Skocz do zawartości


Zdjęcie

2009-07-07 - Milan, Italy - San Siro


205 replies to this topic

#121 Dudzio

Dudzio

    Użytkownik

  • Members
  • 616 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Stolica

Napisano 08 lipca 2009 - 12:57

dżizas, człowieku. jeżeli ten zespół gra takie słabe kawałki na koncertach to po prostu przestań go słuchać.
proste. nie będziesz denerwował ani siebie, ani ogółu swoim pieprzeniem.

#122 acrobat

acrobat

    Użytkownik

  • Members
  • 84 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3City

Napisano 08 lipca 2009 - 12:57

Dla mnie ważne jest to, że zespół czuje się na scenie coraz pewniej. Trudno to oczywiście jednoznacznie ocenić, zwłaszcza, że nie ma jeszcze bootlegu z san siro, ale słychać było już spora różnicę pomiędzy pierwszym a drugim koncertem w Barcelonie.

Z fragmentów z włoskiego koncertu na youtube, można wnioskować, że też nie jest najgorzej. Zespół zaczyna się rozkręcać, co było zresztą do przewidzenia, nawet Bono daje radę coraz lepiej, choć oczywiście nigdy już nie zaśpiewa tak jak 20 lat temu. Generalnie nie jest źle, nie oczekuję, że na każdym show bedzie kompletnie inna setlista, bo to zupełnie nierealne. Dobrze, że, jak zauważył Atomic, wprowadzają choć minimalne zmiany. I dobrze widzieć, że na MoS edge chodzi sobie swobodnie po scenie patrząc po trybunach, grając niemal od niechcenia, bez panicznego koncentrowania się na gitarze. Im więcej luzu, tym lepszy efekt.

#123 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 08 lipca 2009 - 14:07

Nie rozumiem tego całego gadania " gdzie oni nas mają ". Gdyby " nas " ( kto to są " my " ? ) mieli gdzieś, to by nie grali koncertów i nie nagrywali płyt - mają kasę, nie muszą. Grają takie kawałki a nie inne, bo widocznie je szczególnie lubią ( Vertigo ), albo pasują do show ( hmm, COBL ? ). Widzę, że wiele osób w odniesieniu do koncertów ma zupełnie odwrotne podejście, niż w odniesieniu do płyt. Płyta powinna być spójna - a koncert już nie. Płyta powinna mieć przemyślany, dobrze komponujący się program - a koncert nie. Na koncertach należy walić kawałki bez ładu i składu, byleby było dużo rarytasów. Tymczasem podejście U2 jest zupełnie inne. Koncert również ma być spójnym i przemyślanym spektaklem, który układa się wcześniej, dyskutuje nad tym co ze sobą dobrze współgra, i potem ciężko wprowadzać tam jakieś fundamentalne zmiany, bo to rozbija koncepcję. To nie jest jakieś pieprzone Pearl Jam, które wychodzi na pustą scenę w brudnych swetrach, i odstawia wielkiego NIEZAL ROCKA. To jest show, teatr, dramat, super scena, extra efekty specjalne, laser, kosmos itd. Komu się nie podoba, dla kogo U2 jest zbyt KOMERCJALNE, albo jeżeli ktoś NIE SŁUCHA POPU, chciałby, żeby U2 też grało w brudnych swetrach na pustej scenie - obowiązku płacenia grubej kasy na bilety nie ma, do cholery, nie ma, rozumiecie ? U2 nie gra i nigdy nie będzie grało w brudnych swetrach i na pustej scenie, bo U2 to POP ROCK, muzyka POPULARNA, przeboje i podboje, wielkie sprzedaże, drogie apanaże, zdobywanie list, i podbijanie mas, a nie żaden chrzaniony NIEZAL ROCK, który wszyscy mają gdzieś. I to nie od wczoraj, tylko od zawsze. NLOTH jest pop rockiem, War było pop rockiem i Achtung był pop rockiem. Pomyliliście idoli, sorry ! Na Vertigo Tour setlisty były pod tym względem zupełnie zwariowane - ale pewien schemat zachowywano, a w Europie, gdzie spektakl był szczególnie " duży ", zmiany były nieznaczne. Ja np. martwię się tym, że nie ma I Will Follow - ale na VT z początku też nie było, widocznie trzeba było dopiero znaleźć dla tego numeru jakieś miejsce w spektaklu. Podobnie było na Zoo TV. Denerwuje mnie tylko strasznie to, że nie ma Bulleta - ale i do tego można się przyzwyczaić. Używanie słów w rodzaju " gówno " wydaje mi się cokolwiek dziwne.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#124 Witas

Witas

    Użytkownik

  • Members
  • 7 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 08 lipca 2009 - 14:11

Używanie słów w rodzaju " gówno " wydaje mi się cokolwiek dziwne.


Zachowywałem się jak idiota. Chętnie bym to usunął.

#125 One_U2 - fan

One_U2 - fan

    Użytkownik

  • Members
  • 2 857 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 08 lipca 2009 - 14:33

Użytkownik U2006 wrzucił także inne utwory na YouTube:

http://www.youtube.com/user/U2006com

Świetne filmiki poprostu coś fantstycznego.
Ten stadion san siro jest przepiękny. ;)
Posted Image

#126 Olenka

Olenka

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 2 648 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:3miasto

Napisano 08 lipca 2009 - 14:34

To nie jest jakieś pieprzone Pearl Jam, które wychodzi na pustą scenę w brudnych swetrach, i odstawia wielkiego NIEZAL ROCKA.


pohamuj się trochę...

#127 chojny

chojny

    Użytkownik

  • Members
  • 211 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Konin

Napisano 08 lipca 2009 - 14:35

Grają takie kawałki a nie inne, bo widocznie je szczególnie lubią ( Vertigo ), albo pasują do show ( hmm, COBL ? ).


W przypadku tych dwóch kawałków warto zwrócić uwagę że oba pochodzą z poprzedniej płyty... Wiem że Ameryki nie odkryje ale zawsze jest tak że na koncercie danej trasy promującej wydaną płytę MUSZĄ zagrać te 2-3 kawałki z płyty poprzedniej - na Elevetion Tour grali Staring At The Sun i Gone a na Vertigo Tour pykali Elevation i Beautiful Day... Widocznie te właśnie kawałki uznali za reprezentatywne danej płyty. Na trasie 360* za takie kwawłki uznali widocznie Vertigo i COBL... Setliste muszą podzielić jakoś równo na dane płyty - nikt raczej nigdy nie zrobi tak że na danej trasie orpócz zagrania nowych piosenek wrzuci np. 6 kawałków z płyty wydanej np 15 lat temu choćby nie wiem jakby były znakomite.

#128 Look

Look

    Użytkownik

  • Members
  • 647 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 08 lipca 2009 - 14:41

...a Vertigo Live in Barcelona wymiotło oj wymiotło...

#129 One_U2 - fan

One_U2 - fan

    Użytkownik

  • Members
  • 2 857 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 08 lipca 2009 - 14:43

przy Milano. Barcelona w ogóle wymiata. :P Uwielbiam patrzyć się na ten stadion. ( San siro)

Magnificent w całości

http://www.youtube.c...player_embedded
Posted Image

#130 corbijn

corbijn

    Użytkownik

  • Members
  • 337 Postów

Napisano 08 lipca 2009 - 15:36

Witam po urlopowej przerwie :rolleyes: http://www.youtube.c...h?v=InaNQOBodSc -ten widok mnie przeraża,będę miał podobną miejscówkę w Chorzowie tylko prawie na samym dole.Obawiam się że "g" będę widział,jakoś tak wysoko się wydaje.No to sobie trochę ponarzekałem :P

#131 evay

evay

    an accident waiting to happen

  • Moderatorzy
  • 2 213 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow

Napisano 08 lipca 2009 - 15:59

swietnie wypadlo Patry Girl, taniec, corka sie udala i fajnie, ze raczej swobodnie czuje sie na scenie.
ale tekst nieco pomylony, oj Bono ... :D
the coolest Take Your Daughter To? Work Day ever jak ktos na-pisal!

Użytkownik evay edytował ten post 08 lipca 2009 - 16:01


#132 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 08 lipca 2009 - 16:06

Po dzisiejszym Milanie spodziewać się można wielkiej ofensywy bootlegowej. Jeden z największych fachowców od montowania DVD czyli achtungpop zadeklarował chęć pomocy w obróbce nagrań użytkownika U2006.com. Po dzisiejszym koncercie gość ma udostępnić materiał DVD z czterech pierwszych koncertów trasy. Czekają nas jeszcze IEMy.

A na u2torrents pojawił się pierwszy koncert DVD z wczorajszego Milanu, jednak jest on niekompletny, zaczyna się od "In a Little While".

#133 chrapcio

chrapcio

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 1 938 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Pleszew

Napisano 08 lipca 2009 - 16:07

Pojawiło się pierwsze, niepełne DVD z Mediolanu:

http://u2torrents.co...ils.php?id=4825

ciuch ciuch!

Chrapcio7 on Last.FM


#134 radixfm

radixfm

    Użytkownik

  • Members
  • 2 Postów

Napisano 08 lipca 2009 - 18:44

Witam po urlopowej przerwie :rolleyes: http://www.youtube.c...h?v=InaNQOBodSc -ten widok mnie przeraża,będę miał podobną miejscówkę w Chorzowie tylko prawie na samym dole.Obawiam się że "g" będę widział,jakoś tak wysoko się wydaje.No to sobie trochę ponarzekałem :P

Hej! czyżby sektor 10??? Ja mam 10g rząd 2gi i myśle ze nie będzie tak źle... a tak wogóle to gdzieś czytałem że troszke momentów gdzie z tyłu sceny pojawiają sie chłopaki jest wiec nie tylko ich tyłki bedziemy oglądać...

#135 One_U2 - fan

One_U2 - fan

    Użytkownik

  • Members
  • 2 857 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 08 lipca 2009 - 20:13

Jestem trochę zawiedziona tą satelistą z wczorajszego Milano, Żadnej praktycznie nowej piosenki a stand be me jedynie.SZKODA :(
Posted Image

#136 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Napisano 08 lipca 2009 - 20:15

Dołączona grafika

fotka z wczoraj

#137 matt

matt

    Użytkownik

  • Members
  • 996 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Konin

Napisano 08 lipca 2009 - 21:30

http://www.u2torrent...ils.php?id=4826 jest juz bootleg:)

#138 chojny

chojny

    Użytkownik

  • Members
  • 211 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Konin

Napisano 08 lipca 2009 - 21:54

Czy ktoś mógłby wrzucić paczuszkę z mp3 z tego koncertu tak jak miało to dwukrotnie miejsce w Barcelonie?

#139 chrapcio

chrapcio

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 1 938 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Pleszew

Napisano 08 lipca 2009 - 22:09

Mediafire

http://www.mediafire.com/?jyddmnn2m2o
http://www.mediafire.com/?m3mnknmnzyh

lub RapidShare:

http://rapidshare.co..._Siro.part1.rar
http://rapidshare.co..._Siro.part2.rar

linki za U2start.com ;]

ciuch ciuch!

Chrapcio7 on Last.FM


#140 pablo

pablo

    26 lat z U2...

  • Members
  • 1 594 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Płock / Warszawa

Napisano 08 lipca 2009 - 22:11

jaka jakość w skali 0-6?











.

1. U2 * 2. Queen * 3. Metallica * 4. Marillion * 5. Pink Floyd * 6. R.Stones * 7. Iron Maiden * 8. Radiohead * 9. Deep Purple * 10. D.Mode

U2 TOP 10: The Unforgettable Fire, Exit, Luminous Times, All I Want Is You, Ultra Violet, Acrobat, The Ground Beneath Her Feet, Electrical Storm, Sometimes You Can't Make It On Your Own, Magnificent




Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych