Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przyszła działalność U2... (ploteczki, plotunie, dywagacje, nowy tour, nowa płyta)


  • Please log in to reply
118 replies to this topic

#1 AlanSTA

AlanSTA

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 823 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 11 grudnia 2018 - 19:13

Tworzę wstępnie nowy temat nt. dyskusji o informacjach, które się pojawiają dotyczące działalności zespołu po erze i+e, e+i. Po porządkach na forum najwyżej lekko temat zostanie zmodyfikowany.

Pojawiły się ploteczki na temat ewentualnego touru w 2019 r po Azji oraz Australii i Oceanii.

https://www.u2songs....0Hw1xxoFR9QDhCo

Plotki:

Tour nie został jeszcze ukończony (wymyślony, nie zostały dograne szczegóły)

Zespół myśli o odwiedzeniu Chin, Wietnamu, Hong Kongu, Japonii.

To może nie być kontynuacja E+I Tour, tylko coś innego. Możliwość gry zarówno na stadionach jak i halach. Na ten moment projektowana jest możliwa scena, na której mógłby odbyć się nowy Tour.

Dopięcie szczegółów oraz ewentualna decyzja o wyruszeniu w trasę(nowe informacje) najprawdopodobniej pojawią się po świętach.

Oprócz tego wiemy co nie co o przyszłych wydawnictwach DVD:

1. E+I Berlin 2018r

Wydany ma zostać Berlin, przy czym dodatkowe kamery były również używane w Manchasterze, Go-Pro u Larrego w Belfaście oraz kamera na jego okularach podczas trzeciego Dublina, więc dodatkowe domontowania są całkiem prawdopodobne.

Film jest wykonywany przez David Mallet’s Serpent Productions. David Mallet był odpowiedzialny również za DVD z Zoo Tv Sydney oraz Popmart Mexico.

Ma zostać wydany w drugiej połowie 2019r na DVD, Blu-ray oraz w cyfrowej dystrybucji.

2. JT Tour 2017r

Anton Corbijn reżyserem filmu.

Jest to montaż z 3 koncertów (2 z Mexico City oraz San Diego)

Steve Lillywhite odpowiedzialny za mix audio.

Premiera w pierwszej połowie roku 2019r

Jak widać, szykują nam się min. 2 wydawnictwa w jednym roku, również możliwy tour :) Ciekawe jak rozwinie się U2logic oraz co przyniesie kolejny rok.

 

 

 

 



#2 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 12 grudnia 2018 - 04:00

Zagrają AUS-Azje i chuja ich zobaczymy potem przez co najmniej dwa lata poza Bono charity.



#3 Karule

Karule

    Użytkownik

  • Members
  • 348 Postów

Napisano 12 grudnia 2018 - 14:14

Niech zrobią Eastern Europe tour <_<



#4 kade

kade

    Użytkownik

  • Members
  • 2 826 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 12 grudnia 2018 - 14:45

No przecież podchodzimy pod Azję, nie?



#5 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 12 grudnia 2018 - 16:52

Ciekawe ile stron plotek i wymysłów natrzaskamy w tym wątku, nim coś naprawdę wydadzą :D Przed SOI było, zdaje się, 120..

 

 

Ale jak się bawić, to się bawić - ja bym sobie życzył nieprzebojowej (znaczy bez napinki, że mają być jakiekolwiek przeboje) płyty z Eno i Lanois. Póki żyją trzeba czerpać z tej krynicy, nawet jeśli już nie jest tak życiodajna jak 30 lat temu :P 

 

A jak już nagrają razem płytkę zamawiam 2 koncerty na Śląskim (nie daj Boże - Narodowym):

w secie  All I Want is You, An Cat Dubh/Into the Heart, Love Is Blindness, Walk On (w odświeżonej wzorem BD wersji - oczywiście bez żadnych akcentów Aung Suu 'owych), Kite, Please, EBW (w studyjnej wersji) oraz jakaś ładna wersja  I Stilla. 

Na ławce rezerwowych odpoczywają: COBL (!), One, Pride i BDay. 



#6 Zooobaby

Zooobaby

    Użytkownik

  • Members
  • 425 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 12 grudnia 2018 - 22:31

Płytę tylko w klimacie Winter tzn te przestrzenne bębny jakieś smyczki przestrzenny klimat ahh <3

#7 depe

depe

    The Legend

  • Members
  • 4 654 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Strawberry Fields

Napisano 12 grudnia 2018 - 23:26

Info from Anton Corbijn on the Joshua Tree film, due early 2019.

The new U2 movie "is in the finishing stages" and will be "a concert film with bits at the front and bits at the back that are different.

 

https://scontent.cdn...691805696_n.mp4



#8 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 13 grudnia 2018 - 07:51

Jestem ciekawy co to oznacza według Antona
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#9 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 13 grudnia 2018 - 08:20

Drugi RaH-ciach? Tu się przytnie, tam się wklei... ;)



#10 campeon

campeon

    Użytkownik

  • Members
  • 592 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 13 grudnia 2018 - 14:29

Niech zrobią Eastern Europe tour <_<

A gdzie Węgry, gdzie Rumunia, Słowenia, gdzie Ukrain? Będąc nimi byłoby to dla mnie oczywiste



#11 Gone

Gone

    Użytkownik

  • Members
  • 1 101 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Napisano 20 lutego 2019 - 14:05

Okej. Pomału zbliżamy się do końca lutego.. I co dalej? Co z DVD TJT30, EI? Cokolwiek się ruszyło w temacie? Przewydywania, plotki, ploteczki?


"I believe in the Kingdom Come.. Then all the colours will bleed into one, bleed into one.."

#12 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 20 lutego 2019 - 19:25

Pod koniec zeszłego roku były plotki, że DVD z trasy Joshua 2017 w lutym 2019 będzie mieć swą premierę (i to w kinach, na dużym ekranie). Możemy więc to między bajki włożyć. Nie wiem na co oni czekają - zwłaszcza, że mają jeszcze drugie DVD berlińskie w zanadrzu. Jest co wydawać. Chyba, że faktycznie planują z 6 lat przerwy w działalności to sobie muszą rozłożyć materiał w czasie :P



#13 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 20 lutego 2019 - 21:21

Wg U2Songs, DVD z JT17 ma się ukazać w pierwszej połowie bieżącego roku, a DVD z Berlina w drugiej połowie.


Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#14 Gone

Gone

    Użytkownik

  • Members
  • 1 101 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Napisano 25 kwietnia 2019 - 22:03

Okej. Pomału zbliżamy się do końca lutego kwietnia.. I co dalej? Co z DVD TJT30, EI? Cokolwiek się ruszyło w temacie? Przewidywania, plotki, ploteczki?

:ph34r:


"I believe in the Kingdom Come.. Then all the colours will bleed into one, bleed into one.."

#15 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 26 kwietnia 2019 - 12:20

Trasa na antypodach jesienią, jakieś ochłapy z u2.com na święta a jak coś wydadzą to wydadzą. No nie ma się co ekscytować, z grubsza wszystko wiadomo, poza release dates ;)



#16 soulmate.

soulmate.

    Użytkownik

  • Members
  • 1 684 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:atomic idyll

Napisano 26 kwietnia 2019 - 14:56

a ja najbardziej czekam na te ochłapy dla subów, bo to będzie epicka płyta. zobaczycie ;)


IrishGirl z u2.heh.pl


#17 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 26 kwietnia 2019 - 15:30

No Europa była miłym zaskoczeniem mimo że to RSD i się można było troszku spodziewać czegoś, a może zrobią nam jakiś podobny prezent jeszcze, kto wie ;) W U2 jest okropne a czasem fajowe że są totalnie nieprzewidywalni w tych tematach.



#18 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 26 kwietnia 2019 - 22:10

Trochę późno na ogłoszenie jesiennej trasy


"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#19 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 26 kwietnia 2019 - 23:02

Też mi się wydaje,ze to wielki kit z tymi Antypodami. Rozruszać całą gigantyczną machinę trasową dla kilku koncertów na końcu świata? Tak by postąpił zespół, który ponad wszystko kocha swoich fanów, a nie U2-korpo dla którego najważniejsze są dolary (a tych zarobili przez ostatnie 2 lata aż nadto :P)  



#20 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 27 kwietnia 2019 - 09:12

Pamiętajmy jednak o #u2logic. Mogą w ogóle zapomnieć ogłosić trasy i się dziwić że nikt nie przyszedł na koncerty.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych