Skocz do zawartości


Zdjęcie

Heartland - Demo Version


3 replies to this topic

#1 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 23 stycznia 2007 - 17:37

W wątku o remasterach płyt U2 z lat 80tych wynikła rozmowa o tymże nagraniu, potem niestety ją wcięło z powodu nieudanego upgrade'u forum. W każdym razie oto rzeczony plik który tam zobowiązałem się wrzucić:
http://rapidshare.co...__Demo.mp3.html

Różni się tekstem - to musiało być wczesniejsze podejście Bono. Więcej znaczących różnic nie ma, poza tym, że jest to wersja dośc surowa. Pomyślcie tylko że tak mogliby to grać na żywo.

Słychać tez jak Bono coś mówi jakby poza nagraniem. Brzmi pdobnie jak w filmie R&H, ale to na pewno nie ta wersja z filmu i płyty. Nie wiem skąd się to wzięło, skąd jest to zgrane, w ogóle nic nie wiem na ten temat. W każdym razie, enjoy :)

#2 dredziarz

dredziarz

    Użytkownik

  • Members
  • 143 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:masz tego papierosa?

Napisano 23 stycznia 2007 - 18:00

Słychać tez jak Bono coś mówi jakby poza nagraniem. Brzmi pdobnie jak w filmie R&H, ale to na pewno nie ta wersja z filmu i płyty. Nie wiem skąd się to wzięło, skąd jest to zgrane, w ogóle nic nie wiem na ten temat. W każdym razie, enjoy :)



ta wersja heartland pochodzi z R&H Rough Cut

#3 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 23 stycznia 2007 - 18:08

ta wersja heartland pochodzi z  R&H Rough Cut


O, nie znam tego, nie udało mi się ściągnąć. Jest tam więcej takich ciekawostek typu inne/wczesne wersje utworów?

#4 dredziarz

dredziarz

    Użytkownik

  • Members
  • 143 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:masz tego papierosa?

Napisano 23 stycznia 2007 - 18:24


ta wersja heartland pochodzi z  R&H Rough Cut


O, nie znam tego, nie udało mi się ściągnąć. Jest tam więcej takich ciekawostek typu inne/wczesne wersje utworów?




ogolnie cały film bardzo ciekawy i imho lepszy od normalnego r&h
a z innych wersji to napewno She's A Mystery To Me, can't help falling in love, jest jeszcze pisonak jak chlopaki sa "u elvisa" ale nie wiem co to dokladnie .
ciekawosta tez jest mothers of the disappeared gdzie larry gra z playbacku



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych