Skocz do zawartości


Zdjęcie

No Line On The Horizon


2962 replies to this topic

#1401 majkeel

majkeel

    Użytkownik

  • Members
  • 580 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gliwice

Napisano 11 lutego 2009 - 18:06

mały niebieski trójkącik w lewym dolnym rogu okienka trailerowego... :D


Serio nie ma tego trójkąta.

Po prostu trzeba spróbować na innej przeglądarce.

last  


#1402 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 11 lutego 2009 - 18:14

Otwórz WMP --> Plik --> Otwórz adres URL...

i wpisz tam adres (bez ""):
"http://del.interoute...elivery=stream"

i powinno grać. U mnie przerywa i nie mogę całego oglądnąć. ;)

#1403 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 11 lutego 2009 - 18:18

Nie oglądam na hmv, ale przytoczonego fragmentu, to to już było dawno na u2.com. Można tam poszukać. Fajna scenka. Tu też Edge kończy "how long is this album?!" czy skrócone jest?

#1404 //The Fly//

//The Fly//

    Użytkownik

  • Members
  • 1 013 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 11 lutego 2009 - 18:24

A masz Window Media Playera zainstalowanego, ja mam wersję 11 i mi odtwarza, tylko strasznie się tnie, bo to stream, a nie wideo na stronie i nie chce mi żaden program tego streamu ściągnąć <_<


Mam. I mi też się okropnie tnie <_<

#1405 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 11 lutego 2009 - 18:27

Ukaże się limitowany i numerowany BOX na wszystkie 4 single z NLOTH wydane w formacie 7" vinyl!


Ciekawe czy już z góry założyli, że będą tylko 4 single z NLOTH. Jeśli tak to musi to dziwić. Zapowiada się przecież długa trasa - druga część europejskiej trasy w 2010 i Ameryka Południowa jesienią 2010. 4 single w tym okresie to wychodzi średnio 1 na półrocze. Może więc szykuje się nam jakaś EP-ka w 2010 (lub kolejny album)? Albo plotki o długiej trasie są jednak przesadzone. Przy HTDAAB mieliśmy 4 single. Niespełna rok i 2 miesiące po premierze albumu mieliśmy już promocyjny i niesinglowy Orginal Of The Species.
Dołączona grafika

#1406 majkeel

majkeel

    Użytkownik

  • Members
  • 580 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gliwice

Napisano 11 lutego 2009 - 18:42

Ciekawe czy już z góry założyli, że będą tylko 4 single z NLOTH. Jeśli tak to musi to dziwić. Zapowiada się przecież długa trasa - druga część europejskiej trasy w 2010 i Ameryka Południowa jesienią 2010. 4 single w tym okresie to wychodzi średnio 1 na półrocze. Może więc szykuje się nam jakaś EP-ka w 2010 (lub kolejny album)? Albo plotki o długiej trasie są jednak przesadzone. Przy HTDAAB mieliśmy 4 single. Niespełna rok i 2 miesiące po premierze albumu mieliśmy już promocyjny i niesinglowy Orginal Of The Species.


4 single na 7". Na CD może być nawet z 6. Gdyby tak było, to dwa songi nie pojawią się na winylku.

A tak swoją drogą, to 4 single uważam za wystarczające. Nienawidzę ogromnej ilości singlów z płyty, która ma 10-12 numerów. Gdyby były one wypasione w jakieś świetne besajdy, to jeszcze.. ale zawsze mamy remixy.

last  


#1407 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 11 lutego 2009 - 18:51

4 single na 7". Na CD może być nawet z 6. Gdyby tak było, to dwa songi nie pojawią się na winylku.


Nie sądzę, aby nie byli na tyle konsekwentni, by nie wydać wszystkich singli na winylu. Bardziej prawdopodobne wydaje mi się wypuszczenie 1-2 utworów promocyjnych, bez komercyjnego singla.

A tak swoją drogą, to 4 single uważam za wystarczające.


Wystarczające jeśli chodzi o promocje albumu. W przypadku trasy single podkręcają też zainteresowanie zespołem. Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, aby cały 2010 r. U2 koncertowało, bez wydawania jednocześnie singli. Taka "cisza medialna" byłaby przecież prawie, że krokiem samobójczym ;) Vertigo Tour przedłużyło się na I kwartał 2006r. i zespół wypuścił wtedy jako utwór promocyjny "Orginala". Przełożenie końcówki trasy zbiegło się zaś z wydaniem 18 Singles. Jeśli są w trasie - musi co jakiś czas pojawić się jakiś singiel lub chociażby klip. Przez długi czas mówiło się o podwójnym albumie - może więc bogactwo materiału zostanie wykorzystane do wydania kolejnego krążka? Patent zastosowany przez Coldplay (który również rozłożył trase na 2 lata, w tym zaplanował 2 europejskie legi) wydaje się bardzo dobry.
Dołączona grafika

#1408 Pyza U2

Pyza U2

    Użytkownik

  • Members
  • 932 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Meseritz

Napisano 11 lutego 2009 - 19:40

Nie wiem czy dobrze mi mój translator przetłumaczył, ale z tego co zrozumiałem wynika że jutro o 13 (polskiego czasu) w stacji radiowej RTÉ 2XM będzie można usłyszeć tytułowy utwór z nowej płyty, cały news:

http://www.suckingro...zon-demain/828/

P.S Kto może niech nagra ;)
''Beautiful Country Beautiful Day'' - Bono 5.07 2005 !

#1409 Lmollu

Lmollu

    Użytkownik

  • Members
  • 1 003 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gliwice

Napisano 11 lutego 2009 - 19:46

Hmm... jeśli to będzie ta "alternative version" to posłucham. Jeśli wersja albumowa - to NIE.

#1410 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 11 lutego 2009 - 19:52

Hmm... jeśli to będzie ta "alternative version" to posłucham. Jeśli wersja albumowa - to NIE.


A kiedy się zorientujesz? ;)
Dołączona grafika

#1411 Lmollu

Lmollu

    Użytkownik

  • Members
  • 1 003 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gliwice

Napisano 11 lutego 2009 - 19:54

A kiedy się zorientujesz? ;)


No chyba ktoś to nagra, a w audycji powinni powiedzieć, co puszczają.

#1412 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 11 lutego 2009 - 20:07

Na okładce wyraźnie jest napisane " No Line On The Horizon 2 ". Czyli moim zdaniem to ani nie jest wersja albumowa, ani jakiś inni mix wersji albumowej. To jest druga część. Tylko co należy pod tym rozumieć ? Moim zdaniem jest to coś w rodzaju " twórczego rozwinięcia " ostatecznej wersji, jakiś jam na jej bazie, z innym tekstem, coś w tym stylu.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#1413 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 11 lutego 2009 - 20:14

Na okładce wyraźnie jest napisane " No Line On The Horizon 2 ". Czyli moim zdaniem to ani nie jest wersja albumowa, ani jakiś inni mix wersji albumowej. To jest druga część. Tylko co należy pod tym rozumieć ? Moim zdaniem jest to coś w rodzaju " twórczego rozwinięcia " ostatecznej wersji, jakiś jam na jej bazie, z innym tekstem, coś w tym stylu.


No nie sądzę by to była 2. część, ale racze j 2. wersja utworu - jako oznaczenie Alternatywnej wersji. Było gdzieś mówione, że do końca nie wiedzieli na którą wersję mają się zdecydować na albumie - jw końcu wybrali, a ta druga trafiła na B-side i pewnie Bonus na albumie. ;)



On Monday 19 January Dave Fanning played Get On Your Boots on RTÉ 2fm and now its digital sister station RTÉ 2XM will follow suit and play No Line On The Horizon to a worldwide audience online.


Całkiem możliwe, że to 2. wersja, ale kto wie... ;) Singiel na dniach ma wyjść, to Alternatywną wersję mogą puścić :rolleyes: Posłuchamy zobaczymy.

#1414 corso

corso

    Użytkownik

  • Members
  • 3 831 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Black Diamond Bay

Napisano 11 lutego 2009 - 20:15

Na okładce wyraźnie jest napisane " No Line On The Horizon 2 ". Czyli moim zdaniem to ani nie jest wersja albumowa, ani jakiś inni mix wersji albumowej. To jest druga część. Tylko co należy pod tym rozumieć ? Moim zdaniem jest to coś w rodzaju " twórczego rozwinięcia " ostatecznej wersji, jakiś jam na jej bazie, z innym tekstem, coś w tym stylu.

A może coś jak Unforgiven2?

#1415 //The Fly//

//The Fly//

    Użytkownik

  • Members
  • 1 013 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 11 lutego 2009 - 20:17

A może coś jak Unforgiven2?


U2 w ślady Mety? :P

#1416 Wiercioch

Wiercioch

    Użytkownik

  • Members
  • 1 027 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:generalnie to z W-cha

Napisano 11 lutego 2009 - 20:32

6!

(ciach)
z innym tekstem, coś w tym stylu.


O! O-o... o... zdecydowanie; bo teraz to niestety, po całości w tytułowym kawałku, cieniutko... nie ma co tłumaczonkować.
Niech będzie ten Metalikowy patent.

pozdro, Wiercioch
"The right to appear ridiculous is something I hold dear"

#1417 ZBYCH

ZBYCH

    Użytkownik

  • Members
  • 486 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 11 lutego 2009 - 23:39

http://www.shockhoun...m/albums/235532
ciut inne 30sek fragmnety niektore te same niektore o kilka sekund przesuniete w sstosunku do walmartowych ;P

a jutro w RTE2 maja puscic caly UTWOR - NLOTH (pytanie 1 czy 2 ;P)

#1418 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Napisano 11 lutego 2009 - 23:42

Różnie podają.
Zobaczymy ju2tro 13ej.

#1419 Daniel84

Daniel84

  • Members
  • 3 657 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 11 lutego 2009 - 23:47

Dobra, premiera zbliża się wielkimi krokami. Mógłby już Edż się nie wygłupiać, tylko zostawić jakąś płytkę komu trzeba i wrzucić do sieci. ;)

#1420 marcin93

marcin93

    Użytkownik

  • Members
  • 1 570 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wrocław

Napisano 12 lutego 2009 - 00:17

Za wczasu proszę o zgranie jakieś, bo u mnie już lecieć nie chce ;)
...a oto mój fejs, flykr i elitarny lans.efę!



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych