Skocz do zawartości


Zdjęcie

Survivor OT 6


  • Please log in to reply
205 replies to this topic

#41 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 17 grudnia 2007 - 21:47

Money.
A pieniążki akurat najfajniejsze tam są.

Użytkownik acr edytował ten post 17 grudnia 2007 - 21:47


#42 Guest_Panna Anna_*

Guest_Panna Anna_*
  • Guests

Napisano 17 grudnia 2007 - 21:51

Może gdyby rzęziły, to bym głosowała na coś innego :P a one tylko brzęczą...

#43 waz

waz

    "Simona..." ;)

  • Members
  • 1 324 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Krk

Napisano 17 grudnia 2007 - 21:58

Money

#44 bee

bee

    saw things so much clearer

  • Moderatorzy
  • 2 109 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:in-between

Napisano 17 grudnia 2007 - 22:09

Speak To Me

#45 marekr

marekr

    Użytkownik

  • Members
  • 172 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wroclaw

Napisano 17 grudnia 2007 - 23:08

Speak to Me

#46 Witas

Witas

    Użytkownik

  • Members
  • 7 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 17 grudnia 2007 - 23:54

W przerwie "nauki matmy" (między wyliczaniem 154 i 155 zadania o tych samych założeniach, tylko z innymi danymi), doczytałem się, że "rzężeć" znaczy to samo, co "rzęzić". Tak więc "rzęży" znaczy to samo, co "rzęzi" i jest poprawne językowo :D

#47 Guest_Mac_*

Guest_Mac_*
  • Guests

Napisano 17 grudnia 2007 - 23:57

Money.


Wymiata.


Speak To Me

#48 Daniel84

Daniel84

  • Members
  • 3 657 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 18 grudnia 2007 - 04:57

Speak to Me

#49 Guest_Panna Anna_*

Guest_Panna Anna_*
  • Guests

Napisano 18 grudnia 2007 - 07:01

A bo "rzęzić" to mi się jakoś bardziej po polsku wydawało niż "rzężeć". I częściowo mam rację, bo druga forma używana jest wedle mojego słownika rzadziej :D

#50 pablo

pablo

    26 lat z U2...

  • Members
  • 1 594 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Płock / Warszawa

Napisano 18 grudnia 2007 - 08:30

Żarty jakieś;p
znam masę lepszych, ale jak zaraz jak z czymś wyskocze to sie johny i wit rzucą;p
równie dobrze moge się doczepić że wy głosujecie na on the run, akurat dark side of the moon, to taka płyta że naprawde ciężko wybrać ten jeden utwór.



Mrówa, ja się nie czepiam, tylko chciałbym wiedzieć. Forum jest też po to, żeby wymieniać uwagi, dzielić się z resztą swoimi spostrzeżeniami.

Naprawdę jeżeli włączysz sobie On the Run a potem Us and Them to wolisz to pierwsze? Co cię tak urzeka w On the Run, no bo nie melodia, riff, tekst, solówka. Więc co?

Głosuję na Money. Takt na 7/8 jest nie dla mnie.

1. U2 * 2. Queen * 3. Metallica * 4. Marillion * 5. Pink Floyd * 6. R.Stones * 7. Iron Maiden * 8. Radiohead * 9. Deep Purple * 10. D.Mode

U2 TOP 10: The Unforgettable Fire, Exit, Luminous Times, All I Want Is You, Ultra Violet, Acrobat, The Ground Beneath Her Feet, Electrical Storm, Sometimes You Can't Make It On Your Own, Magnificent


#51 Guest_Mrówa_*

Guest_Mrówa_*
  • Guests

Napisano 18 grudnia 2007 - 08:53

Do on the run nic nie mam, naprawdę uważam to za ciekawą kompozucję. Natomiast us and them jest tak niesamowicie długie (nie żebym coś mial do długich utworów PF, patrz. Comfortly numb-najlepszy ich utwór) a przy tym niesamowicie nudny, i jeszcze ta melodia, nie wiem kto tu dobierał akordy... ;)





EDIT: ta trąbka również działa mi na nerwy ;p ...cóż, utwór nie jest jakiś zły, ale na DSOTM zdecydowanie najgorszy...

#52 pablo

pablo

    26 lat z U2...

  • Members
  • 1 594 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Płock / Warszawa

Napisano 18 grudnia 2007 - 10:25

Do on the run nic nie mam, naprawdę uważam to za ciekawą kompozucję. Natomiast us and them jest tak niesamowicie długie (nie żebym coś mial do długich utworów PF, patrz. Comfortly numb-najlepszy ich utwór) a przy tym niesamowicie nudny, i jeszcze ta melodia, nie wiem kto tu dobierał akordy... ;)
EDIT: ta trąbka również działa mi na nerwy ;p ...cóż, utwór nie jest jakiś zły, ale na DSOTM zdecydowanie najgorszy...



OK, Rozumiem, choć się zupełnie nie zgadzam. Ale każdy ma inny gust.





.

1. U2 * 2. Queen * 3. Metallica * 4. Marillion * 5. Pink Floyd * 6. R.Stones * 7. Iron Maiden * 8. Radiohead * 9. Deep Purple * 10. D.Mode

U2 TOP 10: The Unforgettable Fire, Exit, Luminous Times, All I Want Is You, Ultra Violet, Acrobat, The Ground Beneath Her Feet, Electrical Storm, Sometimes You Can't Make It On Your Own, Magnificent


#53 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 18 grudnia 2007 - 10:41

i jeszcze ta melodia, nie wiem kto tu dobierał akordy...


Jakie można mieć zastrzeżenia do " akordów " w Us And Them ??? :wacko:
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#54 Guest_Panna Anna_*

Guest_Panna Anna_*
  • Guests

Napisano 18 grudnia 2007 - 10:51

Jakie można mieć zastrzeżenia do " akordów " w Us And Them ??? :wacko:

No, Mrówa napisał, są źle dobrane przecież :P

#55 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 18 grudnia 2007 - 10:55

Ale no to pytam, jak w takim razie powinno sie je dobierać :D
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#56 Guest_Panna Anna_*

Guest_Panna Anna_*
  • Guests

Napisano 18 grudnia 2007 - 10:57

Ale no to pytam, jak w takim razie powinno sie je dobierać :D



Zapewne jakoś inaczej, Mrówa na pewno zrobiłby to lepiej, poczekajmy, może nam odpowie :D

#57 Witas

Witas

    Użytkownik

  • Members
  • 7 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 18 grudnia 2007 - 11:45

Speak To Me, bo skoro nie ma już irytującego On The Run, to to jest pierszy typ jaki przychodzi do głowy.
A pomyślcie sobie teraz, głosujący na Money, co takiego, ocalającego od głosu, jest w Speak To Me, 70-sekundowym... intro(?)

#58 Guest_Panna Anna_*

Guest_Panna Anna_*
  • Guests

Napisano 18 grudnia 2007 - 11:50

Robię się powoli nudna, ale to, to coś co tam slychać, to jakaś rzężąca maszyna, no kurde, nie rozumisz? :P

#59 pablo

pablo

    26 lat z U2...

  • Members
  • 1 594 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Płock / Warszawa

Napisano 18 grudnia 2007 - 12:17

Speak To Me, bo skoro nie ma już irytującego On The Run, to to jest pierszy typ jaki przychodzi do głowy.
A pomyślcie sobie teraz, głosujący na Money, co takiego, ocalającego od głosu, jest w Speak To Me, 70-sekundowym... intro(?)



Jakbyś był na koncercie Gilmoura, stał tam gdzie ja (tj. w miejscu gdzie dźwięk był sterylny), usłyszał to i miał takie ciary jak ja wtedy, to byś miał "szacunek" do tego intro do końca życia. Co nie znaczy, że u mnie w rankingu nie idzie do odstrzału jako następne.

EDIT: Coś mi się popieprzyło! To nie o to intro mi chodziło i powininem zagłosować na Speak To Me!

@Johnny99: Czemu nie głosujesz? Byś wspomógł inicjatywę, nawet jeśli już nie możesz słuchać

.

1. U2 * 2. Queen * 3. Metallica * 4. Marillion * 5. Pink Floyd * 6. R.Stones * 7. Iron Maiden * 8. Radiohead * 9. Deep Purple * 10. D.Mode

U2 TOP 10: The Unforgettable Fire, Exit, Luminous Times, All I Want Is You, Ultra Violet, Acrobat, The Ground Beneath Her Feet, Electrical Storm, Sometimes You Can't Make It On Your Own, Magnificent


#60 Guest_Mrówa_*

Guest_Mrówa_*
  • Guests

Napisano 18 grudnia 2007 - 14:33

Zapewne jakoś inaczej, Mrówa na pewno zrobiłby to lepiej, poczekajmy, może nam odpowie :D



Mrówa potwierdza :D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych