Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bono i Edge wspomogą Toma Jonesa.


52 replies to this topic

#21 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 21 sierpnia 2007 - 15:48

Nie widzę żadnego problemu w tej współpracy z Jonesem. Uważam podobnie jak Johnny, że chłopaki pewnie skorzystają z jakiegoś już wcześniej stworzonego kawałka, który nie nadawał się do wydania pod szyldem U2.

W obecnej chwilli nie widzę również powodów, aby zarzucać Bono brak skupienia się na pracy nad nowym albumem. W ostatnich miesiącach przycichło o akcjach społecznych Bono. Nawet "wakacyjny" pobyt w St Tropez nie wyklucza tego, że zespół w tym czasie ciągle nagrywa. St Tropez leży przecież niedaleko od Eze, gdzie pewnie częściowo nowy album powstaje.
Dołączona grafika

#22 Guest_u2megafan_*

Guest_u2megafan_*
  • Guests

Napisano 21 sierpnia 2007 - 16:38

Hej a sesje w Dublinie czy w Fez czy w końcu współpraca z Tomem Jonesem to nie tworzenie muzyki (znalazł na to czas ;) )?? Pokręciło ci się wszystko chłopie... ;)

Jesteś niepoprawny. Ja mówię o tworzeniu muzyki U2, schodzisz na inną drogę, tworzysz jakiś wątek, który jest nie na miejscu.
Tobie sie coś pokręciło.
Tak jak Max wspomniał, sesja w Dublinie nic wielkiego nie oznacza. Mogą nagrywać, ale płyty w tym roku się nie doczekamy(hipotetycznie i praktycznie)-to tylko taki przykład. I nie wyjeżdżaj mi tu o tworzeniu muzyki z Tomem Jonesem bo dla mnie nie ma ona najmniejszego znaczenia. Niech skupia się na swojej muzyce.

#23 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 21 sierpnia 2007 - 16:49

Musimy się pogodzić z tym, że zespół tak naprawdę nic nie musi i nie powinien.

Tak mi się przy okazji przypomniało, że mieliśmy już w przeszłości bardzo podobną sytuację. Oto w listopadzie 1995r. oficjalnej premiery doczekał się utwór Goldeneye, napisany przez Bono i Edge'a do filmu o Bondzie, który wykonała Tina Turner. Singiel z tym kawałkiem został wydany dokładnie w tym samym dniu w którym światową premierę miał album Ogrinal Soundtracks Passengersów. Świadczy to o tym, że stworzenie jakiegoś "pobocznego" utworu może nie mieć żadnego wpływu na pracę nad albumem.
Dołączona grafika

#24 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 21 sierpnia 2007 - 17:25

Tak naprawdę to właśnie podczas pracy nad albumem powstaje najwięcej utworów - sam Larry mówił, że mają ich już kilkadziesiąt. Być może właśnie jeden z nich dostanie Tom Jones, zatem w tym przypadku również nie przeszkadza to w żaden sposób w nagrywaniu płyty.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#25 TUFKAK_U2

TUFKAK_U2

    BejsmenT

  • Members
  • 2 607 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:There is no place like home ;)

Napisano 21 sierpnia 2007 - 19:47

Jesteś niepoprawny. Ja mówię o tworzeniu muzyki U2, schodzisz na inną drogę, tworzysz jakiś wątek, który jest nie na miejscu.
Tobie sie coś pokręciło.
Tak jak Max wspomniał, sesja w Dublinie nic wielkiego nie oznacza. Mogą nagrywać, ale płyty w tym roku się nie doczekamy(hipotetycznie i praktycznie)-to tylko taki przykład. I nie wyjeżdżaj mi tu o tworzeniu muzyki z Tomem Jonesem bo dla mnie nie ma ona najmniejszego znaczenia. Niech skupia się na swojej muzyce.


Se możesz :P Poza tym to jego sprawa co robi, napisz do niego list to może cię posłucha hahaha :lol: Przecież zespół doczekał się już czasów że może wydawać płytę kiedy mu się żyw nie podoba. Więc nie wiem co ci to pomoże. Może i sesja w Dublinie nic nie oznacza ale wiadomo jedno coś działają. OK dla ciebie może nie ma, dla innych może mieć...

P.S. Zgadzam się w 150 % z Atomic Mario. :)

#26 Guest_u2megafan_*

Guest_u2megafan_*
  • Guests

Napisano 21 sierpnia 2007 - 19:59

P.S. Zgadzam się w 150 % z Atomic Mario. :)

A ja z Maxem w 100%(bo tyle jest wystarczająco) B)

#27 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 21 sierpnia 2007 - 20:13

skończe z tymi podjazdami do siebie, póki jeszcze nie zaczęliście bo jeszcze się źle skończy
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List

#28 TUFKAK_U2

TUFKAK_U2

    BejsmenT

  • Members
  • 2 607 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:There is no place like home ;)

Napisano 21 sierpnia 2007 - 22:27

skończe z tymi podjazdami do siebie, póki jeszcze nie zaczęliście bo jeszcze się źle skończy


Dzięki ale ja nie zamierzam się kłócić na prawdę. ;) Zmieniłem swoje postępowanie. Mam inne patenty na takie ataki :lol:

#29 Guest_u2megafan_*

Guest_u2megafan_*
  • Guests

Napisano 22 sierpnia 2007 - 09:40

Dzięki ale ja nie zamierzam się kłócić na prawdę. ;) Zmieniłem swoje postępowanie. Mam inne patenty na takie ataki :lol:

Ja też nie zamierzam się kłócić. uważam, że poprostu się nie rozumiemy i stąd te niejasności. B)

#30 TUFKAK_U2

TUFKAK_U2

    BejsmenT

  • Members
  • 2 607 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:There is no place like home ;)

Napisano 22 sierpnia 2007 - 09:44

Wiesz to proste. strasznie narwany jesteś. Co ci da lamentowanie niech sie wezmą do roboty bo ja chce mieć ich album. Kurde człowieku nagrają będziesz go miał... i tak co 4 lata wychodzi nowy jeśli jesteś długoletnim fanem powinieneś zauważyć tą zależność... ;)

#31 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 22 sierpnia 2007 - 09:51

i tak co 4 lata wychodzi nowy jeśli jesteś długoletnim fanem powinieneś zauważyć tą zależność... ;)


Tak naprawdę to w historii zespołu zdarzyło się tylko raz, aby zespół wydał dwa albumy w odstępie 4 lat (ATYCLB-HTDAAB). Oczywiście biorąc pod uwagę Orginal Soundtrack.

Te Wasze uszczypliwości stają się już bardzo męczące.
Dołączona grafika

#32 Guest_u2megafan_*

Guest_u2megafan_*
  • Guests

Napisano 22 sierpnia 2007 - 09:52

Wiesz to proste. strasznie narwany jesteś. Co ci da lamentowanie niech sie wezmą do roboty bo ja chce mieć ich album. Kurde człowieku nagrają będziesz go miał... i tak co 4 lata wychodzi nowy jeśli jesteś długoletnim fanem powinieneś zauważyć tą zależność... ;)

Narwany nie jestem, może niecierpliwy. Marzę, aby zachłysnęli się vervą z lat 80-tych. B)

#33 TUFKAK_U2

TUFKAK_U2

    BejsmenT

  • Members
  • 2 607 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:There is no place like home ;)

Napisano 22 sierpnia 2007 - 13:01

Narwany nie jestem, może niecierpliwy. Marzę, aby zachłysnęli się vervą z lat 80-tych. B)


Tak myślę, że połączenie rockowego brzmienia z płyt z lat 80 z dodatkiem nowoczesnych brzmień byłoby ciekawe. Super by było gdyby Edge powrócił do gitary takiej jak na Joshua Tree. Myślę, że Rick Rubin wyciśnie z ich co najlepsze (wystarczy zobaczyć ile wspaniałych albumów wyprodukował m.in z Red Hot Chili Peppers).

#34 Guest_u2megafan_*

Guest_u2megafan_*
  • Guests

Napisano 22 sierpnia 2007 - 14:10

Tak myślę, że połączenie rockowego brzmienia z płyt z lat 80 z dodatkiem nowoczesnych brzmień byłoby ciekawe. Super by było gdyby Edge powrócił do gitary takiej jak na Joshua Tree. Myślę, że Rick Rubin wyciśnie z ich co najlepsze (wystarczy zobaczyć ile wspaniałych albumów wyprodukował m.in z Red Hot Chili Peppers).

To fajnie myślisz... B)

#35 TUFKAK_U2

TUFKAK_U2

    BejsmenT

  • Members
  • 2 607 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:There is no place like home ;)

Napisano 22 sierpnia 2007 - 14:52

To fajnie myślisz... B)


No raczej ;) Zresztą czego chłopaki się nie dotkną zamieniają to w złoto także następna będzie super...

#36 Guest_Mrówa_*

Guest_Mrówa_*
  • Guests

Napisano 22 sierpnia 2007 - 14:56

Zresztą czego chłopaki się nie dotkną zamieniają to w złoto




Zabawne że są jeszcze na świecie ludzie którzy uważają, że ostatnie wyczyny U2 są w porządku, a nawet w niektórych przypadkach jak ten powyżej- super hiper zajefajne.

#37 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 22 sierpnia 2007 - 15:13

Zabawne że są jeszcze na świecie ludzie którzy uważają, że ostatnie wyczyny U2 są w porządku, a nawet w niektórych przypadkach jak ten powyżej- super hiper zajefajne.


Ja także do nich należę. Choć jednak poprzednie ich dokonania były zajefajniejsze.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#38 Guest_Mrówa_*

Guest_Mrówa_*
  • Guests

Napisano 22 sierpnia 2007 - 15:19

Ja także do nich należę. Choć jednak poprzednie ich dokonania były zajefajniejsze.





Bombka?
U218?
Zaangażowanie w inne projekty?
Zaangażowanie w politykę?
Koncerty na których bono jest w garniturze?


To to już przesada.

#39 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 22 sierpnia 2007 - 15:27

Bombka?


Dolne rejony w dyskografii U2, ale i tak płyta roku 2004.

U218?


To tylko składanka.. zawierająca dwa doskonałe nowe single, i jeszcze lepsze DVD z Mediolanu.

Zaangażowanie w inne projekty?


Najczęściej owocne.

Zaangażowanie w politykę?


W 99% popieram.

Koncerty na których bono jest w garniturze?


Które ?
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#40 Guest_Mrówa_*

Guest_Mrówa_*
  • Guests

Napisano 22 sierpnia 2007 - 15:31

Dolne rejony w dyskografii U2, ale i tak płyta roku 2004.


Kiepski rocznik.





To tylko składanka.. zawierająca dwa doskonałe nowe single, i jeszcze lepsze DVD z Mediolanu.



no, KOLEJNA składanka, zawierająca jeden dobry nowy utwór, i jeszcze ucięte DVD z Mediolanu.




najczęściej owocne.


no ok, pytanie tylko, czy potrzebne?



Które ?


Honolulu w sumie, tzn. cos co wygląda jak garnitur;)
Ale ogólnie samo chodzenie na spotkania z jakimiś japońskimi politykami w garniturze tak jak to bono robi to już przesada.



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych