Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ulubieni Wykonawcy Forum The Joshua - edycja 2


318 replies to this topic

#281 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 17 września 2008 - 18:13

To rozumiem ale Felis, J99 i brak Londynu? Chociaż to już nie to co kiedyś...


Londyn skończył się po zmianie tekstu Chciałbym Być.

#282 Jacek

Jacek

    Użytkownik

  • Jacek
  • 2 404 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Brody\Warszawa

Napisano 17 września 2008 - 18:19

Felis_Immanis
8. jacek (nasz forumowy, za veletowego vica)



:P

Kuchenka dopiero teraz to zauważyłem.... :lol:

Dzięki - może mnie to zmobilizuje do zrobienia czegoś nowego.... ;)
<p><strong><em>.....ale takie dąsy i fochy i smutki to wszystko cena miłości - jak śpiewa ten staruch w świecącej kurtce......</em></strong></p>

#283 Guest_piotrek85_*

Guest_piotrek85_*
  • Guests

Napisano 17 września 2008 - 18:20

Londyn skończył się po zmianie tekstu Chciałbym Być.

Tego co zrobili z tym utworem to im nie wybaczę. Choć mam nadzieję, że coś jeszcze pokażą ale jak to mówią: nadzieja matką głupich i swoich dzieci nie kocha :lol: Sam Błędowski był z tego utworu raczej niezadowolony. W jakimś niedawnym wywiadzie wspomniał, ze wszystkich utworów tylko z dwóch jest zadowolony. Chodziło teksty. ;)

#284 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 17 września 2008 - 18:21

Chociaż to już nie to co kiedyś...


Słuchałem fragmentów tego koncertu ze Skarżyska, i szczerze powiedziawszy bardzo ciężko mi zaakceptować grę nowego bębniarza. Nic do niego nie mam, ale moim zdaniem nie pasuje do tego zespołu. Być może lepiej będzie w nowych piosenkach, pisanych już z nim i pod niego.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#285 One_U2 - fan

One_U2 - fan

    Użytkownik

  • Members
  • 2 857 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 17 września 2008 - 20:07

1. Sigur Rós - 574 [ 9 ]

Skoro to pierwsze miejsce to muszę posłuchać.
Posted Image

#286 waz

waz

    "Simona..." ;)

  • Members
  • 1 324 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Krk

Napisano 17 września 2008 - 20:10

Najwyższa pora ;p

#287 pablo

pablo

    26 lat z U2...

  • Members
  • 1 594 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Płock / Warszawa

Napisano 17 września 2008 - 21:44

[size=2]

Atomic_Mario
1.R.E.M.
2.Coldplay
3.Myslovitz
4.The Cranberries
5.The Clannad
6.Simple Minds
7.Depeche Mode
8.Radiohead
9.Red Hot Chilli Peppers
10.No Doubt
11.Oasis
12.Sigur Rós
13.The Rolling Stones
14.Pearl Jam
15.Pink Floyd
16.The Beatles
17.Travis
18.Bloc Party
19.Queen
20.The Cure
21.Blur
22.Arcade Fire
23.Metallica
24.INXS
25.Bruce Springsteen



Przejrzałem sobie wszystkie listy szukając bratniej muzycznej duszy i ... ZNALAZŁEM!!!

Atomic, z Twojej listy, w swojej kolekcji nie mam jedynie żadnego albumu The Cranberries, co bynajmniej nie oznacza, że ich nie lubię (dziś jak jechałem samochodem i leciało "Zombie" to rozkręciłem na cały regulator i aż miałem ochotę otworzyć okna, by wszyscy to dzieło słyszeli :D )

Zbieram się do słuchania Simple Minds (mam tego sporo od Maxa) i czuję, że mi się bedzie podobać. "Belfast Child" jest genialne.

Natomiast pozostałe 23 zespoły (wykonawcy) co wymieniłeś są dla mnie niezwykle ważne, miały w moim życiu swoje "5 minut", gdzie zasłuchiwałem się w nich bez reszty, a nieraz i swoje 17 lat :P (niezmienna fascynacja grupą Queen)

1. U2 * 2. Queen * 3. Metallica * 4. Marillion * 5. Pink Floyd * 6. R.Stones * 7. Iron Maiden * 8. Radiohead * 9. Deep Purple * 10. D.Mode

U2 TOP 10: The Unforgettable Fire, Exit, Luminous Times, All I Want Is You, Ultra Violet, Acrobat, The Ground Beneath Her Feet, Electrical Storm, Sometimes You Can't Make It On Your Own, Magnificent


#288 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 17 września 2008 - 21:54

Jeżeli już tak stawiasz sprawę, to ja też miałem swoją " fazę " na każdego wykonawcę z listy Atomica ( no, z wyjątkiem Myslovitz ), a niektórzy do dziś są dla mnie ważni, a mimo to zupełnie się z tą listą nie utożsamiam.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#289 Guest_Mac_*

Guest_Mac_*
  • Guests

Napisano 17 września 2008 - 22:02

Miałeś faze na Red Hotów? Toż to szok :P

#290 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 17 września 2008 - 22:05

Z milion razy powtarzałem, że moja niechęć do Red Hotów dotyczy jedynie ich tfu-rczości po 2000 roku, ale jak widać mamy jednak tendencję do upraszczania wszystkiego.. już czekam na posty, w których ktoś będzie ciężko zszokowany, że miałem kiedyś fazę na Coldplay.. TAK, MIAŁEM - dopóki się nie schamili..
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#291 A_U2_F

A_U2_F

    Użytkownik

  • Members
  • 611 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 18 września 2008 - 08:53

nie mam żadnej obsesji.. po prostu miałam okazję przesłuchać jedną czy dwie płyty. :D zresztą rozmowa na ten temat - z tego co pamiętam - już była. ;]



Mały of.
Scorpions nagrali ponad 10 płyt.
Kiepskie podsumowanie zespołu z Twojej strony.
All that You can't - leave BEHIND...
So
Spoiler
what?!

#292 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 18 września 2008 - 09:01

Scorpions nagrali ponad 10 płyt.


By wiedzieć, co Scorpions umieścili na 95% swoich płyt, wystarczy znać dwie ich piosenki - dowolnie wybraną balladę, i dowolnie wybrany " czad ". Bodaj tylko dwie odróżniają się od innych - classic rockowy debiut, i ten eksperyment z elektroniką z lat 90-tych, bodajże " Eye 2 Eye " ( nie chce mi się sprawdzać ). Scorpions to nie U2, które należy rzeczywiście dobrze poznać, by wydawać werdykt.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#293 pablo

pablo

    26 lat z U2...

  • Members
  • 1 594 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Płock / Warszawa

Napisano 18 września 2008 - 10:17

By wiedzieć, co Scorpions umieścili na 95% swoich płyt, wystarczy znać dwie ich piosenki - dowolnie wybraną balladę, i dowolnie wybrany " czad ". Bodaj tylko dwie odróżniają się od innych - classic rockowy debiut, i ten eksperyment z elektroniką z lat 90-tych, bodajże " Eye 2 Eye " ( nie chce mi się sprawdzać ). Scorpions to nie U2, które należy rzeczywiście dobrze poznać, by wydawać werdykt.



To co dopiero powiedzieć o Aerosmith, AC/DC czy Motorhead? Scorpions ma po prostu bardzo charakterystycznego wokalistę i dlatego te ballady wydają takie same.
Inna sprawa, że "When the Smoke is going down" i "Always Somwhere" są rzeczywiście prawie takie same :D



.

1. U2 * 2. Queen * 3. Metallica * 4. Marillion * 5. Pink Floyd * 6. R.Stones * 7. Iron Maiden * 8. Radiohead * 9. Deep Purple * 10. D.Mode

U2 TOP 10: The Unforgettable Fire, Exit, Luminous Times, All I Want Is You, Ultra Violet, Acrobat, The Ground Beneath Her Feet, Electrical Storm, Sometimes You Can't Make It On Your Own, Magnificent


#294 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 18 września 2008 - 10:19

To co dopiero powiedzieć o Aerosmith, AC/DC czy Motorhead?


Ależ dokładnie to samo. Znasz jedną piosenkę Motorhead, to tak jakbyś znał wszystkie ( no, poza niuansami - raz jest więcej punkrocka, raz metalu, czasem trafia się ballada ). A więc jak Ci się ta jedna nie podoba, to nie ma sensu żebyś sięgał po więcej. Tak samo jest ze Scorpions, więc zarzuty pod adresem Weroniki są chybione. A może ściślej - nie piosenka, a płyta. Każdy taki zespół ma jedną-dwie sztandarowe płyty, których wypada posłuchać - i to w zasadzie wystarcza do wyrobienia sobie opinii.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#295 Ariana

Ariana

    Użytkownik

  • Members
  • 7 Postów

Napisano 19 września 2008 - 21:13

Ale szmira wygrała.

Ale szmira zajela drugie miejsce. :lol:

#296 felis_immanis

felis_immanis

    Odkrywca Wszechświata

  • Members
  • 814 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z kosmosu

Napisano 19 września 2008 - 22:12

:P

Kuchenka dopiero teraz to zauważyłem.... :lol:

Dzięki - może mnie to zmobilizuje do zrobienia czegoś nowego.... ;)

Ależ! bardzo często sobie słucham, już dawno nie "wypuszczono" nic tak świeżego ;)

Piotrek, naprawdę Cię dziwi brak Londynu? jakoś nie mogę przezwyciężyć niesmaku po tym co zrobili.

Moi sąsiedzi z góry zalali moich sąsiadów z dołu. A mnie wszyscy ignorują..


Dołączona grafika


#297 Guest_u2megafan_*

Guest_u2megafan_*
  • Guests

Napisano 19 września 2008 - 22:23

Ale szmira zajela drugie miejsce. :lol:

Ale marna riposta. Z drugiej strony myślałem, że nie obejdzie się bez komentarzy na temat tej zaistniałej sytuacji.
Odbiło sie na Scorpionsach B)

#298 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 19 września 2008 - 22:27

jakoś nie mogę przezwyciężyć niesmaku po tym co zrobili.


Można wiedzieć? Ewentualnie na PM czy coś.
Bo ja w sumie ich nadal lubię, tylko rzadko wracam po prostu.

#299 Guest_piotrek85_*

Guest_piotrek85_*
  • Guests

Napisano 19 września 2008 - 23:46

Piotrek, naprawdę Cię dziwi brak Londynu? jakoś nie mogę przezwyciężyć niesmaku po tym co zrobili.

Może nie do końca. Ja dałem pierwsze miejsce za wcześniejsze dokonania. Często wracam do tych wszystkich nagrań i wciąż mi się podobają. Natomiast to co później było to już inna bajka i rozumiem, bo dla mnie już nie ma tej "chemii".

#300 bonio

bonio

    Użytkownik

  • Members
  • 8 Postów

Napisano 08 marca 2009 - 23:01

Wstydźcie się! :P Queen na 60. pozycji? :P ;)



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych