Skocz do zawartości


Zdjęcie

Najlepszy wygląd Bono


177 replies to this topic

#21 Witas

Witas

    Użytkownik

  • Members
  • 7 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 09 sierpnia 2007 - 10:57

Najładniejszy był w latach 87-90 mniej więcej. Obdartus tzw. Z resztą całe U2 wtedy było najładniejsze :D

#22 Margot

Margot

    Użytkownik

  • Members
  • 1 132 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Warszawa

Napisano 09 sierpnia 2007 - 11:02

To może wypowiem się jako przedstwiciel mniejszości kobiet w tym temacie :P

Osobiście uwazam, że Bono jest przystojny i nawet w dzisiejszych czasach, w których ( ktos już zdążył zauważyć) że 'zdziadzial' nadal zachowuje ma w sobie ten wspaniały urok osobisty:) No po prostu cos jest w tym czlowieku, że jak na niego patrze, to od razu się uśmiecham.

Najbardziej podobał mi się z wyglądu w dwóch okresach:
-w najwcześniejszych latach thz Boy i troszke wcześniej- uważam, że był ślicznym chłopcem ;)
-w latach Zoo TV- co nie mówić w stworzonym wizerunku The Fly'a wyglądał ....ahh :rolleyes:


Jesli chodzi o najgorszy okres to bezkonkurencyjnie blond płetwa na głowie :P

#23 komandos

komandos

    Kawał cholery!

  • Members
  • 737 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Rybnik, Śląsk

Napisano 09 sierpnia 2007 - 11:16

Kobieta zabierze głos.

Bono zdecydowanie najlepiej wyglądał w czasach PopMartu. Mówcie co chcecie, ale taki seksowny to nie był ani z 'blond płetwą' [@Margot -brawo za określenie! :P], ani podczas Zoo TV, ani teraz, gdy zsiwiał, ztłuszczał i ma paskudną fryzurę!

http://www.geocities...dodeu2/bono.jpg
http://www.atu2blog....ser-seattle.jpg

http://www.theage.co...__470x334,0.jpg << taką powinien nosić fryzurkę, o! Bo to 'som seks' jest!

Z garderoby Bono najmniej lubię rózową koszulę [co za paskudztwo!]. Za to w kowbojkach i kapeluszu był całkiem, całkiem. Ale ja mam skrzywienie, więc wiecie. :lol:
"U2's music lifts you up. It's big enough to do that. And in this turbulent year - where Hate has hit the headlines and Hope is in the small print - we've really needed it. Needed it all over the world."

Wielka, zielona, kosmata prawda, którą każdy ma swoją i nieustannie obrabia innym.

#24 Yasiu

Yasiu

    .

  • Members
  • 2 675 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 09 sierpnia 2007 - 11:46

Kobieta zabierze głos.

Bono zdecydowanie najlepiej wyglądał w czasach PopMartu. Mówcie co chcecie, ale taki seksowny to nie był ani z 'blond płetwą' [@Margot -brawo za określenie! :P], ani podczas Zoo TV, ani teraz, gdy zsiwiał, ztłuszczał i ma paskudną fryzurę!

http://www.geocities...dodeu2/bono.jpg
http://www.atu2blog....ser-seattle.jpg

http://www.theage.co...__470x334,0.jpg << taką powinien nosić fryzurkę, o! Bo to 'som seks' jest!


Faktycznie Bono w czasach PopMartu był modny i fajnie się prezentował, tak prosto a modnie i elegancko jednocześnie :) ale tylko we fryzurce z 1 foto, czyli krótki jeżyk, bo np ten niby-irokez [95-96] czy zupełna łysina [początek trasy] albo fryzurka której nie potrafię nazwać ale Bono ma ją na Kmarcie, podczas propmocji POPu, dla mnie we wszystkich 3 wyglądał po prostu ŹLE! Ale ten jeżyk... nawet :) Sam wyglądam trochę podobnie do gościa z 1 foto :P

#25 Marysieńka. love U2

Marysieńka. love U2

    Użytkownik

  • Members
  • 697 Postów
  • Skąd:wyspa skarbów

Napisano 09 sierpnia 2007 - 12:52

Dla mnie najbadziej rockandrollowo wyglądał w latach 87-93. Potem jeszcze nieźle było około 2002 roku.

Teraz ściął włosy, już pewnie nigdy nie zapuści i nie wygląda wg. mnie już jak rockman.

A na zdjęciach z plaży to już w ogóle jak tatusiek, który za rączkę trzyma swoja wyrośniętą córkę Penelope.
.



HEHEEE. Dobrze powiedziane. :D :D

#26 celtka

celtka

    Użytkownik

  • Members
  • 92 Postów

Napisano 10 sierpnia 2007 - 11:32

Według mnie Bono jest przystojny i nie uważam tak tylko dlatego, że jest wokalistą mojego ulubionego zespołu. Najbardziej podobał mi się za czasów TJT i R&H, uwielbiam te jego dłuuuuuuuuugie czarne włosy, naprawdę dodają mu uroku a w połączeniu z tymi koszulami, koralikami, butami i oczywiście kapeluszami wyglądał naprawdę ślicznie (np. w teledysku Angel of Harlem) :wub: w ogóle chyba wtedy wszyscy wyglądali extra :P Podobał mi się również w teledysku do Stay, jak miał ten długi płaszcz i związane włosy. Za czasów Boy, October, War też wyglądał dobrze ale smieszyły mnie strasznie te jego włosy :D ale to wtedy było modne. Gdzieś tak od 2000 roku nie było źle ale na VT było naprawde super (w ogóle chyba dłuższe włosy mu bardziej pasują ? :huh: )

#27 Majka

Majka

    Użytkownik

  • Members
  • 154 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:prawie Poznań

Napisano 10 sierpnia 2007 - 12:45

Mnie się Bono najbardziej podoba na teledyskach do WOWY i I still..., choć w tych czasach nosił ohydne ciuchy! Jak oglądam R&H DVD to aż mnie odrzuca ;) Ale w sumie i tak wtedy najfajniej wyglądał :D Ogólnie wolałam go w długich włosach, zgadzam się z Celtką, że bardziej mu pasują. Teraz wygląda jakoś tak mizernie i staro. Mógłby trochę schudnąć :P
O.K. Edge, play the blues!

#28 Haftung Bejbe:P

Haftung Bejbe:P

    Użytkownik

  • Members
  • 431 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Poznań (jeszcze;p)

Napisano 10 sierpnia 2007 - 14:45

Według mnie Bono najlepiej wyglądał gdzieśw okolicach Joshua Tree i Rattle and Hum ;) . zgadzamsie, że mu najlepiej w długich włosach, ale może tak sądzę gdyż mi tylko podobaja się faceci w długich włosach :rolleyes: . Jeszcze czasy Boy, byli wtedy słodziudcy, szczególnie Bono;)
we can be heroes...just for one day

#29 monia_sz

monia_sz

    Użytkownik

  • Members
  • 198 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Płock

Napisano 10 sierpnia 2007 - 17:06

Bono to ładny facet i ma w sobie mnóstwo uroku. najlepiej wyglądał w czasach Joshua Tree i Rattle and Hum. podczas Unforgettable Fire miał trochę beznadziejne włosy (chociaż w teledysku do Pride i tak świetnie wygląda, tak samo jak na Red Rock... mój stary też wtedy nosił takie włosy;) w czasie Popmartu było chyba najgorzej. tez wolę, jak ma długie włosy:) ogólnie wolę te wcześniejsze lata, bo jakoś ma tak w sobie więcej życia:)

#30 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 10 sierpnia 2007 - 18:06

Jak dla mnie Elevation Tour, do 2002 r. / Electrical Storm te sprawy ;-)

#31 Lmollu

Lmollu

    Użytkownik

  • Members
  • 1 003 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gliwice

Napisano 10 sierpnia 2007 - 18:14

Co do najlepszego wyglądu to już zabrałem głos wcześniej, teraz przypomniało mi się, kiedy Bono, moim zdaniem, wyglądał najobleśniej - na koncercie Pavarotti&Friends, kiedy wykonywał z Edge'm "Miss Sarajevo":

http://www.u2tour.de...iends_1995.html

Wygląda tu dla mnie jak stary irlandzki marynarz niestroniący od whisky :D

#32 likavitos

likavitos

    Użytkownik

  • Members
  • 192 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 10 sierpnia 2007 - 21:38

-Zdecydowanie najprzystojniejszy był za czasów TJT i R&H (ach te teledyski do 'I still.." i 'Desire' :P ) Podobały mi się zwłaszcza te nierzucające się w oczy ubrania i długie włosy..
-ZooTv to również było coś, ten seksapil ;)
-Nie mogę też nie wspomnieć o okresie War..może i fryzura obciachowa, ale i tak miał w sobie to coś.
-No i oczywiście 2004, czyli okres wydania 'How to dismantle..' też był dla niego dobry..

Teraz musimy mieć nadzieję, że zabierze się za siebie i wróci do formy ;)

#33 Guest_MacPhisto18_*

Guest_MacPhisto18_*
  • Guests

Napisano 12 sierpnia 2007 - 21:30

Co do najlepszego wyglądu to już zabrałem głos wcześniej, teraz przypomniało mi się, kiedy Bono, moim zdaniem, wyglądał najobleśniej - na koncercie Pavarotti&Friends, kiedy wykonywał z Edge'm "Miss Sarajevo":

http://www.u2tour.de...iends_1995.html

Wygląda tu dla mnie jak stary irlandzki marynarz niestroniący od whisky :D


The Edge wyglądał tak samo źle, jak jakiś turecki emigrant :D
No ale nic nie przebije wyglądu Bono na koncercie z Pavarottim... masakra <_<

#34 TUFKAK_U2

TUFKAK_U2

    BejsmenT

  • Members
  • 2 607 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:There is no place like home ;)

Napisano 12 sierpnia 2007 - 22:34

Moja chrzestna, po przeczytaniu wywiadu z Bono chyba w Sukcesie, uznała, że Bono jest jak wino. Im starszy tym lepszy. Chyba się zgadzam, kiedyś chyba stylisty nie miał, teraz widać, że ma i wie w czym mu najlepiej. Dziewczyny, żeby każda z nas będąc w średnim wieku miała chłopa tak wyglądającego jak Bono teraz! :D

Ogólnie Bono z urody jest oryginalny i jest przystojny. Szkoda tylko, że jest taki niski :/


Masz rację Bono teraz o wiele lepiej wygląda niz kiedyś. Wiadomo lata robią swoje i najlepiej wyglądał w czasie Joshua Tree (i nie mówię tu o ubraniach, które były niegodne wielkich rockmanów). Natomiast styl Bono jest oryginalny i bardzo mi się podoba (od mniej więcej 2000 roku lansuje swój własny style) i prawda Bono jest przystojny. A że jest niski no cóż ja też jestem niski (165 cm co mnie bardzo martwi ale myslę, że jeszcze choć trochę podskoczę, w końcu dopiero albo aż 17 pyknie w grudniu :P ) a mam opinie największego przystojniaka w klasie i na brak zainteresowania ze strony dziewczyn nie narzekam ;) . :P

#35 Marysieńka. love U2

Marysieńka. love U2

    Użytkownik

  • Members
  • 697 Postów
  • Skąd:wyspa skarbów

Napisano 14 sierpnia 2007 - 15:18

Kupiłam sobie Zoo Tv Sydney i muszę wam powiedzieć ze Bono podczas Zoo Tv też wyglądał całkiej nieżle.
Tylko ze na włosach miał zdecydowanie za dużo żelu. Takie troche pobklejane włosy. Ale ogólnie było
cool. :rolleyes:

#36 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 14 sierpnia 2007 - 16:57

Kupiłam sobie Zoo Tv Sydney i muszę wam powiedzieć ze Bono podczas Zoo Tv też wyglądał całkiej nieżle.
Tylko ze na włosach miał zdecydowanie za dużo żelu. Takie troche pobklejane włosy. Ale ogólnie było
cool. :rolleyes:


A to nie był pot? ;-)

#37 Guest_u2megafan_*

Guest_u2megafan_*
  • Guests

Napisano 14 sierpnia 2007 - 19:12

Wiadomo lata robią swoje i najlepiej wyglądał w czasie Joshua Tree (i nie mówię tu o ubraniach, które były niegodne wielkich rockmanów).

Tak, przyznam, że świetnie wyglądał, zresztą pozostali członkowie także w tych latach chyba najalepiej wyglądali. B)

#38 ALICE

ALICE

    Boomerang

  • Members
  • 744 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Kwidzyn

Napisano 26 sierpnia 2007 - 17:46

on według mnie najlepiej wyglądał w czasach AB (The Fly...;)) choć i w czasach ATYCLB jego wygląd był nic nie gorszy, w zasadzie nawet tak samo super, ogólnie rzecz biorąc czasy kiedy miał czarne włosy były według mnie the best :> szkoda ze nadal tak nie wygląda...

#39 Scarlet

Scarlet

    Użytkownik

  • Members
  • 204 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Lublin

Napisano 03 października 2007 - 08:40

KLIK

#40 Sheaks

Sheaks

    Użytkownik

  • Members
  • 2 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Obecnie Z Domu Hewson

Napisano 06 listopada 2007 - 20:49

Achtung Baby, Zooropa, Pop.

Faktem jest, że starzenie jest naturalnym procesem. Ale trzeba przyznać, że Paweł Dawid się trochę "posunął" xD. Jednak 47 lat robi swoje ;)



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych