Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bono i Edge wspomogą Toma Jonesa.


52 replies to this topic

#1 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 19 lipca 2007 - 08:49

Bono i The Edge mają wesprzeć Toma Jonesa na jego nowym albumie. Na kolejną płytę Toma ma trafić jeden utwór stworzony wspólnie przez Bono i The Egde'a. Na razie brak jest szczegółów dotyczących tego albumu, w tym daty jego wydania.

Dołączona grafika

Więcej o planach Toma Jonesa:
http://weblogs.varie...tom-jones-.html
Dołączona grafika

#2 Yasiu

Yasiu

    .

  • Members
  • 2 675 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 19 lipca 2007 - 09:38

Chłopaki już z deczka przesadzają, pakują się we wszystkie projekty jakie im się zaproponuje, robią filmy, zbierają kasę a nowego albumu jak nie było tak nie ma :angry: tak samo z Mexico <_<

No ale cóż, powodzenia.

#3 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 19 lipca 2007 - 11:51

tak samo z Mexico <_<


Meksyk będzie przecież już niedługo, to pewne. A tak przy okazji - wydawanie tego DVD to nie jest "zbieranie kasy"? B)
Dołączona grafika

#4 Yasiu

Yasiu

    .

  • Members
  • 2 675 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 19 lipca 2007 - 15:57

A, kurde, dzisiaj wszystko może mnie wkurzyć :P No więc czemu mnie denerwujecie i zamiast nagrywać album pchacie się do innych :P
Co do Mexico - pierwsze wzmianki o DVD były na Bostonie [na bonusach] czyli jakieś 5-6 lat temu. czekamy już tyle że powinni rozdawać za darmo dla najwierniejszych fanów :P

#5 Marysieńka. love U2

Marysieńka. love U2

    Użytkownik

  • Members
  • 697 Postów
  • Skąd:wyspa skarbów

Napisano 19 lipca 2007 - 16:02

Mnie też denerwuje czekanie jak długo jeszcze ja chce nową płytę. Ciągle tylko by chcieli pomagać innym.

#6 Antos_11

Antos_11

    Użytkownik

  • Members
  • 3 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:klucze

Napisano 20 sierpnia 2007 - 09:23

Jak oni coś zrobi będzie najlepsze :lol: :lol:

#7 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 20 sierpnia 2007 - 10:03

Iii tam, oddadzą mu pewnie jakąś starą piosenkę, z tych co im się po szufladach walają. Zajmie to może sekundę :D
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#8 TUFKAK_U2

TUFKAK_U2

    BejsmenT

  • Members
  • 2 607 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:There is no place like home ;)

Napisano 20 sierpnia 2007 - 22:36

To świetnie że pomagają innym a jak wiemy wydawnictwa wychodzą (jezeli chodzi o nowy studyjny album) średnio co 4 lata wiec policzmy 2004 + 4= ? A nad płyta pracują czego przykładem może być spotkanie fanów z chłopakami przed studiem w Dublinie czy ich wyjazd w poszukiwaniu inspiracji do Maroka.

#9 Guest_u2megafan_*

Guest_u2megafan_*
  • Guests

Napisano 21 sierpnia 2007 - 09:56

Bono przekabacił The Edge'a. Gdyby to zależało głównie od Larrego i Adama to nowej płyty już byśmy słuchali. B)
Nic w tym złego, że będą mieli udział na płycie Jonesa, ale sam Bono zaczyna mnie troche wkurzać ostatnio.
Może martwię się o Niego na zapas, ale mógłby sie wziąć za własny zespół.

#10 TUFKAK_U2

TUFKAK_U2

    BejsmenT

  • Members
  • 2 607 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:There is no place like home ;)

Napisano 21 sierpnia 2007 - 10:21

Bono przekabacił The Edge'a. Gdyby to zależało głównie od Larrego i Adama to nowej płyty już byśmy słuchali. B)
Nic w tym złego, że będą mieli udział na płycie Jonesa, ale sam Bono zaczyna mnie troche wkurzać ostatnio.
Może martwię się o Niego na zapas, ale mógłby sie wziąć za własny zespół.


A Bono nie "bierze się za własny zespół" !? Przecież sesje nagraniowe w Dublinie czy Fez świadczą o tym, że chłopcy ostro pracują nad albumem, zresztą Larry (albo Adam nie pamiętam) powiedział, że mają mnóstwo piosenek. Więc wybiorą 9-12 najlepszych i wydadzą ten album. I pewnie tak jak poprzednie będzie wydany na jesieni 2008.

P.S. czym cię tak Bono wkurza ? ;)

#11 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 21 sierpnia 2007 - 10:50

Przecież sesje nagraniowe w Dublinie czy Fez świadczą o tym, że chłopcy ostro pracują nad albumem,



Ostro pracują to chyba za mocne słowa. Po prostu tak sobie nagrywają, bez żadnych terminów na karkach, na luzie. W międzyczasie Bono sobie jeździ po Francjach, tu, tam, pioseneczki dla Jonesa itp. więc o jakimś ostrym nagrywaniu raczej nie mówmy. Z resztą oni mniej więcej od 1997 według mnie 'ostro' nie nagrywają, tak sobie piszą na 'lajcie'.
Można też wziąć pod uwagę to, że na przykład zespół sam nagrywa a wokale później dorzucą, jak Bono już obskoczy wszystkie miejsca, wszystkie spotkania i gościnne nagrywania.

#12 TUFKAK_U2

TUFKAK_U2

    BejsmenT

  • Members
  • 2 607 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:There is no place like home ;)

Napisano 21 sierpnia 2007 - 11:46

Ostro pracują to chyba za mocne słowa. Po prostu tak sobie nagrywają, bez żadnych terminów na karkach, na luzie. W międzyczasie Bono sobie jeździ po Francjach, tu, tam, pioseneczki dla Jonesa itp. więc o jakimś ostrym nagrywaniu raczej nie mówmy. Z resztą oni mniej więcej od 1997 według mnie 'ostro' nie nagrywają, tak sobie piszą na 'lajcie'.
Można też wziąć pod uwagę to, że na przykład zespół sam nagrywa a wokale później dorzucą, jak Bono już obskoczy wszystkie miejsca, wszystkie spotkania i gościnne nagrywania.


NO może trochę przesadziłem. :P Ale przecież to dobrze że nagrywają sobie na luzie. ;) Być może i Bono później dorzuci wokale. Swoją drogą, wg. mnie jest to jego prywatna sprawa gdzie sobie jeździ i z kim współpracuje. (Przecież jak by chciał odszedłby z U2 i nagrywał solowe albumy w klimacie Passengers - tak myślę). Myślę, że na złe nie wychodzą zespołowi te wojaże Bono czy współpraca z innymi muzykami. A płytę na pewno wydadzą. (cieszmy się zę nie musimy czekać tyle czasu jak np fani GNR na Chinese Democracy już chyba z 10 rok) ;)

#13 Guest_u2megafan_*

Guest_u2megafan_*
  • Guests

Napisano 21 sierpnia 2007 - 11:47

P.S. czym cię tak Bono wkurza ? ;)

Bono powinien opuścić z tonu trochę i wziąć przykład z Larrego. Powinien choć na jakiś czas poskromić rozgłos i zażyć trochę skromności. Larry jest w tym temacie mistrzem, więc Bono ma się od kogo uczyć. B)

#14 TUFKAK_U2

TUFKAK_U2

    BejsmenT

  • Members
  • 2 607 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:There is no place like home ;)

Napisano 21 sierpnia 2007 - 12:20

No cóż Bono jest frontmanem więc nieuniknionym jest, że go media przyłapią gdzieś we Francji czy podczas innych wydarzeń w których Bono bierze udział.
P.S. Jak by się wycofał to przecież mógłby chyba też stracić szanse na zmniejszanie długów 3 świata. Wg. mnie to jest tak - założył wiele fundacji ONE, make Poverty History czy Red. Musi je promować swoją osobą i to nie jest pogoń za sławą gdyż ta sława daje mu możliwość zdobywania funduszy na Afrykę. Oczywiście mógłby się nie pchać we wszystkie projekty itd. no ale nic na to nie poradzimy. Jego kariera...

#15 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 21 sierpnia 2007 - 13:03

Jaki sens miałby zespół z 4 skromnymi muzykami? Gdzie tu różnorodność?

#16 Guest_u2megafan_*

Guest_u2megafan_*
  • Guests

Napisano 21 sierpnia 2007 - 14:41

Jaki sens miałby zespół z 4 skromnymi muzykami? Gdzie tu różnorodność?

Nie miałem tego na myśli. Zresztą U2 i tak jest różnorodne.
Bono nie ma się stać taki jak Larry, ale powinien kontrolować swoje publiczne życie i znaleźć czas na tworzenie muzyki. B)

#17 TUFKAK_U2

TUFKAK_U2

    BejsmenT

  • Members
  • 2 607 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:There is no place like home ;)

Napisano 21 sierpnia 2007 - 14:59

Nie miałem tego na myśli. Zresztą U2 i tak jest różnorodne.
Bono nie ma się stać taki jak Larry, ale powinien kontrolować swoje publiczne życie i znaleźć czas na tworzenie muzyki. B)


Hej a sesje w Dublinie czy w Fez czy w końcu współpraca z Tomem Jonesem to nie tworzenie muzyki (znalazł na to czas ;) )?? Pokręciło ci się wszystko chłopie... ;)

#18 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 21 sierpnia 2007 - 15:12

Hej a sesje w Dublinie czy w Fez czy w końcu współpraca z Tomem Jonesem to nie tworzenie muzyki (znalazł na to czas ;) )?? Pokręciło ci się wszystko chłopie... ;)



Ja dziękuję za takie 'znalezienie czasu' między studiem nagraniowym, plażowaniem i jazdą do T. Jonesa.
Nagrywam płytę, zamykam się w studiu i do widzenia. Dostępny jestem po nagraniu albumu.
Z resztą taka sama sytuacja była przy nagrywaniu ATYCLB, gdzie cały zespół był lekko poirytowany i zdenerwowany na Bono, który podobnie jak teraz przemieszczał się od lotniska do lotniska.

Ale jak kiedyś powiedział C. Martin, najbardziej lubi w U2 to, że jeden sobie skoczy na wakacje ponurkować a reszta cierpliwie na niego czeka.
Ja niestety czegoś takiego nie toleruję:P

#19 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 21 sierpnia 2007 - 15:19

jazdą do T. Jonesa.


A kto mówi o jakiejś jeździe ? Mamy XXI wiek.. trochę się zgadzam z ideą zamknięcia w studiu, ale nie róbcie sprawy akurat z tego - wyciągnięcie nagrania z szuflady, przesłanie gdzie trzeba, spisanie umowy - by to zrobić ani Bono ani Edge nie musieli zapewne nawet kiwnąć palcem. A jeśli już, to akurat nie Bono, a prędzej Edge właśnie - w notce pisze coś o jego " guitar work ". Z tym, że to też mogło być już dawno zrobione, i leżeć w szufladzie.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#20 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 21 sierpnia 2007 - 15:31

A kto mówi o jakiejś jeździe ? Mamy XXI wiek..


Użyłem tego sformułowania jako przenośni - chodziło głównie o zajmowanie się innymi rzeczami a nie nagrywaniem.



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych