Skocz do zawartości


Zdjęcie

Heineken Open'er Festival 2008


145 replies to this topic

#141 Łukasz

Łukasz

    Użytkownik

  • Members
  • 996 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:GDN

Napisano 10 lipca 2008 - 22:55

Koncert b. udany, a wyskakalam to sie chyba na min za wszystkie czasy! A jak zaczeli grac najbardziej znane kawalki na koncu, to namiot o malo co nie ekslodowal ;)


Racja, zagrali bardzo dobry koncert. No eksplozji nie było, ale za to skraplające się wyziewy XD i rozerwana sciana.
Dołączona grafika

#142 Margot

Margot

    Użytkownik

  • Members
  • 1 132 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Warszawa

Napisano 10 lipca 2008 - 23:09

Racja, zagrali bardzo dobry koncert. No eksplozji nie było, ale za to skraplające się wyziewy XD i rozerwana sciana.



Na poczatku myslalam, ze ktos z tylu piwo leje (bylo pare takich rodzynkow, ktorzy znajdowali w tym przyjemnosc), dopiero pozniej zorientowalam sie, ze dach troszke przecieka ;)

#143 Jacek

Jacek

    Użytkownik

  • Jacek
  • 2 404 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Brody\Warszawa

Napisano 11 lipca 2008 - 07:21

Jacek, ja gdybym tam był to bym gwizdną chociaz jedną gitarę


Wiesz cały czas kombinowałem jakby tu to zrobić..... ;) Mój brat nawet przyjął strategię na "przypadkowe zniszczenie sprzętu" w nadziei, ze taki zdezelowany mu dadzą darmo ale też się nie udało.... Swoją drogą piękny jest dźwięk upadającego basowego "Jaga" :P
<p><strong><em>.....ale takie dąsy i fochy i smutki to wszystko cena miłości - jak śpiewa ten staruch w świecącej kurtce......</em></strong></p>

#144 Jacek

Jacek

    Użytkownik

  • Jacek
  • 2 404 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Brody\Warszawa

Napisano 11 lipca 2008 - 09:41

Było wybieranie miss i mistera mokrego podkoszulka, darmowa wódka, piwo, przekąski, pokazy sztucznych ogni, VIPy, autografy, koncert U2... Tyle tego było, że aż nie jestem w stanie wymienić wszystkich atrakcji! :lol:


No wiadomo kto wygrał te konkursy nie :P Tylko wiesz co Anju.S jakoś umknął mojej uwadze koncert tych no tych 2U czy coś ;)

PS. I właśnie co było w tej cięzarówce?? Czy to aby nie przypadkiem to piwo schłodzone do temperatury 0 stopni??
<p><strong><em>.....ale takie dąsy i fochy i smutki to wszystko cena miłości - jak śpiewa ten staruch w świecącej kurtce......</em></strong></p>

#145 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 16 lipca 2008 - 22:26

:lol:

Dołączona grafika

#146 Jacek

Jacek

    Użytkownik

  • Jacek
  • 2 404 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Brody\Warszawa

Napisano 17 lipca 2008 - 07:53

Mówiłam, żebyś nie pił tyle tej darmowej wódki! Gdybyś tyle nie wypił, to byś pamiętał! :lol: a to 0 stopni to wystarczy, że z prysznica leciało, teraz antybiotyki biorę, k**** jego mać. <_<


Powiem tak - coś w powietrzu było na tym festiwalu.... Ja od tygodnia mam, tu cyt., ostre, bakteryjne zapalenie spojówek, znajoma od dwóch dni na zwolnieniu, też coś złapała..... ale jak to mówi mój kolega - "z takich wyjazdów to zawsze się coś przywiezie" :P

Podrawiam wszystkich chorujących!!!! :lol:
<p><strong><em>.....ale takie dąsy i fochy i smutki to wszystko cena miłości - jak śpiewa ten staruch w świecącej kurtce......</em></strong></p>



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych