Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chorzów - dziś mijają dwa lata !


57 replies to this topic

#21 Margot

Margot

    Użytkownik

  • Members
  • 1 132 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Warszawa

Napisano 05 lipca 2007 - 13:02

Ludzie jak czytam wasze posty to taki mnie żal i gniew bierze że mnie tam nie było..... (argg chyba musze pójść na rower żeby się wyładować)

Nawet to oczekiwanie musiało być cudowne :rolleyes:

#22 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 05 lipca 2007 - 13:05

o 14:04 już wszyscy stali. Nieśmiałe, tradycyjne okrzyki " k*** mać/ile mamy stać ?! " nie zostały jednak podchwycone przez większość ludu :D A przejeżdżający nieopodal wóz strażacki nie uraczył nas chlustem wody :D Może to i dobrze - bo gdy jeden z fanów stojących tuż przed bramką chlusnął do tyłu wodą z butelki, na miłosierny gest odpowiedziały mu głównie gniewne okrzyki " k**** nie po biletach !! " :D
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#23 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 05 lipca 2007 - 13:31

Godzina 14.30 - nabierają tempa gorące dyskusje ludu z ochroną, które sprowadzić można do prostego dialogu:

Lud: no otwórzcie tą bramę, czemu k** nie otwieracie, co wam szkodzi otworzyć wcześniej, choćby 5 minut wcześniej, no choćby 10, ile tu k*** mamy stać ?
Ochrona: bramy otwieramy o 15, bramy otwieramy o 15, bramy otwieramy o 15, otwieramy bramy o 15, o 15 otwieramy bramy, bramy o 15 otwieramy, otwieramy o bramy 15, 15 bramy o-otwieramy ( yo yo, check it out ! ).
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#24 manana69

manana69

    Użytkownik

  • Members
  • 141 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 05 lipca 2007 - 14:01

Ja się jakoś strasznie wzruszam jak wspominam tamten dzień.
"Niewinność", bo...
..szedłem na koncert jako fan U2, ale nie taki jakim się stałem..
..nie znałem przed koncertem chyba nikogo z osób, które poznałem po koncercie i dzięki zlotom na których się tak solidaryzowaliśmy/solidaryzujemy; wspaniali ludzie; niesamowite jak muzyka nas łączy..
..styczność z bootlegami miałem wtedy ściągąjąc jakieś mp3 live Foo Fighters..
..przez co NIE MIAŁEM POJĘCIA, że będzie jakieś nagranie z koncertu, audio czy to video..
..a co za tym idzie śmieszy mnie to, że dane mi było mieć zaszczyt zmontowania Multicamu NAJLEPSZEGO koncertu na VT.

Mógłbym trochę jeszcze powymieniać, ale nie chcę Was przynudzać. Każdy przeżywa dziś tą rocznicę na swój sposób. Ja cały dzień słucham i oglądam przeróżne koncerty, a wieczorem chyba obejrzę sobie Chorzów po raz 14 687 459 789 :)

Co do soundboardu..

Chorzow (Kattowitz) Stadium Silesia Sony DAT>ECM907 +in ear monitor 05.07.2005 Sbd (IEM +DAT matrix)

...wejdźcie sobie tu: http://www.geocities...zu2/Vertigo.htm i posłuchajcie sample'a Beautiful z Wiednia. Da Wam to obraz tego jaki dźwięk ktoś trzyma w domu i dopóki nie znajdziemy czegoś równie dobrego, możemy tylko o tym pomarzyć... Nie próbujcie bombdarować gościa mailami, bo to i tak nic nie da, a można go niepotrzebnie zrazić.
Ja nie tracę nadziei i wierzę, że kiedyś zdobędziemy ten dźwięk, a wtedy Vertigo 2oo5//Live From Chorzow SE DTS 5.1 :rolleyes:

Pozdrawiam wszystkich serdecznie w tym wyjątkowym (już chyba na zawsze) dniu!
You & Me when I'm still talkin' 'bout the end of the world

#25 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 05 lipca 2007 - 14:07

Z tego co czytam, to on wystarczająco juz zrażonym jest. Szczerze to nie rozumiem postawy takich ludzi.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#26 evay

evay

    an accident waiting to happen

  • Moderatorzy
  • 2 213 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow

Napisano 05 lipca 2007 - 14:11

mwahahha, Johnny, na RHCP tez bylo "K**wa mać ile mamy stać?!" ;pp

#27 Guest_Mrówa_*

Guest_Mrówa_*
  • Guests

Napisano 05 lipca 2007 - 14:18

mwahahha, Johnny, na RHCP tez bylo "K**wa mać ile mamy stać?!" ;pp




no, najlepsze było jak ci goście to przestali śpiewać i jakieś 2 dziewczyny same to śpiewały i sie potem wszyscy z nich śmiali B)

#28 pablo

pablo

    26 lat z U2...

  • Members
  • 1 594 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Płock / Warszawa

Napisano 05 lipca 2007 - 14:40

Skoro już tak wspominamy minuta po minucie, to równo 2 lata temu, albo jeszcze się przepychałem pod bramkami z potwornym ścisku i upale ( w końcu bramę nr 7 otworzyli kilka minut po 15), albo już zająłem sobie już miejsce jakieś 20 metrów od sceny.
Mogłem bliżej, ale chciałem też widzieć efekty wizualne na telebimie. A z 5 metrów to bym widział same piksele :D








.

1. U2 * 2. Queen * 3. Metallica * 4. Marillion * 5. Pink Floyd * 6. R.Stones * 7. Iron Maiden * 8. Radiohead * 9. Deep Purple * 10. D.Mode

U2 TOP 10: The Unforgettable Fire, Exit, Luminous Times, All I Want Is You, Ultra Violet, Acrobat, The Ground Beneath Her Feet, Electrical Storm, Sometimes You Can't Make It On Your Own, Magnificent


#29 Małgosia

Małgosia

    U2 and 80's addict

  • Members
  • 1 106 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Szczecin

Napisano 05 lipca 2007 - 15:06

Nie mam zbytnio czasu, zeby opisywac, ale bylo cudownie!!! Lzy polecialy mi na One - tyle lat czekania, tyle wspomnien!

Zamiast tresci pare zdjec:


Nadchodzi burza i ulewa ;)

Dołączona grafika



Wszyscy mokna a jacy szczesliwi! Szczegolnie ja :D

Dołączona grafika



A kto chce ogladnac Berlin dwa dni pozniej, to zapraszam tutaj: ;)

http://u2.szczecin.p...a...l=12&aa=dod

EDIT: A jednak mam jeszcze troche czasu, to pare urwanych mysli napisze

pamietam dwie ekipy ze szczecina w pociagu..dwa przedzialy..jeden dla starszakow i jeden dla mlodszakow.. ;) ten dla starszakow bardziej szalal, mimo ze srednia wieku wynosila ok. 35 lat (ja troche zanizylam, hehe) :lol:
pamietam wyczekiwanie na chodniku przed stadionem gdy zar lal sie z nieba.. pamietam kolege Biesiade w fajnym kapelusiku, z ktorym zrobilismy okrazenie wokol stadionu.. :) pamietam dretwych ludzi wokol mnie na trybunie w czasie Killersow.. :D pamietam to uczucie spelnienia gdy wyszlo U2.. odnajdywanie wspoltowarzyszy po koncercie... szukanie klubu z after party z mapa w reku, bo reszta starszakow nie byla w stanie tego zrobic (wcale nie ze zmeczenia, nie pije sie tyle piwa :P ).. slynne after party z jedna plyta U2 - How to dismantle i to puszczona po naleganiach... :rolleyes:
i powrot.. przedzial tryskal szczesciem i zmeczeniem.. :)
to tyle

http://www.u2.szczecin.pl


#30 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 05 lipca 2007 - 15:30

Skąd ludzie zdobywają nagrania z soundboardu?

#31 anchois

anchois

    Użytkownik

  • Members
  • 399 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 05 lipca 2007 - 15:34

to już 2 lata? ale ten czas leci... :o

16.32 - wtedy już chyba siedziałam pod sceną i czekałam, czekałam, czekałam....

z tej okazji: 'NYD' u mnie w głosnikach :D

#32 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 05 lipca 2007 - 15:37

Skąd ludzie zdobywają nagrania z soundboardu?


Właściwe pytanie brzmi - dlaczego ludzie nie chcą się nimi dzielić ??
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#33 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 05 lipca 2007 - 15:37

Skąd ludzie zdobywają nagrania z soundboardu?


Właściwe pytanie brzmi - dlaczego ludzie nie chcą się nimi dzielić ??

Godzina 16.37 - smażymy się obok lewej słuchawki :D
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#34 //biesiada//

//biesiada//

    Użytkownik

  • Members
  • 293 Postów
  • Skąd://Rybnik//

Napisano 05 lipca 2007 - 15:54

Wiem, że to jeszcze nie ta pora, bo zdjęcie zrobiono po koncercie, ale później mnie tu nie będzie :)


ten w fajnym kapelusiku to ja :) biesiada :)

Dołączona grafika

#35 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 05 lipca 2007 - 16:11

Zacząłem pisać tego posta o 15:14. O tej porze się wkurwiłem bo mnie cofnęli żebym wymienił bilet, przez co wszedłem prawie godzine później. Ale i tak się spotkaliśmy w tej samej grupie potem :)

Byłem tam od 5:00 rano z Agnieszką Nenril, Pawłem Bad'em, Anią_U2_F i dwiema dziewczynami spotkanymi w pociągu, Ewą i Eweliną jeśli dobrze kojarzę. Potem się to jakoś zmieniło, gdy przyszedł Johnny z siostrą i Kwiatem Paproci i Panną Anną. Śpiewaliśmy jeszcze Irish Drinking Songs i cośtam innego, a ja się lansiłem w mojej ulubionej koszuli i okropnych lenonkach. W końcu zrobiło się zbyt gorąco i założyłem koszule na głowę jako turban i wtedy.. o tej 15:15 gdy mnie cofnięto reportej wyobrczej zrobił mi to oto słynne czy też nie słynne, ale okropne, zdjęcie:

http://www.flickr.co...acr88/27176781/

A teraz chyba stałem prawie mdlejąc i czekając na cokolwiek..

#36 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 05 lipca 2007 - 16:19

Teraz to już chyba czekaliśmy na Magiczne Numerki, choć za cholerę nie mogę sobie przypomnieć czy wystartowały o 18:00, czy pół godziny później.. a propos, jesli ktoś mógłby jeszcze raz udostępnić nagrania obu supportów, byłbym dozgonnie wdzięczny..
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#37 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 05 lipca 2007 - 16:28

Pamiętam to śledzenie wszystkich serwisów internetowych, TVP2, Polsat...aj


Znam ten ból
Od rana przed Tv, na szczęście było tvn24, potem szybko po gazetke wyborczą i znowu przed TV
i tak cały dzień
W wieczornym wydaniu Panoramy był fragment koncertu,taki secik mały, ale dla mnie to wystarczyło
Miałem nastrój że mógłbym kogoś zasiekać z powodu głupiej miny :D
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List

#38 anchois

anchois

    Użytkownik

  • Members
  • 399 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 05 lipca 2007 - 16:37

http://www.flickr.co...acr88/27176781/


fakenszit.
czy tę koszulę miałeś też na Ołpenerze? :o :blink:

#39 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 05 lipca 2007 - 16:41

fakenszit.
czy tę koszulę miałeś też na Ołpenerze? :o :blink:


Miałem.
Gdzie się widzieliśmy?

#40 anchois

anchois

    Użytkownik

  • Members
  • 399 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 05 lipca 2007 - 16:48

stałeś przede mną na TCIOF przez jakiś czas. a potem, w sobotę albo niedzielę, stałam jakieś 2 metry od ciebie w namiocie z Heinekenem przed wejściem na camping. i mówiłam do koleżanki: "patrzaj, ponad 40 tys. ludzi, a już 2 razy widziałyśmy Y, 3 razy X a ten koleś obok stał przed nami na Karsach." ;)

jak to się mówi, jaki ten świat (i open'er) mały ;) :P



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych