Skocz do zawartości


Zdjęcie

2009-07-11 - Paris, France - Stade de France


285 replies to this topic

#201 acrobat

acrobat

    Użytkownik

  • Members
  • 84 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3City

Napisano 11 lipca 2009 - 22:17

No to zmiany będą jutro. Nie ma wyjścia ;)

#202 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 11 lipca 2009 - 22:18

Raport od Darka nr 40 (23:15):

"When The Rain Comes..." snippet w "Wowy", bo właśnie zaczęło ostro padać, teraz "MOSURRENDER".

#203 TUFKAK_U2

TUFKAK_U2

    BejsmenT

  • Members
  • 2 607 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:There is no place like home ;)

Napisano 11 lipca 2009 - 22:18

No i przypuśćmy, że taki set będzie w Chorzowie. Więcej minusów niestety niż plusów widzę w takim secie ... :(

#204 corso

corso

    Użytkownik

  • Members
  • 3 831 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Black Diamond Bay

Napisano 11 lipca 2009 - 22:18

No to zmiany będą jutro. Nie ma wyjścia ;)

Mam nadzieje.
B)

#205 Indian Summer

Indian Summer

    Użytkownik

  • Members
  • 948 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 11 lipca 2009 - 22:19

Boże, bylebyśmy w Chorzowie nie padli ofiarą betonowej setlisty - Choć NYD przecież będzie B)

So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul


#206 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 11 lipca 2009 - 22:19

W sumie można się zastanawiać, czy jest w ogóle jakiś pomysł na set. Pierwsze cztery kawałki z nowej płyty - spoko, git ( choć żaden z nich nie brzmi jak trzeba ), choć akurat Breathe na początku to rozwiązanie.. no, niezrozumiałe. Przecież to gołym uchem słychać, że Magnificent albo GOYB nadają się do tego lepiej. Ale już para BD/Ajstyl to powtórka z VT. COBL/Vertigo - powtórka z VT. Streets/One - powtórka z VT. Nie przypominam sobie wcześniej takich praktyk ! Brak przejścia przed Streets - no dobra, jest koncept z Desmondem Tutu, ale tworzy to dziwacznego, dwuutworowego " bisa ". Nie wiadomo dlaczego nie wpasowano w ten kontekst MLK, które doskonale by tam współgrało. Crazy Tonight - doskonałe, ale dlaczego robić intermission z remiksu, między Vertigo i SBS ? Nie lepiej byłoby np. z tego zrobić początek ( analogia do MOFO ). Ja nawet myślałem, żeby grali remiks CT na początku, a zwykłe CT na końcu, jak z Vertigo na VT.. to by było dopiero zajebiście ! Doskonałe na VT rozwiązanie z wpasowaniem Sunday Bloody Sunday w kontekst L&P i Bulleta naprawiało błąd z ETour, gdzie SBS robiło za jakąś buntowniczą wisienkę - teraz ten błąd powtórzono. Między powracającego Ultravioleta i zabijającego MOS wtryniono WOWY, i to wykonywane tak, jakby wszyscy mieli już tego numeru dość. Powtórzono closera części podstawowej - Streets i One to żaden bis, więc One zamyka program podstawowy, tak jak podczas VT - od dawna to się nie zdarzało ( Zoo TV: Pride, Popmart: Streets, ETour: róznie, Pride, The Fly, MWays, ale nie Streets, VT: One, 360: znowu One ). O tym, że brakuje Bulleta i dynamicznych numerów w stylu I Will Follow czy Out Of Control już chyba było. No nie będę udawał, że nie do końca jest tak, jak mi by pasowało.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#207 olive

olive

    Zooming in, zooming out

  • Members
  • 3 377 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 11 lipca 2009 - 22:20

MOS dzwiek - sciszcie glosniki....

#208 GhostGirl

GhostGirl

    Acrobat

  • Members
  • 978 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Kraków, dawna stolica Polaków

Napisano 11 lipca 2009 - 22:20

Mam nadzieje.
B)



A Ty na forum? :D A nie na koncercie...? Zwariowałam ;>

#209 corso

corso

    Użytkownik

  • Members
  • 3 831 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Black Diamond Bay

Napisano 11 lipca 2009 - 22:22

A Ty na forum? :D A nie na koncercie...? Zwariowałam ;>

Mam bilet tylko na jutro.

#210 olive

olive

    Zooming in, zooming out

  • Members
  • 3 377 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 11 lipca 2009 - 22:24

Dołączona grafika

obrazek na dobranoc...

i slowo na niedziele:
marudzicie, jakikolwiek set by nie byl i tak odlecicie na zywo!
howgh!

#211 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 11 lipca 2009 - 22:25

Odlot na żywo jest oczywisty, ja marudzę jako słuchacz bootlegów.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#212 TUFKAK_U2

TUFKAK_U2

    BejsmenT

  • Members
  • 2 607 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:There is no place like home ;)

Napisano 11 lipca 2009 - 22:26

No właśnie. Można by było spekulować, że liczy się cała otoczka a nie muzyka. Jasne, że na żywo jest inaczej, ale jak Bono będzie śpiewał tak jakoś bez jaj i to wszystko będzie takie nudnawe to raczej błyskotki ich w moich oczach nie uratują...

#213 GhostGirl

GhostGirl

    Acrobat

  • Members
  • 978 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Kraków, dawna stolica Polaków

Napisano 11 lipca 2009 - 22:26

Mam bilet tylko na jutro.


czyli na to ciekawsze show ;) (miejmy nadzieję...)

#214 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 11 lipca 2009 - 22:26

Nie mogę pojąć, że mając takie piosenki, taką scenę, takie nagłośnienie, taki zespół można nie mieć pomysłu na show, które łatwym sposobem i niskim kosztem energii można stworzyć...

#215 olive

olive

    Zooming in, zooming out

  • Members
  • 3 377 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 11 lipca 2009 - 22:28

No właśnie. Można by było spekulować, że liczy się cała otoczka a nie muzyka. Jasne, że na żywo jest inaczej, ale jak Bono będzie śpiewał tak jakoś bez jaj i to wszystko będzie takie nudnawe to raczej błyskotki ich w moich oczach nie uratują...


z jajami czy bez, ale ciagle czytam 'stadion faluje', 'publiak w histerii', 'totalny odlot'...
to nie jest reakcja na brak jaj...

#216 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 11 lipca 2009 - 22:28

Ja sobie cały czas powtarzam - to dopiero początek, to dopiero początek. Mam nadzieję, że nie będziemy musieli pod koniec jesieni wspominać, jakąż to fantastyczną trasą było Vertigo Tour ( akurat ja tak zawsze twierdziłem :P ).
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#217 Indian Summer

Indian Summer

    Użytkownik

  • Members
  • 948 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 11 lipca 2009 - 22:29

Puściłem sobie Drowning Man i wszystkim życzę dobrej nocy.

So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul


#218 jackseg1

jackseg1

    Użytkownik

  • Members
  • 146 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Dublin

Napisano 11 lipca 2009 - 22:29

Czyli może się opłacało czekać ! Bo już miałem przestać wysiadywać i na bieżąco sprawdzać set .

A jednak ! Ech chyba sobie odpuszcze takie siedzenie. Na razie wszystkim miłego czekania na MOS !


Ja jakims cudem zmusiłem siebie do NIE oglądania filmików na youtube i ściągania bootlegów. Utrzymuję sie przy życiu przy relacjach live na forum i opiniach w prasie, a mam ich sporo wokoło. Nie mogę sie doczekać nowych aranżacji, rarytasów, sceny, zmęczenia i euforii! Na dzis odliczam czas.. i boję się czym bedę zajmował w życiu, gdy ta U2 nawałnica przejdzie przez moje życie. Jedno jest pewne: ślad na psychice zostanie podobnie jak po Vertigo, a przygoda pod haslem "EIRE" nabierze nowego, pełnego znaczenia. 

#219 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 11 lipca 2009 - 22:30

Raport od Darka nr 41 (23:26):

"Rocket Man" Eltona z głośników oznacza KONIEC :(. GOODNITE JOSHUA FORUM...

#220 TUFKAK_U2

TUFKAK_U2

    BejsmenT

  • Members
  • 2 607 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:There is no place like home ;)

Napisano 11 lipca 2009 - 22:30

z jajami czy bez, ale ciagle czytam 'stadion faluje', 'publiak w histerii', 'totalny odlot'...
to nie jest reakcja na brak jaj...

Bo jesteśmy fanami na dobre i na złe ! I nie mów, że fan nie chciałby zobaczyć swoich idoli na żywo nawet jeśli odwalają manianę, jaką jest brak pomysłu na stworzenie szoł ... Maski - niewypał, intro outro - niewypał, brak kilku nowych żywiołowych nr, które by rozruszały show - brak. Kilka plusów na całą stertę minusów to jak na taki zespół porażka

jakąż to fantastyczną trasą było Vertigo Tour ( akurat ja tak zawsze twierdziłem :P ).

Według tego co słyszymy teraz to bez wątpienia VT>.....>360 Human Rights, kącik z ZOOTV, bębny podczas LAPOE itp itd SHOW!



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych