Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chorzów - dziś mijają dwa lata !


57 replies to this topic

#41 monia_sz

monia_sz

    Użytkownik

  • Members
  • 198 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Płock

Napisano 05 lipca 2007 - 18:11

a ja siedziałam w domu i rozpaczałam, że mnie tam nie ma <_< nawet moja nauczycielka pojechała, więc ją później molestowałam o relację i zdjęcia :D

#42 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 05 lipca 2007 - 18:50

Z tego co czytam, to on wystarczająco juz zrażonym jest. Szczerze to nie rozumiem postawy takich ludzi.


Raczej pewne jest, że facet ma wejścia w ekipie technicznej zespołu i dlatego ma dostęp do takich rarytasów. Z jeden strony pewnie z uwagi na swoje źródło nie chce aby te bootlegi trafiły do powszechnego obiegu, a z drugiej ma mocne argumenty w zdobywaniu kolejnych pereł w drodze wymiany. Taka sytuacja bardzo mi się nie podoba.
Dołączona grafika

#43 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 05 lipca 2007 - 18:53

jak to się mówi, jaki ten świat (i open'er) mały ;) :P


Hm, ano :)
A w sumie się zastanawiałem czy gdzieś jesteś, gdzie, nawet chciałem numer telefnu wysępić, ale nikt nie miał kogo pytałem, coby się spotkać jakoś. Może innym razem :)

A przed tym Heinekenowym namiotem to było raczej wieczorem/nocą czy w dzień, koło południa? Bo jeśli w dzień, to stałem pewnie z jakimś gościem i to była niedziela. I jakieś takie dziewczyny mi się kojarzą.. :)

Wracając.

O tej porze było już chyba po Killers'ach, a po scenie chodzili techniczy i brat niejakiego PWO złapał kostkę Edge'a rzuconą przez Dallasa. Ależ zazdrościłem ;]

#44 manana69

manana69

    Użytkownik

  • Members
  • 141 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 05 lipca 2007 - 19:23

O której zaczął dokładnie zaczął się koncert? Żeby był klimat chcę sobie włączyć dokładnie o tej godzinie :D

21:17, a może 21:47? :huh:
You & Me when I'm still talkin' 'bout the end of the world

#45 evay

evay

    an accident waiting to happen

  • Moderatorzy
  • 2 213 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow

Napisano 05 lipca 2007 - 19:26

A nie 21.07?

#46 geronimo

geronimo

    Użytkownik

  • Members
  • 70 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Bielsko-Biała

Napisano 05 lipca 2007 - 20:12

Jak to możliwe, że 2 lata minęły jak chwila a ponad 2 godziny koncertu trwają nadal w naszych żywych wspomnieniach?

Kto wie, kiedy przyjdzie nam znowu odliczać miesiące, tygodnie, dni i godziny do kolejnego koncertu U2 w Polsce?

Oby jak najszybciej.


Multicam Bartka doskonale uzupełnia wspomnienia i osładza oczekiwanie na kolejny Tour U2.

2 lata temu o tej porze wszystko zmierzało do nieuchronnego i wyczekiwanego początku!

#47 morfeusz

morfeusz

    Użytkownik

  • Members
  • 1 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 05 lipca 2007 - 20:34

jak na moje 21.10 ale moze sie myle a wspomniał juz ktos te najtańsze worki na smieci po dychu?

#48 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Napisano 05 lipca 2007 - 20:38

05.07.2007
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#49 bob

bob

    Użytkownik

  • Members
  • 717 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 05 lipca 2007 - 20:56

fajne fotki Depe:)fajnie znów zobaczyć pare znajomych twarzy ;)

#50 Guest_Panna Anna_*

Guest_Panna Anna_*
  • Guests

Napisano 05 lipca 2007 - 21:21

05.07.2007

Dołączona grafika

phi, my se tu oglądamy zwierzątka, a ten bezczelnie robi taką fote :P

#51 Guest_Mrówa_*

Guest_Mrówa_*
  • Guests

Napisano 05 lipca 2007 - 21:25

phi, my se tu oglądamy zwierzątka



Już chciałem napisać "Biedne zwierzątka" ale ugryzłem się w język...tfu w palce :P


No jakoś teraz o tej porze grali zapewne Prajd albo Łer de strits haw noł nejm no nie?

#52 Guest_Panna Anna_*

Guest_Panna Anna_*
  • Guests

Napisano 05 lipca 2007 - 21:45

Dołączona grafika
Dołączona grafika Dołączona grafika
Dołączona grafika

dalej 5.07.2007

#53 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 05 lipca 2007 - 22:34

Planowo koncert miał się zacząć o 21:15, U2 wyszli na scenę, wg mojego zegarka, o minutę wcześniej, Tego akurat nie zapomnę do końca życia.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#54 anchois

anchois

    Użytkownik

  • Members
  • 399 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 06 lipca 2007 - 00:08

Hm, ano :)
A w sumie się zastanawiałem czy gdzieś jesteś, gdzie, nawet chciałem numer telefnu wysępić, ale nikt nie miał kogo pytałem, coby się spotkać jakoś. Może innym razem :)

A przed tym Heinekenowym namiotem to było raczej wieczorem/nocą czy w dzień, koło południa? Bo jeśli w dzień, to stałem pewnie z jakimś gościem i to była niedziela. I jakieś takie dziewczyny mi się kojarzą.. :)


z telefonem to u mnie akurat było kiepsko, bo spisałam sobie numer, na wszelki wypadek, gdy podałeś go w topiku heinekenowym, ale telefon wysiadł mi już w piątek, a kolejka do punktu ładowania była baaardzo długa. ;)

a przed namiotem było na pewno koło południa, ale nie wiem czy w sobotę czy w niedzielę. ale w celu identyfikacji: ja raczej nie mam żadnych znaków szczególnych, ale moja koleżanka ma jadowicie czerwone/rude włosy. może kojarzysz B) ;)

swoją drogą, trzeba mieć naprawdę pecha: okazało się też, że przez pewien czas widziałam też Weronikę, czego nie byłam wtedy świadoma.
<_<


EOT

godz. 1.07: nocujemy z ojcem gdzieś w samochodzie na parkingu na trasie Katowice - Zielona Góra, w radiu kaseta 'War'.

#55 corso

corso

    Użytkownik

  • Members
  • 3 831 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Black Diamond Bay

Napisano 06 lipca 2007 - 00:22

Dziękuję wszystkim za rocznicowe sms-y, telefony.
Najfajniejszą rzeczą z pamietnego 5.07. było to, że tylu ciekawych ludzi dzięki niemu poznałem, nawet nie sam występ.
Pozdrawiam i do zobaczenia na zlotach.
:)

#56 Kłapouchy

Kłapouchy

    Iga

  • Members
  • 1 763 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:nie z Poznania

Napisano 06 lipca 2007 - 08:53

Tak sobie czytam dzisiaj (no cos ostatnio troche ze wszystkim sie spozniam) i Wam wszystkim tak bardzo zazdroszcze... Dwa lata i jeden dzien temu to siedzialam w domu na na fotelu w mieszkaniu przed TV i sie wkurzalam na wszystkich, ze tam sa, a ja musze tkwic w domu bo niestety znow zdrowie zawiodlo :D :P :)

last blog fb

 

 


#57 evay

evay

    an accident waiting to happen

  • Moderatorzy
  • 2 213 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow

Napisano 06 lipca 2007 - 09:10

Ja też bardzo dziękuję za smsy ;*
Cóż, szóstego lipca o tej porze siedziałam w łóżku słuchając mojego nagrania. tydzien poza swiatem

#58 Marysieńka. love U2

Marysieńka. love U2

    Użytkownik

  • Members
  • 697 Postów
  • Skąd:wyspa skarbów

Napisano 09 lipca 2007 - 17:32

Nie było mnie w Chorzowie. :( równo p 21 włączyłam sobie płytkę HTDAB i o 22 włączyłam na Panoramę.
Jak dali relacje z koncertu o mały włos się nie rozpłakałam ze mnie tam nie ma. Starałam sobie to wszystko
wyobrazić co się tam dziaje ale jakoś nie mogłam miałam mętlik w głowieee. :mellow:



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych