Skocz do zawartości


Zdjęcie

No Line On The Horizon


2962 replies to this topic

#541 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 05 stycznia 2009 - 02:07

Właśnie zaczęła się druga godzina audycji, nie było nawet sugestii, że cokolwiek będzie, chyba czas iść spać.. aha teraz leci jakiś nowy singiel Franz Ferdinand, żenująco wręcz zły. Ale to chyba nie ten wątek..
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#542 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 05 stycznia 2009 - 02:10

Beznadziejny. Ale KOL było fajne.

Daniel84 za interference doniósł na czacie, że przy premierze Vertigo u Fanninga, dostęp do odsłuchu audycji przez net był zablokowany dla ludzi spoza wysp, więc jeśli możemy tego słuchać nie mieszkając na wyspach, najprawdopodobniej singla nie będzie. Tak ktoś tam pisał.

Może u Fanninga, ale w czwartek?

#543 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 05 stycznia 2009 - 02:14

Może, w każdym razie będzie to niezła opcja, jeśli wtorek przyniesie kolejne rozczarowanie :D
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#544 Lmollu

Lmollu

    Użytkownik

  • Members
  • 1 003 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gliwice

Napisano 05 stycznia 2009 - 06:33

Byłem pewien, że teraz sobie tu wejdę i zobaczę link do nowego singla. :( Znowu spieprzyli mi dzień.

Mówicie, że w czwartek u Fanninga? A może w środę w tym hiszpańskim radiu, o którym mowa na u2valencia.com?

#545 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 05 stycznia 2009 - 06:40

no i znowu bez singla, ciezkie jest zycie fana :P

#546 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 05 stycznia 2009 - 07:15

Znowu spieprzyli mi dzień.


Sam sobie spieprzyłeś ;) Trzeba było nie wątpić w moją teorię. Skoro premiera singla ma być jutro na Macworldzie to logicznym jest, że nie mogła nastąpić dzisiejszej nocy w radiu :D

Życzę wszystkim miłego dnia. Warto go dzisiaj spędzić trochę z dala od U2, bo od jutra zacznie się szaleństwo :)
Dołączona grafika

#547 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 05 stycznia 2009 - 07:17

ja na to szaleństwo czekam parę lat
przeżyje :D
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List

#548 Lmollu

Lmollu

    Użytkownik

  • Members
  • 1 003 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gliwice

Napisano 05 stycznia 2009 - 07:28

Sam sobie spieprzyłeś ;) Trzeba było nie wątpić w moją teorię. Skoro premiera singla ma być jutro na Macworldzie to logicznym jest, że nie mogła nastąpić dzisiejszej nocy w radiu :D


Spokojnie, jak pańska teoria okaże się błędna to spieprzy mi pan nie dzień, a prawie tydzień, bo Macworld trwa kilka dni.

#549 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 05 stycznia 2009 - 08:27

Już w oparciu o kilka źródeł można przypuszczać, że w tym tygodniu nowy singiel pojawi się w stacjach radiowych. Wynika z tego, że stacje radiowe zostały poinformowane o terminie dostarczenia im singla lub są już w jego posiadaniu z zastzrzeżeniem że jego upublicznienie może nastąpić dopiero w określonym momencie. Wszystko wskazuje więc na to, że zespół wstrzymuje się z radiową premierą singla do określonej daty. Dlaczego? No dla mnie jest to jednoznaczne :D

Lmollu - myślę, że Apple szykuje najmocniejsze działo na dzień jutrzejszy, kiedy to zaplanowane jest wystepienie wiceprezydenta firmy :)
Dołączona grafika

#550 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 05 stycznia 2009 - 09:31

A niektórzy uważają jednakowoż, że nastąpi to dopiero w piątek, na finał Macwordlu, i już po premierze u Fanninga :P Czyli należy się liczyć z jeszcze kilkoma spieprzonymi dniami :P Wszystko przez tych <stek przekleństw> z U2.com, nie mogą <stek przekleństw> po prostu napisać kiedy ??!!!??!?! W dupie mam te ich niespodzianki !!!
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#551 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 05 stycznia 2009 - 10:41

A niektórzy uważają jednakowoż, że nastąpi to dopiero w piątek, na finał Macwordlu, i już po premierze u Fanninga :P Czyli należy się liczyć z jeszcze kilkoma spieprzonymi dniami :P Wszystko przez tych <stek przekleństw> z U2.com, nie mogą <stek przekleństw> po prostu napisać kiedy ??!!!??!?! W dupie mam te ich niespodzianki !!!


Za takim stanem tęskniliśmy przez długie miesiące, gdy wokół nowego albumu była zupełna cisza. Teraz to brzmi kuriozalnie, ale ta niepewność, to oczekiwanie to jedna z najlepszych stron bycia fanem :)

Jutro od godz. 18.00 może robić się nam jednak coraz lżej :D
Dołączona grafika

#552 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 05 stycznia 2009 - 11:18

Atomic, jak najbardziej się zgadzam, znów czuję się jakbym miał 14 lat :D Oczekiwanie na nowe nagranie U2 zawsze było dla mnie wspaniałym przeżyciem..

.. ale ten brak informacji jest wkurzający !! Osobiście znacznie lepiej by mi się oczekiwało, gdybym wiedział, że nowy singiel startuje jutro o 18.00, albo chociaż miał jakąkolwiek sugestię na ten temat ( np. " remember to take your boots off tomorrow evening ! ", cholera, powinni mi płacić za wymyślanie hasełek :P co w tym jest takiego niewłaściwego ??? dlaczego ta cisza ??? można byłoby zmieniać U2.com po kawałku, zamieszczać jakieś ukryte symbole, ruszyć z jakimiś stronami, po kawałeczku odsłaniającymi tajemnicę.. gotowalibyśmy się tu z emocji ! A TU NIC !!! To jest nie do zniesienia !!! Jestem taki wściekły, że nie potrafię się normalnie cieszyć !!! ) - to by dopiero były emocje ! A tak cały czas muszę psuć sobie radochę przez branie pod uwagę możliwości rozczarowania !!! Grrrrrrrrrrrrrrr !










Ufff.. dobra, ulżyło mi :D
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#553 Bombel

Bombel

    Bieszczadzki anioł

  • Members
  • 746 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z lasu

Napisano 05 stycznia 2009 - 11:46

ja nie wiem czy ten rok musi się zaczynać od czekania?? nie cierpię czekać, no ile można chyba już wystarczająco długo każą nam czekać na nową płytę. DAWAĆ SINGIEL!!!!!!!!
na u2 muszę czekać, na prawo jazdy muszę czekać, na wiosnę muszę czekać, na zlot też i na koncert no i co to ma być??pytam się??
-Przypuśćmy Kubusiu, że drzewo przewróci się,gdy będziemy pod nim stali?
-Przypuśćmy, że nie-odpowiedział Kubuś Puchatek po długim namyśle.

#554 A_U2_F

A_U2_F

    Użytkownik

  • Members
  • 611 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 05 stycznia 2009 - 11:59

I pewnie wszystko wyniknie gdy będę żyła nieświadomością w pracy. Cud, miód, orzeszki, po prostu....
Ale nie ma to jak pozytywny początek roku :]
All that You can't - leave BEHIND...
So
Spoiler
what?!

#555 marcin93

marcin93

    Użytkownik

  • Members
  • 1 570 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wrocław

Napisano 05 stycznia 2009 - 14:39

Niech oni już wydadzą tego singla czy coś, bo mam dość sfrustrowanych fanów, którym ma zaraz pęknąć żyłka ;P
...a oto mój fejs, flykr i elitarny lans.efę!

#556 cezar

cezar

    Użytkownik

  • Members
  • 695 Postów

Napisano 05 stycznia 2009 - 15:11

Niech oni już wydadzą tego singla czy coś, bo mam dość sfrustrowanych fanów, którym ma zaraz pęknąć żyłka ;P


E tam, przyjdzie koza do woza jeszcze ;)
Pomyślcie jakie ciśnienie ma teraz tych czterech misiaczków z u2: " 'kupią' - 'nie kupią' nas?" To dopiero stres! A my luzik - się zobaczy, może sięspodoba, albo i nie ;)

#557 Guest_Mac_*

Guest_Mac_*
  • Guests

Napisano 05 stycznia 2009 - 15:15

'nie kupią' nas?"


Szczerze wątpie czy oni się tym przejmują. Raczej tym, czy nie spieprzą sobie opini ( w przypadku złej płyty) i co zrobić z kasą (w przypadku dobrej płyty).
Mnie też się to wszystko zaczyna udzielać, chociaż nie mam zbyt wiele czasu aby być na bierząco ; )

#558 Szadi

Szadi

    Użytkownik

  • Members
  • 137 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Trzebnica

Napisano 05 stycznia 2009 - 15:27

Ktoś słucha RTE 2fm? Zdaje mi się, że kątem ucha właśnie słyszałem coś o U2.

Przepraszam tych którym z mojego powody pękła żyłka :) Reklama leciała po raz drugi, tym razem wsłuchałem się dobrze i nie ma w niej nic o U2

#559 Spider

Spider

    Użytkownik

  • Members
  • 133 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wrocław

Napisano 05 stycznia 2009 - 15:28

Tu jest link do całego artykułu z Q Magazine wraz z wszystkimi zdjęciami (we wcześniejszych linkach chyba brakowało kilku zdjęć).
http://make-me-irish...com/150334.html
Fuck The Past, Kiss The Future !

#560 Eva

Eva

    Użytkownik

  • Members
  • 863 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bielsko-Biała

Napisano 05 stycznia 2009 - 15:49

Ktoś słucha RTE 2fm? Zdaje mi się, że kątem ucha właśnie słyszałem coś o U2.


U mnie leci od blisko doby ... i nic mi się nie obiło o uszy w ciągu ostatniej godziny ... Fakt faktem moze mi coś umknęło (ale nie sądzę) ... , czasami trzeba ruszyc dupę i się przemieścić w inna przestrzeń lokalową ;)
"Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować znaleźć spokój i bezpieczeństwo w swoim klimatyzowanym koszmarze." - Bono



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych