Skocz do zawartości


Gdzie i jak państwo słuchacie muzyki?


70 replies to this topic

#21 Guest_Panna Anna_*

Guest_Panna Anna_*
  • Guests

Napisano 31 sierpnia 2007 - 23:41

Szkoda, ze nie jezdzimy tym samym autobusem moglibysmy razem pospiewac ;)

Oj, ja w okolicach lipca któregośtam w autobusie <nie, nie oglądałam zdjęć Reznora wtedy> doznałam The Downward Spiral i od tego czasu podróżując nie słucham niczwgo innego. Tzn. słucham - prześwietnego bootlegu z koncertu NIN z woodstocku. Ostatecznie pewnie moglibyśmy cośtam eee... zanucić?

Ha, wyodrębniłam nowy gatunek "muzyka do szorowania ptasich kup z płytek balkonowych" :D idealnie wszystkie wymagane kryteria spełnia wtedy koncertówka Slayera - Live Undead :D

Za Chiny Ludowe nie mogę pojąć jak można słuchać muzy np. z odtwarzacza mp3 i coś czytać. Podzielność uwagi nic tu nie ma do znaczenia.

Wtedy mam pewność, że nie będę pamiętała nic z czytanej ksiązki/gazety/ulotki/CzegoTamJeszczeCoMożeSłużyćDoCzytania.

#22 Stella

Stella

    Użytkownik

  • Members
  • 214 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Nowhere near

Napisano 01 września 2007 - 15:38

Ja słucham głównie w domu, siedząc przed komputerem/ czytając/ ucząc się itd. Do nauki i czytania ogólnie muzyka musi być raczej hm.. spokojna, nie budząca jakiś wielkich emocji i taka gdzie nie znam tekstów ;] Bo inaczej nie skupię się na niczym poza jakimś tam utworem.

No i mam muzykę do większego sprzątania, typu mycie okien itd. Mianowice : The Clash - London Calling :D Super sprawa, polecam :D

#23 Marysieńka. love U2

Marysieńka. love U2

    Użytkownik

  • Members
  • 697 Postów
  • Skąd:wyspa skarbów

Napisano 01 września 2007 - 21:35

Ja lubię słuchać koncerów U2 wieczorem po ciemku przy małej lampce lub przy zapalonej świecy ;) ;) ;). Totalny odlot.
Płyty z dyskografi lubie słuchać rano przy śniadaniu lub jak zmywam naczynia.
Najlepiej jak nie ma nikogo w domu i nikt się nie krząta po kuchni i nie przeszkadza.
Oprócz u2 słucham też mase innych zespołów. Lubię też poezje spiewaną i muzyke chrześcijańską. :P :P

#24 Guest_MacPhisto18_*

Guest_MacPhisto18_*
  • Guests

Napisano 01 września 2007 - 22:20

Płyty z dyskografi lubie słuchać rano przy śniadaniu lub jak zmywam naczynia.


Nie ma to jak myć talerz i słuchać np. Lemon :lol: Ale kazdy woli jak mu sie podoba ;)

Oprócz u2 słucham też mase innych zespołów.


Toż to szok.

#25 Guest_Panna Anna_*

Guest_Panna Anna_*
  • Guests

Napisano 01 września 2007 - 22:24

zmywam naczynia.

Ja się dzisiaj uśmiałam nieźle ubijając pianę z białek z ogromną agresją rzecz jasna, gdy w słuchawkach zasłyszałam fragment tekstu taki to "drop the leash, we are young" :lol:



Nie ma to jak myć talerz i słuchać np. Lemon

To ma swój urok tylko wtedy, gdy słucha się wszystkich mixów po kolei, w jednej ogromnej dawce B)

#26 Marysieńka. love U2

Marysieńka. love U2

    Użytkownik

  • Members
  • 697 Postów
  • Skąd:wyspa skarbów

Napisano 03 września 2007 - 21:05

Gdy słucham u2 przy zmywaniu wszystkie talerze furgają.heheheheee :rolleyes: :rolleyes: przy płycie HTDAB, Achtung Baby, POP. jest super.

#27 numb

numb

    I feel numb!

  • Members
  • 1 698 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Brzeg Dolny/ Wrocław

Napisano 21 lutego 2016 - 12:40

 

aha, co do dinozaura, to tak, używam jeszcze mp3, bo na telefonie nie lubię trzymać plików (no chyba, że zdjęcia, ale też nie wszystko). I tego nie zaniecham, choć wielu się temu dziwi ;P

Ja również noszę w plecaku telefon, iPoda i aparat foto, no bo jak to tak jednym smartfonem? :P

 

Ja dostaję białej gorączki jak widzę jusz, teras, jótro inwencja ortograficzna niektórych rodaków mnie po prostu zadziwia :D


I was looking for the Spirit
And I found alcohol
I was looking for The Soul
And I bought some style
I wanted to meet God
And they sold me religion...


I still haven't found what I'm looking for...


#28 stokrotka

stokrotka

    can't see or be seen

  • Members
  • 2 916 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 21 lutego 2016 - 14:08

ja mam mnóstwo muzyki w telefonie, ale mam też starą mp3 w użyciu na której lądują np. bootlegi, bo są często kiepsko poopisywane, nie mają okładek i brzydko to wygląda w iTunes :P plusem takich sprzętów jest też niezniszczalność, można z tym zasnąć bez lęku o zrzucenie z łóżka i zbicie szybki jak w smartfonie


If I'm close to the music and you are close to the music, then we are close to each other


#29 margo

margo

    Użytkownik

  • Members
  • 4 358 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:zielone wzgórze

Napisano 21 lutego 2016 - 23:54

dzięki acr.

 

A co do mp3 itp. a pamiętacie discmany? największe zabójstwo wśród odtwarzaczy. Dobrze, że zaniechali ich produkcji :)


Music can change the world, because it can change people.
 


#30 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 22 lutego 2016 - 00:07

Ja jeszcze miałem walkmana, od razu przeskoczyłem potem na mp3, mój odtwarzacz, dzielny creative, długo działał ale w końcu poległ, teraz karta pamięci w telefonie jednak zastępuje ;)



#31 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 22 lutego 2016 - 00:09

Akurat etap discmana przeskoczyłam, od razu z walkmana do mp3 256MB :D Mam jednego discmana w spadku, aż dziw, że zwany "przenośnym" ;)

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#32 numb

numb

    I feel numb!

  • Members
  • 1 698 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Brzeg Dolny/ Wrocław

Napisano 22 lutego 2016 - 19:32

discmana mam nadal- taki piękny Philips ale najlepsze to były te "piórniki" z płytami żeby cobie posłuchać czegoś na wyjazdach :P


I was looking for the Spirit
And I found alcohol
I was looking for The Soul
And I bought some style
I wanted to meet God
And they sold me religion...


I still haven't found what I'm looking for...


#33 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 22 lutego 2016 - 19:44

Też nigdy nie miałem discmana, ale głównie dlatego, że bardzo długo nie uznawałem CD, gdyż byłem kasetowym nerdem (częściowym powodem było to, że kasety były tańsze) :P Z podobnych powodów nigdy nie miałem odtwarzacza mp3 - po prostu używałem konsekwentnie prehistorycznego walkmana po tacie aż do momentu, kiedy zanabyłem telefon umożliwiający odtwarzanie mp3 (a była to moja druga komórka w życiu), zresztą było to akurat w czasie, kiedy kasety zaczęły już odchodzić do lamusa, więc nie było za bardzo wyjścia :P No i odstraszały mnie też doświadczenia znajomych z discmanami, z których wynikało, że były to koszmarnie awaryjne urządzenia.


Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#34 kade

kade

    Użytkownik

  • Members
  • 2 826 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 22 lutego 2016 - 19:47

A tam ;)
Mój discman odtwarzał przypieczoną przez moją córkę w piekarniku HTDAAB - nie odtwarzał tylko Yahweh ;)
Super sprzęt :)

#35 OneLazyBastard

OneLazyBastard

    Użytkownik

  • Members
  • 2 874 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warschau Bloody Warschau

Napisano 22 lutego 2016 - 20:26

Mój Discman (Sony, bez "anti shocka") pograł bez problemów może ze trzy miesiące, później zaczął przycinać, i po może pół roku całkowicie przestał czytać płyty. A używałem go głównie w domu, raz pojechał na zieloną szkołę, gdzie i tak obchodziłem się z nim jak z jajkiem.

Umiejscawiam go w top 5 najgorszych zakupów moich rodziców ;).



#36 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 22 lutego 2016 - 23:15

Dobra, offtop rośnie, nie kojarzę żeby jakiś wątek nam pasował poza ogólnym offtopowym więc albo wymyślcie mi nazwę dla nowego o tym albo przeniosę tam ;)



#37 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 22 lutego 2016 - 23:34

Hm, pomyślałam o tym wątku, może tu?
http://u2forums.com/...-z-dziecinstwa/

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#38 Kike

Kike

    Użytkownik

  • Members
  • 1 322 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 22 lutego 2016 - 23:38

Albo tu:

http://u2forums.com/...43&fromsearch=1

#39 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 22 lutego 2016 - 23:56

Dobra Kike, kupiłeś mnie tą archeologią ;)



#40 One_U2 - fan 30

One_U2 - fan 30

    FLY

  • Members
  • 867 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 24 lutego 2016 - 18:36

 Muzyki słucham oczywiście na słuchawki w łóżku po ciemku lub na siłowni :)





Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych