Skocz do zawartości


Zdjęcie

2009-08-06 - Chorzow, Poland - Slaski Stadium


2840 replies to this topic

#2781 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 11 grudnia 2009 - 21:43

W sumie ludzie z obsługi powinni z góry założyć, że będą numerki. Przecież to jest normalne, że zawsze są przepychanki przed takimi koncertami.
Przed bramą B też był chaos. Owszem kolejka była, ale większość motłochu jaki się zebrał koło 15 kompletnie się nią nie przejął i ostatecznie zrobił się młyn. Na szczęście razem z grupą kilku osób zobaczyliśmy co się dzieje i wcisnęliśmy się prawie na sam przód (oczywiście uczciwie bo czekaliśmy od południa) zanim reszta się obudziła.


Znajomi ktorzy przyjechali okolo 10, tez byli pod brama B. W sumie mieliscie przesrane, wejscie od ulicy i jeszcze otworzyli wam bramki kilka minut pozniej- pamietam, jak jako jeden z pierwszych wbiegalem i spojrzalem za zakretem w prawo to widzialem tylko ochroniazy i mase ludzi za bramkami, ktorzy musieli byc swoja droga niezle wku***eni ; )

Mrówa - tak w ogóle to stałem na koncercie niedaleko Ciebie (skojarzyłem Cię z jakiegoś zdjęcia z forum). Siedziałeś przed koncertem obok faceta co był na tyle miły, że poszedł kupić wodę dla kilku osób.


O, no zgadza sie. Nawet nie wiedzialem, a szkoda ze nie dotarles blizej bo byla jedyna chyba okazja poznac naszego forumowego kolege- Pablo :D
Dobra, sorry za OT.

A co sie tyczy numerkow, to fakt. Wina tego, ze dla wiekszosci mlodych (mowie tak, jakbym byl jakims staruchem) u2 czy r to byly pierwsze prawdziwe koncerty w zyciu i ciezko bylo im cokolwiek wmowic. Mysle, ze jak stopniowo na koncertach madrzy ludzie beda wychodzili z idea numerkowania, to wkrotce stanie sie to u nas takim samym standardem, jak na koncertach na zachodzie.

#2782 jadzik

jadzik

    Użytkownik

  • Members
  • 500 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 12 grudnia 2009 - 09:34

wracając do numerów. mimo, że od koncertu minęło trochę czasu mój wymazany pisakiem na reku jest cały czas widoczny. oczywiście nie pisak tylko skóra która się pod nim nie opaliła.

#2783 OutOfControl

OutOfControl

    Użytkownik

  • Members
  • 278 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 12 grudnia 2009 - 12:13

Mimo tych wszystkich przepychanek pod bramą nie pamiętam którą (ale chyba mówimy o tej samej bramie) i tak uważam, że z dotyhczasowych koncertów na jakich byłam, to właśnie na U2 było najbardziej kulturalnie. Na większości innych jest po prostu masakra. Ludzie wchodzący przed siebie, pchający się (już na płycie) czy nie przejmujący się zupełnie innymi, a na U2 przecież można było spokojnie czekać na koncert, nie przejmując się, że nagle wylądujesz kilka rzędów dalej. No i już w samym GC też było ok. Dużo miejsca i kulturanie. :)

#2784 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 12 grudnia 2009 - 14:33

tak kulturalnie że przejść po wodę nie szło
no chyba że się znalazł jakiś człowiek z którym z powodu wyglądu nikt by nie dyskutował :)
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List

#2785 jadzik

jadzik

    Użytkownik

  • Members
  • 500 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 12 grudnia 2009 - 14:52

w GC obok mnie stała dziewczyna, zanim przy mnie się znalazła zdążyła chyba zmienić miejsce w GC dobre kilka razy, bo co się odwróciłem widziałem ją w innym miejscu. mój koncert obok przeżywania występu polegał użeraniu się z powodu co chwile pchającej się na siłę laski. to samo robiła para Czechów lub Słowaków za mną.

#2786 OutOfControl

OutOfControl

    Użytkownik

  • Members
  • 278 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 12 grudnia 2009 - 15:46

Cóż, widocznie udało mi się stanąc w miejscu gdzie nikt na nikogo się nie pchał. :P

#2787 Mery

Mery

    Użytkownik

  • Members
  • 179 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Poznań

Napisano 12 grudnia 2009 - 15:56

mój koncert obok przeżywania występu polegał użeraniu się z powodu co chwile pchającej się na siłę laski. to samo robiła para Czechów lub Słowaków za mną.


jak mi sie przypomną dwie Ukrainki, które stały obok mnie to aż sie gotuje. pchały sie na przód, a jak nie dałam sie wyminąć to cały czas obrywałam z łokcia... ugh...

#2788 jadzik

jadzik

    Użytkownik

  • Members
  • 500 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 16 grudnia 2009 - 20:49

Taka sprawa. Na www.u2start.com są dwie wersje koncertu z Chorzowa, pierwsza tapera Macphisto, druga taperagevenkaven. Ameryki też nie odkryje jak napisze, że są i inne nagrania koncertu które raczej nie mają szansy wypłynąć z jakiś tam określonych powodów.

Nie wiem już kiedy, ale najprawdopodobniej z tego forum jeszcze w sierpniu ściągnąłem takie coś, a dokładnie tylko te pliki moim zdaniem lepszej jakości niż dwa dostępne w całości nagrania (stały bit rate 256):
U2 Chorzow 2009-08-06 City Of Blinding Lights.mp3
U2 Chorzow 2009-08-06 Elevation.mp3
U2 Chorzow 2009-08-06 Happy Birthday Edge.mp3
U2 Chorzow 2009-08-06 I Still Haven't Found What I'm Looking For.mp3
U2 Chorzow 2009-08-06 Moment Of Surrender.mp3
U2 Chorzow 2009-08-06 New Years Day (red&white) GA camera.mp3
U2 Chorzow 2009-08-06 No Line On The Horizon.mp3
U2 Chorzow 2009-08-06 One.mp3
U2 Chorzow 2009-08-06 Ultra Violet (Light My Way).mp3
U2 Chorzow 2009-08-06 Where The Streets Have No Name.mp3

Moje pytanie jest takie. Czy autor tego nagrania nagrał tylko te kilka piosenek czy cały koncert. Jeśli jest gdzieś dostępna całość chciałbym się dowiedzieć skąd ją można pobrać.

#2789 chrapcio

chrapcio

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 1 938 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Pleszew

Napisano 16 grudnia 2009 - 20:58

Są to nagrania w YT przerobione na mp3, autorstwa chyba U2gigs. Nic nie wiem o tym, żeby nagrywał cały koncert, póki co tylko te zostały umieszczone na YT

ciuch ciuch!

Chrapcio7 on Last.FM


#2790 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 16 grudnia 2009 - 20:59

Jest to nagranie udostępnione przez u2gigs, filmy są dostępne na YouTube. Są to wszystkie nagranie jakie zostały wykonane, bo kontaktowałem się w tej sprawie.

Użytkownik conr4d edytował ten post 16 grudnia 2009 - 20:59


#2791 jadzik

jadzik

    Użytkownik

  • Members
  • 500 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 16 grudnia 2009 - 21:03

Jest to nagranie udostępnione przez u2gigs, filmy są dostępne na YouTube.

dzięki za odpowiedź. kurde mol, nie raz oglądałem te filmiki na youtube ale gdybyście nie napisali nie powiedziałbym, że to jest to.

#2792 smoke

smoke

    Użytkownik

  • Members
  • 1 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 30 grudnia 2009 - 11:58

Na U2gigs.com można sobie ściągnąć okładeczkę do Wiewiórowego DVD z Chorzowa :-)

http://a.u2gigs.com/...orzow-Front.jpg

pzdr
12.08.2010-AWD Arena-Hannover/Germany
Never, ever, to be forgotten...
The best birthday in my life...

#2793 Paweł =

Paweł =

    Użytkownik

  • Members
  • 1 151 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:CHORZÓW

Napisano 04 stycznia 2010 - 13:28

A ja mam pytania do użytkownika " Paweł = ":

Jaka była Twoja idea by ofiarować Bono winyl?
Czemu akurat ten winyl?
Skąd miałeś pewność, ze uda Ci się go wnieść na płytę?
Czy w środku coś napisałeś dla Bono?




Hej,dopiero teraz zauważyłem Twoje pytanie.

Zabrałem ze sobą płytę The Beatles dlatego że byłem pewien na 100% że Bono zareaguję na widok Beatelsów.
To maniak Beatelsów ;) Ja zresztą również :)
Dlaczego akurat płyta Sgt Pepper Loneley Heart's Club Band.Bo to najwybitniejsza płyta w historii muzyki :)
No i spełniło mi się,Bono podszedł wskazywał na płytę pokazałem mu kciuk w górę on również i dałem mu płytę :)
Póżniej mi pokiwał i wplótł piosenkę Sgt Pepper Loneley Heart's Club Band.
To był dla mnie najwspanialszy dzień w życiu :)

Moje Konto Youtube - http://www.youtube.c...iew=0&flow=grid

 

 

 


#2794 SlawasU2

SlawasU2

    Użytkownik

  • Members
  • 261 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Koronowo okol.Bydgoszczy

Napisano 06 stycznia 2010 - 10:31

filmik z TVS co U2 i my pozostawilismy po sobie na Stadionie Śląskim http://www.tvs.pl/informacje/14515/

tu zamieszczam filmik tak dla wspomnien jak budowano scene na śląskim i jak to widzane było z bloków wizawi stadionu http://www.tvs.pl/informacje/14118/

#2795 Szczotecz-kal

Szczotecz-kal

    FlowerPower

  • Moderatorzy
  • 2 544 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kalisz

Napisano 07 stycznia 2010 - 14:47

To Live Nation zapłaciło za nową murawę ?
W sumie to dobrze im tak :P

#2796 zooshe

zooshe

    Użytkownik

  • Members
  • 768 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WAWA

Napisano 07 stycznia 2010 - 14:49

To Live Nation zapłaciło za nową murawę ?
W sumie to dobrze im tak :P

Zaoszczędzili za to na ochronie. :angry:
"Basista umiera i idzie prosto do rock and rollowego nieba, u którego bram wita go Archanioł Gabriel. Tuż za nim widać w ożywionej rozmowie Jimiego Hendrixa, Johna Lennona, Elvisa Presleya, Janis Joplin i Keitha Moona.
Nieopodal mężczyzna w kowbojskim kapeluszu i skórzanej kurtce udziela instrukcji innym osobom. Zdumiony basista pyta archanioła: Czy, to Bono? Nie wiedziałem, że umarł. Gabriel odpowiada: Nie, to nie jest Bono. To Jezus Chrystus. Wydaje mu się tylko, że jest Bono."

#2797 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 07 stycznia 2010 - 16:51

To Live Nation zapłaciło za nową murawę ?
W sumie to dobrze im tak :P


jesteś pewien że oni ? :)


Paweł ale Bono tym normalnie zatkałeś :)
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List

#2798 Mirbalman

Mirbalman

    Pan Tamburyn

  • Members
  • 1 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 07 stycznia 2010 - 18:24

Ostro się bawiliśmy, skoro w pył rozmietliśmy 90% murawy :P

#2799 chrapcio

chrapcio

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 1 938 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Pleszew

Napisano 26 stycznia 2010 - 23:55

W zasadzie to tak nie do końca na temat, ale to dzięki nam wygląda to w ten sposób:
Dołączona grafika
Wizualizacja w pełnych wymiarach

ciuch ciuch!

Chrapcio7 on Last.FM


#2800 jadzik

jadzik

    Użytkownik

  • Members
  • 500 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 27 stycznia 2010 - 10:49

z tego co wiem o barwy się jeszcze kłócą, i kolor czerwony i biały takie pewne nie są.



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych