Skocz do zawartości


Zdjęcie

Działalność polityczno - społeczna Bono


449 replies to this topic

#21 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 17 kwietnia 2007 - 20:46

tylko że Madonna powinna zrozumieć że nie jest Bono i nie musi tego robić bo i tak jej to pewnie nie pomoże w sprzedaży płyt
Oczywiście nie twierdzę że Hewson to robi dla tego


A dlaczego uważasz, że Madonna robi to ze względów marketingowych? :unsure:
Dołączona grafika

#22 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 17 kwietnia 2007 - 20:49

bo widzisz Mario jakoś jej nie ufam, a niektóre gwiazdy robią takie rzeczy tylko po to aby być na fali
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List

#23 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 17 kwietnia 2007 - 20:59

Jest wielu których nie ufa Bono... Madonna nie musi robić takich rzeczy aby być na fali.
Dołączona grafika

#24 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 17 kwietnia 2007 - 21:01

nie będzie takich wielu
ja pisze tylko o swoich odczuciach
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List

#25 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 18 kwietnia 2007 - 07:12

Ciekawe Maggie
tylko że Madonna powinna zrozumieć że nie jest Bono i nie musi tego robić bo i tak jej to pewnie nie pomoże w sprzedaży płyt
Oczywiście nie twierdzę że Hewson to robi dla tego



Ten post pochodzi z kosmosu jak dla mnie.

#26 evay

evay

    an accident waiting to happen

  • Moderatorzy
  • 2 213 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow

Napisano 18 kwietnia 2007 - 07:38

dla mnie tez
tolerujemy to, co robi Bono, cieszymy sie, ze on cos zmienia, bo przeciez jego wszyscy sluchają.
my, zwykli ludzie, nie mamy mozliwosci przemawiac w ONZ, organizowac koncertow, wlasne organizacje, a on moze.
I Madonna moze zrobic dokladnie to samo, bo jest znana na caly swiat (no bo kto jej nie zna?!), wiec dlaczego od razu piszesz tak negatywnie, Ceasar, skoro ona moze pomoc?

#27 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 18 kwietnia 2007 - 09:46

A dlaczego uważasz, że Madonna robi to ze względów marketingowych? :unsure:


Ponieważ Madonna od samego początku swojej kariery absolutnie wszystko, co robi, robi ze względów marketingowych. Jest w tym niekwestionowaną mistrzynią ( oczywiście wraz z współpracownikami ). Mogłaby wykładać na uniwersytecie. Co oczywiście nie znaczy, że nie może pomóc.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#28 Hewson

Hewson

    Użytkownik

  • Members
  • 121 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Lublin / L -> D :)

Napisano 24 kwietnia 2007 - 14:07

Ważne co robi Bono, a nie Madonna ..... dla niego ważne jest żeby pomóc tym ludziom i nie widzi w tym innych celów ...
U2 Forever .... :* ''Adam i Larry budują fundament na którym Bono i Edge tworzą melodjee ;) ''
http://hewson.blog.onet.pl/ SeRdEcZnIe ZaPrAsZaM ;*

#29 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 24 kwietnia 2007 - 15:46

A skąd możesz wiedzieć, że dla Madonny nie jest ważna pomoc innym ? Jeśli to nie Bono, to na pewno ma złe intencje...
Część ludzi żyje tylko i wyłącznie w krainie zwanej bonolandem.

#30 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 24 kwietnia 2007 - 17:04

A skąd możesz wiedzieć, że dla Madonny nie jest ważna pomoc innym ? Jeśli to nie Bono, to na pewno ma złe intencje...
Część ludzi żyje tylko i wyłącznie w krainie zwanej bonolandem.


A właściwie co to za różnica jakie ma intencje? Ważne, że obydwoje mogą pomóc sprawie. Reszta jest dla mnie nieistotna.

#31 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 24 kwietnia 2007 - 17:10

O to mi właśnie chodzi arc (!)
Wydaje mi się, że istnieje przekonanie iż nikt poza Bono nie może pomóc Afryce.

#32 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 24 kwietnia 2007 - 17:17

O to mi właśnie chodzi acr (!)
Wydaje mi się, że istnieje przekonanie iż nikt poza Bono nie może pomóc Afryce.


Owszem, istnieje.
Nonsens tego jest tak oczywisty, że nie chce mi się z tym polemizować.

#33 Fledge

Fledge

    Admin

  • Members
  • 1 019 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznan

Napisano 24 kwietnia 2007 - 17:48

Walka o pomoc finansowa dla Afryki już wyszła z mody. Teraz trendy jest adopcja afrykańskich dzieci.
U2

#34 agrace

agrace

    Użytkownik

  • Members
  • 682 Postów

Napisano 25 maja 2007 - 10:02

Bono Znów Wyróżniony

Kolejna organizacja doceniła działania Bono na rzecz praw człowieka. Bono dostanie przyznawany corocznie Liberty Medal.

Nagrodę przyznawał National Constitution Center. Dokładnie otrzymała ją prowadzona przez Bono organizacja - Debt Aids Trade Africa, której wokalista U2 jest współzałożycielem.

Charyzmatyczny Irlandczyk dostał medal już po raz drugi. Poprzednio stało się tak w 2004 roku.

Liberty Medal przyznawany jest od 1989 roku.

Żródło: http://cgm.pl/aktual...f1b91797a4e4b44

#35 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 25 maja 2007 - 10:04

Charyzmatyczny Irlandczyk dostał medal już po raz drugi. Poprzednio stało się tak w 2004 roku.


Zawsze popierałem działalność Bono, ale eee bez przesady.. co za dużo to niezdrowo :huh:
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#36 agrace

agrace

    Użytkownik

  • Members
  • 682 Postów

Napisano 26 maja 2007 - 14:14

Nie wszystkim podoba się to, co robi Bono...

"Bono jest sławny, ale w tej akcji używa sławy tylko po to, by być jeszcze bardziej sławnym" - Neil Tennant z Pet Shop Boys przejechał się strasznie po Live Earth i wokaliście U2.

"Sam pomysł, że muzycy rockowi mówią innym ludziom, że coś jest dobre, a coś innego złe, jest arogancją" - powiedział wczoraj wokalista Pet Shop Boys, Neil Tennant, zdenerwowany ideą mówienia ludziom o czymś, z czego sobie dobrze zdają sprawę. "Nie zagram na Live Earth" - dodał muzyk.

Koncerty z cyklu Live Earth zaplanowano na 7 lipca. Ich pomysłodawcą jest Al Gore, były wiceprezydent Stanów Zjednoczonych, który chce w ten sposób zwrócić uwagę na problemy związane z globalnym ociepleniem. "Wszyscy wiemy o tym wszystko" - komentuje jego pomysł Tennant.

Źródło: http://cgm.pl/aktual...f6dddc13752ca7c

#37 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 26 maja 2007 - 14:31

To Pan Neil wie więcej niż my. Jak do tej pory nie pojawił się bowiem żadna informacja o udziale Bono i U2 w Live Earth. Facet ma swoje zdanie na temat takiej działalności to rozumiem. Zdecydowanie bardziej podobałoby się jednak gdyby tacy "krytycy" przedstawiali własny pomysł na walkę z problemami których dotyczą takie akcje. Ograniczyć się do krytyki jest bowiem bardzo prosto, trudniej zrobić coś samemu. Napewno wycofanie się z udziału w imprezie przez Tennant'a nie zmniejszy globalnego ocieplenia :rolleyes:
Dołączona grafika

#38 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 27 maja 2007 - 07:53

Bono Znów Wyróżniony

Bono dostanie przyznawany corocznie Liberty Medal.

Charyzmatyczny Irlandczyk dostał medal już po raz drugi. Poprzednio stało się tak w 2004 roku.

Żródło: http://cgm.pl/aktual...f1b91797a4e4b44


Nie wiem skąd CGM.PL wytrzasnęło wiadomość, że Bono dostał już medal w 2004 roku. Szkoda, że nie piszą źródła.

2004 - Hamid Karzai


Po drugie - jeśli już się czepiam - wyróżnienie nazywa się Philadelphia Liberty Medal, a nie Liberty Medal. Czepiam się, bo pan Witold Kociniak nie wspomina nawet, że wyróżnienie jest przyznawane w tym mieście.

#39 Grace

Grace

    Użytkownik

  • Members
  • 437 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:gw / poznań

Napisano 27 maja 2007 - 08:47

"Bono jest sławny, ale w tej akcji używa sławy tylko po to, by być jeszcze bardziej sławnym" - Neil Tennant z Pet Shop Boys przejechał się strasznie po Live Earth i wokaliście U2.


Ciekawe czy pan Tennant wie, że Bono w 1985 roku pracował z Ali w Etiopii. Incognito. Zapewne dla sławy, hę?

A poza tym sądzę, że już nie można być "jeszcze bardziej sławnym" :)

#40 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 27 maja 2007 - 09:32

Ręce opadają, kiedy kolejny raz widzi się te same, i tak samo bzdurne argumenty..

"Bono jest sławny, ale w tej akcji używa sławy tylko po to, by być jeszcze bardziej sławnym"

Grace - brawo ! A ja się zastanawiam, czy przez tych wszystkich muzyków wymyślających na Bono, który " robi to wszystko tylko po to, by być sławnym " ( jakby już od dawna nie był jedną z najbardziej znanych postaci branży rozrywkowej w historii !! Wielu ludzi utożsamia U2 - jeden z najsłynniejszych zespołów w historii - z Bono, wiele razy czytałem teksty i słyszałem wypowiedzi, których autorzy mając na myśli " U2 " mówili " Bono ", co skądinąd jest wkurzające ) nie przemawia zwyczajna zawiść..

"Sam pomysł, że muzycy rockowi mówią innym ludziom, że coś jest dobre, a coś innego złe, jest arogancją"


Innymi słowy bycie muzykiem rockowym pozbawia cię prawa do wypowiadania się na jakikolwiek temat - bo przecież każde wyrażenie swojej opinii można zinterpretować jako " mówienie ludziom co jest dobre, a co złe " ( sam tego doświadczyłem na tym forum :P ). Mówiąc krócej, jesteś gwiazdą rocka - siedź cicho i graj, nic więcej ci nie wolno, wszystko co zrobisz poza tym będzie arogancją.

"Wszyscy wiemy o tym wszystko"


O, ciekawe że pan Tennant już w następnym zdaniu uznał, że mimo bycia muzykiem ( choć może nie " rockowym ", faktycznie, to dużo zmienia ) ma prawo wypowiadania się w imieniu " wszystkich ". Ale to oczywiście nie jest arogancja - wszak nie jest przecież tak słynny jak Bono.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych