Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bono o Bono


80 replies to this topic

#1 agrace

agrace

    Użytkownik

  • Members
  • 682 Postów

Napisano 19 grudnia 2006 - 20:07

Najnowszy Newsweek podaje, że w styczniu 2007 ma się ukazać tłumaczenie książki 'Bono On Bono'. W ww. numerze jest fragment wywiadu - zachęcam do lektury.

Oto link wydawnictwa Znak:
http://www.znak.com....ook.php?id=1821

#2 velvetova

velvetova

    Użytkownik

  • Members
  • 85 Postów
  • Skąd:Gliwice

Napisano 19 grudnia 2006 - 22:41

ciesze sie ogromnie! wprawdzie od pol roku mam te ksiazke po niemiecku przeczytalam 1 rozdzial i jakos nie mam czasu dokonczyc...chociaz mzoe sie upre i skoncze rpzed wydaniem wersji polskiej...
"Choć nienawiść jest bogiem i milość jest bezdzietna, a zdrada pada wszędzie: WALCZMY O ŚWIAT!!! "

#3 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 20 grudnia 2006 - 11:04

Nie czytałem tej książki, ale ten fragment z Newsweeka zapowiada bardzo ciekawą całość..

#4 evay

evay

    an accident waiting to happen

  • Moderatorzy
  • 2 213 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow

Napisano 21 grudnia 2006 - 12:32

ojej, naprawdę REWELACYJNIE!!!
kupiłam tę książkę w Pradze w maju, po angielsku. Przeczytałam całą (i chyba nie ja jedna ;pp) i muszę przyznać, że jest naprawdę rewelacyjna (można się pośmiać, gdy Bono opowiada o zabawach Adama i Sebastiana Claytonów, gdy byli jeszcze nastolatkami: biegali nadzy, jedynie ze skarpetkami na pewnych częściach ciała, wokół swojej siostry; można się wzruszyć, gdy Bono opowiada o swoim ojcu).
Wszystkim gorąco polecam!

#5 Irish

Irish

    użytkowniczka

  • Members
  • 1 574 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 21 grudnia 2006 - 18:16

Po tym fragmencie zamieszczonym na stronie wnioskuję, że zapowiada się naprawdę świetnie :wink: Już nie mogę się doczekać... byle by tylko wymyślili jakąś rozsądną cenę...

#6 aps

aps

    Użytkownik

  • Members
  • 304 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:sosnowiec / krakówek

Napisano 21 grudnia 2006 - 18:21

hmm no ja sie juz wypowiadalam... nie przeczytalam calej bo zdawalo mi sie ze momentami bono troche przynudza, ale moze sie czepiam i moze powinnam sprobowac drugi raz... nie wiem.. moze kiedys jeszcze sie zmobilizuje.


pzdr :)
Dołączona grafika

#7 BoomCha

BoomCha

    Użytkownik

  • Members
  • 215 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Mrągowo

Napisano 21 grudnia 2006 - 18:26

Już się doczekać nie mogę :wink: Ale to ostatnie pytanie w recenzji na tej stronce powinno chyba brzmieć :"Który z fanów nie wie, że Bono był po Live Aid w Etiopii- to się dowie." Bo chyba każdy wie? Chyba w Bono Święty i Grzeszny też pisali :)

#8 zewlak

zewlak

    Użytkownik

  • Members
  • 541 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 21 grudnia 2006 - 20:29

W "Walk On" też pisali o tym. Ale nie wiedziałem, ze działali tam incognito...

A książkę po ang można kupić tylko na zagranicznych stronach, czy w Polsce się ktoś tym zajął?

#9 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 21 grudnia 2006 - 20:59

W "Walk On" też pisali o tym. Ale nie wiedziałem, ze działali tam incognito...


Znacznie wcześniej, bo w "Conspiracy of Hope" też o tym wspominali.
To tak na marginesie.

#10 velvetova

velvetova

    Użytkownik

  • Members
  • 85 Postów
  • Skąd:Gliwice

Napisano 21 grudnia 2006 - 21:55

byle by tylko wymyślili jakąś rozsądną cenę...

jak kupowalam ja w sierpniu w Niemczech zaplacilam 20 euro...ale wiaodmo: tamw szystko jest drozsze :wink:
"Choć nienawiść jest bogiem i milość jest bezdzietna, a zdrada pada wszędzie: WALCZMY O ŚWIAT!!! "

#11 aps

aps

    Użytkownik

  • Members
  • 304 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:sosnowiec / krakówek

Napisano 21 grudnia 2006 - 23:36

byle by tylko wymyślili jakąś rozsądną cenę...

jak kupowalam ja w sierpniu w Niemczech zaplacilam 20 euro...ale wiaodmo: tamw szystko jest drozsze :wink:


hmm wydaje mi sie ze w polsce raczej wydawca nie bedzie sie kierowal cena zagraniczna.

a tak wogle to jakos strasznie duzo zaplacilas. ja za swoja dalam niecale 7 funtow w promocji na amazonie. dziwne... chociaz w sumie to mogloby potwierdzac ze nie nalezy przeliczac i u nas cena bedzie zupelnie niezaleznie ustalona...
Dołączona grafika

#12 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 22 grudnia 2006 - 14:37

7 funciaków w promocji - z przesyłką czy bez???

#13 velvetova

velvetova

    Użytkownik

  • Members
  • 85 Postów
  • Skąd:Gliwice

Napisano 22 grudnia 2006 - 16:14

a tak wogle to jakos strasznie duzo zaplacilas. ja za swoja dalam niecale 7 funtow w promocji na amazonie. dziwne... chociaz w sumie to mogloby potwierdzac ze nie nalezy przeliczac i u nas cena bedzie zupelnie niezaleznie ustalona...

pewnie tak..ale to niemeickie wydanie..moze sobie przy okazji policzyli juz za tlumaczenie albo cus :P
"Choć nienawiść jest bogiem i milość jest bezdzietna, a zdrada pada wszędzie: WALCZMY O ŚWIAT!!! "

#14 zewlak

zewlak

    Użytkownik

  • Members
  • 541 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 22 grudnia 2006 - 17:38

U nas sobie policzą za tłumaczenie, za transport, za cło i za szereg innych rzeczy, więc pewnie cena stanie na ok 80-100zł.

#15 komandos

komandos

    Kawał cholery!

  • Members
  • 737 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Rybnik, Śląsk

Napisano 22 grudnia 2006 - 18:40

U nas sobie policzą za tłumaczenie, za transport, za cło i za szereg innych rzeczy, więc pewnie cena stanie na ok 80-100zł.


... i znów dostaniemy 250 stron papieru toaletowego :wink:
"U2's music lifts you up. It's big enough to do that. And in this turbulent year - where Hate has hit the headlines and Hope is in the small print - we've really needed it. Needed it all over the world."

Wielka, zielona, kosmata prawda, którą każdy ma swoją i nieustannie obrabia innym.

#16 BoomCha

BoomCha

    Użytkownik

  • Members
  • 215 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Mrągowo

Napisano 22 grudnia 2006 - 19:22

:lol: :lol:

Ale oby nie, bo mam już dosyć tych "powgniatanych" w różnych miejscach kartek (od palców :D) w książkach o U2.

Szkoda, że np. w Krzyżakach na treści tak nie ma :wink:

#17 likavitos

likavitos

    Użytkownik

  • Members
  • 192 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 26 grudnia 2006 - 21:19

Czekam na ta premierę z niecierpliwością :) może wykażą się zrozumieniem i dadzą tą cenę jakąś wyobrażalną xP haha

#18 manana69

manana69

    Użytkownik

  • Members
  • 141 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27 grudnia 2006 - 13:56

Przez pół czytania tej książki myślałem, że Michka to kobieta... :? :lol:

#19 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 05 stycznia 2007 - 20:24

Premiera książki ma mieć miejsce 22 stycznia b.r.

Przeczytany dzisiaj fragment w "Teraz Rocku" jeszcze bardziej zaostrzył mój apetyt na to wydawnictwo. Naprawdę szykuję się nam rewelacyjna pozycja - inna od dostępnych dotychczas w Polsce. Wiele przemyśleń Bono i pikantnych szczegółów z jego życia i początków U2 jest bardzo intrygująca. :)

#20 likavitos

likavitos

    Użytkownik

  • Members
  • 192 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 05 stycznia 2007 - 23:13

Oj już czekam :) A kiedy to ma dokładniej wyjść?
A niestety 'teraz rock'a' nie mogłam dostać bo wszędzie niedaleko mnie wykupione :/ grr



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych