Skocz do zawartości


Zdjęcie

2009-08-06 - Chorzow, Poland - Slaski Stadium


2840 replies to this topic

#61 Eva

Eva

    Użytkownik

  • Members
  • 863 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bielsko-Biała

Napisano 01 kwietnia 2009 - 10:00

Wątpisz w mą inteligencję droga Ewo?
;)

Nie no ależ skąd, gdyby było inaczej byłabym po 100kroć zawiedziona i rozczarowana ;)

PS. Przepraszam, że spaliłam cała tą zabawę, ale nie mogłam się powstrzymać, to było silniejsze ode mnie ;)
Ale już ciiiii...bo chyba offtopujemy :)
"Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować znaleźć spokój i bezpieczeństwo w swoim klimatyzowanym koszmarze." - Bono

#62 //biesiada//

//biesiada//

    Użytkownik

  • Members
  • 293 Postów
  • Skąd://Rybnik//

Napisano 28 maja 2009 - 17:01

Jutro od około 10tej godziny rano w sieci Media Markt pojawią się w sprzedaży bilety za 190 PLN na koncert w Chorzowie!!!

informację dostałem z pierwszej ręki

#63 Paweł =

Paweł =

    Użytkownik

  • Members
  • 1 151 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:CHORZÓW

Napisano 28 maja 2009 - 23:38

Co do nagrania koncertu to ja specjalnie kupiłem małą kamerę cyfrową
Trzymajcie tylko kciuki żeby udało mi się wnieść ;)
Jak macie jakiejś pomysły to słucham ;)
Ostatnio z aparatem nie miałem problemów,gdybym chciał to nawet pistolet bym przemycił :)
Akurat takiego farta miałem :)

Moje Konto Youtube - http://www.youtube.c...iew=0&flow=grid

 

 

 


#64 Eva

Eva

    Użytkownik

  • Members
  • 863 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bielsko-Biała

Napisano 29 maja 2009 - 00:02

A ja znowu postanowiłam sie pobawić cyferkami i z obliczeń moich wyszło mi, że:
biletów za 450 zł pozostało 1697, a tych za 825 zł. - 496, czyli może jakims cudem już za chwileczkę już za momencik dobrniemy do szcześliwego finału....szkoda tylko, że spóżniliśmy się z taka statystyką o 2 miesiące, bo dopiero od 2 tygodni mniej więcej sprzedaż jak się należy ruszyła z kopyta...
"Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować znaleźć spokój i bezpieczeństwo w swoim klimatyzowanym koszmarze." - Bono

#65 morfeusz

morfeusz

    Użytkownik

  • Members
  • 1 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 04 czerwca 2009 - 08:23

mogli chociaz te sektory co teraz sa za 190 zrobić od poczatku i było by juz po zawodach i martwilibysmy sie jak załatwic nocleg na drugi koncert

#66 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 04 czerwca 2009 - 16:18

mądry Polak po szkodzie :)
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List

#67 vertigo93

vertigo93

    Użytkownik

  • Members
  • 126 Postów

Napisano 06 czerwca 2009 - 13:31

na u2.com Chorzów widnieje już jako ENDED!!!!!

#68 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 06 czerwca 2009 - 20:53

Na Eventimie nadal można kupować bilety, nie ma już tych ostatni dodanych za 190 zł.

Promocja cenowa na Eventimie, a teraz informacja na U2.com, sprawia że przeczuwam to, że wbrew wszelkiej logice czeka nas niebawem ogłoszenie drugiego koncertu U2 w Chorzowie :)
Dołączona grafika

#69 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 08 czerwca 2009 - 18:28

Na u2.com nasz koncert nadal ma dziwny status "ENDED". Na Eventimie przy dodawaniu biletów do koszyka pojawia się informacja: "Ten termin został w międzyczasie zablokowany. Wybierz inny termin lub napisz na adres pytania@eventim.pl w celu uzyskania dalszych informacji", umiemożliwia to złożenie zamówienia :)
Dołączona grafika

#70 Eva

Eva

    Użytkownik

  • Members
  • 863 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bielsko-Biała

Napisano 08 czerwca 2009 - 18:51

Na u2.com nasz koncert nadal ma dziwny status "ENDED". Na Eventimie przy dodawaniu biletów do koszyka pojawia się informacja: "Ten termin został w międzyczasie zablokowany. Wybierz inny termin lub napisz na adres pytania@eventim.pl w celu uzyskania dalszych informacji", umiemożliwia to złożenie zamówienia :)


Troche mnie dziwi i nie bardzo wiem jak interpretować ten status ENDED na u2.com.
W przypadku Eventimu...ta sytuacja nie zdarza sie po raz pierwszy. To u nich chwilowy błąd w systemie czy coś w tym stylu, choć uwierz mi też chciałabym, żeby to znaczyło co innego ;) .
"Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować znaleźć spokój i bezpieczeństwo w swoim klimatyzowanym koszmarze." - Bono

#71 reic_diov

reic_diov

    Użytkownik

  • Members
  • 625 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Krsono

Napisano 08 czerwca 2009 - 19:16

No w sumie jak by nie patrzeć tych biletów po 450 nie zostało już dużo, nie ma takiej sytuacji jak z przed promocji gdzie czasem całe sektory były prawie puste.

Teraz na eventimie, tak jak pisze Eva to chyba tylko jakiś błąd, bo ja jak zaglądałem 2 godziny temu to wszystko hulało elegancko.

Jak by ktoś jeszcze szukał biletów za 190 na trybuny to można patrzeć bo się pojawiają pojedyncze zwroty jeszcze.

... :P


#72 Eva

Eva

    Użytkownik

  • Members
  • 863 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bielsko-Biała

Napisano 13 czerwca 2009 - 14:19

Wiem, ze forum Onetu, to nie jest żadne wiarygodne źródło, więc mnie za to nie zlinczujcie ;), ale przelatując wzrokiem po komentarzach do odwołanego koncertu Depeche Mode natknełam się na taką wypowiedź:

"A U2 jak obiecali, będą z nami na Śląskim. Chociaż Praga złożyła ofertę zaporową (moja ciotka w tym robi). I po tym można poznać klasę zespołu, klasę człowieka..."

Jeśli jest w tym choć źiarenko prawdy to miło, że w świecie gdzie liczą się tylko pieniądze jest miejsce na coś jeszcze...
"Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować znaleźć spokój i bezpieczeństwo w swoim klimatyzowanym koszmarze." - Bono

#73 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 10 lipca 2009 - 17:42

http://www.sport.pl/...askim___po.html

#74 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 10 lipca 2009 - 17:47

No cóż.


A co do koncertu - zastanawialiśmy się ostatnio z Pat'em czy aby na pewno chcemy się pakować do Golden Circle, pod scene, czy może nie lepszym wyjściem byłoby ulokowanie się od zewnętrznej strony wybiegu, centralnie na środku. Ku temu drugiemu rozwiązaniu się po mału skłaniami. Plusy - nie aż taki tłok, widać wszystko więc można doznać w jakimś stopniu tej potęgi 360 stage, zespół też często się przechadza, w przeciwieństwie do wnętrza, nie wjedzie nam nad głowę żaden mostek i się nie zatrzyma w najwazniejszym momencie. Ktoś jeszcze by reflektował tak? Bo fajnie byłoby być jakąś większą grupą. Najlepiej wszyscy forumowicze możliwie razem. Strefę u2forums by się zrobiło. A może to zła koncepcja?

#75 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 10 lipca 2009 - 17:52

W sumie wydaje się to najlepszym rozwiązaniem. Jak już pchać się do GC to tylko albo pod samą scenę albo pod wybieg. Najgorzej będzie znaleźć się gdzieś w środku GC. Niby blisko a jednak lipa.

#76 Janeczek

Janeczek

    Użytkownik

  • Members
  • 187 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:from my heart

Napisano 10 lipca 2009 - 17:59

też od paru dni o tym myślę i uważam za najlepsze rozwiązanie
Baby, baby, baby...
Baby, baby, baby...
Baby, baby, baby...light my way

Oooh...ultraviolet...

#77 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 10 lipca 2009 - 18:10

Czyli w Chorzowie GC puste :P Ja już dawno postanowilem ze na zewnątrz, centralnie. Ale znów nie za blisko żeby ścisku nie było i poskakać. Ale znów nie za daleko bo im dalej tym sztywniej.

#78 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 10 lipca 2009 - 18:12

ja w sumie lece do GC, ale na sam koniec, przy wewnetrznej stronie wybiegu.

Plusy:
+w kazdej chwili moge sobie gdzies wyjsc, w trakcie oczekiwania na koncert a i tak bede miec dobra miejscowe
+w trakcie przechadzki po wybiegu chlopaki doslownie na wyciagniecie reki
+nienajgorszy widok na scene i telebim


;)

#79 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 10 lipca 2009 - 18:19

ja w sumie lece do GC, ale na sam koniec, przy wewnetrznej stronie wybiegu.

Plusy:
+w kazdej chwili moge sobie gdzies wyjsc, w trakcie oczekiwania na koncert a i tak bede miec dobra miejscowe


I to w sumie jedyna przewaga wewnętrznej nad zewnętrzną. Ale dobre, dobre.
Cholera, trzeba wyczaić jak te mostki jeżdżą, gdzie się zatrzymują.

Tak po prostu się też zastanawiam, jak by tu nas zebrać możliwie jak najwięcej z forum w jednej kupie, w jakimś fajnym miejscu ;)

Użytkownik acr edytował ten post 10 lipca 2009 - 18:21


#80 Janeczek

Janeczek

    Użytkownik

  • Members
  • 187 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:from my heart

Napisano 10 lipca 2009 - 18:20

Cholera, trzeba wyczaić jak te mostki jeżdżą, gdzie się zatrzymują.


o to to!!!! <_<
Baby, baby, baby...
Baby, baby, baby...
Baby, baby, baby...light my way

Oooh...ultraviolet...



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych