Skocz do zawartości

Zdjęcie

Opposition

186 replies to this topic

#181 acr

acr

mam tu fajne drzewko

• Moderatorzy
  • 16625 Postów

Napisano 27 listopad 2018 - 16:41

Wrzuć fotki i tu jak dasz radę przez jakiegoś imgura czy coś bo rzeczywiście wygląda to przezacnie :)

ale ja się nie znam i nic nie wiem :)

fejs / last / vvatbv

#182 feedback

feedback

Użytkownik

• Members
  • 1725 Postów

Napisano 27 listopad 2018 - 17:35

ja jestem ułomna w takich kwestiach, więc może Aga wrzuci jak dostanie swój :P :D

Midnight is where the day begins.

#183 Yasiu

Yasiu

.

• Members
  • 2668 Postów

Napisano 28 listopad 2018 - 18:30

Trochę mi zeszło.

Rozmowa z Markiem dzisiaj w pierwszej godzinie audycji (od 20:00). 100,5FM w Krakowie, http://radiofoniakrakow.pl/ wszędzie ;)

#184 acr

acr

mam tu fajne drzewko

• Moderatorzy
  • 16625 Postów

Napisano 28 listopad 2018 - 23:40

No i przegapiliśmy żeśmy. Daj jakieś nagranie ;)

fejs / last / vvatbv

#185 Yasiu

Yasiu

.

• Members
  • 2668 Postów

Napisano 05 grudzień 2018 - 19:31

Bardzo proszę. Wyciąłem z archiwum (niemal) całą pierwszą godzinę programu. KLIK

#186 feedback

feedback

Użytkownik

• Members
  • 1725 Postów

Napisano 05 grudzień 2018 - 20:07

dzięki wielkie Yasiu :)

Midnight is where the day begins.

#187 acr

acr

mam tu fajne drzewko

• Moderatorzy
  • 16625 Postów

Napisano 07 grudzień 2018 - 00:03

Mało wywiadu ale treściwie, dobrze :) No i dzięki za to "she says", proponowane pół-żartem, ale się rozgadał z tym czyli dobrze, teraz powiem dlaczego pół a nie w ogóle - bo to pytanie takie insajderskie świadczące o tym że ich naprawdę znasz i słuchasz i przywiązujesz wagę do tego o czym są piosenki a każdy songwriter to lubi, połechtać go o czym pisał, niech powie, ot ;)

W ogóle fajna audycja, widzę że nadal nie muszę słuchać bo słuchamy i tak tego samego :P No poza tym gównem co leciało jako druga piosenka, wtf, jakaś babska soul oh oh zrzyna z chillwaveu wersja Podsiadła? :P Żeby nie było że się nie czepiam, ja się zawsze przecież czepiam, wiadomo od lat, już muszę trzymać imicz :P

Nie ale serio, dzięks Jasiu :)

Gdybym w tej Łodzi nie był naprawdę w stanie totalnej rozwałki fizycznej zadałbym takich więcej i chętnie bardzo opowiedział Markowi jak bardzo jego piosenki potrafią się stać częścią czyjegoś życia, a stawały się tak często w moim marnym żywocie. że Little Glory to esencja Achtung Baby i co o tym myśli. Że dzięki Crawl To Me uświadomiłem sobie że kogoś nie chcę w życiu mimo że bym życie oddawał wcześniej. Że z kolejną i kolejną perke Digging For Water wystukiwaliśmy plastikowymi sztućcami w Macu czy innym KFC i to była magia. Że Class of '66 i I Stumble Then I Fall to kolejna ich piosenka o mnie, że nadal mam złę ciary i łzy oczach przy Last Summer. Etc. Dobra, nie będę przecież na forum pisał bloga, jeszcze nie umieram, nie należy mi się. No ale, jeszcze mu to powiem, czekamy na wiosnę obiecaną ;)

fejs / last / vvatbv

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych