Skocz do zawartości


Zdjęcie

Survivor 11 - Rattle and Hum


  • Please log in to reply
607 replies to this topic

#101 Guest_Mac_*

Guest_Mac_*
  • Guests

Napisano 24 stycznia 2008 - 23:40

God Part II

Przegrywa z genialnym wstępem do naj filmu o U2.

#102 felis_immanis

felis_immanis

    Odkrywca Wszechświata

  • Members
  • 814 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z kosmosu

Napisano 24 stycznia 2008 - 23:40

VDL - kurcze, wygląda jak skrótowa nazwa jakiegoś wirusa..:P

Moi sąsiedzi z góry zalali moich sąsiadów z dołu. A mnie wszyscy ignorują..


Dołączona grafika


#103 Witas

Witas

    Użytkownik

  • Members
  • 7 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 24 stycznia 2008 - 23:49

Tak oczywistej dogrywki nie było jeszcze nigdy.
Van Diemen's Land!!!

#104 Michalrus

Michalrus

    Użytkownik

  • Members
  • 129 Postów

Napisano 25 stycznia 2008 - 01:04

God Part II

#105 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Napisano 25 stycznia 2008 - 08:26

Van Diemen's Land

#106 pablo

pablo

    26 lat z U2...

  • Members
  • 1 594 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Płock / Warszawa

Napisano 25 stycznia 2008 - 08:38

God Part II


Na Van Diemen's Land mamy na końcu kolejny przerywnik. Ten akurat mi sie podoba. Czy ktoś może wie czemu on miał służyć? Czemu akurat tu? Czemu jest ledwie słyszalny?







.

1. U2 * 2. Queen * 3. Metallica * 4. Marillion * 5. Pink Floyd * 6. R.Stones * 7. Iron Maiden * 8. Radiohead * 9. Deep Purple * 10. D.Mode

U2 TOP 10: The Unforgettable Fire, Exit, Luminous Times, All I Want Is You, Ultra Violet, Acrobat, The Ground Beneath Her Feet, Electrical Storm, Sometimes You Can't Make It On Your Own, Magnificent


#107 Daniel84

Daniel84

  • Members
  • 3 657 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 25 stycznia 2008 - 09:35

Van Diemen's Land

#108 Zigy Stardust

Zigy Stardust

    senior forumowy

  • Members
  • 1 570 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zigylandia

Napisano 25 stycznia 2008 - 09:55

Van Diemen's Land

#109 matt

matt

    Użytkownik

  • Members
  • 996 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Konin

Napisano 25 stycznia 2008 - 10:32

God Part II

#110 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 25 stycznia 2008 - 11:12

Na Van Diemen's Land mamy na końcu kolejny przerywnik. Ten akurat mi sie podoba. Czy ktoś może wie czemu on miał służyć? Czemu akurat tu? Czemu jest ledwie słyszalny?


Pablo, jesteś prawdziwym mistrzem rozbrajających pytań. Widziałeś film ? Co to za pytanie " dlaczego akurat tu " ? A dlaczego nie ? :wacko: Pewnie dlatego, że został on nagrany w tym samym miejscu, w którym zostało nagrane Desire. Czemu miał służyć ? Np. temu, by uzupełnić film o taki fajny fragmencik. Albo zbawieniu świata. Trudno powiedzieć.

Van Diemen's Land. Nigdy wcześniej Witas nie miał tyle racji :D
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#111 waz

waz

    "Simona..." ;)

  • Members
  • 1 324 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Krk

Napisano 25 stycznia 2008 - 11:43

Van Diemen's Land

#112 pablo

pablo

    26 lat z U2...

  • Members
  • 1 594 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Płock / Warszawa

Napisano 25 stycznia 2008 - 11:46

Pablo, jesteś prawdziwym mistrzem rozbrajających pytań. Widziałeś film ? Co to za pytanie " dlaczego akurat tu " ? A dlaczego nie ? :wacko: Pewnie dlatego, że został on nagrany w tym samym miejscu, w którym zostało nagrane Desire. Czemu miał służyć ? Np. temu, by uzupełnić film o taki fajny fragmencik. Albo zbawieniu świata. Trudno powiedzieć.


Jaki , kurna film?! Przecież mówimy o płycie ! Album R&H nie jest ścieżką dźwiękową filmu, jest oddzielnym albumem. Nawiązuje do filmu, owszem, ale ścieżką dźwiękową nie jest.
Twoja odpowiedź jest w takim tonie, jakby wmiksowywanie wywiadów w końcówki utworów było standardem światowym. Ja na przykład nie kojarzę innej piosenki z takim patentem. I wolałbym odpowiedź w stylu, że U2 nie mieli pomysłu na zakończenie piosenki, albo pomysłu na dalszy tekst niż pseudo-śmieszne oczywiste odpowiedzi.

Skoro to takie oczywiste to czemu nie dali innych wywiadów przed innymi piosenkami?


Poza tym, gdzie mam zadać jakieś interesujące mnie pytanie dotyczące U2 jak nie na forum U2?

1. U2 * 2. Queen * 3. Metallica * 4. Marillion * 5. Pink Floyd * 6. R.Stones * 7. Iron Maiden * 8. Radiohead * 9. Deep Purple * 10. D.Mode

U2 TOP 10: The Unforgettable Fire, Exit, Luminous Times, All I Want Is You, Ultra Violet, Acrobat, The Ground Beneath Her Feet, Electrical Storm, Sometimes You Can't Make It On Your Own, Magnificent


#113 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 25 stycznia 2008 - 12:15

Przecież mówimy o płycie ! Album R&H nie jest ścieżką dźwiękową filmu, jest oddzielnym albumem. Nawiązuje do filmu, owszem, ale ścieżką dźwiękową nie jest.


No ale co z tego ? Przerywnik pochodzi z filmu - tak czy nie ?

jakby wmiksowywanie wywiadów w końcówki utworów było standardem światowym. Ja na przykład nie kojarzę innej piosenki z takim patentem.


Ja kojarzę nawet piosenki z wmiksowanymi odgłosami rzygania ( poważnie - znowu niektórzy tutaj wiedzą, o co chodzi :D ).

I wolałbym odpowiedź w stylu, że U2 nie mieli pomysłu na zakończenie piosenki,


Jak to " nie mieli pomysłu " ? Przecież Van Diemen's Land się kończy normalnie - wyciszeniem. A potem wchodzi ten wywiad.

albo pomysłu na dalszy tekst


Hehe, trafiłeś jak kulą w płot, wystarczy zajrzeć do wkładki by się przekonać, że pomysł na dalszy tekst mieli, tylko go nie wykorzystali :D

Skoro to takie oczywiste to czemu nie dali innych wywiadów przed innymi piosenkami?


Cholera, wiesz, nawet ostatnio gadałem o tym z Bono przy piwie, koniecznie chciałem się dowiedzieć, czemu dali tylko ten fragment, i czemu akurat ten, a nie np. jakiś inny, poza tym chciałem się dowiedzieć, czemu napis " R&H " na okładce jest po lewej stronie, a nie po prawej, i czemu jest czerwony, a nie zielony, i wiesz, coś mi nawet odpowiedział, tylko za cholerę nie mogę sobie przypomnieć co ! Ale dam Ci numer, przedzwonisz i sam się zapytasz.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#114 Michał

Michał

    Edziomaniak

  • Members
  • 934 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zooropa

Napisano 25 stycznia 2008 - 12:37

God Part II

Dołączona grafika


#115 ALICE

ALICE

    Boomerang

  • Members
  • 744 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Kwidzyn

Napisano 25 stycznia 2008 - 12:54

Van Diemen's Land

mimo że bardzo lubię tę piosenkę i podoba mi się wokal Edge'a coś jednak trzeba wybrać, a "God Part II" jednak lekko przoduje..

#116 Yasiu

Yasiu

    .

  • Members
  • 2 675 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 25 stycznia 2008 - 13:54

God Part II

#117 pablo

pablo

    26 lat z U2...

  • Members
  • 1 594 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Płock / Warszawa

Napisano 25 stycznia 2008 - 14:10

No ale co z tego ? Przerywnik pochodzi z filmu - tak czy nie ?


Bono i spółka chyba brali pod uwagę to, ze wiele osób, niekoniecznie fanatyków U2, kupi płytę, ale nic nie będą wiedzieli o filmie czy książce. Jeżeli przerywnik miał za zadanie zareklamowanie filmu, czyli próby dociekania tych wszystkich nie-fanów o co chodzi, to sam sobie właśnie odpowiedziałem na pytanie przy Twojej pomocy.

Czyli zgadzasz się, że Twoje cyniczne podpowiedzi, sprowadzają się do do wysnucia oficjalnej informacji, że przerywnik ma za zadanie reklamować film, tak?


Ja kojarzę nawet piosenki z wmiksowanymi odgłosami rzygania ( poważnie - znowu niektórzy tutaj wiedzą, o co chodzi :D ).


Wiesz, bekanie (Metallica, Aerosmith) czy inne pierdzenie to nie jest nowość. Ale pokaż mi piosenkę z wywiadem na jej wyciszeniu.

Jak to " nie mieli pomysłu " ? Przecież Van Diemen's Land się kończy normalnie - wyciszeniem. A potem wchodzi ten wywiad.


No taki pewny to tego nie jestem. Ale to jest najmniej ważne.

Hehe, trafiłeś jak kulą w płot, wystarczy zajrzeć do wkładki by się przekonać, że pomysł na dalszy tekst mieli, tylko go nie wykorzystali :D

To w takim razie mam pytanie. Czemu nie dali całej piosenki, tylko ją wyciszyli i dali ten wywiad.
Czy te pytanie nie jest już z serii rozbrajających?

Cholera, wiesz, nawet ostatnio gadałem o tym z Bono przy piwie, koniecznie chciałem się dowiedzieć, czemu dali tylko ten fragment, i czemu akurat ten, a nie np. jakiś inny, poza tym chciałem się dowiedzieć, czemu napis " R&H " na okładce jest po lewej stronie, a nie po prawej, i czemu jest czerwony, a nie zielony, i wiesz, coś mi nawet odpowiedział, tylko za cholerę nie mogę sobie przypomnieć co ! Ale dam Ci numer, przedzwonisz i sam się zapytasz.

:mellow:

1. U2 * 2. Queen * 3. Metallica * 4. Marillion * 5. Pink Floyd * 6. R.Stones * 7. Iron Maiden * 8. Radiohead * 9. Deep Purple * 10. D.Mode

U2 TOP 10: The Unforgettable Fire, Exit, Luminous Times, All I Want Is You, Ultra Violet, Acrobat, The Ground Beneath Her Feet, Electrical Storm, Sometimes You Can't Make It On Your Own, Magnificent


#118 marcin93

marcin93

    Użytkownik

  • Members
  • 1 570 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wrocław

Napisano 25 stycznia 2008 - 14:31

God Part II
...a oto mój fejs, flykr i elitarny lans.efę!

#119 Witas

Witas

    Użytkownik

  • Members
  • 7 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 25 stycznia 2008 - 14:32

Czy Wy w ogóle słuchaliście tych dwóch piosenek? :blink:

#120 bee

bee

    saw things so much clearer

  • Moderatorzy
  • 2 109 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:in-between

Napisano 25 stycznia 2008 - 14:58

VD's Land

Użytkownik bee edytował ten post 25 stycznia 2008 - 14:58





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych