Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spice Girls z Bono


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
64 replies to this topic

#1 methiu

methiu

    0118 999 881 999 119 7253

  • Members
  • 1 035 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ok.Oświęcimia

Napisano 01 października 2007 - 16:00

Ciekawe czy plota czy naprawdę...

Wokalista jednej z najpopularniejszych formacji w dziejach rocka U2, Bono, nagra piosenkę z powracającym na scenę girlsbandem Spice Girls.

Bono z grupy U2 postanowił uatrakcyjnić powrót i poszerzyć grono zespołu Spice Girls nagrywając z nim nowy utwór.

Przed świętami Bożego Narodzenia na rynek ma trafić kolekcja największych przebojów Spice Girls, jednak ich wytwórnia płytowa pomimo świetnej sprzedaży biletów na ich powrotne tournee, obawia się komercyjnej klęski składanki.

Aby temu zapobiec, zaproszono legendarną gwiazdę rocka Bono do nagrania nowej piosenki z dziewczynami.
Jak donosi tabloid "The Daily Mirror" Bono jest zachwycony pomysłem i cieszy się, że może służyć swoim doświadczeniem.
Trasa koncertowa Spice Girls rozpocznie się 2 grudnia w Vancouver. Girlsband wystąpi w pełnym oryginalnym składzie.


interia.pl
http://muzyka.interi...-bono,985882,50
"Smell the flowers while you can" - David Wojnarowicz

#2 evay

evay

    an accident waiting to happen

  • Moderatorzy
  • 2 213 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow

Napisano 01 października 2007 - 16:08

Mój Boże ^_^ Mam nadzieję, że to nie będzie kompletna szmira, jeśli to prawda

#3 Majka

Majka

    Użytkownik

  • Members
  • 154 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:prawie Poznań

Napisano 01 października 2007 - 16:32

A ja mam nadzieję, że to nie jest prawda, bo... brrr! A jeśli faktycznie coś nagra ze Spice Girls, to oby to nie było jeszcze gorsze niż duet z M. J. Blige! :wacko:
O.K. Edge, play the blues!

#4 Ariena

Ariena

    Użytkownik

  • Members
  • 723 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 01 października 2007 - 16:36

W końcu trzeba sobie pomagać :lol: Poza tym ilu z nas przeszło etap słuchania tych pań? B)

#5 bee

bee

    saw things so much clearer

  • Moderatorzy
  • 2 109 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:in-between

Napisano 01 października 2007 - 16:51

jeśli wierzyć temu, co znalazło się tutaj, to nasz B-man napisał ten utwór

#6 Sara

Sara

    hermit

  • Members
  • 1 856 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 01 października 2007 - 16:54

Dobra... Teraz to powinien się zabrać za nową płytę... :P.
Nie, żebym miała coś do pań ze SG albo do solowych występ(k)ów, ale jakoś mnie ta wiadomość nie ucieszyła ;).
"Long hair is an unpardonable offense which should be punishable by death."

#7 Guest_Panna Anna_*

Guest_Panna Anna_*
  • Guests

Napisano 01 października 2007 - 17:02

Poza tym ilu z nas przeszło etap słuchania tych pań? B)

Ja też? Pewnie się załapałam na jakiś okres popularności (nie pamiętam), więc chyba szybko stwierdziłam, że wolę długowłosych, spoconych i zbuntowanych rockmanów :lol:
Sory za OT

#8 Yasiu

Yasiu

    .

  • Members
  • 2 675 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 01 października 2007 - 17:11

O mój Boże... :unsure:

Dobra... teraz to już przegiął pałę :P Ciągle ma coś do roboty a albumu to nie łaska nagrywać [dopiero od listopada, jak dobrze pójdzie]...

#9 Guest_Mac_*

Guest_Mac_*
  • Guests

Napisano 01 października 2007 - 17:19

[i]Wokalista jednej z najpopularniejszych formacji w dziejach rocka U2, Bono, nagra piosenkę z powracającym na scenę girlsbandem Spice Girls.


A jednak.
Facet wywąchał fajne skórki, i poleciał!!
Coś jest chyba na rzeczy, Penelopa to jeszcze nic.
W końcu ponad 20 lat z tą samą kobietą, może mu odwalić nie?? :P

A co do tematu to on możę sobie nawet z Mandaryną nagrywać hity na lato, mnie już nic nie zaskoczy.
Czekam na nową płyte, i mam dziwne wrażenie że Bono robi wszystko, żeby przedłużyć to oczekiwanie.

#10 Guest_u2megafan_*

Guest_u2megafan_*
  • Guests

Napisano 01 października 2007 - 17:56

O mój Boże... :unsure:

Dobra... teraz to już przegiął pałę :P Ciągle ma coś do roboty a albumu to nie łaska nagrywać [dopiero od listopada, jak dobrze pójdzie]...


To fakt, że przegiął. Bono kpi chyba sobie z oczekiwań fanów. Jego wszechstronność jest zbyt szlachetna. Powinien się skupić na nagrywaniu nowej płyty, a nie ganiać za innymi wykonawcami. B)

#11 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 01 października 2007 - 18:19

Niech już sobie tworzy te kolaboracje, zdążyłem się przyzwyczaić do takich wybryczków Bono w trakcie nagrywania albumu, ale do licha Spice Girls??? :wacko:

Czarna lista rośnie: M.J Blidge, J. Lopez, Spice Girls. Czekamy na dalsze zaskakujące nowiny duetowo - boys/girls bandowe.

#12 ALICE

ALICE

    Boomerang

  • Members
  • 744 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Kwidzyn

Napisano 01 października 2007 - 19:26

o ja pier****, a myślałam że już gorszego numeru niż duet z Blidge wykręcić nie można... :blink:

a tak w ogóle to on im "tylko" napisze piosenke czy do tego jeszcze (mój Boże) razem z nimi zaśpiewa? no bo na tej angielskiej stronie jest napisane że tylko im napisał piosenke, dlatego też mam nadzieję że to pierwsze (mniejsze zło :wacko: )

BTW Britney Spears też niedawno powracała, mógł z nią też kurcze duet nagrać, trza sobie wkońcu pomagać co nie? :P

#13 Wiercioch

Wiercioch

    Użytkownik

  • Members
  • 1 027 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:generalnie to z W-cha

Napisano 01 października 2007 - 20:13

6!

hmm... mirror (daily mirror) = super express = fakt

pozdro, Wiercioch
"The right to appear ridiculous is something I hold dear"

#14 pablo

pablo

    26 lat z U2...

  • Members
  • 1 594 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Płock / Warszawa

Napisano 02 października 2007 - 08:45

Też mam nadzieję, że to nieprawda. I mam nadzieję, że Bono wcale nie jest zachwycony.


Jednakże trzeba pamiętać, że Spice Girls to już także legendarny girls band, a 2 ballady to nawet miał fajne: "2 become 1" i "mama" (jeśli dobrze pamiętam tytuły)


No i "Wannabe" w roku 1995 to było coś rewolucyjnego i nawet mnie sie to podobało. Potem się to osłuchało (w końcu na Vive i MTV puszczali to non-stop) nie zmienia to jednak faktu, że utwór, jak na piosenkę popową, im się udał.


Nie chce jednak współpracy Bono z całym girlsbandem. Jeszcze można by przymknąć oko na duet Bono - Mel C, bo ta ma najbliżej do rocka. Ale Bono obok takiej Victorii? bleeee...

1. U2 * 2. Queen * 3. Metallica * 4. Marillion * 5. Pink Floyd * 6. R.Stones * 7. Iron Maiden * 8. Radiohead * 9. Deep Purple * 10. D.Mode

U2 TOP 10: The Unforgettable Fire, Exit, Luminous Times, All I Want Is You, Ultra Violet, Acrobat, The Ground Beneath Her Feet, Electrical Storm, Sometimes You Can't Make It On Your Own, Magnificent


#15 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 02 października 2007 - 10:31

Wszystkie utwory Spice Girls to popowy dół ( słyszałem trzy płyty ). Uważam je za jeden z najgorszych zespołów wszechczasów. Dwie wymienione przez Pablo ballady też są ohydne ( kiedy ich ostatni raz słuchałeś ?? ). Do takich Backstreet Boys nigdy nie miały nawet startu. Mam nadzieję, że Bono tą statystykę poprawi.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#16 pablo

pablo

    26 lat z U2...

  • Members
  • 1 594 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Płock / Warszawa

Napisano 02 października 2007 - 11:16

Wszystkie utwory Spice Girls to popowy dół ( słyszałem trzy płyty ). Uważam je za jeden z najgorszych zespołów wszechczasów. (...)



Głupio by wyszło gdybym bronił Spice Girls, bo nie lubię tego zespołu. Dlatego uważając, że Johnny troszeczkę przesadził, ...delikatnie przyznam mu rację.


(...)Dwie wymienione przez Pablo ballady też są ohydne ( kiedy ich ostatni raz słuchałeś ?? )


Ballady te słyszałem ostatnio pewnie gdzieś w końcu lat 90.

1. U2 * 2. Queen * 3. Metallica * 4. Marillion * 5. Pink Floyd * 6. R.Stones * 7. Iron Maiden * 8. Radiohead * 9. Deep Purple * 10. D.Mode

U2 TOP 10: The Unforgettable Fire, Exit, Luminous Times, All I Want Is You, Ultra Violet, Acrobat, The Ground Beneath Her Feet, Electrical Storm, Sometimes You Can't Make It On Your Own, Magnificent


#17 Marysieńka. love U2

Marysieńka. love U2

    Użytkownik

  • Members
  • 697 Postów
  • Skąd:wyspa skarbów

Napisano 02 października 2007 - 11:22

Ojj jeszcze czego nie lubie Spice Girs. !!!!!!

#18 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 02 października 2007 - 12:14

Ballady te słyszałem ostatnio pewnie gdzieś w końcu lat 90


Sugeruję posłuchać ich teraz.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#19 Adasia

Adasia

    Użytkownik

  • Members
  • 120 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Dublin

Napisano 02 października 2007 - 14:53

Jesli chodzi o moja opinie na temat Spice Girls- zupelnie zgadzam sie z Johnnym...

Ale nie panikujmy jeszcze...;) To jeszcze nic pewnego.Moze to tylko glupia plota.

#20 Małgosia

Małgosia

    U2 and 80's addict

  • Members
  • 1 106 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Szczecin

Napisano 02 października 2007 - 16:18

Jesli to okaze sie prawda, to bedzie totalna zenada - jakikolwiek utwor nagraja fajny czy slaby.

Dla mnie to byloby juz przegiecie. Wiecej nie chce mi sie nawet na ten temat pisac..

http://www.u2.szczecin.pl





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych