Skocz do zawartości


Zdjęcie

Covery Marcina

muzyka gitara music cover loop cover marcin

38 replies to this topic

#1 Marcin U2

Marcin U2

    Użytkownik

  • Members
  • 470 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 30 listopada 2016 - 14:40

Witam, 

oto mój cover Pride U2, są lekkie nierówności ;), mimo to zapraszam do oceny filmu!

Pozdrawiam 

Link:

https://www.youtube.com/watch?v=69DEku8gg3k


Days off are great...

"Kiedy intelektualna część gry przeważa nad duchową, nigdy nie osiąga się sukcesów, nigdy nie dochodzi się do czegoś wielkiego"  John Frusciante


#2 Gone

Gone

    Użytkownik

  • Members
  • 1 101 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Napisano 02 grudnia 2016 - 18:20

Bardzo przyjemnie :) Super, że robisz covery tego co lubisz! :)


"I believe in the Kingdom Come.. Then all the colours will bleed into one, bleed into one.."

#3 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 02 grudnia 2016 - 23:18

Poprawny cover, nie wiem co więcej, słychać że to początki pewnej drogi i że nie masz jeszcze efektów z prawdziwego zdarzenia ale hej, Edge też nie miał jak zaczynał ;) Mieliśmy na forum użytkownika który wrzucał tu takie covery jak ten a ostatnio prowadzi band który grał na Open'erze, grywa trasy z Kamp, także wiesz.



#4 Marcin U2

Marcin U2

    Użytkownik

  • Members
  • 470 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 03 grudnia 2016 - 10:12

Bardzo przyjemnie :) Super, że robisz covery tego co lubisz! :)

Dziękuję za opinie U2 to moja muzyczna ,,miłość'' więc postaram się wrzucać jak najwięcej coverów U2 później RHCP :). Pozdrawiam :) !   

 

 

Poprawny cover, nie wiem co więcej, słychać że to początki pewnej drogi i że nie masz jeszcze efektów z prawdziwego zdarzenia ale hej, Edge też nie miał jak zaczynał ;) Mieliśmy na forum użytkownika który wrzucał tu takie covery jak ten a ostatnio prowadzi band który grał na Open'erze, grywa trasy z Kamp, także wiesz.

To prawda mam cyfrowego poda, ale przynajmniej można już na nim tworzyć coś co w miarę fajnie brzmi :). Będę się starał z całych sił aby w przyszłości grać na Open'erze i dziękuję za miły komentarz pozdrawiam :) ! 


Days off are great...

"Kiedy intelektualna część gry przeważa nad duchową, nigdy nie osiąga się sukcesów, nigdy nie dochodzi się do czegoś wielkiego"  John Frusciante


#5 OneLazyBastard

OneLazyBastard

    Użytkownik

  • Members
  • 2 874 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warschau Bloody Warschau

Napisano 03 grudnia 2016 - 10:55

nie masz jeszcze efektów z prawdziwego zdarzenia ale hej, Edge też nie miał jak zaczynał ;)

Don't start me on this shit. Używa tego samego, co najbardziej uwielbiany gitarzysta z tego forum! ;p

I ma fajną gitarę, dużo lepszy pomysł na start do Edge'owania niż jakikolwiek Les Paul.

 

A sam wykon - poza tym, że momentami rozjeżdża się z tym, co robi reszta zespołu, delay czasem nie siada jak powinien, i są jakieś tam niewielkie niepoprawności techniczne, to brzmieniowo bardzo poprawny. Moim zdaniem jednak - kiepski wybór backing tracka, Bono wymęczony jak koń po westernie :D.



#6 Marcin U2

Marcin U2

    Użytkownik

  • Members
  • 470 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 03 grudnia 2016 - 11:20

Don't start me on this shit. Używa tego samego, co najbardziej uwielbiany gitarzysta z tego forum! ;p

I ma fajną gitarę, dużo lepszy pomysł na start do Edge'owania niż jakikolwiek Les Paul.

 

A sam wykon - poza tym, że momentami rozjeżdża się z tym, co robi reszta zespołu, delay czasem nie siada jak powinien, i są jakieś tam niewielkie niepoprawności techniczne, to brzmieniowo bardzo poprawny. Moim zdaniem jednak - kiepski wybór backing tracka, Bono wymęczony jak koń po westernie :D.

Co do backtracka to się zgodzę, lecz była to jedyna wersja z wokalem Bono którą potrafiłem znaleźć bo w innych z podstawionym wokalem(komuś się wydawało że jest Bono :wacko: ) to był dopiero kabaret :D  :P.


Days off are great...

"Kiedy intelektualna część gry przeważa nad duchową, nigdy nie osiąga się sukcesów, nigdy nie dochodzi się do czegoś wielkiego"  John Frusciante


#7 The Fly

The Fly

    Użytkownik

  • Members
  • 2 153 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:się biorą dzieci?

Napisano 03 grudnia 2016 - 11:40

To jest jakiś squier classic no nie?



#8 Marcin U2

Marcin U2

    Użytkownik

  • Members
  • 470 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 03 grudnia 2016 - 11:42

To jest jakiś squier classic no nie?

Tak Squier classic vibe 50 strat 


Days off are great...

"Kiedy intelektualna część gry przeważa nad duchową, nigdy nie osiąga się sukcesów, nigdy nie dochodzi się do czegoś wielkiego"  John Frusciante


#9 Marcin U2

Marcin U2

    Użytkownik

  • Members
  • 470 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 10 grudnia 2016 - 10:06

Witam, oto mój cover Sick Love Red Hot Chili Peppers z ich najnowszego albumu The Gateway, pozdrawiam i zapraszam do oceny :)  ;) !

https://www.youtube.com/watch?v=gmOlvnN_VQY 


Days off are great...

"Kiedy intelektualna część gry przeważa nad duchową, nigdy nie osiąga się sukcesów, nigdy nie dochodzi się do czegoś wielkiego"  John Frusciante


#10 Marcin U2

Marcin U2

    Użytkownik

  • Members
  • 470 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 15 lutego 2017 - 21:32

Zapraszam do oceny coveru Californication Red Hot Chili Peppers w moim wykonaniu, nie jest idealnie, lecz proszę o ocenę ;) !

https://www.youtube.com/watch?v=j1Cx2LBW-KU


Days off are great...

"Kiedy intelektualna część gry przeważa nad duchową, nigdy nie osiąga się sukcesów, nigdy nie dochodzi się do czegoś wielkiego"  John Frusciante


#11 Marcin U2

Marcin U2

    Użytkownik

  • Members
  • 470 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 23 marca 2017 - 17:49

Witam i zapraszam do obejrzenia mojego nowego coveru Red Hotów icon_biggrin.gif . Wszystko oprócz wokali i perkusji nagrywałem sam, przez cięcia film jest nieco chaotyczny (jestem tymczasowo ograniczony przez program do montażu  :wacko: ), wydłużyłem trochę solo i pobawiłem się nieco z oryginałem, proszę o komentarze i opinie!

https://www.youtube.com/watch?v=LgEZGxTjhVs&feature=share 


Days off are great...

"Kiedy intelektualna część gry przeważa nad duchową, nigdy nie osiąga się sukcesów, nigdy nie dochodzi się do czegoś wielkiego"  John Frusciante


#12 Marcin U2

Marcin U2

    Użytkownik

  • Members
  • 470 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 12 kwietnia 2017 - 20:01

Zapraszam do wysłuchania i obejrzenia pierwszego, ale na pewno nie ostatniego covera Nirvany 1f609.png;) 1f642.png:)!

 https://www.youtube.com/watch?v=viQd97mEVxI 


Days off are great...

"Kiedy intelektualna część gry przeważa nad duchową, nigdy nie osiąga się sukcesów, nigdy nie dochodzi się do czegoś wielkiego"  John Frusciante


#13 Marcin U2

Marcin U2

    Użytkownik

  • Members
  • 470 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 22 kwietnia 2017 - 18:39

Witam :), trochę tu sporo moich postów :D :P, lecz zapraszam do obejrzenia kolejnego covera Blur - Song 2, proszę o opinie i komentarze  ;)!

https://www.youtube.com/watch?v=AYRDXhia7Jw 


Days off are great...

"Kiedy intelektualna część gry przeważa nad duchową, nigdy nie osiąga się sukcesów, nigdy nie dochodzi się do czegoś wielkiego"  John Frusciante


#14 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 25 kwietnia 2017 - 02:38

Niech inni gitarzyści ocenią brzmienie i technikę, ja powiem że dobrze że słuchasz Blur ;) Byłem raz na nich, jeden z koncertów życia ;) Choć to akurat ichnie Vertigo/One, sprobój coś innego pana Coxona może ;)



#15 Marcin U2

Marcin U2

    Użytkownik

  • Members
  • 470 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27 grudnia 2017 - 19:19

Witajcie :D, popełniłem cover Red Flag Day z najnowszej płyty, jeśli ktoś ma chwilę czasu to zachęcam do wysłuchania, napisania opinii i odczuć, pozdrawiam ;)

https://www.youtube.com/watch?v=A8ANEOMbuIo&t=1s


Days off are great...

"Kiedy intelektualna część gry przeważa nad duchową, nigdy nie osiąga się sukcesów, nigdy nie dochodzi się do czegoś wielkiego"  John Frusciante


#16 soulmate.

soulmate.

    Użytkownik

  • Members
  • 1 684 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:atomic idyll

Napisano 27 grudnia 2017 - 20:34

nie znam się na technicznych aspektach, ale całkiem fajnie Ci to wyszło :)


IrishGirl z u2.heh.pl


#17 Marcin U2

Marcin U2

    Użytkownik

  • Members
  • 470 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27 grudnia 2017 - 20:39

Dzięki za opinie  :)  ;)!


Days off are great...

"Kiedy intelektualna część gry przeważa nad duchową, nigdy nie osiąga się sukcesów, nigdy nie dochodzi się do czegoś wielkiego"  John Frusciante


#18 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 28 grudnia 2017 - 00:38

No grasz to Ty dobrze ;) Oczywiście jestem upierdliwy i naliczyłem 3 drobne omsknięcia paluchów ale - powiedzmy sobie szczerze, jak Edge to będzie grał live i nie zrobi pięciu to nie będzie sobą :P

 

Keep it going ;)

 

Btw. to oryginalny Fender? Miałem kiedyś identyczną podróbę przez chwile, już nie pamiętam jakiej firmy nawet :P



#19 Marcin U2

Marcin U2

    Użytkownik

  • Members
  • 470 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 28 grudnia 2017 - 00:50

No grasz to Ty dobrze ;) Oczywiście jestem upierdliwy i zaliczyłem 3 drobme omsknięcia paluchów ale - powiedzmy sobie szczerze, jak Edge to będzie grał live i nie zrobi pięciu to nie będzie sobą :P

 

Keep it going ;)

 

Btw. to oryginalny Fender? Miałem kiedyś identyczną podróbę przez chwile, już nie pamiętam jakiej firmy nawet :P

Dzięki za opinie  :), to nie Fender tylko Squier CV 50s, według mnie tak samo dobry jak Fendery MIM  ;)


Days off are great...

"Kiedy intelektualna część gry przeważa nad duchową, nigdy nie osiąga się sukcesów, nigdy nie dochodzi się do czegoś wielkiego"  John Frusciante


#20 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 28 grudnia 2017 - 20:39

O czadzik - ktoś tu potrafi nieźle grać RFD - szacun :D





Dodaj odpowiedź



  



Also tagged with one or more of these keywords: muzyka, gitara, music, cover, loop cover, marcin

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych