Jump to content


Photo

Wszystko o kolejnej płycie i trasie 2020's


119 replies to this topic

#21 Yarpen

Yarpen

    Użytkownik

  • Members
  • 972 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 01 lutego 2021 - 21:01

Mają cyrograf z Live Nation, a jak wygląda ich sytuacja w wytwórni płytowej? Ktoś może ich popędzić z nagrywaniem płyty?

 

Bo też patrząc jak najbardziej praktycznie, obecna sytuacja jest dla nich idealna. Rozumiem, że nie chciało im się robić płyty w sytuacji gdy jedna płyta = 2 lata koncertowania po całym świecie. Komu by się chciało. A teraz, bez koncertów mogą wydać sobie płytę ot, tak. Jedyna taka sytuacja w karierze, gdy akt twórczy nie jest powiązany z zapie*dalaniem na tak prowincjonalnych scenach jak Polska. Na co czekają? Jak nie teraz to kiedy? 


http://sit-and-wonder.blogspot.com/

#22 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 05 lutego 2021 - 11:46

Najnowsze plotki głoszą że na 30-lecie AB zespół zorganizuje transmisje online podczas której zagra cały album.

#23 Yarpen

Yarpen

    Użytkownik

  • Members
  • 972 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 05 lutego 2021 - 17:50

W listopadzie? 

 

Bardzo w to wątpię. Jest mała, ale szansa, że do tego czasu będzie można robić już "normalne" koncerty. Więc za 9 miesięcy nikt już nie będzie czekał na jakieś "wydarzenia online".

 

Jeśli mieliby coś zrobić, to teraz, ale pewnie nie będzie im się chciało. 


http://sit-and-wonder.blogspot.com/

#24 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 05 lutego 2021 - 20:32

Ale zawsze wygodniej zagrać jeden show online i ,,odbębnić" w ten sposób rocznicę niż jechać w wielką światową trasę. Poza tym dochodzi aspekt U2 logic - oni zawsze wszystko robią na odwrót :)

#25 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 posts
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 04 maja 2021 - 22:06

Nadchodzi coś nowego:

 

Bono i Edge wzięli udział w nowym utworze DJ-a Martina Garrixa "We Are The People We’ve Been Waiting For", który będzie hymnem tegorocznych Mistrzostw Europy w nożnej. 

Oto teaser:

https://www.youtube.com/watch?v=Nt3bse6XG2w&ab_channel=MartinGarrixMashupsByNaistic

 

Miejmy nadzieję, że to nie będzie coś w stylu żenadowspółpracy z Kygo  :P



#26 Gone

Gone

    Użytkownik

  • Members
  • 1 101 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Posted 06 maja 2021 - 18:38

Szkoda, że żadnych plotek o nowym albumie brak. Eventowy kawałek z garrixem może być "nawet spoko", będzie może na letnie podróże w samochodzie (he, he), ale brakuje mi jakichkolwiek newsów czy przecieków w temacie stricte U2.
"I believe in the Kingdom Come.. Then all the colours will bleed into one, bleed into one.."

#27 Wiercioch

Wiercioch

    Użytkownik

  • Members
  • 1 027 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:generalnie to z W-cha

Posted 12 lutego 2022 - 20:56

6!

 

Takie krotkie wrzutkowanie z tłiterów i innych stron (oczywiscie wszystko prawdopodobnie, a nie na 100, czy 99%):

- pozna jesien/zima - album ze starymi utworami w nowych wersjach. Raczej akustycznie. Inne tempo, inna tonacja. Jeśli mialoby to byc jak na rocznice SBS - to szału nie będzie, ale to moje zdanie.

- 2023, raczej wczesniej, niz pozniej - nowy album; ale nie Songs Of Ascent. Producentem Bob Ezrin (cos juz moze sie nagrywac)

- trasa w drugiej polowie 23. Ale to takie gdybanie...

 

I taki edit z polowy marca...

Netflix (bez uprzedzen) kombinuje filma ala Bohemian Rhapsody/Rocketman z wiadomą czworka jako temat przewodni.

Scenarzysta wlasnie Bohemiana to ani dobrze, ani zle... ale pan znany z Lost, ostatnich Star Trekow, czy Gwiezdnych Wojen... hesus (wymawiam specjalnie po hiszpansku)... to moze byc New Year's Day krecone na Saharze.

Czekam... hmm.. waiting on the crumbs from your table... Waiting for the ship to sail, sail away... I'm still waiting I'm hangin' on... I'm waiting for you You, you set my desire... Jesus, I'm waiting here, boss...

Czy tez... hmm_2... you're an accident waiting to happen...

 

pozdro, Wiercioch


"The right to appear ridiculous is something I hold dear"

#28 Wiercioch

Wiercioch

    Użytkownik

  • Members
  • 1 027 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:generalnie to z W-cha

Posted 01 kwietnia 2022 - 18:19

6!

 

Post pod postem, no ale ile mozna sie samemu edytowac ;)

4 dni przed porazka z Meksykiem, tj. 18 listopada ma miec premiera 'nowego' albumu - czyli wspomniane stare utwory w nowych wersjach. "Songs Of Surrender" (?).

 

pozdro, Wiercioch


"The right to appear ridiculous is something I hold dear"

#29 Gone

Gone

    Użytkownik

  • Members
  • 1 101 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Posted 03 kwietnia 2022 - 11:33

Obstawiam, że 1 kwietnia. :)


"I believe in the Kingdom Come.. Then all the colours will bleed into one, bleed into one.."

#30 Wiercioch

Wiercioch

    Użytkownik

  • Members
  • 1 027 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:generalnie to z W-cha

Posted 24 lipca 2022 - 08:38

6!

 

Na shoucie star/ja juz wspomnielismy - ale moze zniknac - od listopada 2023 - ploty o trasie; na poczatek 'niby rezydencja' w Las Vegas (wiele terminow, ale nie pod rzad - w miedzyczasie cos stadionowego w reszczie hUSA i EU.

Ploty, ploty, ploty.

 

pozdro, Wiercioch


"The right to appear ridiculous is something I hold dear"

#31 star

star

    Użytkownik

  • Members
  • 651 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Posted 24 lipca 2022 - 08:43

6!

 

Na shoucie star/ja juz wspomnielismy - ale moze zniknac - od listopada 2023 - ploty o trasie; na poczatek 'niby rezydencja' w Las Vegas (wiele terminow, ale nie pod rzad - w miedzyczasie cos stadionowego w reszczie hUSA i EU.

Ploty, ploty, ploty.

 

pozdro, Wiercioch

 

Ponadto krążą ploty o płycie z nowymi aranżacjami klasycznych utworów - album miałby wyjść w tym samym terminie co nowa książka Bono


It's no secret that the stars are falling from the sky

#32 Indian Summer

Indian Summer

    Użytkownik

  • Members
  • 948 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Posted 29 lipca 2022 - 08:19

Ponadto krążą ploty o płycie z nowymi aranżacjami klasycznych utworów - album miałby wyjść w tym samym terminie co nowa książka Bono

Może dorzucą 1-2 nowe utwory B)


So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul


#33 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Posted 11 sierpnia 2022 - 21:53

Może dorzucą 1-2 nowe utwory B)

Spokojnie, spokojnie, to tylko U2. :D Płyta z fanklubu na razie sprawia im problemy (pewnie szukają tego wykonania So Cruel na żywo...). Ale jakby znalazły się jakieś 2 niepublikowane "stare" utwory z początków kariery, jakieś demówki, to już byłoby nieźle.



#34 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Posted 17 września 2022 - 15:04

Promocja autobiografii Bono już hula w najlepsze, a o płycie akustycznej cały czas cicho. Trochę niepokojące.

 

Wspomnienia-Bono.png


Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#35 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Posted 04 października 2022 - 20:25

homepromo_surrenderbooktour_2oct22.jpg

 

https://www.u2.com/n...-the-book-tour/

 

https://www.u2.com/n...-the-book-tour/

 

Ktoś będzie próbował? Nigdzie nie widziałem cen. :huh:



#36 matt

matt

    Użytkownik

  • Members
  • 996 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Konin

Posted 04 października 2022 - 20:53

Będę próbował, ale kodu do przedsprzedaży jeszcze nie mam



#37 vicryn

vicryn

    Użytkownik

  • Members
  • 244 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:pomorskie

Posted 05 października 2022 - 20:55

homepromo_surrenderbooktour_2oct22.jpg

https://www.u2.com/n...-the-book-tour/

https://www.u2.com/n...-the-book-tour/

Ktoś będzie próbował? Nigdzie nie widziałem cen. :huh:

w stanach od 50 do 250 dolcow i w zasadzie nie wiadomo na co to człowiek by się pisał… kupowanie kota w worku jak bilety na tegoroczne męskie granie. ja myśle ze lepiej zbierać kasę na tour w 2023….

#38 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Posted 05 października 2022 - 23:43

Właśnie przyszedł kod. Ale cen nadal nie widać... Podobnie jak na Depeche Mode, jutro sprzedaż rusza (pre-sale dzisiaj) i cen nie widzę. To jakiś nowy "trend"? Kupuj w ciemno? A może to będą dynamiczne ceny...

 

Tak, czy owak nie nastawiam się bardzo, ale jakby udało się wyrwać wejściówki byłoby super.

 

 

PS Może nie doczytałem, ale jak ta mini trasa ma wyglądać? Bono solo? Bono z jakimś zespołem? Bo solo to on dużo nie zagra, chyba, że będzie dużo opowiadania. :rolleyes: Coś mi się wydaje, że to wstęp do pełnej trasy na przyszły rok, chyba Muse teraz coś takiego robi.



#39 vicryn

vicryn

    Użytkownik

  • Members
  • 244 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:pomorskie

Posted 06 października 2022 - 09:06

Cena 103 euro w Berlinie mi wyskoczyła- miejsce na samym dole.

#40 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Posted 06 października 2022 - 09:16

Miałem już 2 bilety w koszyku... i error.

 

Nie da rady, taki natłok. I ciągle te głupie komunikaty, że nie mogę zostawić 1 miejsca wolnego, jak są 3 do wyboru, a ja chciałem 2.... :wacko:

 

PS Chyba 178€ na dole z przodu kosztowały. Góra jakieś 68€, ale już nie mogę sprawdzić.





Reply to this topic



  


0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users