Skocz do zawartości


Zdjęcie

2009-07-21 - Amsterdam, Netherlands - Amsterdam Arena - 2


327 replies to this topic

#281 margo

margo

    Użytkownik

  • Members
  • 4 358 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:zielone wzgórze

Napisano 22 lipca 2009 - 18:46

Crazy zdjęcie:)

Music can change the world, because it can change people.
 


#282 timewind

timewind

    Użytkownik

  • Members
  • 639 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 22 lipca 2009 - 18:54

Pff i znowu te tłumy, które zamiast chłonąć wyjątkową chwilę jaką jest koncert U2 wolą kręcić komórkami 15 minut koncertu w rozdzielczości 200x200 pix czy jaką tam mają te ich telefony z promocji...

#283 margo

margo

    Użytkownik

  • Members
  • 4 358 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:zielone wzgórze

Napisano 22 lipca 2009 - 19:01

dlatego ja uzbrajam się w samą siebie, aby po prostu rozkoszować się koncertem, a zdjęć i filmików będzie masa, a własne przeżycia, jedyne i bezcenne:)
A szczególnie jak sie jedzie tylko na jeden koncert :)

Music can change the world, because it can change people.
 


#284 morfeusz

morfeusz

    Użytkownik

  • Members
  • 1 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 22 lipca 2009 - 20:09

dokładnie strasznie mnie denerwuje to na tych filmikach i zdjeciach - na trybunach az tyle tego nie było jak tutaj

#285 GhostGirl

GhostGirl

    Acrobat

  • Members
  • 978 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Kraków, dawna stolica Polaków

Napisano 22 lipca 2009 - 20:33

Wracam po kilkudniowym "urlopie", czytam.... i jestem wniebowzięta!!! :D

Człowiek dziś rano pisał mi sms, że wracają do domu a wczorajszy koncert był świetny!! :) Teraz już wiem dlaczego... :rolleyes:

Moim zdaniem setlista wyśmienita :) No i Unltill... :)

#286 dagasia

dagasia

    Użytkownik

  • Members
  • 370 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Zabrze

Napisano 22 lipca 2009 - 21:29

Relacja od depe:

Moj 25ty U2 Show.. maly jubileusz..
Chłopcy jakby wiedzieli i sprawili mega niespodziankę..
Show wymiótł na maxa, setlista .. JACIE.. , odjechany na maxa Bono, ... było wszystko..
SBS z Rock The Casbah.. jak na zlocie w Bielsku, Elevation w wersji z 2001,
UNTIL!!!!!!! z Doorsami i wreszczie mój ukochany
BAD.. z 40... miazga i masakra..
Show, który na zawsze zostanie w mojej pamięci, U2 Magic po raz pierwszy od 2001 ..
U2 Magic w czystej postaci..
Wracalismy jak z innego swiata, polprzytomni ze zmeczenia, spoceni, zmiazdzeni..
ale absolutnie wszyscy szczesliwi..

Moge spokojnie umierac..
;)

PS
Fotek duzo, wrzuce, moze dzis pozno lub ju2tro..
Szersza relacja.. mmm?
Nie wiem, moze na dniach, moze 'kiedys'..
PS
Pozdrawiamy z Dublina wraz z Bartkiem Manana, u ktorego jestesmy...


#287 evay

evay

    an accident waiting to happen

  • Moderatorzy
  • 2 213 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow

Napisano 22 lipca 2009 - 22:02

Depe, nie umieraj :(

#288 Caroli

Caroli

    Użytkownik

  • Members
  • 577 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 22 lipca 2009 - 22:20

zeby przerwac to gledzenie, zapodam fajna fotke z wczorajszego koncertu :)


Fotka fajna, ale pisze w innej sprawie. Tutaj ewidentnie widac przesuniecie obrazu (byc moze dzwieku tez) na ekranie wzgledem tego, co dzieje sie na wybiegu. Zarzucanie Bono playbacku w innym watku (chyba?) moglo byc niesluszne.

- Karolina

#289 olive

olive

    Zooming in, zooming out

  • Members
  • 3 377 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 22 lipca 2009 - 22:21

Fotka fajna, ale pisze w innej sprawie. Tutaj ewidentnie widac przesuniecie obrazu (byc moze dzwieku tez) na ekranie wzgledem tego, co dzieje sie na wybiegu. Zarzucanie Bono playbacku w innym watku (chyba?) moglo byc niesluszne.

- Karolina


przesuniecie zapewne jest ale przeciez wiadomo, ze w crazy remix musza byc sample takze z glosu boniasa...
ale raczej nei podpada to pod kategorie playbacku...

#290 owczarzMT

owczarzMT

    "That's how my love goes"

  • Members
  • 1 274 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:warszawski Żo(L)iborz

Napisano 22 lipca 2009 - 23:06

Potwierdza się że jeśli masz 2 koncerty w mieście to albo idziesz na oba albo starasz się załapać na drugi -> zawsze coś się zmieni :->


a poza tym to nie dajcie się zwieść bo na pierwszym zdjęciu obok Claytona stoi Premier Tusk, a co !
1 VIII - 3 X 1944

Dołączona grafika

#291 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Napisano 22 lipca 2009 - 23:50

Dołączona grafika
'Trzech Muszkieterów!' ...

Dołączona grafika
... powiedział ten Pan..

Dołączona grafika
potem był BAD!!!!!

Dołączona grafika
A potem już koniec... :(

Dołączona grafika
A aftershow party odbywa sie w Dublinie :)

Bartek zajebiście gotuje.. :)

#292 morfeusz

morfeusz

    Użytkownik

  • Members
  • 1 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 23 lipca 2009 - 06:35

pozazdroscić tylko tego amsterdamu2:)
pozdrawiam!

#293 olive

olive

    Zooming in, zooming out

  • Members
  • 3 377 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 23 lipca 2009 - 08:37

foty jak zwykle wypas!!!!
nie moge sie doczekac bootlegu...

#294 bob

bob

    Użytkownik

  • Members
  • 717 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 23 lipca 2009 - 11:51

ojjjj tak Olive bootleg będzie zajebisty :D ;) gardło mam tak zdarte,że mówić nie mogę... :P nic dziwnego elevation z untilem robią swoje...

achhh co to były za emocje ;) opiszę jak wrócę do domu z pracy :)

pozdro dla całej ekipy amsterdamskiej :)

p.s.Manana a już traciłeś nadzieje,a ja Ci mówiłem,że Until będzie hehe

#295 max4u2

max4u2

    Użytkownik

  • Members
  • 143 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:No Line on the Horizon

Napisano 23 lipca 2009 - 12:58

NO to i ja sie przywitam... W domu o 5 rano po 15 godzinach jazdy, ale .... WARTO BYŁO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Amsterdam 2 zdecydowanie najlpszy z tej grupy 3 koncertow w jakich mialem przyjemnosc (NIESAMOWITA!!!) uczestniczyc. Bad, Until, Stuck, Desire, i elevation zagrane razem z Vertigo - mizaga!!!!

Szkoda na pewno TUF, bo w Berlinie byl to moim zdaniem najlpeszy kawalek obok remixa I'll go crazy.


Ludzie lepiej sie bawili na 2gim koncercie (moze patrrze troche nieobiektywnie, bo 1szy spedzilem na trybunach), trybuny na stojaco prawie non stop.

Kawali z ATYCLB, ktore tak czesto sa tutaj krytykowane na forum - sprawiaja, ze stadion sie trzesie - na prawde rewelacja, dlatego z negatywnymi komentarzami do umieszczania vertigo i elevation na 1 setliscie wstrzymal bym sie do pierwszego koncertu na zywo:) - zbaczycie:)

Set lista wymiata - i pod tym wzgledem jest to chyba najlepszy koncert na tej trasie. Ani mozna troche zalowac, ale bioraca pod uwage zmiany to dla mnie TUF szkoda (najlepsze efekty w Berlinie i Amst1) i Ajstil, chociaz nie mozna miec wszystkiego, dlatego porownujac Amst1 i Berlin z Ania i TUF, zdecydowanie wybieram Amst2 bez nich - z nieziemskim Untilem.



NIesamowiete przezycie dla mnie - wyszdlem morusienki (a nie stalem po scena) i pijany ze szczescia:) NIesamowiata noc!!! Niesamowity koncert!!!
Pozdro dla Piotrka i calej wytrwalej ekipy podscenowiczow:)

To take a cup
To fill it up
To drink it slow
I can't let you go


#296 bob

bob

    Użytkownik

  • Members
  • 717 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 23 lipca 2009 - 17:09

Zgadzam się z Maxem,że 2 koncert w Amsterdamie był po prostu REWELACYJNY :D ;)

Już sam moment gdy w połowie koncertu pojawia się ONE dawał sporo do myślenia...powiedziałem wtedy do znajomych zobaczycie tu będą się dzisiaj działy cuda i na potwierdzenie nie trzeba było długo czekać zaraz potem wjechał UNTIL i to był kosmos po prostu ;) a pod koniec Bad uffffffff cudowny moment bez dwóch zdań obok berlińskiego Stay najbardziej zapadający w pamięć

Na dodatek zagrali Desire,Stuck no i wcześniej Elevation po prostu warto było pojechać na drugi Amsterdam bo był to jak dla mnie najlepszy koncert naszej wspaniałej czwórki :)

Można powiedzieć,że w porównaniu do 20.7 to ten koncert to była petarda podczas 1 koncertu Bono strasznie był niemrawy i taki ospały,no ale po 21 wybaczam mu wszystko hehe :)

Powiem krótko ludziska szykujcie się na Chorzów bo tam będzie jazda bez trzymanki pokarzemy U2 gdzie jest najlepiej :D ;)

#297 SlawasU2

SlawasU2

    Użytkownik

  • Members
  • 261 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Koronowo okol.Bydgoszczy

Napisano 23 lipca 2009 - 19:56

Dzieki za foty dzieki za króciutkie słowa jak było :) Musiało byc naprawde niesamowicie :) Trysnął czar U2 :) pozdro Dla DEPE ZBYCHA z ekipa i MANANY :)

#298 cezar

cezar

    Użytkownik

  • Members
  • 695 Postów

Napisano 23 lipca 2009 - 20:36

Obejrzałem nagrania z Amsterdamu, poczytałem Wasze realacje i wczułem się w klimat - powiem szczerze, że po raz pierwszy, przy okazji tego koncertu, powiało dawną magią jaką potrafił zespół a zwłaszcza Bono wytwarzać i przekazywać innym. Tak to odbieram i czuję!
Bad i Until - Bono na haju (trawa amsterdamska?;)) , cudownie!
Ekipie Dublińskiej, a zwłaszcza Bartkowi - życzę powtórki Until-a! :rolleyes:

#299 Pan_Tarey

Pan_Tarey

    Użytkownik

  • Members
  • 36 Postów

Napisano 23 lipca 2009 - 22:00

o fak.... chwile mnie nie było... ledwo wróciłem, poczytałem troche i pooglondałem i trafiłem na BAD...... i trafiłem na hoooooow looooooooong.... i jestem juz zaczarowany...od dzis do koncertu nie będzie juz nic.... wróce do rzeczywistości 7 sierpnia rano....albo ósmego nawet.... jak juz przestanie dzwonić w uszach...i tak naprawde to wszystko mi jedno co zagrają.... bo jesli Bono nie zaspiewa nam 40 to my zaspiewamy jemu... i tak bedzie pieknie...
To wódka? - słabym głosem zapytała Małgorzata. - Na litość boską, królowo - zachrypiał - czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus . "Mistrz i Małgorzata

#300 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 24 lipca 2009 - 08:28

Na u2start.com pojawil się już bootleg :D :D :D
Dołączona grafika



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych