleyes: . W Chorzowie mogą zagrać co chcą, i tak będzie gites!!!!

PS: Jednak jest ta jedyna rzecz która zirytowała mnie na tej trasie. Gitara Edge'a w Electrical Storm, a dokładnie podczas refrenu. Utwór przez staje się gorszy, ale to moje zdanie. W końcu forum jest po to aby ponarzekać nie ? :D
Dołączona grafika

Bootleg z Chorzowa 06.08.2009r.

http://rapidshare.co..._06.08.2009.zip

Moje zdjęcia z koncertu w Chorzowie 06.08.2009:

http://picasaweb.goo...06082009Zdjecia

#176 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 13 lipca 2009 - 15:08

Ta gitara jest z wersji demo BTW.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#177 baxito

baxito

    Użytkownik

  • Members
  • 98 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kwidzyn

Napisano 13 lipca 2009 - 17:58

http://u2torrents.co...ils.php?id=4846 no i mamy bootlega, ten sam taper co z 1 nocy w Paryżu.
Dołączona grafika

Bootleg z Chorzowa 06.08.2009r.

http://rapidshare.co..._06.08.2009.zip

Moje zdjęcia z koncertu w Chorzowie 06.08.2009:

http://picasaweb.goo...06082009Zdjecia

#178 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 13 lipca 2009 - 18:35

Jeżeli ktoś to ciągnie, to bardzo bym prosił o upload :)
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#179 One_U2 - fan

One_U2 - fan

    Użytkownik

  • Members
  • 2 857 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 13 lipca 2009 - 19:51

Podoba mi się satelista. :lol:
Dołączona grafika

#180 baxito

baxito

    Użytkownik

  • Members
  • 98 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kwidzyn

Napisano 14 lipca 2009 - 09:16

Bootleg z tego koncertu

Taper: M!les

WMA 256kbps Stereo 24bit

Rapidshare:

http://rapidshare.co....2009.part1.rar
http://rapidshare.co....2009.part2.rar
Dołączona grafika

Bootleg z Chorzowa 06.08.2009r.

http://rapidshare.co..._06.08.2009.zip

Moje zdjęcia z koncertu w Chorzowie 06.08.2009:

http://picasaweb.goo...06082009Zdjecia



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych