Skocz do zawartości

Nasze wideo....

265 replies to this topic

#261 Marcin U2

Marcin U2

Użytkownik

• Members
  • 219 Postów

Napisano 10 grudzień 2016 - 10:06

Witam, oto mój cover Sick Love Red Hot Chili Peppers z ich najnowszego albumu The Gateway, pozdrawiam i zapraszam do oceny :)  ;) !

Days off are great...

"Kiedy intelektualna część gry przeważa nad duchową, nigdy nie osiąga się sukcesów, nigdy nie dochodzi się do czegoś wielkiego"  John Frusciante

#262 Marcin U2

Marcin U2

Użytkownik

• Members
  • 219 Postów

Napisano 15 luty 2017 - 21:32

Zapraszam do oceny coveru Californication Red Hot Chili Peppers w moim wykonaniu, nie jest idealnie, lecz proszę o ocenę ;) !

Days off are great...

"Kiedy intelektualna część gry przeważa nad duchową, nigdy nie osiąga się sukcesów, nigdy nie dochodzi się do czegoś wielkiego"  John Frusciante

#263 Marcin U2

Marcin U2

Użytkownik

• Members
  • 219 Postów

Napisano 23 marzec 2017 - 17:49

Witam i zapraszam do obejrzenia mojego nowego coveru Red Hotów icon_biggrin.gif . Wszystko oprócz wokali i perkusji nagrywałem sam, przez cięcia film jest nieco chaotyczny (jestem tymczasowo ograniczony przez program do montażu  :wacko: ), wydłużyłem trochę solo i pobawiłem się nieco z oryginałem, proszę o komentarze i opinie!

Days off are great...

#264 Marcin U2

Marcin U2

Użytkownik

• Members
  • 219 Postów

Napisano 12 kwiecień 2017 - 20:01

Zapraszam do wysłuchania i obejrzenia pierwszego, ale na pewno nie ostatniego covera Nirvany 1f609.png;) 1f642.png:)!

Days off are great...

#265 Marcin U2

Marcin U2

Użytkownik

• Members
  • 219 Postów

Napisano 22 kwiecień 2017 - 18:39

Witam :), trochę tu sporo moich postów :D :P, lecz zapraszam do obejrzenia kolejnego covera Blur - Song 2, proszę o opinie i komentarze  ;)!

Days off are great...

#266 acr

acr

mam tu fajne drzewko

• Moderatorzy
  • 14846 Postów

Napisano 25 kwiecień 2017 - 02:38

Niech inni gitarzyści ocenią brzmienie i technikę, ja powiem że dobrze że słuchasz Blur ;) Byłem raz na nich, jeden z koncertów życia ;) Choć to akurat ichnie Vertigo/One, sprobój coś innego pana Coxona może ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych