Skocz do zawartości


Gdzie i jak państwo słuchacie muzyki?


70 replies to this topic

#1 Guest_Panna Anna_*

Guest_Panna Anna_*
  • Guests

Napisano 31 sierpnia 2007 - 19:19

Tak mnie dzisiaj naszło. Jedzie sobie Panna Anna autobusem 690 <można pomyśleć, że to jedyny autobus w okolicach Sosnowca :D>. Wygodnie się rozsiadam, zakładam słuchawki na uszy, wkładam ciemne okulary, zamykam oczy i odlatuje. Przeniosłam się na koncert, którego słuchałam. A do tej pory wydawało mi się, że jedynym miejscem i porą, gdzie można naprawdę doznać muzyki jest powiedzmy 1 w nocy w moim łóżku kiedy wszystko wokół już śpi.

Albo nie macie tak, że jakaś muzyka jest związna z jakąś czynnością? Chyba na SF był wątek "muzyka na rower" i sama zorientowałam się, że gdy sobie sama jeżdzę, to słucham tylko Smashing Pumpkins albo Manic Street Preachers.

Jakby ktoś się wypowiedział, to byłoby miło, jak nie, to jakoś sobie z tym poradzę i może nie popełnię samobójstwa ;) chyba, że nie zauważyłam podobnego tematu B)

#2 Michał

Michał

    Edziomaniak

  • Members
  • 934 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zooropa

Napisano 31 sierpnia 2007 - 19:23

Ja sluchajac U2 odlatuje wszedzie, zarowno sluchajac przed snem, w drodze na uczelnie, na miasto,do kolegow i kolezanek; doslownie wszedzie ;) Szkoda, ze nie jezdzimy tym samym autobusem moglibysmy razem pospiewac ;)

Dołączona grafika


#3 Guest_Mrówa_*

Guest_Mrówa_*
  • Guests

Napisano 31 sierpnia 2007 - 19:25

Ja bardzo lubię akcje, co sobie zajeżdzam rowerkiem do parku, zapuszczam sigur ros, i czytam jakąś ciekawą książkę :PP



No, tak poza domem to słucham muzyki tylko jak gdzieś jadę, pociągiem, autem, rowerem, można się oderwać od rzeczywistości, wyluzować, i takie tam bzdety :P
Ale mimo wszystko swoją mp4 mam zawsze przy sobie, o tak na wszelki wypadek ;)

#4 Guest_u2megafan_*

Guest_u2megafan_*
  • Guests

Napisano 31 sierpnia 2007 - 19:34

Poza domem słucham muzyki, kiedy jadę samochodem(nigdy głośno). Także kiedy wędkuję, zwłaszcza nocą bardzo często towarzyszy mi muzyka, która w końcu pozwala mi usnąć na jakieś 2 godziny. B)

#5 celtka

celtka

    Użytkownik

  • Members
  • 92 Postów

Napisano 31 sierpnia 2007 - 19:42

Ja słucham muzyki kiedy tylko mogę...w szkole, przy komputerze, w podróży, na spacerze, przy odrabianiu lekcji, uczeniu się, rysowaniu (wtedy wszystko wychodzi lepiej i łatwiej), ale najbardziej lubię słuchać muzyki w nocy. Uwielbiam te chwile kiedy jest cicho, a ja w półśnie słucham sobie ulubionych piosenek, wtedy jest to najlepszy moment na rozmyślanie...i to piękne uczucie kiedy zdajesz sobie sprawę, że już słońce wschodzi a ty nie przespałeś kolejnej nocy, ale to nie ważne, nie czujesz zmęczenia(senności) ani głodu ale czujesz się naprawdę szczęśliwy i to jest piękne :rolleyes: wtedy można się przekonać jak wiele może zdziałać muzyka...

#6 Michał

Michał

    Edziomaniak

  • Members
  • 934 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zooropa

Napisano 31 sierpnia 2007 - 19:44

Uwielbiam sluchac w nocy, kiedy jest zupelnie ciemno, moge otworzyc szeroko oczy nie czujac zmeczenia ostrym swiatlem...

Dołączona grafika


#7 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 31 sierpnia 2007 - 19:48

Tylko w domu, tylko z mojego wysłużonego boom boxa. Nie mam i nie będę miał żadnego odtwarzacza mp3, a nie uznaję słuchania muzyki na kompie.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#8 //biesiada//

//biesiada//

    Użytkownik

  • Members
  • 293 Postów
  • Skąd://Rybnik//

Napisano 31 sierpnia 2007 - 19:49

Ja też słucham w różnych miejscach i o różnej porze, ale najbardziej lubię późną nocą. Wszędzie cicho... można usłyszeć dźwięki muzyki, na które wcześniej nie zwróciło się uwagi...
noc, świeczki, kolejne piwo i Million Dollar Hotel...


no dobra, żeby nie było tak przygnębiająco:

rano lubię zaczynać dzień od żywych, pozytywnie nastrajających kawałków: dvd ze Slane Castle i pięć pierwszych kawałków + kawa, prysznic = dobry początek dnia :D

#9 monia_sz

monia_sz

    Użytkownik

  • Members
  • 198 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Płock

Napisano 31 sierpnia 2007 - 20:55

zdecydowanie najlepiej słucha się wieczorem i nocą.
Elevation i Beautiful Day na początek dnia też są świetne.


a mp3 się jescze nie dorobiłam <_<

#10 Guest_MacPhisto18_*

Guest_MacPhisto18_*
  • Guests

Napisano 31 sierpnia 2007 - 20:58

Najbardziej puścić sobie w nocy JT albo RaH... lubie taki nastroj ;)

#11 Michał

Michał

    Edziomaniak

  • Members
  • 934 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zooropa

Napisano 31 sierpnia 2007 - 21:03

WTSHNN lub MOD na noc to jest cos ;0 Lub caly POP

Dołączona grafika


#12 monia_sz

monia_sz

    Użytkownik

  • Members
  • 198 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Płock

Napisano 31 sierpnia 2007 - 21:21

WTSHNN lub MOD na noc to jest cos ;0 Lub caly POP


POP na noc?! :blink:

#13 Guest_Mrówa_*

Guest_Mrówa_*
  • Guests

Napisano 31 sierpnia 2007 - 21:23

POP na noc?! :blink:


no wiesz, discotheque np. to raczej na noc ; )

#14 Michał

Michał

    Edziomaniak

  • Members
  • 934 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zooropa

Napisano 31 sierpnia 2007 - 21:25

If God... i Staring at the sun takie fajne :>

Dołączona grafika


#15 monia_sz

monia_sz

    Użytkownik

  • Members
  • 198 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Płock

Napisano 31 sierpnia 2007 - 21:32

no wiesz, discotheque np. to raczej na noc ; )


no, że chyba w tym sensie :P

#16 ALICE

ALICE

    Boomerang

  • Members
  • 744 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Kwidzyn

Napisano 31 sierpnia 2007 - 21:37

ja głownie muzyki słucham w domu, w dzień głośno na wieży bądź w kompie, a wieczorem na słuchawkach coś spokojnego, lubię też słuchać muzyki spacerując i przedewszystkim też wtedy jak gdzieś jadę samochodem ;)

#17 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 31 sierpnia 2007 - 21:46

Za Chiny Ludowe nie mogę pojąć jak można słuchać muzy np. z odtwarzacza mp3 i coś czytać. Podzielność uwagi nic tu nie ma do znaczenia.

Długie podróże PKP z muzyką.

#18 Michał

Michał

    Edziomaniak

  • Members
  • 934 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zooropa

Napisano 31 sierpnia 2007 - 21:56

Za Chiny Ludowe nie mogę pojąć jak można słuchać muzy np. z odtwarzacza mp3 i coś czytać. Podzielność uwagi nic tu nie ma do znaczenia.

Długie podróże PKP z muzyką.

Tez nie wiem ;) Mi sluchajac muzki z mp3 na jedno ucho a na drugie z kims gadajac jest sie trudno skoncentrowac

Dołączona grafika


#19 Guest_MacPhisto18_*

Guest_MacPhisto18_*
  • Guests

Napisano 31 sierpnia 2007 - 22:07

Tez nie wiem ;) Mi sluchajac muzki z mp3 na jedno ucho a na drugie z kims gadajac jest sie trudno skoncentrowac


Ja tam lubie sobie słuchać muzyki jadąc gdzieś. I nikt tu nie mowi o jechaniu z kimś, można samemu i wtedy można posłuchac na dwa ucha :D

#20 Ariena

Ariena

    Użytkownik

  • Members
  • 723 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 31 sierpnia 2007 - 22:50

W ciągu roku szkolnego prócz jazdy komunikacją miejską i niektórych spacerów, słucham mjuzik w domu. A że na kompie nie przepadam, wykańczam wieżę. W nocy lubię cicho włączyć Trójkę. Jeśli już jakaś dodatkowa czynność, to czytanie (tylko przy jazzie mogę te rzeczy robić jednocześnie bez uszczerbku na psychice) albo rysowanie. We wakacje PKP (cóż zrobić z tak pięknie rozpoczętą 7,5- godzinną podróżą?...)Skałki Twardowskiego, pomost nocą etc.



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych