Skocz do zawartości


Zdjęcie

Maraton U2 w Radiu VIS


5 replies to this topic

#1 sm32

sm32

    Użytkownik

  • Members
  • 1 Postów

Napisano 07 lutego 2008 - 00:19

Maraton U2 w Radiu VIS

Już 23 lutego w sobotę nie lada gratka dla fanów U2. W Radiu VIS maraton muzyki tej grupy. Tego dnia na antenie Radia będzie tylko muzyka U2 a o godz. 20.00 Marek Mucharski zaprasza na "Wizję Muzyki". Będzie archiwalny koncert zespołu, gość-niespodzianka w studio prosto z Wysp i zestaw niekoniecznie najbardziej znanych hitów grupy. Radia VIS można słuchać w internecie w weekendy na stronie http://www.radiovis.pl
Zapraszamy
:rolleyes:

P. S.
Radio VIS jest rozgłośnią niekomercyjną, nie nadaje reklam i nie czerpie z tego tytułu żadnych dochodów a pracujący w nim dziennikarze to wolontariusze
:P

#2 Fledge

Fledge

    Admin

  • Members
  • 1 019 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznan

Napisano 16 lutego 2008 - 14:43

Fajnie, ale wole sobie zrobić maraton na moim Winampie:)
U2

#3 uzi

uzi

    mała podła wredna zołza

  • Members
  • 1 610 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:warszawa wilco

Napisano 16 lutego 2008 - 16:58

A ja chętnie posłucham. Chcę się przekonać, co kompletnie nieznana mi stacja ma do zaoferowania w sprawie U2.
Mam nadzieję, że będzie ciekawie...

#4 natalia120202

natalia120202

    Użytkownik

  • Members
  • 3 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:kępno

Napisano 24 marca 2008 - 16:28

audycja bardzo mi się podobała.Stacja puszczała zupełnie inne piosenki takie które w normalnym radiu nie sa grane.Fajniej jakby częściej były takie audycje:)

#5 marcin93

marcin93

    Użytkownik

  • Members
  • 1 570 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wrocław

Napisano 24 marca 2008 - 16:52

Dla mnie audycja beznadziejna, niewartościowa, przy głosie prowadzącego zasypiałem... lepiej bym chyba zrobił samemu komponując sobie listę...
...a oto mój fejs, flykr i elitarny lans.efę!

#6 uzi

uzi

    mała podła wredna zołza

  • Members
  • 1 610 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:warszawa wilco

Napisano 24 marca 2008 - 18:16

Dla mnie audycja beznadziejna, niewartościowa, przy głosie prowadzącego zasypiałem... lepiej bym chyba zrobił samemu komponując sobie listę...


zgadzam się z przedmówcą ;)
z tym, że jeszcze przypomniałabym o tym, że kolo nawet się nie przygotował należycie; z pewnością nie miał przed sobą wypisanych zawartości każdej płyty, bo gdyby tak było, to by nie pomylił HTDAAB z ATYCLB. Grace i NY z ostatniej studyjnej płyty zespołu... żałosne... :mellow:



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych